ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-03-11, 00:18   #1
semo2011
חבר פעיל

עוסק ב:: סטודנט בטכניון
ברירת מחדל איזה אבקת חלבון הכי טובה למסה?

שלום חברה, אני משתמש בקריאטין של ניצרס בסט כבר 3 שבועות, אני מרגיש את ההשפעה שלו אבל אני לא מסתפק בזה, אני רוצה לעלות במסה מהר יותר.. אז אני חושב לקנות איזה חלבון ואני מתלבט איזה לקנות.. לא רציתי גיינר כי אני חושב שזה בזבוז כסף כי אפשר "להכין" גיינר מאבקת חלבון + כמה תוספים..
אז מישהו יכול להציע את האבקה הטובה ביותר שלו? ולהגיד למה.. ולמי שיכול להרחיב ולהציע עם מה לשלב כדי לעלות במקסימום (תמרים, בננות וכו'..)

אגב, אני ~ 67 ק"ג על ~174 ס"מ
semo2011 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 02:57   #2
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

כל האבקות כמעט - מאוד זהות.
אני משתמש בסינטרקס, יש מבצע זוגות 2 ב600. השילוב הכי טוב של מחיר טעם וחברה אמינה. יש עוד לא מעט חברות שרובן יעשו את העבודה באותה מידה. חלבון זה חשוב ולא קל להגיע למכסת חלבון ללא אבקה (אבל בהחלט אפשרי אבל קצת מציק ויקר) אבל אל תצפה לקסמים ואל תמהר לשומקום, אימונים זה השקעה לטווח ארוך ואין קיצורי דרך.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 07:17   #3
lakerda
חבר פעיל

שלב עם הקריאטין גיינר מאוזן...יהיו לך תוצאות טובות יותר מסתם חלבון
lakerda מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 10:27   #4
semo2011
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
כל האבקות כמעט - מאוד זהות.
אני משתמש בסינטרקס, יש מבצע זוגות 2 ב600. השילוב הכי טוב של מחיר טעם וחברה אמינה. יש עוד לא מעט חברות שרובן יעשו את העבודה באותה מידה. חלבון זה חשוב ולא קל להגיע למכסת חלבון ללא אבקה (אבל בהחלט אפשרי אבל קצת מציק ויקר) אבל אל תצפה לקסמים ואל תמהר לשומקום, אימונים זה השקעה לטווח ארוך ואין קיצורי דרך.
האמת התלבטתי אם לקנות של סיינטריקס m5 או של אופטימום, כנראה אני יקנה של סינטריקס.. חוץ מזה אני מבין את כל העניין של החלבון ואני לא מצפה לקסמים.. אני עובד ממש חזק מאוד באימונים והקריאטין עוזר, אבל רציתי עוד דחיפה מבחינת המראה לא רק הביצועים..

אגב, מה יותר טוב הM5 או השייק השני של סינטריקס?

נערך לאחרונה על ידי semo2011, 28-03-11 בשעה 10:35.
ישן 28-03-11, 10:29   #5
semo2011
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lakerda צפה בהודעה
שלב עם הקריאטין גיינר מאוזן...יהיו לך תוצאות טובות יותר מסתם חלבון
אני יכול להוסיף לחלבון כמה פחמימות טובות ויהיה לי אחלה גיינר.. והחלבון הוא לא סתם משהו כמו שאמרת, הוא מאוד נחוץ לבניית השרירים..
ומכוון שאני סטודנט ולא יכול כל הזמן להקפיד על החלבון שאני מכניס לגוף אז אני מעדיף לקנות אבקה..
ישן 28-03-11, 23:28   #6
semo2011
חבר פעיל

טוב הזמנתי היום את הm5 של סינטרקס בטעם קרם עוגיות.. מישהו ניסה.?
וחוץ מזה עם מה אתם משלבים את החלבון שלכם? אני ישים קריאטין וסוכר ענבים.. ואיזה פחמימות ממליצים להוסיף?
ישן 28-03-11, 23:32   #7
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

היה לי אותו לפני חודש.בןןןןןן יונה פשוט.המרקם,הטעם הכל מושלם.ולגבי הפחמימות,נראה לי עדיף פחמימה מורכבת כלשהי..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-11, 23:36   #8
semo2011
חבר פעיל

תודה אחי נותן מוטיבציה ורצון.. אני בד"כ מוסיף בננות או תמרים..
ישן 28-03-11, 23:37   #9
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

כן גם אני.עכשיו yyy יבוא וגיד "תוריד תבננות" ..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 00:43   #10
semo2011
חבר פעיל

