צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-12-06, 23:39   #45
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
עוד פוסט שאני לא מסכים איתך (עומרי) בו...
כבר אין לי כוח להיכנס לויכוח. אני רק אגיד את דעתי וזהו. אבא שלו מת כשהיה קטן, ולאחר מכן עבר התעללות אצל המשפחה האומנת. זה היה צפוי ביותר שהוא יצא עם פגיעה שכלית מכל זה, בעיקר כשהמדינה לא עזרה לו כשהוא היה צריך עזרה. הוא לא שפוי, הוא בעצמו כבר ביקש גזר דין מוות, שלדעתי לא מגיע לו. נכון, הוא אנס והורשע על פחות או יותר 14 מקרי אונס, וזה לא בסדר, אבל הבן אדם צריך עזרה. הוא לא קם בבוקר ואמר לעצמו בואו נלך להרוס למישהי את החיים, החיים שלו עצמם גרועים ומה לעשות שיש לו בעיה. אם השוטרים הרביצו לו, הם אמורים להיכנס לכלא לא פחות ממנו. שוב, אני חושב שמקומו בכלא כי הוא מסוכן לחברה, אבל הוא עדיין בן אדם.
אתם לא יכולים להבין אותו כי אתם לא עברתם מה שהוא עבר. ד"א אם היו עוזרים לו עוד כשהיה קטן והיה אפשר לשנות אותו, רוב הסיכויים הם שהוא לא היה אונס.
אתה צודק.
הבנאדם ראה את אבא שלו מתאבד מעמוד חשמל שגובהו בערך כ-4 קומות בניין.
הוא גם עבר התעללות מאנשים ונשים בקיבוץ שבו היה גר לאחר התאבדות אביו.
האלימות המינית שלו התחילה מהטרדות קטנות והוא נעצר בעבר, והוא ביקש שיעזרו לו אך לא עזרו לו.
הוא גם אמר שהוא "חסר תקנה" ושהוא מסכים לגזר דין מוות.
כמו כן הוא שירת בגולני! כמה שזה יכול להפתיע... ולפני כל מקרי האונס היה לו גם פרידה קשה מחברה שלו לפי מה שהוא אמר...
חבל שהוא לא קיבל את העזרה שהוא היה צריך לקבל... החיים שלו ושל עוד מעל ל-20 נערות לא היו נהרסים.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט