ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-07-08, 21:51   #21
Cortex
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mortex צפה בהודעה
בוא נרים צוות שיעשה סרט דוקומנטרי עצום על פיתוח הגוף בארץ ועל כל שנוגע לו
במקום תוכנית ריאליטי...

סרט רציני שיראה את חייו של באדי בילדר, על הספורט, מה הוא דורש, ההתקדמות , התסכולים , אוכל התפריט, התוספים האנרגיה אתם יודעים הכל מהכל ...

רק בישראל , על ישראלים ...

זה טוב להגיד דברים באוויר ..
Cortex מנותק  
ישן 21-07-08, 21:54   #22
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

זה יקר יותר להאכיל אותם...

אבל יכול להיות חזק לעשות משהו עם אנורקסים!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק  
ישן 21-07-08, 21:59   #23
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
ברירת מחדל אני זורק רעיונות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cortex צפה בהודעה
זה טוב להגיד דברים באוויר ..
בשביל זה יש פורום לא ?
ישן 21-07-08, 22:00   #24
Holy_Templar
מנהל הפורום

ברירת מחדל משהו בסגנון הזה?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldben צפה בהודעה
זה יקר יותר להאכיל אותם...

אבל יכול להיות חזק לעשות משהו עם אנורקסים!
" לעלות בגדול" טיפול פסיכולוגי + אכילה מאסיבית תראו אותם עולים מי ינצח את ההפרעה הנפשית שלו ולא ימות מרעב ...

משהו בסגנון ?
ישן 21-07-08, 22:03   #25
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
בוא נרים צוות שיעשה סרט דוקומנטרי עצום על פיתוח הגוף בארץ ועל כל שנוגע לו
במקום תוכנית ריאליטי...

סרט רציני שיראה את חייו של באדי בילדר, על הספורט, מה הוא דורש, ההתקדמות , התסכולים , אוכל התפריט, התוספים האנרגיה אתם יודעים הכל מהכל ...

רק בישראל , על ישראלים ...

לפני שאתה זורק דברים באוויר תחשוב קודם.
למי הסרט פונה?
מי יממן אותו?
איפה הוא ישודר?
הוא למטרות רווח?
ישן 21-07-08, 22:06   #26
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomera צפה בהודעה
לפני שאתה זורק דברים באוויר תחשוב קודם.
למי הסרט פונה?
מי יממן אותו?
איפה הוא ישודר?
הוא למטרות רווח?
אחי ראית יס דוקו ?

וואלה הוא פונה לכולם...
Yes doco
לא למטרות רווח

לא יודע עוד לגבי מימון
ישן 21-07-08, 22:11   #27
Bono
חבר פעיל

מה אתם יוצאים עליו?!, כולה העלה רעיון.
דווקא אהבתי את הרעיון אבל לא נראה לי שיש משהו שיסכים לממן את זה משום שלכלל האכולוסיה לא תהיה התעניינות גדולה.
התעניינות ( מצד האוכלוסייה) = רייטינג גבוה =רווחים (כסף).
חחח הבגרות בתקשורת משפיעה עליי ..... לא טוב.
Bono מנותק  
ישן 21-07-08, 22:12   #28
tomerA

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
אחי ראית יס דוקו ?

וואלה הוא פונה לכולם...
Yes doco
לא למטרות רווח

לא יודע עוד לגבי מימון
כזה סרט זה הדבר הכי פשוט בעולם לעשות.
צריך מצלמה, ו.. הממ.. זהו בערך.
ישן 21-07-08, 22:13   #29
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shimonaz1 צפה בהודעה
מה אתם יוצאים עליו?!, כולה העלה רעיון.
דווקא אהבתי את הרעיון אבל לא נראה לי שיש משהו שיסכים לממן את זה משום שלכלל האכולוסיה לא תהיה התעניינות גדולה.
התעניינות ( מצד האוכלוסייה) = רייטינג גבוה =רווחים (כסף).

עזוב יס דוקו זה דוקומנטרי צריך מצלמה תכלס .. וזהו

ורעיון מסודר וכמה באדי דילבדרים שמוכנים להחשף לעיניי מצלמות ...

יש לי חבר שיכול לערוך את הכל
ישן 21-07-08, 22:14   #30
bojank
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי real צפה בהודעה
בארץ זה בעייתי, כי אין לזה כבוד, אם אני יראה טיפה יותר טוב ממך אני על סטרואידים,
ישראלי ממוצע שישב ויסתכל את התוכנית ויראה את החיטובים של האנשים והאחוזי שומן יגיד "סמים",
ואז רק בישראל, זה יעלה לדיון בכנסת על כך שהתוכנית מעודדת שימוש בדברים לא חוקיים,
ואז כשישטפו לכולם את המוח על דבר שבעצם לא קיים, הרייטינג היחידי שיהיה לתוכנית (הבחורות),
גם יפרשו כי הבעלים והחברים שלהם יגידו להם שבגלל השימוש בפרוטאין (חחxd) לא עומד להם.

