ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-03-11, 19:40   #41
yaNirz
אזהרה אחרונה בהחלט-תרגיע ת'פה שלך

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
יש מישהו שבאמת יכול להגיד "מגעיל" על זה:

כן זה מגעיל לדעתי . זה עניין של טעם ואין מה להתווכח על זה ..
תראה , כל דבר שהוא too much זה כבר לא יפה .
ואנשים לא אוהבים את זה מה לעשות .. במיוחד בחורות .
אני לא אומר שצריך להיות כמו הדוגמנים השחיפים האלה עם ההיקף 37 וקוביות
פשוט לא להגזים עם זה כי זה מאבד מהיופי .. כל דבר מאבד מהיופי כשזה יותר מדי :/
yaNirz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-11, 19:43   #42
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אויש עוד פעם הויכוח העבש הזה?
בואו נסכם, ולהבא אני באמת לא מרגיש צורך להתייחס לזה יותר.
קודם כל אני נשוי באושר לאישה שאוהבת את הספורט ותומכת בי בכל הכוח, גברים חלושים ועדיני מראה כמו אלה שזיו הביא פה גורמים לה לגחך: הבחורה שלי רוצה להרגיש שהיא נמצאת עם גבר חזק ולא עם ילד מפגר.
כך שכל העניין של מה אחרות חושבות הוא מאוד לא רלוונטי בשבילי.
בעניין של מודל היופי הגברי, יכול מאוד להיות שהבחורות שאתם מדברים איתן יגידו לך איכס ופיחס אבל בואו נשאל שתי שאלות: אחת, האם מדובר בילדות קטנות שטעמן המיני טרם התגבש? ושתיים: האם אתם בטוחים במאתיים אחוז שכל בחורה תחשוף בפניכם את הפנטזיה שלה?
היות ואני מניח שלרוב, שוב: לרוב, התשובה לשאלה הראשונה היא כן והתשובה לשאלה השנייה היא לא, אז אולי כדאי לא להיות כל כך נחרץ, וכן להיות יותר צנוע כאשר באים ומכלילים.
עוד דבר: בעניין של מודל או דוגמן תחתונים, זה לא חייב להיות גוף מטרה או מושא תשוקה של אנשים כדי למכור.
אם רוצים למתג מוצר בהקשר של עוצמה, כוח או גבריות, באדיבילדר הוא לגמרי אופציה, והקמפיינים שמישל טרוני קיבל לאחרונה הם הוכחה חד משמעית לכך.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-11, 21:11   #43
YYY
Banned

ציטוט:
אויש עוד פעם הויכוח העבש הזה?
בואו נסכם, ולהבא אני באמת לא מרגיש צורך להתייחס לזה יותר.
קודם כל אני נשוי באושר לאישה שאוהבת את הספורט ותומכת בי בכל הכוח, גברים חלושים ועדיני מראה כמו אלה שזיו הביא פה גורמים לה לגחך: הבחורה שלי רוצה להרגיש שהיא נמצאת עם גבר חזק ולא עם ילד מפגר.
כך שכל העניין של מה אחרות חושבות הוא מאוד לא רלוונטי בשבילי.
בעניין של מודל היופי הגברי, יכול מאוד להיות שהבחורות שאתם מדברים איתן יגידו לך איכס ופיחס אבל בואו נשאל שתי שאלות: אחת, האם מדובר בילדות קטנות שטעמן המיני טרם התגבש? ושתיים: האם אתם בטוחים במאתיים אחוז שכל בחורה תחשוף בפניכם את הפנטזיה שלה?
היות ואני מניח שלרוב, שוב: לרוב, התשובה לשאלה הראשונה היא כן והתשובה לשאלה השנייה היא לא, אז אולי כדאי לא להיות כל כך נחרץ, וכן להיות יותר צנוע כאשר באים ומכלילים.
עוד דבר: בעניין של מודל או דוגמן תחתונים, זה לא חייב להיות גוף מטרה או מושא תשוקה של אנשים כדי למכור.
אם רוצים למתג מוצר בהקשר של עוצמה, כוח או גבריות, באדיבילדר הוא לגמרי אופציה, והקמפיינים שמישל טרוני קיבל לאחרונה הם הוכחה חד משמעית לכך.
אז למה כשרוצים למתג יופי לוקחים שחיפים????

