ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-07-11, 15:29   #61
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

גם אצלנו נעדיף לתת את זה למיתחרים ולא לקהל. כל ההתעסקות הזאת על פניו מיותרת אפשר היה לחסוך אם היו תנאים נורמליים ליפני זה. אני כבר אמרתי. אני מת להתחרות ב ifbb ,בnabba לא הפריע לי עד אותו רגע שמגלומניה של אמנון התפרצה. אתה יודע מה? אני אישית עוד בהיותי מיתחרה מן המניין ב nabba סידרתי ספונסרים לתחרות (קרי משאבים) והסדר עם בית מלון דליה לכל חברי האיגוד. שלא נדבר שבאותה שנה הכנתי 9 מיתחרים לשם. ההנהלה ידעה מה הלך הרוחות והייתה לנו שפה משוטפת מצויינת עד שזה איים על ההכנסות של אותם גורמים ולא שרצינו חלק-רצינו למען מיתחרים ,שיקבלו מינימום ממה שמגיע להם ולא חצאי כפפות וקריאטין פק תוקף
ישן 10-07-11, 16:07   #62
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

אם לא תדאג גם לקהל לא יהיה קהל, ברור שעדיף לתת למתחרים
אבל קם צריך לתת משהו לקהל
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 17:10   #63
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

שטויות במיץ הקהל בא לראות תחרות פיתוח גוף עדיף במקום כל הכסף לחולצות לקהל נגיד שיושקע בעוד פרסים למתחרים וככה יותר מתחרים ירצו להגיע

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 17:25   #64
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
שטויות במיץ הקהל בא לראות תחרות פיתוח גוף עדיף במקום כל הכסף לחולצות לקהל נגיד שיושקע בעוד פרסים למתחרים וככה יותר מתחרים ירצו להגיע
מתחרים ללא קהל.. ממש שווה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 17:40   #65
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
החשיבה שלך לא עסקית אבל אני לא מצפה שתבין את זה לכן רשמתי את זה לאנטון

הלקוח בתחרות זה הקהל, אם יהיה קהל של 1,000 איש ההכנסות יגדלו, להגדיל את מספר הקהל יותר קל מלהגדיל את מספר המתחרים
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 18:00   #66
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
אם לא תדאג גם לקהל לא יהיה קהל, ברור שעדיף לתת למתחרים
אבל קם צריך לתת משהו לקהל
קהל מקבל שואו שהמיתחרים איכותיים מציגים ומקבל אותו במקום מכובד בתנאים הולמים-חניה,גישה,מיזוג,תאורה,סאונד,סדרנים,מזנון-זה מה שחובה לתת לקהל. בקשר להגרלות ומתנות-זאת לא הדרך שלנו,אולי אפשר לשלב בזה נותני חסות שמעוניינים.
ציטוט:
+מיליון
ציטוט:
פורסם במקור על ידי cuba צפה בהודעה
מתחרים ללא קהל.. ממש שווה
מה אתה קשור לדיון? בילדר אתה לא,קהל גם לא...מה הסיבה שאתה נדחף עם עצות שלא ביקשנו?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי דֳרדַלִפטֶר צפה בהודעה
מה אתה מצפה ממתחרה צעיר שמשקיע את כל כולו בתחום הזה, הדבר האחרון שהוא חושב עליו זה הקהל בתחרות, מי שצריך לחשוב על זה - זה המארגנים ובראש ובראשונה אדון אמנ*ן **** השרלטן חולה השליטה ובעל המגלומניה בדיוק כמו שאנטון אמר.

הכל מתחיל ונגמר בשיווק, תפקיד השיווק הוא על המארגנים של התחרות בלבד, והם לא עושים את העבודה הזאת, אם לא הייתי קורא על זה פה לעולם לא הייתי יודע שיש בכלל תחרות בקיץ.

ראיתי ראיונות איתו, הבנאדם הזה פשוט בדיחה הוא מוריד את הרמה בארץ, ליצן בעל קבלות בתחום, והוא הבנאדם היחיד שמפריע לספורט הזה להתקדם בארץ.

יעשו בשכל כל המתחרים אם יעברו להתחרות רק ב nac / ifbb וישימו זין על נאב"א ויחרימו את התחרויות של הארגון הזה, ככה יתפרק הארגון הכלכלי הזה שלא טובת התחום לנגד עיניו והרמה תעלה פלאים.
לא לעניין,זאת לא דרך שלנו.אם זה מישהו שאני מכיר אני מבקש לנהל דיון מתורבת ולא לרדת רמה. אם כן אז לעשות את זה בשם עצמך ולא לקשור לזה לא nac ולא את מי שלא מתנהל ככה
ישן 10-07-11, 18:10   #67
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kalina צפה בהודעה
קהל מקבל שואו שהמיתחרים איכותיים מציגים ומקבל אותו במקום מכובד בתנאים הולמים-חניה,גישה,מיזוג,תאורה,סאונד,סדרנים,מזנון-זה מה שחובה לתת לקהל. בקשר להגרלות ומתנות-זאת לא הדרך שלנו,אולי אפשר לשלב בזה נותני חסות שמעוניינים.