אבל בחו"ל זה יכל להיות חזק.. בארץ יש לנו כישרון לשים סטיגמות ולהחרים דברים.
גבר סטרואידים זה סמים יש לזה אותם תסמינים של התמכרות , עזוב את זה שזה נותן פוש ועוזר להגיע למקומות גבוהיים אבל בעיקרון סטרואידים מוגדר כסמים ולכן הרבה בודיבלדרים מסתירים את זה שהם מישתמשים למרות שברור שהם כן
bojank מנותק  
ישן 21-07-08, 23:00   #31
Pro_XXL
Banned

הסיבות הם:

א.זה לא באמת יענין אף אחד כמו שציינו כי היום להיות שמייקל לואיס חרא זה הכי טוב רזה 2 מטר ספגטי אם קוביות היקף יד 40 על 2 מטר(שזה ממש אבל ממש עלוב)
ב.ישר יבואו לך כל מיני מפגרים אם יציאות "מזה זה ניפוח" או "מה זה התוכניות האלו על הניפוחים" או "בטוח נותנים להם אבקות ניפוחים" או "זה כבר יותר מדי בעע"
ג.השחיפים שיבואו לשם זה כמו חלק מהילדודס פהואני אתן דוגמא לזן של צ'יקיטיטס שכותבים כאן לצערי,חבר'ה שלא באמת אוהבים תספורט,לא באמת מענין להם תזין מר ישראל או מר דרום ובטח לא חושבים על להגיע או לבזבז כסף על כניסה ונסיעות או לוותר על מסיבה באמצע החוף אם חבר'ה אם רסטות שהולכים ערומים ורק מחפשים לעשן לשתות לעשן לשתות ולהרגיש עבריינים או קולים,הם לא באמת שומרים על התפריט שלהם ולא מצפים להגיע לאנשהו אם עצמםככה שגם אם הם יעשו שינויי תהיו בטוחים שהם יחזרו לעצמם מהר מאוד
כמו ביורדים בגדול אתם באמת חושבים שכל החבר'ה הולכים להמשיך אחר כך דיאטה בבית?יש אנשים שלא בנויים לזה עצלנים!בטלנים!

בקיצור לא יקום כזה דבר ולא יהיה אולי רק במדינה שקצת מעריכה יותר דברים ספורטיביים חדשים פה בישראל הטימטום חוגג ורק כדורגל\כדורסל משגשג כאן כל השאר יש קצת פירסום אבל סה"כ אפס
Pro_XXL מנותק  
ישן 21-07-08, 23:04   #32
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
הסיבות הם:

א.זה לא באמת יענין אף אחד כמו שציינו כי היום להיות שמייקל לואיס חרא זה הכי טוב רזה 2 מטר ספגטי אם קוביות היקף יד 40 על 2 מטר(שזה ממש אבל ממש עלוב)
ב.ישר יבואו לך כל מיני מפגרים אם יציאות "מזה זה ניפוח" או "מה זה התוכניות האלו על הניפוחים" או "בטוח נותנים להם אבקות ניפוחים" או "זה כבר יותר מדי בעע"
ג.השחיפים שיבואו לשם זה כמו חלק מהילדודס פהואני אתן דוגמא לזן של צ'יקיטיטס שכותבים כאן לצערי,חבר'ה שלא באמת אוהבים תספורט,לא באמת מענין להם תזין מר ישראל או מר דרום ובטח לא חושבים על להגיע או לבזבז כסף על כניסה ונסיעות או לוותר על מסיבה באמצע החוף אם חבר'ה אם רסטות שהולכים ערומים ורק מחפשים לעשן לשתות לעשן לשתות ולהרגיש עבריינים או קולים,הם לא באמת שומרים על התפריט שלהם ולא מצפים להגיע לאנשהו אם עצמםככה שגם אם הם יעשו שינויי תהיו בטוחים שהם יחזרו לעצמם מהר מאוד
כמו ביורדים בגדול אתם באמת חושבים שכל החבר'ה הולכים להמשיך אחר כך דיאטה בבית?יש אנשים שלא בנויים לזה עצלנים!בטלנים!

בקיצור לא יקום כזה דבר ולא יהיה אולי רק במדינה שקצת מעריכה יותר דברים ספורטיביים חדשים פה בישראל הטימטום חוגג ורק כדורגל\כדורסל משגשג כאן כל השאר יש קצת פירסום אבל סה"כ אפס

כן אבל מה לגבי הסרט הדוקומנטרי שהצעתי ?