אהההה בעצם כל הבנות משקרות לעצמן ולכולם, הן אומרות שמייקל לואיס חתיך אבל בעצם בתת מודע שלהן הן מפנטזות על ק1למן בשייפ!!
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-11, 22:01   #44
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

^^^ מכיוון שרוב האופנה היום נלקחת על ידי מעצבי אופנה, שחלקם הגדול הומוסקסואלים... זו גם הסיבה לכך שהאופנה גם לנשים הפכה למזעזעת והזויה.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-11, 22:04   #45
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

טוב אז כמה בעיות וסוגיות העלתם כאן בעיקרן מה נשים אוהבות או לא אוהבות....
קודם כל ולצערי חסר בפורום הזה כמה בודיבילדרים כי זה אם לא שכחתם פורום "פתוח גוף תחרותי"אז אין בכלל מקום פה לדיבורים על דברים אחרים כמו מייקל לואיס בתחתונים ...יש פורומים מיוחדים לשיחות כאלה ...
הפורום הזה נבנה למפתחי גוף ולאנשים שאוהבים את התחום.....בודיבילדינג עם כל מה שבא איתו ...מסה תחרויות רגשות דיאטות וכל דבר אחר שקשור לטופיק הזה בלבד.
לגבי בחורות נשים...בלי להשתחצן כנס אלי לפייס ותראה מה יש להם להגיד על שרירים גדולים.
אני לא שולל את העובדה שהרבה בנות או אנשים קל להם יותר להתחבר או לקבל אנשים רזים עם קוביות וטיפה בייספס שקוטרו מגיע בקושי ל35 ...ועל זה אני אומר זכותם...ולכן גם אנשים כאלה שהם "המיינסטרים" חותמים על קמפיינים ומופיעים בפרסומות...אבל גם לנו לא חסר.
שנית ועכשיו בנימה יותר רצינית .אני מרחם על הבחורה שתצא עם בחור רק בגלל מראהו החיצוני לטוב או לרע ....ואלייך ניגרי הסכמתי עם כל מה שאתה אומר עד שהגעת לקטע שבחורה אמורה להרגיש יותר בטוחה עם בודיבילדר...סלח לי אחי אבל זה בולשיט...יש אנשים גדולים שהם חסרי עמוד שדרה אחי שלא הייתי מפקיד את חיי הכלב שלי בידיו ולעומת זאת יש אנשים רזים שממש ניתן לשמוח עליהם ואת זה אני אומר מניסיון ...בקיצור גבר נמדד בפרמטרים שונים...לסבעיה עם בןדיבילדינג ...פשוט תרדו מזה ..תתקדמו הלאה אחים שלי. ואל תערערו את בטחונם של אנשים שזה כל החיים שלהם..כבדו אותם ואת עצמכם.
ישן 17-03-11, 22:17   #46
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
קודם כל ולצערי חסר בפורום הזה כמה בודיבילדרים כי זה אם לא שכחתם פורום "פתוח גוף תחרותי"אז אין בכלל מקום פה לדיבורים על דברים אחרים כמו מייקל לואיס בתחתונים ...יש פורומים מיוחדים לשיחות כאלה ...
הפורום הזה נבנה למפתחי גוף ולאנשים שאוהבים את התחום.....בודיבילדינג עם כל מה שבא איתו ...מסה תחרויות רגשות דיאטות וכל דבר אחר שקשור לטופיק הזה בלבד.
לגבי בחורות נשים...בלי להשתחצן כנס אלי לפייס ותראה מה יש להם להגיד על שרירים גדולים.
אני לא שולל את העובדה שהרבה בנות או אנשים קל להם יותר להתחבר או לקבל אנשים רזים עם קוביות וטיפה בייספס שקוטרו מגיע בקושי ל35 ...ועל זה אני אומר זכותם...ולכן גם אנשים כאלה שהם "המיינסטרים" חותמים על קמפיינים ומופיעים בפרסומות...אבל גם לנו לא חסר.
שנית ועכשיו בנימה יותר רצינית .אני מרחם על הבחורה שתצא עם בחור רק בגלל מראהו החיצוני לטוב או לרע ....ואלייך ניגרי הסכמתי עם כל מה שאתה אומר עד שהגעת לקטע שבחורה אמורה להרגיש יותר בטוחה עם בודיבילדר...סלח לי אחי אבל זה בולשיט...יש אנשים גדולים שהם חסרי עמוד שדרה אחי שלא הייתי מפקיד את חיי הכלב שלי בידיו ולעומת זאת יש אנשים רזים שממש ניתן לשמוח עליהם ואת זה אני אומר מניסיון ...בקיצור גבר נמדד בפרמטרים שונים...לסבעיה עם בןדיבילדינג ...פשוט תרדו מזה ..תתקדמו הלאה אחים שלי. ואל תערערו את בטחונם של אנשים שזה כל החיים שלהם..כבדו אותם ואת עצמכם.
אני נוטה להסכים איתך, אני חושב שמה שהתכוונתה להגיד אמר כבר אד כוהן (ביל סטאר) הפווארליפטר הידוע:

