ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-11-06, 19:05   #1
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
ואו, כמה שטויות גזעניות יש בפוסט הזה, ומאנשים שלא ציפיתי מהם בכלל לזה.
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.

עריכה: עומרי, השחורים חיו באפריקה לפני כן והם היו ממשיכים לחיות שם גם ללא האמריקאים. הצילו אותם??? להפוך אותם לעבדים משמע הצלה?? אם ככה אז היטלר היה המשיח של העם היהודי.
מחזק
כל מילה בסלע!!!!!!!

Tnavon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:05   #2
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
ואו, כמה שטויות גזעניות יש בפוסט הזה, ומאנשים שלא ציפיתי מהם בכלל לזה.
מבחינת המוזיקה, אני אוהב ראפ מאוד, זו המוזיקה העיקרית שאני שומע, אבל אני לא מזלזל בשום מוזיקה אחרת גם אם לדעתי היא גרועה. גיימר, רמשטיין עם כל הכבוד גם בתחום המוזיקה שלהם נחשבים לבכלל לא משהו, אם תשווה אותם ללהקות רוק ומטאל אחרות, אין להם לא כשרון לא שירים טובים ולא כלום, וזה מהרבה מאוד חברים שלי שכן שומעים את הסגנון. אז אל תזלזל בראפ, להגיד שזה רעש זה פשוט טיפשות.

עומרי, כמו שאמרו פה, בן אדם שחי כל החיים שלו בשכונות פשע ועוני שאין לו איך לשרוד אלא ע"י פשעים, גם אם יתעשר התנהגותו לא תשתנה ללא קשר לגזעו, סביר להניח שהוא ימשיך בדרך שהוא למד, ולהגיד ש"אין לו סיבה לעשות את זה" פירושו להסתכל על זה בצורה שטחית מאוד, כי אם היו לוקחים את 50 cent כשרק נולד למשפחה אומנת לדוגמא, מביאים לו חינוך טוב וערכים טובים יותר רחוק מהעוני ומהפשע, שנינו יודעים שהוא היה מתנהג שונה לחלוטין. עצם העובדה שהוא התעשר לא שינתה אותו, ולא אמורה לשנות אותו מבחינת החינוך שקיבל.

אמרו פה שהשחורים גרמו לאנשים לשנוא אותם, עוד שטות גדולה. בואו נעבור על זה מההחלה - ארה"ב "הנאורה והחכמה" של אותה תקופה הגיעה לאפריקה על מנת לכבוש שטחים, לשפר את הכלכלה ומשם הביאו את ילידי המקום השחורים לארה"ב, כדי שיתפקדו כעבדים. התייחסו אליהם כמו אל חיית עבודה. אתם חושבים שהם רצו להגיע לארה"ב מארץ מולדתם כדי להיות משועבדים לאנשים הלבנים בארה"ב?
זה איך השחורים הגיעו לארה"ב, ומאותה תקופה ועד היום יש הרבה מאוד אנשים גזענים שטוענים כמוכם, שהשחורים גרמו לשנאה, אבל העובדה היא שרק בגלל המרקיאים יש בארה"ב שחורים ולא כי הם בחרו להגיע לשם. עד היום יש שם גזענים שלא היות מתנגדים לחזור לתקופה שבה השחורים היו עבדים. אז זה מובן מאוד שהם ירגישו מופלים לרעה שם.
אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:05   #3
Tnavon
חבר פעיל

הסמל האישי שלTnavon

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אני באופן אישי מאמין בתורות גזע שונות וכן יש גזעים שהם יותר נחותים משאר הגזעים וזה עובדה, זה לא אומר שצריך שלעבד או לשרוף אותם.

ובקשר לרשמטיין אם הם לא מצוצלחים כל כך בתחום שלהם איך זה שבכל חור בעולם שומעים אותך ושהם בזירה מאז 1993 תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
אמינם.............

Tnavon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:14   #4
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:

יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:21   #5
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
יש הרבה מאוד גזעים שונים, זה נכון. גזעים נחותים, ממש לא. כל גזע יכול להיות טוב במשהו אחר.
קח לדוגמא את הורסים ואת הגזע הסלבי הכללי, ההשכלה שם גבוהה מאוד והיכולת חשיבה אצלם מצוינת, לדוגמא תראה שהשחמטאים הטובים בעולם רובם רוסים ( ד"א השחמטאים הטובים בעולם הם בדר"כ יהודים רוסים). ברור שיש הבדלים, בין הגזעים, יש הבדלים בכל היכולות, פיזיות או אחרות, אבל אין נוחת ועליון.

לא באתי להתווכח איתך ממש על רמשטיין, כל אחד והדיעות שלו ומצדי תאהב אותם, אין בעיה ממש לא מפריע לי. להגיד לך ראפרים? יש הרבה מאוד גם כאלה שאתה אולי לא תכיר, אבל אם אתה רוצה אז יש את הייפ וויליאמס, אחד המפיקים הטובים יותר שקיימים כבר מלפני עשור, יש את דר' דרה, יש את סנופ דוג, יש את פאף דדי, יש את r kelly ויש עוד הרבה.
זה לא יהודים רוסים זה יהודים אשכנזיים היה על זה כתבה בעיתון.

וד"א זה תלוי על איזה סלביים אתה מדבר, הרוסים הסיביריים הם בחורים דיי גדולים.

האפרקינים לא גדולים מעצם העובדה שהם בקושי אכלו כל השנים. זה שבסרטים אתה רואה כמה בחורים גדולים זהו שם זה מסתכם. וד"א לא ידעו מזה השבחת גזע האדם בתקופה הזאת. ידעו בקושי להשביח סוסים
ישן 14-11-06, 00:19   #6
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
. תראה לי ראפר שסוחב כל כך הרבה שנים. ולא טופאק לא נחשב כי הוא מת.
סנופ דוג, ד"ר דרה, אמינם, טופאק (כשיגיע 2010 וטופאק לא יחזור לקרבנו, רק אז אני אתייאש), ואפשר לצרף לרשימה הזו גם את אייס קיוב.

פאף דדי עוד מימי B.I.G, אר קלי גם כן הרבה זמן בעסק.

ואפילו B.I.G, שגם 9 שנים לאחר מותו הוא פופולרי ברמות מטורפות.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:29   #7
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

הוכיחו כי לכושי ממוצע זכר בארה"ב יש יותר טסטסטרון מאדם לבן (ממוצא אירופאי) בארה"ב.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:30   #8
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
הוכיחו כי לכושי ממוצע זכר בארה"ב יש יותר טסטסטרון מאדם לבן (ממוצא אירופאי) בארה"ב.
תראה לי את המחקר בבקשה ולא סימוכין מבלייזר לא נחשב
ישן 13-11-06, 19:40   #9
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
תראה לי את המחקר בבקשה ולא סימוכין מבלייזר לא נחשב
זה מה שאתה חושב עליי איתי? סימוכין מבלייזר?

הנה...
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 13-11-06, 19:34   #10
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
גם הוכיחו שהם יותר מטומטמים,
אבל בלי קשר איפה הוכחות של זה?
וגם אם כן, לגורילות יש טסט יותר גבוה מלכושים אז?
ישן 13-11-06, 19:58   #11
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
גם הוכיחו שהם יותר מטומטמים,
אבל בלי קשר איפה הוכחות של זה?
וגם אם כן, לגורילות יש טסט יותר גבוה מלכושים אז?
הנה הוכחות.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 13-11-06, 20:03   #12
blinki
חבר פעיל

עמרי חלאס לדבר שטויות בנושאים שאתה לא מבין בהם, את חי בסרט של שנות ה90 הראשונות שהם חיים בגטו כמו הארלם ומעשנים חשיש כול היום, אומנם הם פחות משכילים ומבוססים מהלבנים ואולי יש שם יותר פשע אבל הבדלי המעמדות הצטמצמו רובם חיים בערים חלק גדול מאוד משכילים ומחזיקים במשרות מכובדות, אני בספק מאוד אם אתה מכיר את אמריקה או את חיי השחורים באמריקה שאתה יוצא בכאלה הצהרות קודם כול תדע מה שאתה אומר ואז תגיד אותם
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 20:08   #13
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
עמרי חלאס לדבר שטויות בנושאים שאתה לא מבין בהם, את חי בסרט של שנות ה90 הראשונות שהם חיים בגטו כמו הארלם ומעשנים חשיש כול היום, אומנם הם פחות משכילים ומבוססים מהלבנים ואולי יש שם יותר פשע אבל הבדלי המעמדות הצטמצמו רובם חיים בערים חלק גדול מאוד משכילים ומחזיקים במשרות מכובדות, אני בספק מאוד אם אתה מכיר את אמריקה או את חיי השחורים באמריקה שאתה יוצא בכאלה הצהרות קודם כול תדע מה שאתה אומר ואז תגיד אותם
אתה מכיר?
ישן 13-11-06, 20:12   #14
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
בוא תגיד לי במה טעיתי.
לפי הדברים שלך , השחורים מצליחים מאוד באמריקה,ויש להם עמדות כוח , בדיוק מה שאני אמרתי , וזה מצדיק את הטיעון שלי שבאמריקה הם יכולים להיות מה שבאפריקה לא.
תודה רבה.
ישן 13-11-06, 20:09   #15
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
הנה הוכחות.
מעולה! זה מצדיק את ההוכחות שגזע כן משנה.
איפה מצאת את זה?
ישן 13-11-06, 20:13   #16
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
איפה מצאת את זה?
האמת מה שהוא הביא לא הכי נכון, זה קובע שכל הלבנים זהים וזה לא נכון, יש נורדיים שמתחלקים בתוכם וי אנגלו סקסונים ויש גאליים ויש יהודים
ישן 13-11-06, 20:18   #17
Takima
חבר פעיל

ציטוט:
איפה מצאת את זה?
הוא בטח עושה על זה מחקרים, לך תדע מה בראש שלו... (אני יודע...)
Takima מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 20:39   #18
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
איפה מצאת את זה?
עשיתי חיפוש...
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 13-11-06, 19:30   #19
Nareznoy
Banned

יש להם גם 3 גידים איפה שהכף רגל, בגלל זה הם יותר מהירים
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 13-11-06, 19:33   #20
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nareznoy
יש להם גם 3 גידים איפה שהכף רגל, בגלל זה הם יותר מהירים
מאיפה השטות הזאת?
תגובה