צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-05-13, 10:20   #53
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani hen צפה בהודעה
אנטון ?תגיד את זה למאור זארזד בפנים ?שניראלי שהוא קצת בדרגה מעליך עם כול הכבוד עלייך ועוד המון המון מתחרים ושפטים בדרגות הכי גבות וכאלו גם שהיו שם שאמור לי שהמנימום שבמנימום אני הייתי אמור לקחת שני וגם לא לפי ניקוד אני אמור לקחת ראשון!!!וגם המתחרים שם יודעים את זה תהיה בטוח ..?תהיה אמיתי ולא עוד אחד ממלקקים של סטס בשביל להצדיק את התחרות שלכם הייתה אני אומר דבר אחד שיבושם לכם הטובים ביותר לצד שלי ולא ביגלל שהם חברים .. ומי שאתה חושב עליו לצדי כי הוא יודעים שמה שהיה שם זה בזיון
אין לי מה לשאול את מאור,כבודו במקומו.ואם לערב "אחים גדולים " זה הסגנון,אז תשאל את מאור אם שפטו אותו לפי תמונות לבד או בליין עם אנשים אחרים. אז מבחינתו ומבחינתי גם אותו דפקו באליפות אירופה אחרונה,הוא רץ והתבכיין בפורומים כמו שאתה עושה?ולא שאתה והוא ברי השוואה..
אז תילך לאיזה איגוד שאתה רוצה,תעמוד על הבמה עם שתי שקי חרה ותיקרא לעצמך מר ישראל. אצלינו בליין של 5 מתחרים מוכנים 100% (גם גיל ניסים הגיע מוכן) הגיע לך מקום 3-4,ניקוד הכריע 4.
אתה מוזמן לעלות השארות מי קנה את מי מי השופטים ואיזה אינטרס היה לנו לא להכניס אותך לשלישיה.
אתה עף על עצמך,חבר יקר.
לא רע בישביל תחרות ראשונה,מברוק על המקום הרביעי.
נ.ב. על הרוטינה אין ניקוד