"אני בדרך כלל ממשיך להסתכל לאותו כיוון כי אני נהנה לצפות במעשי גבורה של חוזק וכוח. מבחינת אופן האימון שלהם ניתן להגיע מהר מאוד למסקנה שהם מעולם לא הזיזו משקל כבד, ושהרצועות הן בסופו של דבר חלק מהתחפושת ותו לא. במקרים שהם כן משתמשים בהן, הם קושרים את עצמם לאיזו מכונה שעובדת על הרחב-גבי או לגרביטון שמאפשר מתח בסופינציה.
פעם אפילו ראיתי מוטציה שעשתה שראגס עם רצועות. הוא שקל יותר מ-115 קילו והיו לו ידיים בגודל של מדינה קטנה בארצות הברית, אבל המשקל שהוא הרים בשראגס היה 100 קילו. זה כמובן לא הפריע לו לצעוק כל חזרה ולגרום לכל אחד במכון להפסיק את האימון ולהסתכל עליו – מה שהייתה כנראה הכוונה האמיתית שלו.

היצורים המנופחים האלו באמת מאמינים שהם אלה שזוכים להערכה מצד באי המכון, שמסתכלים עליהם כעל סופרמן לעומת אחרים, אבל האמת שהם טועים. הם מוצגים כפריקים – ולא במובן החיובי – מכיוון שהם לא באמת חזקים ולא משתמשים בשרירים שלהם בשביל שום סיבה אחרת פרט להרשים את האגו שלהם. הם לא יותר מאשר תועבה, ליצנים.
אם לאדם אין מספיק כוח כדי לתת משנה תוקף למסת השריר הגדולה שלו, הוא בדיחה."

אני חושב שאין דרך טובה יותר להעביר את המסר שהוא ניסה להעביר!
כמובן שהוא לא מכליל אבל כולנו יודעים במה מדובר (זה רק ציטוט של חלק מהמאמר)
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-11, 22:56   #47
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה

:c lap:

5 דקות לפני ההודעה שלך הייתה לי שיחה בנושא עם אשתי, וזה מדהים איך ניסחת פה כמעט מילה במילה את הדברים שנאמרו בשיחה: פורום פיתוח גוף תחרותי ואנשים לא מפסיקים לערער לפקפק לזלזל ולטנף על ספורטאים שעוסקים בזה.
פשוט דבר מדהים.
ואגב, ממש לא התכוונתי שהיא "מרגישה בטוחה יותר עם באדיבילדר", ברור שזו שטות מוחלטת לחשוב את זה, הכוונה שלי הייתה אחרת, אני מניח שאתה יכול להבין.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 17-03-11, 23:10   #48
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

מבין אותך לגמרי ...תמשיך לתת פייטים כשצריך אני איתך.
ישן 17-03-11, 23:16   #49
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

טוב לדעת אחי, הלוואי עוד עשרים כמוך, כל הפורום היה נראה אחרת.

