צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-07-07, 15:26   #33
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

תראו את התגובה שלו"

אז שלום רב לכל המגיבים לכתבה עליי
תודה רבה על חהמחמאות במיוחד מאנשים שמכירים אותי יום יום בחדר כושר בטכניון.
קודם כל אני עוסק בפיתוח גוף מגיל 17 ,,, מתחרה ב4 שנים האחרונות בתחרויות מקומיות וארציות של פיתוח גוף,, תמיד היה לי חיבור לספורט ובגילך 17 התחלתי להתאמן והתאהבתי בספורט הזה,,, התחלתי לאכול נכון,, להרגיש יותר חזר ויותר בריא בהיותי היפראקטיבי זה איזן אותי לטובה,, אחלה של דרך להוציא את כל האנרגיות וצאת הכי רגוע בעולם.
יש בחורות שאוהבות גברים שרירים יש בחורות שנרתעות או מרגישות חוסר ביטחון בגבר שמשקיע בעצמו ואני מכבד כל בחורה וטעמה,,,
למזלי אני משלב עובד בתחום שאני אוהב ואני גם טוב בו ולכן כייף לי לבוא לעבודה,, למזלי אני עובד ב2 חדרי כושר כבר מספר שנים ברציפות והם בשבילי כמו הבית השני שלי ולכ ן היה מאוד חסר לי העבודה בזמן שהיה סגור בגלל המלחמה.
כל מה שכתבתי בכתבה ובכרטיס שלי בגיי דייט אני עומד מאחוריו ומאמין בו,,, היום אני בן 28 וחצי ויודע שאם תבוא הבחורה הנכונה אני בשבל לזוגיות,, הבחורה לא חייבת להיות דוגמנית אבל מינימום של אסטטיקה וטיפוח על זה אני לא ייתפשר,,
אם הבחורה תעשה כושר ותאהב ספורט ואורך חיים בריא זה רק יעזור במערכת יחסים אבל אני יפסול בחורה כל עוד היא תבין שפיתוח גוף זה האהבה שלי בחיים ובזה אין פשרות.
לגיל באמת בעניי אין משעמות,, יכולה להיות בחורה בוגרת בגיל 20 שיהייה לי איתה כימייה ויכול להיות בחורה שהיא בת 33 שעדיין בשלב המשחקים ויצא לי לראות בעצמיי בחורות מעל גיל 30 שעוד חיות בפנטזיות של נסיכים ואגדות.
שגיא גרשגורן,, קריות

שגיא גרשגורן , קריות (02.08.06 )"
Jones מנותק   הגב עם ציטוט