+מיליון

מה אתה קשור לדיון? בילדר אתה לא,קהל גם לא...מה הסיבה שאתה נדחף עם עצות שלא ביקשנו?

לא לעניין,זאת לא דרך שלנו.אם זה מישהו שאני מכיר אני מבקש לנהל דיון מתורבת ולא לרדת רמה. אם כן אז לעשות את זה בשם עצמך ולא לקשור לזה לא nac ולא את מי שלא מתנהל ככה
אוי לא אני לא בילדר
וקהל לא אמרתי שלא .. תאמת התכוונתי להגיע ושאלתי פה פעמים כמה עולה ולא רשמתם ..
ישן 10-07-11, 18:45   #68
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

זה תמיד עלה בין 70 ל 80 שח. מקום מגעיל ,עולם לא ממוזג,איחור של כמה שעות ,מסיימים אחרי חצות,מחירים מופרזים על שתיה ,שואו מפוקפק מבחינת איכות ההפקה- אל תגיע. לא שווה את הכסף. אני מגיע בכל זאת. מתייצב לדגל כמו שאומרים.
ישן 10-07-11, 18:59   #69
Cuba

ציטוט:
זה תמיד עלה בין 70 ל 80 שח. מקום מגעיל ,עולם לא ממוזג,איחור של כמה שעות ,מסיימים אחרי חצות,מחירים מופרזים על שתיה ,שואו מפוקפק מבחינת איכות ההפקה- אל תגיע. לא שווה את הכסף. אני מגיע בכל זאת. מתייצב לדגל כמו שאומרים.
את האמת רציתי להגיע כי זה נורא קרוב אלי אבל 80 שקל זה מחיר מוגזם ..
ישן 10-07-11, 19:15   #70
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

מסכים עם אנטון לגבי ההפקה שנה שעברה. היה מאוד חם, התעכב המון, הרבה בעיות טכניות. נראה פחות טוב מטקס סיום של יסודי.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-07-11, 20:13   #71
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
החשיבה שלך לא עסקית אבל אני לא מצפה שתבין את זה לכן רשמתי את זה לאנטון

הלקוח בתחרות זה הקהל, אם יהיה קהל של 1,000 איש ההכנסות יגדלו, להגדיל את מספר הקהל יותר קל מלהגדיל את מספר המתחרים
החשיבה שלי סופר עיסקית וממש אני לא מדבר על עצמי כי אני מתחרה בifbb ואין שם פרסים
הכוונה שלי היא אם תשקיע יותר במתחרים יותר מתחרים ירצו לבוא מה שאומר שהתחרות תיהיה ברמה יותר גבוהה וזה מה שמעניין את הקהל מי שבא לתחרות לא בא בשביל לקבל פרס הוא בא בישביל לראות מפתחי גוף איכותיים מה שאומר שאם יהיו מתחרים יותר טובים יהיה גם יותר קהל

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 10-07-11, 23:48   #72
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

אמרון,מי עוזר לך להכין שיעורי בית,אחי? מדבר לעניין בגרות בכל מילה.כבוד
ישן 11-07-11, 02:18   #73
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אמרון אתה צודק במה שאתה אומר אבל אתה לא מסתכל על התמונה הגדולה. אתה מדבר על מתחרים יותר טובים, שזו בהחלט פונקציה חשובה. אבל אם תיתן תחרות ברמה מדהימה, יבואו לך רוב חובבי פיתוח גוף. רן מדבר על מה שנקרא ללכת על האקסטרא מייל, ולעניין גם את אלה שלא התעניינו עד עכשיו, להביא אנשים מבחוץ, מתאמנים ממוצעים וכו' - ששם הפוטנציאל הרבה יותר גדול, מהסיבה הפשוטה שאין הרבה חובבי פיתוח גוף. ויש המון מתאמנים ממוצעים שיכולים להתחבר להפנינג גדול ואטרקטיבי. תראה תחרויות בחו"ל. אולימפיה זה שבוע עם המון המון המון דברים מעבר. ככה מביאים קהל.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-11, 02:25   #74
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אמרון אתה צודק במה שאתה אומר אבל אתה לא מסתכל על התמונה הגדולה. אתה מדבר על מתחרים יותר טובים, שזו בהחלט פונקציה חשובה. אבל אם תיתן תחרות ברמה מדהימה, יבואו לך רוב חובבי פיתוח גוף. רן מדבר על מה שנקרא ללכת על האקסטרא מייל, ולעניין גם את אלה שלא התעניינו עד עכשיו, להביא אנשים מבחוץ, מתאמנים ממוצעים וכו' - ששם הפוטנציאל הרבה יותר גדול, מהסיבה הפשוטה שאין הרבה חובבי פיתוח גוף. ויש המון מתאמנים ממוצעים שיכולים להתחבר להפנינג גדול ואטרקטיבי. תראה תחרויות בחו"ל. אולימפיה זה שבוע עם המון המון המון דברים מעבר. ככה מביאים קהל.
אני אומר משהו יותר גדול
הכסף בא ממתאמנים ומאנשים רגילים, הם אלו שיקנו תוספי מזון ושירותים של אנשים שעוסקים מסביב לענף, והם אלו שישלמו כסף לקנות כרטיס