ססעמק שפתחתי שרשיר שכולי גרזן בקטע של לעשן ולשתות ושזה לא בריא כולם יצאו עליי פה שאני כוסית ושאני לא יודע להנות ולחוץ ...

אני פשוט לוקח את עצמי ברצינות , לווא דווקא קשור למכון כושר.. פשוט לא מכניס רעל לגוף ..
ואותי דווקא מעניין כל התחום הזה מזמן פשוט לא הבאתי את עצמי להשקיע ... והתחלתי בסוף חודש שעבר...

וזו רק ההתחלה
ישן 21-07-08, 23:06   #33
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bojank צפה בהודעה
גבר סטרואידים זה סמים יש לזה אותם תסמינים של התמכרות , עזוב את זה שזה נותן פוש ועוזר להגיע למקומות גבוהיים אבל בעיקרון סטרואידים מוגדר כסמים ולכן הרבה בודיבלדרים מסתירים את זה שהם מישתמשים למרות שברור שהם כן
לא משנה אחי,הוא הסביר כאן שברגע שתגיע לתוצאה כלשהי ישר יחשבו שאתה משתמש בסטרואידים,סמים,סוכריות,ממתקים,מזרקים מזה משנה?הענין הוא שהכל דפוק פה וגם סתכל תמייקל לואיס הטמבל הזה איזה רייטינג גבוה יש לו?כל תוכנית כושר שהוא עושה כל פירסום שהוא עושה הוא חייב להצהיר ולהדגיש

"אני לא משתמש באבקות ניפוח ובחומרים ובשייקים" והמפגרים שצופים בתוכניות שלו(ואפשר להגיד שיש לאפס הזה קהל מעריצים לא קטן)מפה לאוזן וככה יוצא שם רע לספורט אנשים ברחוב רואים באדיבילדר!לא יחשבו לשניה ואו איזה קרנף בטח כמה הוא משקיע וכמה קשה הוא מתאמן...לא יחשבו איזה מאמץ הוא נותן ואיך הוא קורע את עצמו בישביל הספורטישר יחשבו על המייקל האידיוט הזה ויגידו אימרה "זה כולו חומרים זה לא נחשיו".

החלום שלי זה לראות אותו מתאמן אם מישהו כמו עמית ספיר או מישל חחח(בחדר כושר רציני לא באיזה חור בהרצליה איפה כל הפוציל'ה מוציל'ה שלו מתאמנות) ולראות איך שהם עושים ממייקל בדיחה וכולם צוחקים עליו בחדר כושר וזורקים עליו ביצים.
Pro_XXL מנותק  
ישן 21-07-08, 23:08   #34
tomerA

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:

ססעמק שפתחתי שרשיר שכולי גרזן בקטע של לעשן ולשתות ושזה לא בריא כולם יצאו עליי פה שאני כוסית ושאני לא יודע להנות ולחוץ ...

אני פשוט לוקח את עצמי ברצינות , לווא דווקא קשור למכון כושר.. פשוט לא מכניס רעל לגוף ..
ואותי דווקא מעניין כל התחום הזה מזמן פשוט לא הבאתי את עצמי להשקיע ... והתחלתי בסוף חודש שעבר...

וזו רק ההתחלה
גבר אתה אמרת שאתה חודש בערך בתחום?
תאמין לי שכול המוטיבציה יורדת כמו שהיא באה, יום אחד אתה תקום בבוקר ותגיד לעצמך כוסאמק מה אני צריך את כול החרא הזה? בשביל עוד סנטימטר ביד אני קורע תתחת כול יום?
בן אדם נורמלי היה פורש אבל מי שבתחום יש לו שריטה בראש אז הוא ממשיך
ישן 21-07-08, 23:10   #35
tomerA

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bojank צפה בהודעה
מה הם תסמינים של התמכרות?
יש הבדל בין התמכרות פיזית של הגוף לבין התמכרות חברתית.
סטרואידים לא ממכרים פיסית, אין בהם שום חומר ממכר. לא יהיה לך קריז אם לא תזריק.
יש לזה השפעות פסיכלוגיות אחרות אבל זה כמו שתגיד שבגד יפה זה סם וממכר כי הוא נותן לך להריגש טוב.
ישן 21-07-08, 23:10   #36
Pro_XXL
Banned

ציטוט:

וזו רק ההתחלה
תעשה מה שטוב לך איש יקר.
מי שרוצה לעשן ולשתות שיהיה לו בכייףאני לא אגיד לך בתור בן אדם שאני 100% בריא כן?אבל כל אחד יש לו תשיכולים ותהחלטות שלו ואם אתה עושה משהו כל עוד אתה אוהב את זה ויש לך מטרה מסוימת או סיפוק מסוים ממה שאתה עושה תמשיך לעשות את זה,אל תוותר וסים על כולם זין.
Pro_XXL מנותק  
ישן 21-07-08, 23:12   #37
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

זו לא תהיה תכנית מוצלחת כי זה לא מטרה שמושכת את כלל הציבור. אתה יכול לנסות לצלם את זה באופן עצמאי, המימון ייצא מכיסך בגדול אלא אם אחת מהקרנות יחליטו לאמץ את הסרטים שלך (הם יעדיפו כנראה סרטים חברתיים עם מסרים קצת יותר רציניים, עם כל הכבוד). זה יהיה פרוייקט לא קל, אם אתה רוצה שהאנשים האלו יהיו בתנאים מבודדים עם כל הציוד הנדרש וכו' - משהו בסגנון סדרות השמנים , תצטרך להשקיע כמה מאות אלפי דולרים... גם כנראה שהתקשורת לא תעודד אם תיקח בנאדם שנראה בריא ותראה איך הוא מעמיס אוכל וקורע את התחת ומדדה יומיים אחרי הסקוואט, לא הרבה אנשים יתחברו לכזה דבר.
קיצר תבחר משהו יותר פשוט, אתה יכול לעקוב אחרי עמית ספיר לכל מקום עם מצלמה ביתית, זה לא יעלה כסף, וזה יהיה מספיק בשביל למשוך בדיוק את אותו הקהל שיצפה ב"עולים בגדול".
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 21-07-08, 23:17   #38
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

פעם אני זוכר כשomri turbo היה פעיל פה הוא אמר איזה משפט שנחרט אצלי בראש..
בנוגע לטלוויזיה ופיתוח גוף הוא אמר.. "איזה מרתיח זה לראות בערוץ 2 ריאיון שעושים על שחקני סנוקר..
ושואלים איזה קושי רב היה להם באימונים ואיך הם מתאמנים על להכניס כדורים לתוך חורים..
כשחבר'ה כמונו מהפיתוח גוף עושים כאלה דיאטות שמובילות אותנו לשיגעון ונותנים אימונים אינסטנסיביים.."
והיום כשאני נמצא באחד מהשלבים הכי חשובים באימונים אני מבין את זה.. אני פותח ערוץ 2..
רואה איזה תוכנית ריאיונות על איזה שחקן פוקר כשאני אוכל טונה במים ונטרף מהחוסר השומן שאני מקבל..
ואני נשרט.. תאכלס אם ערוץ 2 היה מקדיש כתבה על פיתוח גוף כמו שהוא הקדיש על דוגמנות הייתי מאושר..
לאכול 6-7 ארוחות ביום לקום באמצע הלילה בשביל חלבון לקום ב6 וללכת לישון ב11 להסתגל למצבים
ולמשוך עד סף היכולת לצעוק "חזרה אחרונה בשביל אימא" בסקוואט.. והכל בשביל איזה גביע שעובד תילאנדי צבע בצהוב.. לזה אני קורא השראה ואטרף והסתגלות ומלחמה..
ישן 21-07-08, 23:22   #39
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי real צפה בהודעה
בנוגע לטלוויזיה ופיתוח גוף הוא אמר.. "איזה מרתיח זה לראות בערוץ 2 ריאיון שעושים על שחקני סנוקר..
ושואלים איזה קושי רב היה להם באימונים ואיך הם מתאמנים על להכניס כדורים לתוך חורים..
כשחבר'ה כמונו מהפיתוח גוף עושים כאלה דיאטות שמובילות אותנו לשיגעון ונותנים אימונים אינסטנסיביים.."
והיום כשאני נמצא באחד מהשלבים הכי חשובים באימונים אני מבין את זה.. אני פותח ערוץ 2..
רואה איזה תוכנית ריאיונות על איזה שחקן פוקר כשאני אוכל טונה במים ונטרף מהחוסר השומן שאני מקבל..
ואני נשרט.. תאכלס אם ערוץ 2 היה מקדיש כתבה על פיתוח גוף כמו שהוא הקדיש על דוגמנות הייתי מאושר..
לאכול 6-7 ארוחות ביום לקום באמצע הלילה בשביל חלבון לקום ב6 וללכת לישון ב11 להסתגל למצבים
ולמשוך עד סף היכולת לצעוק "חזרה אחרונה בשביל אימא" בסקוואט.. והכל בשביל איזה גביע שעובד תילאנדי צבע בצהוב.. לזה אני קורא השראה ואטרף והסתגלות ומלחמה..

אחי מילים כדורבנות ... ולדעתי מגיע סרט דוקומנטרי על פיתוח גוף בארץ ...
ישן 21-07-08, 23:32   #40
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Real צפה בהודעה
Pro_XXL מנותק  
נושא נעול