ישן 17-03-11, 23:35   #50
ETAY-BB
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלETAY-BB

כללי:: מר ישראל החטוב 2007.2008 מר ישראל עד 75 ק"ג 2009 ומר ישראל עד 82 ק"ג 2011 ואלוף האלופים 2011!
עוסק ב:: מוכר בחנות ותוספי תזונה
חדר כושר: ספורט פורלייף

כל הכבוד ניגרי...הלוואי יהיו עוד הרבה כמוך..
ישן 17-03-11, 23:40   #51
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ETAY-BB צפה בהודעה
כל הכבוד ניגרי...הלוואי יהיו עוד הרבה כמוך..

ישן 18-03-11, 01:58   #52
DaSpider
חבר פעיל

העניין הוא (גם בעיני נשים וגם באופן כללי) איך הגוף מתפקד, לא רק איך הוא נראה. קחו את דוגמת הרכב למשל, אתם הרי לא תקנו רכב רק בגלל שהוא נראה טוב ותואם תכונות אופי שלכם מבחינה קוסמטית נטו, נכון? גוף האדם, מבחינת ההתרשמות של הסביבה ובטח מבחינת ההתנהלות שלו במהלך החיים - הוא לא איזו תמונה במוזיאון, הוא מכונה מורכבת בעלת הרבה פנים. אז דעו לכם שבהרבה מקרים התפקוד נתפס כחשוב בהרבה מהמראה.

הייתי אומר שהרמה של חלק לא קטן ממפתחי הגוף בארץ דווקא די עונה על מה שנשים די מחבבות בהרבה מקרים, אבל אין מה להשוות בין זה ובין השמות שעולים לראש כאשר מזכירים את המלים "פיתוח גוף". ואני למשל לצורך העניין הייתי מעדיף שיהיה לי גוף כמו של מפתח גוף ישראלי זוטר על פני גוף כמו של דניס וולף, למרות שלדעתי הרמה בארץ לא גבוהה במיוחד בלשון המעטה ואנשים כמו דניס וולף עושים את המיטב בתחום שהוא הפרנסה שלהם ונחשבים לטובים בעולם בו.

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 18-03-11 בשעה 02:08.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-11, 07:27   #53
daniel maron
חבר פעיל

ניגרי אני לא מבין מה אתה עוד מגיב כאן הרי ברור ש90% מהפורום זה מקולקלים וhaters רציניים אז מה זה משנה מה אתה תגיד ועם אמרת יפה ועם אכפת לך? הם לא זורקים זין לא על התחום ולא על האנשים, מי שעוסק בזה אפילו לא ראוי להקרא ספורטאי בעניהם. עם אתה לא עושה ss וכו' ואוכל 200 גרם שומן אתה נחשב כאן ליצן גמור.. ואני מבין שגם אד כ1הן חושב שאנשים כמו פיל הית' [חלשים ביחס למסה] הם ליצנים טוטאליים אז שיהנו מהפורום ומהספורט שלהם,בכבוד, אבל אתה לא צריך לסבול ייחס כזה,אף אחד לא צריך.
בכל מקרה, פורים שמח לכולם.
daniel maron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-11, 08:00   #54
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
ניגרי אני לא מבין מה אתה עוד מגיב כאן הרי ברור ש90% מהפורום זה מקולקלים וhaters רציניים אז מה זה משנה מה אתה תגיד ועם אמרת יפה ועם אכפת לך? הם לא זורקים זין לא על התחום ולא על האנשים, מי שעוסק בזה אפילו לא ראוי להקרא ספורטאי בעניהם. עם אתה לא עושה ss וכו' ואוכל 200 גרם שומן אתה נחשב כאן ליצן גמור.. ואני מבין שגם אד כ1הן חושב שאנשים כמו פיל הית' [חלשים ביחס למסה] הם ליצנים טוטאליים אז שיהנו מהפורום ומהספורט שלהם,בכבוד, אבל אתה לא צריך לסבול ייחס כזה,אף אחד לא צריך.
בכל מקרה, פורים שמח לכולם.

דניאל
אלף: איזה יחס? באמת נראה לך שאני נעלב מילד שמלקק את החלב שאימאל'ה הכינה לו? שלא עבר כלום בחיים? שמסתתר מאחורי מחשב וברקורד שלו אין אפילו הופעה על במת מסיבת סיום תיכון?
בית: אס אס ו 200 גרם שומן זה בסדר, אם אנשים רוצים לחיות בתחושה שהם מפלצות אני האחרון שאפריע להם, אבל אתה לא נחשב פה לליצן אלא אם אתה עושה מעצמך כזה. אם איזה ילד כאפות כותב הערה עאלק צינית ב 12 אגורות ומרגיש שזה עושה לו זין גדול, וואלה אחי אני אפרגן לו. אם הוא יעשה את זה עוד כמה פעמים, הוא יקבל באן מיקרו. יכול להיות שגם זה ישפר לו את האגו הרופס במשהו, שכן התייחסו אליו (מה שלא קורה בדרך כלל), אבל אם אני יכול לעזור במשהו אז למה לא.
גימל: אני כאן מכמה סיבות, האחת והעיקרית היא שאני מתפרנס, השנייה היא שאני כותב לא רק למי שמשתתף בפורום אלא לכלל הקהילה - שכולה, תתפלא, קוראת כאן.
ואני מקבל הרבה תגובות מאנשים שאני מעריך, הרבה מאוד.
באופן לא רשמי אני הפכתי לדובר של הקהילה הזאת, ויש בכך טעם, גם אם כמה ילדודס שאבאל'ה עושה להם סנדוויץ' לבית ספר ושעוד לא ירדו למצב 2 בטירונות מנסים לשחק איתי בקקה, מאחורי המחשב כמובן.

ישן 18-03-11, 10:37   #55
DaSpider
חבר פעיל

הפורום הוא לא מקום רק למפתחי גוף מתחרים, משום שעבודה עם משקולות ועבודה במכון יעילה לא רק בשביל פיתוח גוף מקצועי, אלא בשביל עוד הרבה ענפי ספורט ולפעמים סתם בשביל הרגשה טובה. אבל אם אתם רוצים להיות קהילה סגורה ומבודדת - בכיף.

נערך לאחרונה על ידי DaSpider, 18-03-11 בשעה 10:43.
ישן 18-03-11, 10:59   #56
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
הפורום הוא לא מקום רק למפתחי גוף מתחרים, משום שעבודה עם משקולות ועבודה במכון יעילה לא רק בשביל פיתוח גוף מקצועי, אלא בשביל עוד הרבה ענפי ספורט ולפעמים סתם בשביל הרגשה טובה. אבל אם אתם רוצים להיות קהילה סגורה ומבודדת - בכיף.
אתה צודק ב100%.
אז למה ההעסקות העיקרית פה היא סביב נושא פיתוח הגוף? למה כל תגובה שנייה היא תגובה ביקורתית ומסריחה שפותחת ריב? למה אי אפשר להנות מכל ענף ולהתנהג כמו אנשים בוגרים ולכבד כל תחום בפני עצמו? אז אני אגיד לך למה... כי יש פה שאת עיקר הזמן שלהם פה הם עסוקים בלהסתבלט על אנשים אחרים ולצחוק על פיתוח גוף... אני לא אומר שכל השאר חסידים אבל משם זה התחיל...
בסופו של דבר הכל מסתכם באיך אתה מתבטא ומתנהג... ואם אתה מתנהג כמו חרא(לא אתה ספציפית אני מדבר בכללי) אז יתייחסו אלייך כמו חרא.
ישן 18-03-11, 11:15   #57
DaSpider
חבר פעיל

כי בתאכלס התחום הזה מתחלק לשתי קבוצות עיקריות - קבוצת המראה וקבוצת הכח. והעקרונות שלהם די מתנגשים, למרות שיש גם דוגמאות לחפיפה ביניהם.
ישן 18-03-11, 11:31   #58
Shai 22
Banned

כללי:: מנהל את הקרקס הזה
חדר כושר: Clown Fitness

ציטוט:
דניאל
אלף: איזה יחס? באמת נראה לך שאני נעלב מילד שמלקק את החלב שאימאל'ה הכינה לו? שלא עבר כלום בחיים? שמסתתר מאחורי מחשב וברקורד שלו אין אפילו הופעה על במת מסיבת סיום תיכון?
בית: אס אס ו 200 גרם שומן זה בסדר, אם אנשים רוצים לחיות בתחושה שהם מפלצות אני האחרון שאפריע להם, אבל אתה לא נחשב פה לליצן אלא אם אתה עושה מעצמך כזה. אם איזה ילד כאפות כותב הערה עאלק צינית ב 12 אגורות ומרגיש שזה עושה לו זין גדול, וואלה אחי אני אפרגן לו. אם הוא יעשה את זה עוד כמה פעמים, הוא יקבל באן מיקרו. יכול להיות שגם זה ישפר לו את האגו הרופס במשהו, שכן התייחסו אליו (מה שלא קורה בדרך כלל), אבל אם אני יכול לעזור במשהו אז למה לא.
גימל: אני כאן מכמה סיבות, האחת והעיקרית היא שאני מתפרנס, השנייה היא שאני כותב לא רק למי שמשתתף בפורום אלא לכלל הקהילה - שכולה, תתפלא, קוראת כאן.
ואני מקבל הרבה תגובות מאנשים שאני מעריך, הרבה מאוד.
באופן לא רשמי אני הפכתי לדובר של הקהילה הזאת, ויש בכך טעם, גם אם כמה ילדודס שאבאל'ה עושה להם סנדוויץ' לבית ספר ושעוד לא ירדו למצב 2 בטירונות מנסים לשחק איתי בקקה, מאחורי המחשב כמובן.

חבל שאתה מגיב ככה, אם התכוונת להודעה שכתבתי אז הכוונה לא היית להרגיז אותך בחור!

אני חושב שהציטוט שהבאתי כאן המחיש בצורה מאלפת את מה שהאשם אמר, אתה טענתה שבחורה מרגישה יותר בטוחה ליד הגבר שלה אם הוא בילדר, הוא סתר אותך כי זו שטות גמורה, הדבר היחיד שעשיתי היה להביא ציטוט לדברים שהזדהתי בהודעה של האשם, שבילדינג לא שווה בהכרח כוח.

מכאן ועד לרפש שזרקתה לכל עבר יש מרחק גדול וחבל, כי הפורום לפי מה שאני יודע נועד לפלורליזם ולא לסתימת פיות("אם הוא יעשה את זה עוד כמה פעמים, הוא יקבל באן מיקרו"), אף אחד עדיין לא זילזל בך / עמיתך למקצוע, ההפך הוא הנכון יש כבוד לאנשים שמשקיעים 100% מזמנם במראה החיצוני שלהם והם ללא ספק צריכים לקבל את התשואות על כך.

זה קצת משעשע לראות תגובה בנוסח שלעיל כתגובה למה שBill אמר ולא אני (מעניין אם גם הוא ילד כאפות שמלקק חלב מהידיים של אבא ואמא)

הציטוט שהובא העלה על הכתב את מה שהולך במכוני כושר בעולם ומן הסתם גם בארצנו הקטנטונת.

א. "אס אס ו 200 גרם שומן זה בסדר, אם אנשים רוצים לחיות בתחושה שהם מפלצות אני האחרון שאפריע להם" - לא יפה לזלזל אני חושב שיש מספיק עדויות במקום הזה לאנשים שעשו SS ודומיהם והגיעו להישגים נאים +, מפלצות הם עדיין לא נהיו, אבל משקל מפלצתי על המוט בהחלט שכן היה שם.

ב. "אם איזה ילד כאפות כותב הערה עאלק צינית ב 12 אגורות" - זה ממש לא היה בציניות, אצינות גמורה

ג. "גם אם כמה ילדודס שאבאל'ה עושה להם סנדוויץ' לבית ספר ושעוד לא ירדו למצב 2 בטירונות מנסים לשחק איתי בקקה, מאחורי המחשב כמובן" - אבא לא עושה לי סנדביץ' כי אין לי אחד כזה, מצב 2 בטירונות סיימתי לפני כ"כ הרבה זמן שאני אפילו כבר לא זוכר כמה, ואף אחד לא מנסה לשחק איתך בקקה (זה מלכלך את הידיים).

במקום לקחת את זה למקום של "אני הגבר ואתם הילדים" תנסה להקשיב ולענות לעניין, כמו שאתה עושה ברוב המקרים.

שבת שלום וחג שמח.
Shai 22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-11, 11:48   #59
Nitric Oxide Troll
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
כי בתאכלס התחום הזה מתחלק לשתי קבוצות עיקריות - קבוצת המראה וקבוצת הכח. והעקרונות שלהם די מתנגשים, למרות שיש גם דוגמאות לחפיפה ביניהם.
סתם התנגשות מפגרת,
אף אחד לא רוצה להשאר שחיף (וזה גם לא קורה כשאתה מרים)
אני שינתי גישה בקטע הזה,
אז המטרה שלי היא בעיקר להתחזק, אבל אני גם גודל מזה אז כדאי להנות גם מזה.
ישן 18-03-11, 13:57   #60
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
חבל שאתה מגיב ככה, אם התכוונת להודעה שכתבתי אז הכוונה לא היית להרגיז אותך בחור!

אני חושב שהציטוט שהבאתי כאן המחיש בצורה מאלפת את מה שהאשם אמר, אתה טענתה שבחורה מרגישה יותר בטוחה ליד הגבר שלה אם הוא בילדר, הוא סתר אותך כי זו שטות גמורה, הדבר היחיד שעשיתי היה להביא ציטוט לדברים שהזדהתי בהודעה של האשם, שבילדינג לא שווה בהכרח כוח.

מכאן ועד לרפש שזרקתה לכל עבר יש מרחק גדול וחבל, כי הפורום לפי מה שאני יודע נועד לפלורליזם ולא לסתימת פיות("אם הוא יעשה את זה עוד כמה פעמים, הוא יקבל באן מיקרו"), אף אחד עדיין לא זילזל בך / עמיתך למקצוע, ההפך הוא הנכון יש כבוד לאנשים שמשקיעים 100% מזמנם במראה החיצוני שלהם והם ללא ספק צריכים לקבל את התשואות על כך.

זה קצת משעשע לראות תגובה בנוסח שלעיל כתגובה למה שbill אמר ולא אני (מעניין אם גם הוא ילד כאפות שמלקק חלב מהידיים של אבא ואמא)

הציטוט שהובא העלה על הכתב את מה שהולך במכוני כושר בעולם ומן הסתם גם בארצנו הקטנטונת.

א. "אס אס ו 200 גרם שומן זה בסדר, אם אנשים רוצים לחיות בתחושה שהם מפלצות אני האחרון שאפריע להם" - לא יפה לזלזל אני חושב שיש מספיק עדויות במקום הזה לאנשים שעשו ss ודומיהם והגיעו להישגים נאים +, מפלצות הם עדיין לא נהיו, אבל משקל מפלצתי על המוט בהחלט שכן היה שם.

ב. "אם איזה ילד כאפות כותב הערה עאלק צינית ב 12 אגורות" - זה ממש לא היה בציניות, אצינות גמורה

ג. "גם אם כמה ילדודס שאבאל'ה עושה להם סנדוויץ' לבית ספר ושעוד לא ירדו למצב 2 בטירונות מנסים לשחק איתי בקקה, מאחורי המחשב כמובן" - אבא לא עושה לי סנדביץ' כי אין לי אחד כזה, מצב 2 בטירונות סיימתי לפני כ"כ הרבה זמן שאני אפילו כבר לא זוכר כמה, ואף אחד לא מנסה לשחק איתך בקקה (זה מלכלך את הידיים).

במקום לקחת את זה למקום של "אני הגבר ואתם הילדים" תנסה להקשיב ולענות לעניין, כמו שאתה עושה ברוב המקרים.

שבת שלום וחג שמח.

לא התכוונתי אליך. יש כמה כלומניקים שמנסים להתגרות, אתה לא אחד מהם.
מי שמתבטא בכבוד אני מכבד אותו בחזרה גם אם הוא לא מסכים איתי.

תגובה