אם אמרון היה קצת חכם הוא היה מבין שלהביא 1000 איש שיראו אותו על הבמה ולכאורה יבזבזו כסף לקנות להם חולצות הוא היה נהפך למפורסם והרבה אותם אנשים חבריהם ובני משפחותיהם שנחשפו לענף היו קונים ממנו שירותים של אימונים אישיים, תוספי תזונה וכו'

אבל כיוון שמתחרי הענף עינם צרה וכל מה שמעניים אותם זה במקום לזכות ב 1000 ש"ח 2000 ש"ח שגם ככה עלות ההכנה לתחרות עולה כ 5,000 - 10,000 ש"ח בחודש למתחרה כולל הכל

אז הוא יעדיף להרוויח עוד כמה שקלים על פרס יותר גדול מאשר להשקיע בחשיפה גדולה יותר ולהרוויח בעתיד סכומים הרבה יותר גדולים

(אמרון אין הכוונה לפגוע בך אני מעריך מתחרים והגעת לתוצאות יפות, אבל אתה נתת דוגמא בתשובה שלך לחוסר הבנה הבסיסי)
moo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-11, 06:47   #75
BODYSTAR31
חבר מתחיל

הסמל האישי שלBODYSTAR31

כללי:: מר ישראל החטוב 2010..סגן מר ישראל החטוב 2009 ומקום שלישי מר ישראל החטוב 2007
עוסק ב:: מדריך כושר
חדר כושר: לייף אנד פיטנס

לא יכול להיות!!!היכל התרבות חייב להיות ממוזג!
BODYSTAR31 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-11, 09:33   #76
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
אני אומר משהו יותר גדול
הכסף בא ממתאמנים ומאנשים רגילים, הם אלו שיקנו תוספי מזון ושירותים של אנשים שעוסקים מסביב לענף, והם אלו שישלמו כסף לקנות כרטיס

אם אמרון היה קצת חכם הוא היה מבין שלהביא 1000 איש שיראו אותו על הבמה ולכאורה יבזבזו כסף לקנות להם חולצות הוא היה נהפך למפורסם והרבה אותם אנשים חבריהם ובני משפחותיהם שנחשפו לענף היו קונים ממנו שירותים של אימונים אישיים, תוספי תזונה וכו'

אבל כיוון שמתחרי הענף עינם צרה וכל מה שמעניים אותם זה במקום לזכות ב 1000 ש"ח 2000 ש"ח שגם ככה עלות ההכנה לתחרות עולה כ 5,000 - 10,000 ש"ח בחודש למתחרה כולל הכל

אז הוא יעדיף להרוויח עוד כמה שקלים על פרס יותר גדול מאשר להשקיע בחשיפה גדולה יותר ולהרוויח בעתיד סכומים הרבה יותר גדולים

(אמרון אין הכוונה לפגוע בך אני מעריך מתחרים והגעת לתוצאות יפות, אבל אתה נתת דוגמא בתשובה שלך לחוסר הבנה הבסיסי)
אתה מדבר שטויות ועוד פעם אני מתחרה בifbb אין שם פרס אז מה שאני אומר זה בשביל המתחרים האחרים ואם אתה חושב שיעלו את המחיר ל100 110 שקל כניסה ויחלקו לקהל פרסים זה יהיה טוב אתה טועה גם ככה במחיר הזה כמעט אף אחד לא רוצה להגיע
אבל כן אפשר להוסיף דברים שאיכשהו הקהל יהיה שותף כמו שעשו בעבר שלקחו כמה מהקהל ועשו תחרות הבטן הכי טובה זה רעיון טוב אבל בשביל חולצה לא נראה לי שזה ישנה משהו חוץ מיזה אם אני זוכר הייתה תחרות שחילקו שייקרים וכל מיני שטויות

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 11-07-11, 09:36   #77
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
סבבה לא פוסל את זה אבל הדרך היא לא לחלק להם מתנות זה יש הרבה דברים שאפשר לחשוב עליהם ואולי באמת יעלה פה איזה רעיון נחמד

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 11-07-11, 09:37   #78
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
אמרון,מי עוזר לך להכין שיעורי בית,אחי? מדבר לעניין בגרות בכל מילה.כבוד
חבל שלא כולם מבינים את זה כמוך אחי זה פשוט

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 11-07-11, 12:38   #79
DaSpider
חבר פעיל

ציטוט:
משפטים כאלה זה בדיוק מה שממש לא יעזור לענף הזה להפתח לקהל הרחב בזמן הקרוב...
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-11, 13:00   #80
אוריין ברוך22
חבר פעיל

שנה שעבה בנאבבא היה ממש נוראי, מבחינת שיפוט מיזוג אירגון ואפילו הרבה דיסקים לא עבדו והיה תמצגת הזאת של האיגוד שלקחה יותר מחצי שעה..