חחח יש לו את היציאות האלה...
ישן 29-03-11, 07:56   #11
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי semo2011 צפה בהודעה
טוב הזמנתי היום את הm5 של סינטרקס בטעם קרם עוגיות.. מישהו ניסה.?
וחוץ מזה עם מה אתם משלבים את החלבון שלכם? אני ישים קריאטין וסוכר ענבים.. ואיזה פחמימות ממליצים להוסיף?
אף פעם לא הבנתי את הסיבה שבן אדם יוציא 400 ש"ח על אבקת חלבון.
לא עדיף ללכת על משהו זול יותר?
njfgn jg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-03-11, 17:46   #12
semo2011
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי njfgn jg צפה בהודעה
אף פעם לא הבנתי את הסיבה שבן אדם יוציא 400 ש"ח על אבקת חלבון.
לא עדיף ללכת על משהו זול יותר?
אתה לא עונה על השאלה שלי אז מה אכפת לך למה אני קונה את זה.. ואני לא חייב להסביר לך, אבל בכל זאת אם אתה קונה חלבון זול יותר שעולה מקסימום 100 ש"ח פחות מזה מחברה לא מוכרת ו/או לא בטוחה ואם אתה לא מקבל ממנת החלבון את כל החלבונים שאתה צריך אז זה לא אותו דבר כשקונים מחברה עולמית (מהיוקרתיות ביותר בארה"ב) ואתה יודע את המפרט האיכותי של החלבונים שאתה מקבל תמורת הכסף שלך..
חוץ מזה אתה מזלזל באחד הדברים הכי חשובים לבילדירים..
ישן 29-03-11, 18:09   #13
njfgn jg
Banned

ציטוט:
אתה לא עונה על השאלה שלי אז מה אכפת לך למה אני קונה את זה.. ואני לא חייב להסביר לך, אבל בכל זאת אם אתה קונה חלבון זול יותר שעולה מקסימום 100 ש"ח פחות מזה מחברה לא מוכרת ו/או לא בטוחה ואם אתה לא מקבל ממנת החלבון את כל החלבונים שאתה צריך אז זה לא אותו דבר כשקונים מחברה עולמית (מהיוקרתיות ביותר בארה"ב) ואתה יודע את המפרט האיכותי של החלבונים שאתה מקבל תמורת הכסף שלך..
שאלתי אותך שאלה, לא רוצה - אל תענה.
חלבון שעולה הרבה פחות הוא לא חייב להיות של חברה לא מוכרת (לדוגמא הWhey-Shake של סינטרקס).
אתה מקבל גם ככה מהתזונה כמה סוגי חלבונים ככה שההבדל אם 22 גרם חלבון (או יותר אם אתה לוקח יותר מסקופ) יבואו רק מחלבון מי גבינה או מעוד כמה סוגי חלבונים הוא ממש לא קריטי לדעתי.
לא כל דבר שחשוב לבילדר מקצועי אמור להיות חשוב גם למתאמן ברמה החובבנית, ההתעסקות בדקויות כאלו לא אמורה לעניין מתאמן שלא מתכוון לעלות על במות (אני מניח שלא בזמן הקרוב לפחות).
תקן אותי אם אתה טועה במקרה שאתה אכן בילדר מקצועי.
ישן 30-03-11, 00:16   #14
semo2011
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי njfgn jg צפה בהודעה
שאלתי אותך שאלה, לא רוצה - אל תענה.
חלבון שעולה הרבה פחות הוא לא חייב להיות של חברה לא מוכרת (לדוגמא הwhey-shake של סינטרקס).
אתה מקבל גם ככה מהתזונה כמה סוגי חלבונים ככה שההבדל אם 22 גרם חלבון (או יותר אם אתה לוקח יותר מסקופ) יבואו רק מחלבון מי גבינה או מעוד כמה סוגי חלבונים הוא ממש לא קריטי לדעתי.
לא כל דבר שחשוב לבילדר מקצועי אמור להיות חשוב גם למתאמן ברמה החובבנית, ההתעסקות בדקויות כאלו לא אמורה לעניין מתאמן שלא מתכוון לעלות על במות (אני מניח שלא בזמן הקרוב לפחות).
תקן אותי אם אתה טועה במקרה שאתה אכן בילדר מקצועי.
גם אני שאלתי שאלה ואם אין לך תגובה לעניין אל תענה..
ההבדל 80 ש"ח כמו שאמרתי קודם שזה לא כל כך משמעותי יחסית למחירים (300-400 ש"ח).. ואם כבר אתה משלם סכום כזה אז תשקיע עוד קצת ולך על בטוח ועל משהו איכותי "קצת" יותר..
ה22 גרם שאתה מדבר עליהם (למרות שבד"כ לוקחים שתי מנות לפחות) הם כן קריטיים למי שלא משלים אותם מהמזון וחוץ מזה לא כל יום יוצא לך לאכול את הכמות הרצויה של חלבון (ובטח לא כל האיכותיים)..
חוץ מזה איך אתה אומר שזה לא צריך לעניין מישהו שלא מתכוון לעלות לבמה? הרי למה אתה מתאמן? בשביל הכוח? בשביל להיראות טוב יותר? או סתם בשביל לגדול? החלבון ייסייע בכל אחד מהדברים האלה.. ושוב זה תלוי במטרה שלך..
ובסוף, לכל אחד יש את השכל שלו שיחשוב וימצא את מה שמתאים לו ויעשה מה שבא לו..
ישן 30-03-11, 00:45   #15
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
כולם מייצרים באותם מקומות, אין אבקה יותר טובה/פחות טובה בגדול
הכל בולשיט, גם ככה 90% מהתזונה שלך צריכה לבוא מבשר בקר/ביצים/דגים/עוף/מוצרי חלב
והאבקת חלבון נועדה להשלים ערכים

