ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פורום אימוני כוח

פורום אימוני כוח אימוני כוח הם תורה שלמה, איך לעשות את זה נכון, להשאר בחיים ובאמת לראות תוצאות.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-08-10, 00:59   #1
IdaNP
חבר פעיל

חדר כושר: ספורטן פ"ת
ברירת מחדל לחץ די חזק על הגב בסקוואט

אני אמור להרגיש לחץ על הגב התחתון שאני עושה סקוואט, או שכדאי להעלות וידאו כדי שתראו אם הטכניקה שלי נכונה? בהתחלה בכלל לא הרגשתי את הלחץ הזה. התחלתי ss ובינתיים בהצלחה העליתי מ45 קילו ל72.5 כשאני רק בשבוע השלישי לתוכנית, אז יכול להיות שאיכשהו פיתחתי טכניקה קצת לא נכונה. (למרות שההערה היחידה שאנשים הביאו לי במכון זה שאני יורד יותר מדי, אבל זה כי כולם חושבים במכון שלי שצריך לעשות סקוואט של 45-90 מעלות גג ואין להם מושג מה זה קו מקביל)
IdaNP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 01:04   #2
subzero1122
Banned

כל העניין של המעלות הוא די דבילי, אתה לא תבוא למכון עם מד זוית ואחר כך תחשוב לעצמך "מממממממ היום עשיתי סקוואט 65.123 מעלות)

וכן, תצלם סרטון
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 01:06   #3
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

בסקוואט low bar מעצם המיקום של המוט, הזווית של הגב משתנה בזמן הביצוע ולכן הזוקפים נדרשים לעבוד יותר קשה, זה מאוד הגיוני שבתור מתחיל אתה תרגיש מעין כאב שם, אני מקווה שאתה יודע להבדיל בין כאב של מאמץ לבין כאב "לא טוב" (חד ופתאומי). עם הזמן הגב מתחזק והכאב פוחת.
תמיד עדיף שתעלה סרטון שיתקנו אותך.
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 01:06   #4
IdaNP
חבר פעיל

חדר כושר: ספורטן פ"ת

כן, אני מודע לזה שזה שהעניין של המעלות דבילי, אפשר להבין את זה מההודעה שלי.
תודה על התגובה המהירה, אני אצלם סרטון באימון הבא (שלישי) ואעלה לפה. אתה חושב שכדאי לי לנסות (בגלל העיקרון החשוב של ההתקדמות הפרוגרסיבית בss) ל75 או להישאר על אותו המשקל מחשש לביצוע לא נכון של התרגיל?
אגב, הלחץ שאני מרגיש בתרגיל הזה הוא פחות או יותר כמו הלחץ שאני מרגיש בבנט אובר ובדדליפט, תרגילים שאני די בטוח שאני מבצע נכון. אבל אני אעלה סרטון לכל מקרה.
IdaNP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 01:08   #5
subzero1122
Banned

קשה לענות בלי לראות סרטון
אם אתה מרגיש שהכאבים הם בגלל הטכניקה שלך, התשובה די ברורה.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 01:10   #6
יניב צוות ישראלבודי
Fat bastard

ציטוט:
פורסם במקור על ידי idanp צפה בהודעה
כן, אני מודע לזה שזה שהעניין של המעלות דבילי, אפשר להבין את זה מההודעה שלי.
תודה על התגובה המהירה, אני אצלם סרטון באימון הבא (שלישי) ואעלה לפה. אתה חושב שכדאי לי לנסות (בגלל העיקרון החשוב של ההתקדמות הפרוגרסיבית בss) ל75 או להישאר על אותו המשקל מחשש לביצוע לא נכון של התרגיל?
אגב, הלחץ שאני מרגיש בתרגיל הזה הוא פחות או יותר כמו הלחץ שאני מרגיש בבנט אובר ובדדליפט, תרגילים שאני די בטוח שאני מבצע נכון. אבל אני אעלה סרטון לכל מקרה.
דווקא אני חושב שאם אתה מרגיש את זה בדדליפט ובבנטאובר אין ספק שזה הזוקפים, אני בטוח ב90% שזה פשוט מחולשה בגלל שאתה מתחיל, אבל תעלה סרטון בכל מקרה
יניב צוות ישראלבודי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 20:55   #7
bardvash
חבר פעיל

עוסק ב:: מובטל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יניב צוות ישראלבודי צפה בהודעה
בסקוואט low bar מעצם המיקום של המוט, הזווית של הגב משתנה בזמן הביצוע ולכן הזוקפים נדרשים לעבוד יותר קשה, זה מאוד הגיוני שבתור מתחיל אתה תרגיש מעין כאב שם, אני מקווה שאתה יודע להבדיל בין כאב של מאמץ לבין כאב "לא טוב" (חד ופתאומי). עם הזמן הגב מתחזק והכאב פוחת.
תמיד עדיף שתעלה סרטון שיתקנו אותך.
זה ממש כמו שהוא אמר אני לא אומר שאני לא מתחיל אבל גם לי היו הכאבים האלה בגב תחתון בהתחלה , קראתי קצת על הטכניקה השתפרתי ולאט לאט עברה ההרגשה הזאת , בכלל פעם אחרי סקאווט לא יכלתי לזוז הגמישות שלי על הפנים עכשיו גם בלי מתיחות אחרי אימון זה לא משהו מיוחד ...
bardvash מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 21:06   #8
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

אם תיארת את זה בתור לחץ ההסבר הוא פשוט....נעים מאוד....פאמפם בזוקפי הגב -עידן....עידן-פאמפ בזוקםי הגב

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-08-10, 21:13   #9
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

כן הגב תחתון אמור לעבוד... תדאג לעשות חימום טוב לפני הסקואט , טכניקה נכונה והכול יהיה טוב

דרך אגב תמיד כדאי לעלות סרטון עם טכניקה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא