צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-04-07, 14:37   #33
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Vin diesel
כמה דברים בנושא:
1.אתה צודק 100% שמתאמן שהולך לקרבי מאבד את כל המאסה שלא בטירונות+אימון מתקדם וכל המסלול בקיצר.פה אין ויכוח.אתה לא יכול לישמור על מאסה בלי חדר כושר אם שלוש ארוחות ביום שזה סביב אה 1500+ קלוריות לפי דעתי.
רק מתי שתגיע לקו יהיה לך שם זמן לאתמן בחדר כושר ולאכול יותר טוב.
(בטירונות כל היום עושים שכיבות סמיכה כפיפות בטן,וריצות)
*דבר חשוב שאני רוצה לציין P-a-n-1-c אתה לא מעליב אותי בזה שאתה אומר שאני נראה כיאילו איבדתי הרבה שריר,ביגלל שאתה צודק ב-100% .אבל ,גם עכשיו אחרי שנה שלא נגעתי במישקולת אם תעמוד לידי אתה שחיף לידי(בלי לעליב)בתמונה שלך בחתימה שאייתה לך אתה נראה כמו דג יבש.אבל לא משנה.בקיצור יהיה נחמד אם תעלה תמונות מאודכנות שלך איך אתה נראה שנראה כמה כבר שריר יש לך לאבד אם תילך לקרבי.(לפי דעתי אין לך כל כך מה לאבד)
ועוד דבר.מי שהולך לקרבי לא צריח לחשוב על מה שיקרה למאסה שלו.לא על זה חושבים.(אין פה מה לחשוב הכל עבוד)לך אין מה לאבד.אתה לא רובון סולומן שהתגייס למג"ב..(יצע באמצע אבל לא משנה)
בסופו של דבר כל אחד מתאמן כי זה תחביב אצלו והוא רוצה ליגדול.וזה כייף.זה כייף לאתמן וכייף ליגדול וביגלל זה אוכלים 6-8 ארוחות ביום ומקיאים דם באימונים.בקרבי אתה תקיא יותר דם אבל למטרות של צבא ולא למטרה של לפתח שרירים.המטרה של הצבא זה שתיהיה לוחם טוב.ואתה צריח לתת 100% בצבא בשביל להיות לוחם הכי טוב שאתה יכול בידיוק כמו שנתת 100% באזרחות בשביל לפתח שרירים.אתה מבין לאן אני חותר?אחד שמשקיע 100% בפיתוח גוף ורוצה להיות לוחם בקרבי כמוך לדוגמה,יהיה לוחם טוב.למה? כי יש לך משמעת טובה.אם כמו שאתה אומר אתה אוכל טוב בשביל ליגדול וקורע תתחת באימונים אז גם תעשה את זה בצבא.וזה מה שחשוב.תישכך מהשרירים.אבל.......אני מציע לך לאתמן עד היום האחרון.(מתי שתיכנס לצבא יהיה לך הרבה יותר קל מהאחרים) אם תפסיק לאתמן ריצות כושר גופני/וחדר כושר עכשיו ותפסיק להשקיע גם בצבא אתה תסים זין.ואתה יודע מה קורה לחיילים שסמים זין על החוקים של הצבא?כך דוגמה את החייל שנפל ולא נצר את הנשק והכניס ביא כדור לברך באמצע תרגיל(הוא סם זין על אה מ"מ ולהוראות ביטוחות שלו)..זה מה שקורה.אתה כבר תלמד מה זה "רוח צהל" בצבא,ותבין מה המשמעות של זה.
בכל מקרה אני מעריך אותך מאוד על זה שאתה כל כך רוצה להיות לוחם!כל הכבוד לך!קבל במוניטין!ואני מקווה שהבנת את המסר שלי..בהצלחה!
אם יש לך עוד שאלות ואתה רוצה לדעת יותר-אי סי קיו.
*כדאי לך גם להתייכס לאודעה של AB6Killer יש בה כמה ניקודות טובות.
הנה שני תמונות שהוא העלה לפורום לפני שנה -

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט