צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-07, 22:45   #6
Antonator1
הושעה

אז ככה:

תזונה:
מקפיד מאד על התזונה, לא סופר זמנים - אבל מחשב קלוריות, חלבון, פחמימות ושומן. למרות שאני לא סופר זמנים בין ארוחות אני דואג שפרקי הזמן ביניהם יהיו בגדר הנורמלי ושהארוחות יהיו לפחות 4 ארוחות מאוזנות ולא איזה השתגעות בסוף או בתחילת היום.

אימונים: סם. בשבילי זה סם. מעניין שלא מעט פעמים לא היה לי חשק בכלל ללכת להתאמן אבל כמו מגנט פשוט נמשכתי לשם. לא יעזור שום דבר, בכל מקום ובכל זמן אני אמצא דרך להתאמן. כמו שנרקומן תמיד ימצא סמים וכמו שמי שרוצה להתאבד - יתאבד בסופו של דבר.

השינה הייתה קצת בעייתית בחודש האחרון בגלל הטירונות, אבל עכשיו חזרתי לישון 7 - 9 שעות.

באופן כללי, פיתוח גוף כענף לא ממש מעניין אותי. זה אפילו לא הענף האהוב עליי. אבל כשזה מגיע לגוף שלי - אני נרקומן. נרקומן מוחלט. כשאני מפספס ארוחה (עזבו ארוחה, מנת שומן איכותי) אני מרגיש כאילו כרתו לי יד. אני אף פעם לא מפספס אימונים - ואם אי אפשר להתאמן לפי הרוטינה, אני מאלתר. לפני שהתחלתי להתאמן הייתי כמו כולם - אבל מאז שהתחלתי נהייתי פשוט חולה. תמיד מרגיש כאילו אני קטן ושצריך עוד ועוד ועוד שריר - וכמה שפחות שומן. חחח בטח לא ציפיתם לזה ממני. מה שעשיתי בטירונות כדי לשמור על אורח חיי פיתוח גוף ייראה מוגזם להרבה אנשים - אבל ככה זה כשמתמכרים.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט