צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-05-12, 17:16   #35
HAFIZ
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלHAFIZ

כללי:: אבא טוב בעל אוהב ספורטאי מקצוען+אני מאוד מאוד צנוע חחח =)
עוסק ב:: מקצוע שלי טבח אבל אני מבשל רק לעצמי =)
חדר כושר: SWEAT בת"א יגאל אלון 55

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה

את יורי הזה נצחתי.
חפיז,עוד פעם שתן עלה לך לראש,כמו ב 2010 בדיוק. את מי בכלל ניצחת? אני לא רודף אחרי ראשי תיבות שיהיה ifbb או bbb,העיקר שיהיו מיתחרים איכותיים ושייפ שלי לא יעורר שאלות.וזה מה שקורה בשטח.
פרוטוקולים אני לא יעזוב,זה באמת לא ifbb פה ואבא של עמית לא שופט,שופטים מכובדים ומוסמכים החליטו מה שהחליטו,בוא תגיד לאלברט שקניתי אותו או שסטס או שהוא מריונטה של סטס
לעלות אצלנו לא עלית -מ2 סיבות -אתה מפחד להפסיד והבטיחו לך אירופה אם לא תעלה אצלנו (מה שאמרת לי).
ד"א איך היה באירופה? כי חברי שלנו כבר עשו 3 נגלות למר עולם וליוניברס...וחלק גם על חשבון האיגוד..
לא חולם על ifbb,לא להיות פרו,לא חו"ל,לא חי בסרט,לא מחפש צומי על חשבון אחרים.
מחמיא לי שאתה חושב שאני חמוד
נו ותראה אתה לבד מה זה יורי (הוא כבר לא ממש אותו יורי גם בתמונה שעלתה)
שתן לא עלה לי לשום מקום אל תדאג... "השייפ" שלך מעורר שאלות חמוד רק שתדע
מה מעניין אותי אבא של עמית ?! אני לא דברתי איתך אף פעם על שום אירופה אתה כנירא גם מתבלבל. וחוץ מזה אם אני רוצה אני יכול להתחרות שם... על תוכניות שלי אני לא חייב לתת לך חשבון.
איך אתה אומר? אני מפחד להפסיד אתה במאת רושם את מה שאתה חושב או אתה חולה.? תקשיב טוב טוב אנטון אני לא מפחד מאף אחד בקרקס שאתה קורא לו איגוד... אני לא עולה שם כי יש לי מה להפסיד איצלי באיגוד.
על מה שאתה חולם או לא חולם זה לא מעניין אותי
יצאו לחו"ל חבריי איגוד מה אתה אומר?! Mazal tov מה יש לומר פה. אתה תתדב בתור עצמך כמו גבר ואם אתה כל כך בטוח בעצמך תעלה בifbb מה סיפור שלך אתה לא חולם על כלום זה אומר שאין מה להפסיד לך גם עם תפסיד נכון? אתה לא מחפש ראשי תבות אז יאללה בוא חמוד תעלה!
HAFIZ מנותק   הגב עם ציטוט