אז תקנה מה שזול
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-03-11, 06:52   #16
njfgn jg
Banned

ציטוט:
גם אני שאלתי שאלה ואם אין לך תגובה לעניין אל תענה..
ההבדל 80 ש"ח כמו שאמרתי קודם שזה לא כל כך משמעותי יחסית למחירים (300-400 ש"ח).. ואם כבר אתה משלם סכום כזה אז תשקיע עוד קצת ולך על בטוח ועל משהו איכותי "קצת" יותר..
ה22 גרם שאתה מדבר עליהם (למרות שבד"כ לוקחים שתי מנות לפחות) הם כן קריטיים למי שלא משלים אותם מהמזון וחוץ מזה לא כל יום יוצא לך לאכול את הכמות הרצויה של חלבון (ובטח לא כל האיכותיים)..
חוץ מזה איך אתה אומר שזה לא צריך לעניין מישהו שלא מתכוון לעלות לבמה? הרי למה אתה מתאמן? בשביל הכוח? בשביל להיראות טוב יותר? או סתם בשביל לגדול? החלבון ייסייע בכל אחד מהדברים האלה.. ושוב זה תלוי במטרה שלך..
ובסוף, לכל אחד יש את השכל שלו שיחשוב וימצא את מה שמתאים לו ויעשה מה שבא לו..
לא אמרתי שהאבקת חלבון לא קריטית, אמרתי שזה לא קריטי אם ה22 גרם חלבון האלה יהיו חלבון מי גבינה או כמה סוגי חלבונים.
ישן 30-03-11, 11:34   #17
יועץ לתוספי תזונה
מנהל מקצועי - תוספי תזונה

הסמל האישי שליועץ לתוספי תזונה

ציטוט:
האמת התלבטתי אם לקנות של סיינטריקס m5 או של אופטימום, כנראה אני יקנה של סינטריקס.. חוץ מזה אני מבין את כל העניין של החלבון ואני לא מצפה לקסמים.. אני עובד ממש חזק מאוד באימונים והקריאטין עוזר, אבל רציתי עוד דחיפה מבחינת המראה לא רק הביצועים..

אגב, מה יותר טוב הm5 או השייק השני של סינטריקס?
שני החלבונים האלו שונים קצת.
M5 הוא תשלובת חלבונים-מכיל כמה סוגי חלבון,לכן העלות שלו טיפה יקרה יותר מחלבון מי גבינה רגיל.
הוואי שייק הוא חלבון מי גבינה שלא עבר תהליכים כימיים,כמו דנטורציה שפוגע באיכות ספיגת החלבון.
שני החלבונים האלו טובים תלוי מה אתה מחפש.
הוואי שייק במחיר זול וגם נימצא במבצע זוגות של 2 יחידות ב600 ש"ח.
ישן 30-03-11, 12:08   #18
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יועץ לתוספי תזונה צפה בהודעה
שני החלבונים האלו שונים קצת.
M5 הוא תשלובת חלבונים-מכיל כמה סוגי חלבון,לכן העלות שלו טיפה יקרה יותר מחלבון מי גבינה רגיל.
הוואי שייק הוא חלבון מי גבינה שלא עבר תהליכים כימיים,כמו דנטורציה שפוגע באיכות ספיגת החלבון.
שני החלבונים האלו טובים תלוי מה אתה מחפש.
הוואי שייק במחיר זול וגם נימצא במבצע זוגות של 2 יחידות ב600 ש"ח.
יש לי שאלה אתה שותה ביצים חיות גוגל מוגל או מטגן/מבשל אותם קודם ?
אתה אוכל בשר חי או מבשל אותו ?

כי כל הבולשיט הזה של דנטורציה לא תופס
כל חלבון שתחמם אותו (או בעברית פשוטה תבשל את האוכל שאתה אוכל) יעבור תהליך דנטורציה

מה גם שהחלב עוד קודם עובר תהליך פיסטור שהוא חימום וקירור של החלב בכדי להרוג את החיידקים שבחלב, אז גם אם המפעל שומר שלא יהיה תהליך של דנטורציה

תהליך הפסטור שהוא אגרסיבי הרבה יותר כבר קורה בתעשיית החלב (שהוא חומר הגלם לאבקת חלבון)
moo מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה