ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-01-08, 16:48   #161
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

כבוד ..אולי עכשיו אף אחד לא יראה את זה אבל כשתשתחררו מהצבא ואחרי כמה שנים תסתכלו על זה זה באמת מביא כבוד וגאוה לבן אדם
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-08, 16:55   #162
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אני לא מדבר על אדם ספציפי, עבור רוב המשתמטים הפרופיל הוא חוסר התאמה/קשיי הסתגלות. יש אנשים שמקבלים פרופיל נפשי על סעיף אחר, אבל בד"כ הם מגיעים עם בעיות אחרות מהאזרחות - קשה מאוד לזייף כאלה דברים. אם אתה טוען שאין כזה סעיף, אז יש כזה.
יש לך רפרנסס? אם אתה טוען תביא הוכחה
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-08, 19:43   #163
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

"בתהליך הגיוס ניתן לעתים פטור מגיוס מסיבה של חוסר התאמה. לעתים נקבע חוסר התאמה במהלך השירות, וגרם לשחרור מהצבא."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%...D7%94%22%D7%9C

משתמטים מצה"ל? פרופיל 21 כבר לא יטשטש את הסיבה האמיתית. ל-ynet נודע כי בצה"ל החליטו לטפל באחת הנקודות הכואבות ביותר על סדר היום הישראלי - העלייה הדרסטית בהשתמטות מהצבא על רקע "אי התאמה", או פרופיל 21.

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3320736,00.html

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-08, 20:05   #164
shikoLM
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshikoLM

משה לפי מה שידוע לי (בעיקר משיחות עם קרוב משפחה שמשרת כקב"ן במילואים) סעיף "אי התאמה" ניתן לרוב על ידי מפקד הבקו"ם בועדת שחרורים לחייילים בעלי ערך נמוך לצבא (לרוב "דפוק" גדול מאוד) ולא על ידי ועדה רפואית.
במרבית המקרים בשחרור בעקבות מה שמוגדר כקשיי הסתגלות מותאם סעיף קל של "אפיזודת דיכאון".
קב"נים/פסיכיאטרים הם אנשי מקצוע הדרך היחידה שהם יכולים להפנות חייל לועדה רפואית היא רק ע"י המלצה לסעיף נפשי כלשהו בעקבות ליקוי נפשי מסויים (לרוב מדובר בסעיפים קלים), קשיי התסגלות הוא אולי המונח הציבורי המקובל אבל מבחינת הועדה הרפואית הוא חסר משמעות (אני מסופק אם בכלל קיים סעיף כזה בספר פרופילים), לרוב לקב"נים קל להתאים סעיף על דיכאון ברמה זאת או אחרת גם אם המצב האמיתי רחוק מזה.

shikoLM מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-08, 22:26   #165
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

שיקו, אני הייתי בוועדת אי התאמה איזה שבועיים אחרי שהתגייסתי.
נכון זה לא ועדה רפואית.
אי התאמה זה לא בהכרח סעיף נפשי, זה אומר שהצבא לא מצא אותך מתאים מסיבות כאלה ואחרות, אבל כן זה בעיקר מסיבות נפשיות.
לדוגמה היה איתי בוועדה בחור מירושלים מקועקע מכף רגל ועד ראש + פירסינג ותספורת של בת יענה, אחד כזה לדוגמה עונה לקריטריון אי התאמה, איזה צבא ירצה אחד כזה?
כשאתה יוצא על אי התאמה אתה לא יוצא על פרופיל 21, אלה אתה משתחרר עם הפרופיל שלך (הנוכחי), אפילו אם זה 97.
אני הלכתי להוריד פרופיל אצל הקב"ן יום אחרי הגיוס, וחירטטי אותו כ"כ טוב שהוא שאל אותי אם אני רוצה לצאת על 21 או דרך ועדת בלתי מתאימים, בחרתי באופציה השניה, קיבלתי צו להגיע לועדה לאחר שבועיים ועד אז להיות בבית.
בועדה היינו איזה 30 אנשים, כולם יצאו מהצבא, רק אני התעשתי בסוף בשבועיים בבית, והחלטתי שבוועדה אגיד שאני כן מעוניין לשרת. בגדול אתה מגיע לוועדה ששם יושב קצין, הוא שואל אותך אתה רוצה לצאת מהצבא?, אתה אומר לו כן, והוא עונה לך אוקיי להתראות, בלי שום בעיות.
יש האומרים שלצאת מהצבא דרך ועדת בלתי מתאימים עדיף יותר מאשר לצאת על 21, לדעתי זה ממש שטיות כי בשתי המקרים השורה האחרונה היא שלא עשית צבא.

(אגב וכן, יש סעיפי קשיי התסגלות.)

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-01-08, 03:19   #166
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
"בתהליך הגיוס ניתן לעתים פטור מגיוס מסיבה של חוסר התאמה. לעתים נקבע חוסר התאמה במהלך השירות, וגרם לשחרור מהצבא."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%...D7%94%22%D7%9C

משתמטים מצה"ל? פרופיל 21 כבר לא יטשטש את הסיבה האמיתית. ל-ynet נודע כי בצה"ל החליטו לטפל באחת הנקודות הכואבות ביותר על סדר היום הישראלי - העלייה הדרסטית בהשתמטות מהצבא על רקע "אי התאמה", או פרופיל 21.

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3320736,00.html
אתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר סעיף אי התאמה לפרופיל נפשי מצד שני אתה מביא מקור שאומר כי "אי התאמה, או פרופיל 21"
ישן 05-01-08, 03:20   #167
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
יש האומרים שלצאת מהצבא דרך ועדת בלתי מתאימים עדיף יותר מאשר לצאת על 21, לדעתי זה ממש שטיות כי בשתי המקרים השורה האחרונה היא שלא עשית צבא.

עדיף לצאת 21 כי אז אתה מקבל הטבות, פיקדון מענק ועוד מיני שטויות בניגוד ליציאה על אי התאמה
ישן 05-01-08, 04:12   #168
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

אמאל'ההההההההההההההההה איזה פוסט חופר ומשעמם יא ראבאק
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-01-08, 08:50   #169
tRONic
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
שיקו, אני הייתי בוועדת אי התאמה איזה שבועיים אחרי שהתגייסתי.
נכון זה לא ועדה רפואית.
אי התאמה זה לא בהכרח סעיף נפשי, זה אומר שהצבא לא מצא אותך מתאים מסיבות כאלה ואחרות, אבל כן זה בעיקר מסיבות נפשיות.
לדוגמה היה איתי בוועדה בחור מירושלים מקועקע מכף רגל ועד ראש + פירסינג ותספורת של בת יענה, אחד כזה לדוגמה עונה לקריטריון אי התאמה, איזה צבא ירצה אחד כזה?
כשאתה יוצא על אי התאמה אתה לא יוצא על פרופיל 21, אלה אתה משתחרר עם הפרופיל שלך (הנוכחי), אפילו אם זה 97.
אני הלכתי להוריד פרופיל אצל הקב"ן יום אחרי הגיוס, וחירטטי אותו כ"כ טוב שהוא שאל אותי אם אני רוצה לצאת על 21 או דרך ועדת בלתי מתאימים, בחרתי באופציה השניה, קיבלתי צו להגיע לועדה לאחר שבועיים ועד אז להיות בבית.
בועדה היינו איזה 30 אנשים, כולם יצאו מהצבא, רק אני התעשתי בסוף בשבועיים בבית, והחלטתי שבוועדה אגיד שאני כן מעוניין לשרת. בגדול אתה מגיע לוועדה ששם יושב קצין, הוא שואל אותך אתה רוצה לצאת מהצבא?, אתה אומר לו כן, והוא עונה לך אוקיי להתראות, בלי שום בעיות.

בשביל מה ההודעה הזו, לתת דרכים להשתחרר מהצבא (שזה לא חוקי), או להראות כמה אתה אפס מאופס?
tRONic מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-01-08, 09:33   #170
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Di-Bol
אתה סותר את עצמך, מצד אחד אתה אומר סעיף אי התאמה לפרופיל נפשי מצד שני אתה מביא מקור שאומר כי "אי התאמה, או פרופיל 21"
כנראה שלא הייתי ברור - התכוונתי שהסעיף הנפשי הוא "אי התאמה/קשיי הסתגלות". לא שאין התאמה לסעיף נפשי..

tRONic - הבן אדם שירת, רק שבהתחלה הוא חשב לצאת.. אני לא יודע אם כבר היית בצבא אבל זה לא קל בהתחלה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-01-08, 10:18   #171
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tRONic
בשביל מה ההודעה הזו, לתת דרכים להשתחרר מהצבא (שזה לא חוקי), או להראות כמה אתה אפס מאופס?
האופציה השניה

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה