ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-12-06, 20:42   #41
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
תרגה בחור ! יש לי חברים ערביים והם אנשים נחמדים ועזוזרים !
אתה לא יכול להגיד שכולם חרא ושכולם ימותו ! זה דיבור ילדותי
אחי,כמה אתה סומך על החברים הערבים שלך?אתה יודע מה הם באמת חושבים??
אני יכול להגיד לך כזה דבר שהערבים הישראלים לא תומכים בישראל והם רוצים שתהיה פה מדינה פלסטינית כי אז יהיה להם תנאים הרבה יותר טובים וזה אומר להשמיד את מדינת ישראל ולהקים פה ממשל מוסלמי שבטח יהיה דיקטטורי!
גם אל תשכח שכל המחבלים שהיסתננו לישראל הסיעו אותם ליעדים שלהם "ערבים ישראלים"
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 20:43   #42
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bodybuilder
בעזרת השם

הלוואי

נתניהו ראש הממשלה
ליברמן שר הביתחו

מה אתה אומר ?
אני לא מבין איך עם דעות שלך אתה בעד ימין...
הרי אתה תמיד אומר שצריך שלום עם הערבים , ואמרת אז משהו עם רבין.. ועכשיו אתה אומר שיש לך מלא חברים ערבים, אז איך זה שאתה תומך בליברמן שאומר בגלוי, שהוא רוצה לעשות טרנספר.
ישן 13-12-06, 20:50   #43
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
מה זאת אומרת? הרי 99 אחוז מהערבים במדינות שלהם תומכים בהשמדת ישראל, מלמדים אותם את זה בבתי ספר, אז למה כאן חצי מהאוכלוסיה תומכים בערבים? זה פשוט לא הגיוני.
אתם תראו , ואני מבטיח לכם, שליברמן בחירות הבאות יעשה עליה חדה.
ברור לצערי שהוא לא יזכה, אבל יהיה לו ולמפלגה שלו הרבה כוח בכנסת.
עומרי יש לי משהו שאני רוצה שתתייחס אליו.
הדבר היחידי שאפשר להגיד שלפני שהולכים ומצביעים למישהו כזה או אחר, כדאי לא רק לשמוע את מה שיש לו להגיד אלא גם מה שהוא כתב במצע שאף אחד לא קורא (ברית הזוגיות = קראת על זה? אתה יודע מה הכוונה ?)
עוד משהו, מה היתה דעתו של ליברמן על הפסקת האש שהפלסטינאים מידי פעם מפירים אותה? האם שמעת מה ליברמן אמר שצריך לעשות?
ובנוסף כשליברמן נכנס לממשלה הוא אמר שהוא רוצה רק שר אחד כי צריך לחסוך. ומה אנחנו קוראים היום? שכשאולמרט יחזור לארץ ליברמן מחכה לו עם דרישה לתיק נוסף.
אז אני לא בא להגיד אם ליברמן טוב או לא טוב ליהודים (כדברי המשפט המפורסם) אני בא ואומר שלא צריך ללכת שבי אחרי דיבורים. דבר נוסף שאפשר להגיד שליברמן איכזב את בוחריו ואת המאמינים בדרכו ברגע שהוא נכנס לממשלה. הוא נכנס לממשלה בלי שהיא שינתה את קווי היסוד שלה. ומאז אנחנו מעט מאד שמענו עליו. הוא לא מדבר יותר נגד ההתנתקות. מה קרה הוא הפך להיות מתון?

את הדברים כתב חבר שלי, מעריץ מושבע ( ומאוכזב ניתן לומר ) של ליברמן...

דבר נוסף, שאותו אני רוצה ליחס לנושא האשכול.

מה שעצוב בהכחשת השואה זה לא שזה נמצא אלא שאם ניקח מכחיש שואה וניתן לו לנאום מול קהל ניטרלי ומולו ניקח כל כותב ממוצע בפורום הישראלי לא יידע להתמודד איתו. הבעיה היא לא כי הכותבים מטומטמים (בעצם כן) אלא שהחברה שלנו לא מספיק יודעת על השואה. תלמידים מגיעים לכיתה יא בלי לדעת כלום על השואה וגם אחרי הבגרות הם שוכחים הכל.

אין מוטיבציה בעם ללמוד על העובדות ולא רק לדקלם ששישה מיליון נרצחו.

זו בעיה חברתי לאומית שאשמים בה גורמים רבים.

ד"א לכל מי שאמר מוות לערבים בפוסט הזה שיפתח את העיתון של אתמול ויקרא על ערבי מנצרת שפתח מוזיאון קטן להנצחת השואה של העם היהודי. הוא רצה להגיע לטהראן כדי להתעמת איתם אבל לא נתנו לו
ישן 13-12-06, 21:28   #44
SwisS
חבר פעיל

ברית המועצות לא נעלמה פשוט היה הרבה בעיות אז זה יתפרק
צריך להרוג תחרידי הזה !
SwisS מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 21:32   #45
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

כמו שברית המועצות נעלמה ככה גם הגמד הזה ומהדינה שלו תתפרק או שתעבור מהפכה ,
הוא שכח להזכיר מי כיסח לברית המועצות את הצורה ובעד מי הם היו

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 21:36   #46
Johnny
חבר פעיל

פווארול, מה שאתה אומר לגבי חוסר מודעות בארץ לא מדויק, חוץ מלימודי היסטוריה בתיכון ובחטיבה, יש גם מספיק נגיעה בנושא בתקשורת, סרטי שואה, וכמובן כל יום שואה אשר מוצף בסרטים בנושא.
swiss, אלו לא חרדים, אלא נטורי כרטא, חבורה של מטורפים שלא מאמינים במדינה, ובקניין. אני לא מבין אותם, הרי אם ישמידו את ישראל, הם באמת חושבים שאיראן תתן להם לחיות בשלהם? הרי הם יהודים.

ברית המועצות התפרקה בשל בעיות פנימיות, ולא בשל ארצות הברית, זו תהיה טעות של חובבן להניח הנחה שכזו.
Johnny מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 21:36   #47
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[=PoweRull]עומרי יש לי משהו שאני רוצה שתתייחס אליו.
הדבר היחידי שאפשר להגיד שלפני שהולכים ומצביעים למישהו כזה או אחר, כדאי לא רק לשמוע את מה שיש לו להגיד אלא גם מה שהוא כתב במצע שאף אחד לא קורא (ברית הזוגיות = קראת על זה? אתה יודע מה הכוונה ?)
עוד משהו, מה היתה דעתו של ליברמן על הפסקת האש שהפלסטינאים מידי פעם מפירים אותה? האם שמעת מה ליברמן אמר שצריך לעשות?
ובנוסף כשליברמן נכנס לממשלה הוא אמר שהוא רוצה רק שר אחד כי צריך לחסוך. ומה אנחנו קוראים היום? שכשאולמרט יחזור לארץ ליברמן מחכה לו עם דרישה לתיק נוסף.
וואלה לא הבנתי מה הבעיה כאן? תיק נוסף ? יותר טוב בשביל התומכים שלו, מה הבעיה?

ציטוט:
אז אני לא בא להגיד אם ליברמן טוב או לא טוב ליהודים (כדברי המשפט המפורסם) אני בא ואומר שלא צריך ללכת שבי אחרי דיבורים. דבר נוסף שאפשר להגיד שליברמן איכזב את בוחריו ואת המאמינים בדרכו ברגע שהוא נכנס לממשלה. הוא נכנס לממשלה בלי שהיא שינתה את קווי היסוד שלה. ומאז אנחנו מעט מאד שמענו עליו. הוא לא מדבר יותר נגד ההתנתקות. מה קרה הוא הפך להיות מתון?

בדיוק ההפך, זה שהוא נכנס לממשלה רק יכול למתן את הממשלה הנוכחית, והוא צריך את הנסיון הזה ולהיות כמה שיותר מעורב אם הוא רוצה להיות ראש ממשלה.
דבר נוסף, יש לך טעות מרה, מאז שהוא נכנס הוא לא מפסיק להתבטא באמירות קיצוניות ביותר! יותר מתמיד,בחודשיים האחרונים היו עשרות מאמרים שלו על כל תוכנית הטרנספר, והוא לא מפסיק להתבטא ולהגיד מה הוא חושב למרות שזה מפחיד אנשים, או את המתונים שבעם.
הוא אומר מה שיש לו להגיד, והוא שם זין על מה אתם חושבים עליו(השמאל המרכז וכו'), אפילו שמזמינים אותו לרעיונות הוא לא מתרכך בחיים, הוא אומר את דעתו בפנים שלהם ובקשיחות ולא מתגמש.
בסופו של דבר כל מנהיג שנבחר בין אם הוא שמאל קיצוני או ימין קיצוני, הוא והדעות שלו מתמתנות לכיון המרכז, כי רוב העם כמובן והכנסת הם איפשהו באמצע, לא שמאל קיצוני כמו מרץ, ולא ימין קיצוני כמו ליברמן, לכן לא משנה איזה מנהיג נבחר הוא עדיין מוגבל בכנסת ובממשלה ומושפע מהחלטות של אחרים,ככה זה בדמוקרטיה.

ציטוט:

מה שעצוב בהכחשת השואה זה לא שזה נמצא אלא שאם ניקח מכחיש שואה וניתן לו לנאום מול קהל ניטרלי ומולו ניקח כל כותב ממוצע בפורום הישראלי לא יידע להתמודד איתו. הבעיה היא לא כי הכותבים מטומטמים (בעצם כן) אלא שהחברה שלנו לא מספיק יודעת על השואה. תלמידים מגיעים לכיתה יא בלי לדעת כלום על השואה וגם אחרי הבגרות הם שוכחים הכל.
ציטוט:

אין מוטיבציה בעם ללמוד על העובדות ולא רק לדקלם ששישה מיליון נרצחו.

זו בעיה חברתי לאומית שאשמים בה גורמים רבים.

הבעיה היא לא בתוכינו, אלא מבחוץ.
תשמע יש המון עמים שעברו רצח עם במיליונים ,אפילו יותר מאיתנו, אבל השואה שלנו היא היחידה שקיימים חוקים נגד הכחשתה.
למה זה גורם?
1-התעניינות מוגברת בנושא,כיון שהוא "אסור".
2-אוטומטית סלידה של אנשים מהנושא כיון שהם שואלים את השאלה "למה רק השואה של היהודים חשובה?" וזה אוטומטית מזיז אנשים להיות נגד הנושא.
ככה שכל הפעולות החיוביות וההסברה בעולם לא יעזרו.
מספיק שהכניסו מכחיש שואה אחד בארה"ב לכלא, הוא נהיה גיבור מאותו יום, כתב ספרים, מושך אנשים כמו מגנט, כולם רוצים לשמוע אותו, מה היה קורה אם סתם היו נותנים לו לדבר? ולא מתייחסים? ההפך, אף אחד לא היה שם זין על מה שהוא אומר.
ברגע שנותנים לזה במה עולמית ,בתקשורת,על ידי השלטונות,והציבור האינטילגנטי(ולא אינטיליגנטי) רואה שעצרו אותו בגלל שהוא אמר משהו או בגלל דעותיו, אוטומטית זה יגרום לאנשים להתעניין בו.

ציטוט:
ד"א לכל מי שאמר מוות לערבים בפוסט הזה שיפתח את העיתון של אתמול ויקרא על ערבי מנצרת שפתח מוזיאון קטן להנצחת השואה של העם היהודי. הוא רצה להגיע לטהראן כדי להתעמת איתם אבל לא נתנו לו

אוקיי אתה יודע מה? מוסלמי אחד מתוך ביליון מוסלמים.
יודע מה, אני אהיה איתך לארג', 10,000 ערבים תומכים בישראל, תקח אפילו מיליון! מיליון ערבים שיהיו תומכים בישראל! זה לא אומר כלום, מה שחשוב זה עמדת הרוב, והעמדה הרשמית של המדינות האלו.
כל הכבוד לערבי הזה , אבל לצערי הוא לא מדבר בשם המדינות שלהם שמאמינים בהשמדתינו.
ישן 13-12-06, 22:30   #48
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

החבר שלי כתב לי תגובה אבל אני כמו מפגר בטעות סגרתי את החלון. הוא יראה את זה ויהרוג אותי...
אז נחכה למחר אני אגיב לך על ההודעה
ישן 13-12-06, 22:43   #49
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אגב הפתרון הכי טוב לערבים , זה חרם ציבורי עליהם ודחיקתם לשטחים + מיסים על ילודה גבוהה ( שתי ציפורים במכה אחת )
זה גם דופק חרדים שאני אולי לא מחבב אותם כ"כ הרבה אבל אני ממש נגד ההסתה נגדם

אבל אפשר לעקוף את זה בחזרי מס פה ושם.

שקט ויעיל, כמו זריקת איידס במכולת ביפו ד'

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 23:04   #50
shahaflol
חבר פעיל

עומרי, נכון שברגע שנכנס האיסור להכחיש את השואה הדבר מושך אנשים, אבל העובדה של אחד יודע על זה וכמו שאמרת "ברגע שנותנים לזה במה עולמית ,בתקשורת,על ידי השלטונות,והציבור האינטילגנטי(ולא אינטיליגנטי) רואה שעצרו אותו בגלל שהוא אמר משהו או בגלל דעותיו, אוטומטית זה יגרום לאנשים להתעניין בו." התקשורת בעיקר אשמה בפרסום של זה ולאו דווקא העובדה שזה אסור. לדעתי העולם לא צריך לדעת על קיום מכחישי השואה, כלומר ברגע שאחד מכחיש את השואה, שיכנס לכלא. למה לפרסם אותו? למה לספר את סיפורו לכולם? זה מיותר. אם זה לא היה כך, כנראה שהמכחישי שואה לא היו מקבלים תאוצה כזו.

ד"א, אני באמת חושב שזו חוצפה שרק השואה שלנו "חשובה". היו עמים אחרים שנפגעו משואות אחרות שחלקן אף יותר חמורות. צריך להיות יום שואה בינלאומי לא רק לעם היהודי אלא לכל העמים שנספו באיזשהי שואה. זה, לדעתי, גם יגרום לירידה בהתמקדות בשואה היהודית משום שלא רק אנחנו מקבלים תשומת לב אלא כל העמים שעברו מצב דומה.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 23:07   #51
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

מה עם השואה בסודן עכשיו ?
למישהו אכפת ?
אני לא חושב...
ישן 13-12-06, 23:09   #52
Johnny
חבר פעיל

תשמע לאו, מה שאתה מציע לא כל כך אפקטיבי, בארצנו "הדמוקרטית" אפלייה כנגד מיעוט (ערבים נחשבים מיעוט) הינה נגד הדמוקרטיה, ולכן זה לא יקרה. גם אם זה היה קורה, העולם לא היה מעלים עין.
אם תהיה הגבלה על הילודה, היא תהיה על האוכלוסייה הכללית ולא רק על הערבים, אולי זה יהיה יותר טוב, הגבלה על יותר מארבעה ילדים, גם ככה רוב משפחות הישראלים לא בנות יותר משלושה ארבעה ילדים, כך נהיה חופשיים מאפליה.
ישן 13-12-06, 23:12   #53
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[=shahaflol]עומרי, נכון שברגע שנכנס האיסור להכחיש את השואה הדבר מושך אנשים, אבל העובדה של אחד יודע על זה וכמו שאמרת "ברגע שנותנים לזה במה עולמית ,בתקשורת,על ידי השלטונות,והציבור האינטילגנטי(ולא אינטיליגנטי) רואה שעצרו אותו בגלל שהוא אמר משהו או בגלל דעותיו, אוטומטית זה יגרום לאנשים להתעניין בו." התקשורת בעיקר אשמה בפרסום של זה ולאו דווקא העובדה שזה אסור. לדעתי העולם לא צריך לדעת על קיום מכחישי השואה, כלומר ברגע שאחד מכחיש את השואה, שיכנס לכלא. למה לפרסם אותו? למה לספר את סיפורו לכולם? זה מיותר. אם זה לא היה כך, כנראה שהמכחישי שואה לא היו מקבלים תאוצה כזו.
אתה לא יכול לא לפרסם, התקשורת אמורה להיות חופשית, ברגע שהיא לא חופשית זאת דיקטטורה.
הרי גם ככה אתה מונע מאנשים חופש ביטוי שאתה אוסר הכחשת שואה, לעומת השואות האחרות של עמים אחרים, שאתה יכול להכחיש ולא להכנס לכלא. מבין את הבעיה?
מעצרים של אנשים בגלל דעות והסתרה מהתקשורת, זה דיקטטורה.

ציטוט:
ד"א, אני באמת חושב שזו חוצפה שרק השואה שלנו "חשובה". היו עמים אחרים שנפגעו משואות אחרות שחלקן אף יותר חמורות. צריך להיות יום שואה בינלאומי לא רק לעם היהודי אלא לכל העמים שנספו באיזשהי שואה. זה, לדעתי, גם יגרום לירידה בהתמקדות בשואה היהודית משום שלא רק אנחנו מקבלים תשומת לב אלא כל העמים שעברו מצב דומה.
אתה צודק, אבל אני אישית לא הייתי מוכן שיהיו פה "ימי שואה" אחרים של עמים אחרים.
ישן 13-12-06, 23:13   #54
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Johnny
תשמע לאו, מה שאתה מציע לא כל כך אפקטיבי, בארצנו "הדמוקרטית" אפלייה כנגד מיעוט (ערבים נחשבים מיעוט) הינה נגד הדמוקרטיה, ולכן זה לא יקרה. גם אם זה היה קורה, העולם לא היה מעלים עין.
אם תהיה הגבלה על הילודה, היא תהיה על האוכלוסייה הכללית ולא רק על הערבים, אולי זה יהיה יותר טוב, הגבלה על יותר מארבעה ילדים, גם ככה רוב משפחות הישראלים לא בנות יותר משלושה ארבעה ילדים, כך נהיה חופשיים מאפליה.
כבר עכשיו יש אפליה.
האפליה הכי גדולה היא שרק יהודי יכול להיות אזרח במדינה.
אבל רגע,אפליה זה לא בהכרח דבר רע! הכל תלוי באיזה צד של המטבע אתה נמצא..
ישן 13-12-06, 23:15   #55
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
וזה מה שאני מציע , (ולהחזיר מס בסודיות ליהודים בדרכים אחרות)

חוץ מזה אזרחות = רק אחרי 3 שנים צבר או 8 שנים שירות לאומי.

מלא חוקים כאלה שאפשר למצוא להם הצדקות אחרות , יגבילו את ההתפשטות של הערבים מבלי לפכוע הרבה ביהודים ושאף אחד לא יכול לומר שום דבר

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 23:17   #56
Johnny
חבר פעיל

תשמע, אף אחד לא הכחיש שיש אפליה, אבל בחיים שלי לא שמעתי שצריך להיות יהודי בשביל להיות אזרח, יש מספיק תושבים מוסלמים עם תעודה כחולה.
הגבלת שיעור הילודה תעורר מהומה בקרב האוכלוסייה הבין לאומית, ועם לחץ ממדינות המפרץ השולטות בנפט, האמריקאים ילחצו חזרה עלינו. הבעיה שלנו היא לאו דווקא הערבים שבשטח ישראל, אלא הרצועה, והערבים בכלל כך שהגבלת ילודה לא תתרום.
ישן 13-12-06, 23:17   #57
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRull
מה עם השואה בסודן עכשיו ?
למישהו אכפת ?
אני לא חושב...
זה לא שואה, זה לא על בסיס חוק כלשהו, זה סתם כי למוסלמים\נוצריים, התעצבנו על הזרם השני. אין שמה מחנות שמיועדות להשמדה, מקסימום פלוגות אונס. אפילו השמדה הם לא יודעים לעשות כמו שצריך
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 23:19   #58
Johnny
חבר פעיל

תשמע, סודן לא ברמה של השואה שלנו, שחורים הורגים שחורים לאף אחד לא אכפת, אבל ברגע שמדובר ברצח בגלל דת/גזע זה כבר שונה.
אין מה לעשות, העולם לא מושלם.
ישן 13-12-06, 23:20   #59
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אתה לא יכול לא לפרסם, התקשורת אמורה להיות חופשית, ברגע שהיא לא חופשית זאת דיקטטורה.
הרי גם ככה אתה מונע מאנשים חופש ביטוי שאתה אוסר הכחשת שואה, לעומת השואות האחרות של עמים אחרים, שאתה יכול להכחיש ולא להכנס לכלא. מבין את הבעיה?
מעצרים של אנשים בגלל דעות והסתרה מהתקשורת, זה דיקטטורה.

אתה צודק, אבל אני אישית לא הייתי מוכן שיהיו פה "ימי שואה" אחרים של עמים אחרים.
נכון התקשורת אמורה להיות חופשית, אבל ברגע שהדבר פוגע באחרים, וכמו שאחנו יודעים התקשורת אכן גורמת לעוד מכחישי שואה לצוץ, צריך לשמור על דיסקרטיות בנושא.

בקשר לימי שואה, אני מסכים, לכל עם צריך להיות יום שואה שקשור לעמו במידה והעם עבר שואה או משהו דומה לזה. אבל יש יום שואה בינלאומי, שהוא מוקדש לעם היהודי וזו טעות. יום השואה הבינלאומי לדעתי חייב להיות של כל העמים שעברו שואה ולא רק של העם היהודי.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-12-06, 23:20   #60
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
תשמע, סודן לא ברמה של השואה שלנו, שחורים הורגים שחורים לאף אחד לא אכפת, אבל ברגע שמדובר ברצח בגלל דת/גזע זה כבר שונה.
אין מה לעשות, העולם לא מושלם.
בסודן זה מדת או גזע ד"א

יאללה לילה טוב וגזעי (בכל מובני המילה) לכם חבר'ה
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה