ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-05-13, 10:11   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
באתי לכתוב אוט' שאלון נראה יותר טוב מלב גם בפן תחרותי אבל כן במציאות (לפי הסרטון) מבחינת גודל המצב נראה אחרת. מה שכן, לב לדעתי מתחרה שאם הוא זכה באלוף האלופים - כנראה שהרמה בהחלט לא משהו. בזיונית היא לא, היו מתחרים לא רעים בכלל, אבל ניגרי בתחרות שאתה התחרית בנאבבא ב2010 אתה רוצה להגיד לי שהוא לא היה נראה מצחיק בקאסט של האוברול? הוא היה נראה כמו ילד שם. מה שכן בכל הנוגע לחיטוב / ייבוש, תן לאלון יום בלי מים בערך והוא נראה יותר טוב מ90% מהמתחרים המנוסים. זה כי יש לו גנטיקה של אחד לאלף.

מישהו יודע בודאות ממה אלון מתפרנס? זה מעניין אותי... לא ראיתי יותר מדי צילומים שלו וכאלה.

אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
בכלל, אתה ואחרים - אתם עושים לאלון עוול עם כל ההשוואות האלה
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
מה אתם מכניסים אותו לקלחת שהוא כלל לא מעוניין בה?
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
ותפסיקו כבר עם כל ה"אם" קיבינימט
אם משה כחלון היה ראש ממשלה היה טוב במדינה הזאת
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם
אגב, בעניין "גנטיקה של אחד לאלף", זו גנטיקה של אחד לאלף:

פה אתה רואה באמת סימטריה מולדת מדהימה וכישרון יוצא דופן

תעשו כבר את ההפרדה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 01:04   #2
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם

תעשו כבר את ההפרדה
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-13, 08:11   #3
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אתה שוכח שחלק מהקטע של בילדינג זה להביא את הגוף שלך לפיק של פעם בשנה. זהו. אלון כמעט כל השנה בפיק, וגם שהוא "שמן" הוא מתחת ל8%, אם לא הייתה לו גנטיקה של אחד לאלף, היית רואה אותו ב20 שנה האחרונות עם איזה קפל קטן אבל אתה לא. לגבי דניק אתה צריך לעשות חושבים אם הגנטיקה הביאה אותו למצב הזה או הדרך. תסתכל על דניק באוף סיזן, לא שהוא נראה רע אבל לך תשווה. יש לגוף "סט פוינט" שהוא שואף אליו, הסט פוינט של אלון הוא מאוד חטוב ומאוד שרירי. לדניק יש גם חסרונות בולטים, לאלון לא ממש מצאתי, חוץ מהעובדה שהוא לא בילדר ולא מנסה להתחשב בזה.

תשמע, אני חייב להודות שעם כל יכולתיי הוורבאליות המפורסמות - כבר די נגמרו לי המילים כשאני בא להתייחס לשטויות שאתה כותב פה
הבאתי תמונה של דניק רק כדי להמחיש לך מה זה מיוחד
לא בשביל שתעשה את ההשוואה המופרכת הזאת
אתה משווה בין אלוף בתחרות בינלאומית לבין אדם שלא קשור לפיתוח גוף תחרותי בכלל
אתה פשוט צריך להתבייש בהשוואה הזאת
לא רק שהם לא באותה רמה, הם לא באותו עולם בכלל
אנשים כמוך מוכיחים כמה חסרה במדינה הזאת תרבות ספורט

עוד דבר, עצם זה שאתה מעלה שוב ושוב את העניין הזה של "חטוב כל השנה", זה שוב מראה שאין לך מושג ירוק
לא בעיה להיות חטוב כל השנה ולא לגדול בגרם
אנשים יוצאים לאוף סיזן כדי להעלות משקל
זה המשמעות של אוף סיזן
ככה אני לדוגמא עליתי 3 קטגוריות במהלך כמה שנים
בבודיבילדינג זה דבר בסיסי כמו שצריך כדור כדי לשחק כדורסל
וגם אותו אתה לא מבין, אחרי כל כך הרבה זמן שאתה מתעניין בספורט הזה
מביך

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 19:55   #4
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני מתפלא עליך אופיר
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם

תעשו כבר את ההפרדה

אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 20:02   #5
liron1234
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.
מסכים עם כל מילה.
liron1234 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה