ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-01-08, 22:00   #41
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

בולשיט אחד גדול ...
לא מספיק מתייחסים אליך כמו כלב כשאתה ג'ובניק (תתפלאו ,לצאת הביתה ב5 זה לא כל העניין בלהיות ג'ובניק ) ,עכשיו גם צריכים לדפוק לי פרצופים ביציאה לאזרחות ? מה זה החרא הזה ,אני אצא לאזרחות עם תעודת שיחרור נחותה ואקבל יחס שלא יהיה טוב בהרבה ממשתמט , למה זה מגיע לי ? כי בחרתי לא להיות לוחם ? So Fucking What ,מה שעשית בצבא לא מגדיר אותך כבן אדם ,ואם נתת 3 שנים ופרעת את החוב שלך למדינה זה מה שאמור לקבוע ,גם ככה לאורך השירות מפלים קרביים לטובה (אומנם בצדק ,אבל עדיין) ,אז עכשיו באזרחות אני צריך לקבל פיזדול על זה שהייתי ג'ובניק ?
רק חסר שהשכר מינימום של לוחם לשעבר יהיה יותר גבוה ויתנו לי את כל הסיבות בעולם לרדת מהארץ.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:21   #42
TzviKa

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אתה יודע, לא כל ג'ובניק מפעיל ממטרות. יש ג'ובניקים שאשכרה עושים משהו חשוב.
תגיד לי, מי עושה מעקב אחרי כל האמל"ח, והציוד של הצבא? פקידים?
המסוקים שעושים סיכולים ממוקדים- מי מתחזק אותם? הטייסים????
מי מבשל את האוכל לחיילים? (טוב, יש קייטרינג בחלק מהבסיסים אבל עדיין צריך לחמם את זה! ). מי מכשיר את הצנחן? החברים שלו למחלקה? המפקד שלו? או שזה המדריכה ה-ג'ובניקית? מי מאמן אותם? קרביים אחרים או מדריכי כושר קרבי?

מה אם בא מלש"ב ורוצה לתרום אבל מה לעשות, יש לו בעיה רפואית שלא מאפשרת לו לרוץ בג'בלאות או להרים דברים כבדים - הוא הולך להיות ג'ובניק... זה אומר שבהכרח הוא לא תורם לצבא?

לדעתי הרעיון הזה פשוט גועל נפש.
יש ג'ובניקים שעושים יותר מקרביים וממלאים תפקיד יותר חשוב מקרביים, תתפלאו!

לא כל הצבא בנוי על לוחמים, יש מערך ג'ובניקים שלם שדואג לתמוך בהם כדי שלהם יהיה יותר קל.
מסכים מילה במילה.
TzviKa מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:28   #43
xLaes
Banned

הא,הצבא מתחיל להיות דפוק.
יש גובנ'יקים שעושים פי כמה וכמה יותר מהקרביים.
xLaes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:34   #44
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

אם כבר אז שיציינו בתעודת שחרור את התפקיד שבו הייתי כששירתת אבל כל ההפרדה הזאת והצבעים האלו זה פשוט מטומטם.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:43   #45
tRONic
חבר פעיל

כשתכניסו לשכל שלכם את המושגים "רמת סיכון" ו"הכשרות" תבינו למה הקרביים זוכים להיות דרג א'.

אני לא יודע בכלל איך אתם מעזים להשוות בין להיות בקרב לבין כל דבר אחר.
tRONic מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:52   #46
arbel2

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tRONic
כשתכניסו לשכל שלכם את המושגים "רמת סיכון" ו"הכשרות" תבינו למה הקרביים זוכים להיות דרג א'.

אני לא יודע בכלל איך אתם מעזים להשוות בין להיות בקרב לבין כל דבר אחר.

ובהתאם לרמת סיכון הזאתי ,הם מקבלים משכורות גבוהות בהרבה ,ומענק הרבה יותר גדול ללימודים ,למה צריך ליצור אפליה חברתית (שהיא תוצר לוואי ברור מאליו של דבר כזה ) על סמך שירות קרבי ...השירות שלך בצהל הוא בסך הכל 3 שנים, אין לזה שום השלכה על איזה סוג של בן אדם אתה,ולא צריך לקבוע את המשך החיים שלך.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:54   #47
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
ובהתאם לרמת סיכון הזאתי ,הם מקבלים משכורות גבוהות בהרבה ,ומענק הרבה יותר גדול ללימודים ,למה צריך ליצור אפליה חברתית (שהיא תוצר לוואי ברור מאליו של דבר כזה ) על סמך שירות קרבי ...השירות שלך בצהל הוא בסך הכל 3 שנים, אין לזה שום השלכה על איזה סוג של בן אדם אתה,ולא צריך לקבוע את המשך החיים שלך.
בהתאם לרמת הסיכון הזאתי לא דבר לא מספיק!!!

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:54   #48
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

סעמק... אני עושה 4 שנים מראש וגם יוצא עם תעודה כתומה...
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:55   #49
Eskimo :-)
חבר פעיל

מההה אתם מזיינים תשכל מילא אלה שלא יכולים להיות לוחמים בסדר

אבלללל קרביים מסכנים תחיים שלהם בשביל המדינה הם כול היום בבסיס אין להם בקושי חופש
קורעיםם תאמא שלהם

גובנקים רובם חוזרים הבייתה כול יום והם יכולים לעשות את כול הדברים שהם רוצים לעשות בזמן שהם משרתים הם יכולים לללמוד ועוד הרבה דברים כמו לעבוד

קרבי מוגבל ולא יכול לעשות כלום חוץ מהצבא כי כמעט כול הזמן הוא בבסיס

אני לא אומר שקרביים יותר טובים מגובנקים אבל זה הוגן גובנקים יכולים להתקדם בזמן השירות שלהם כפי שציינתי קרביים לא יכולים כול מה שהםמשקיעים זה רק בצא אפילו תחיים שלהם הם נותנים למדינה
Eskimo :-) מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:56   #50
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
+1.

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 22:56   #51
Ido
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

החייל שנהיה קרבי מגיע לו הרבה יותר מג'ובניק מה לעשות? הוא הסתכן הרבה יותר והוא תרם הרבה יותר למדינה. אני לא אומר שג'ובניק לא תרם, אבל הקרבי אולי השאיר את הג'ובניק עדיין בחיים. חשבתם על זה?

ובקשר לעניין עצמו אף אחד לא אומר שג'ובניק הוא אפס אז מגיע לו תעודה בצבע כזה או אחר.

מה שכן לאחר השירות הצבאי מגיע לקרבי הרבה יותר.

ובזמן שבאמצע השבוע הג'ובניק נמצא עם חברה שלו או הולך לזיין כמה בנות או שעובד או שנהנה בכללי הקרבי נמצא בשכם בשדה קרב.
בגלל דברים כאלה הוא מרוויח יותר לאחר מכן והג'ובניק נדחק קצת החוצה.
ישן 01-01-08, 22:58   #52
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eskimo :-)
מההה אתם מזיינים תשכל מילא אלה שלא יכולים להיות לוחמים בסדר

אבלללל קרביים מסכנים תחיים שלהם בשביל המדינה הם כול היום בבסיס אין להם בקושי חופש
קורעיםם תאמא שלהם

גובנקים רובם חוזרים הבייתה כול יום והם יכולים לעשות את כול הדברים שהם רוצים לעשות בזמן שהם משרתים הם יכולים לללמוד ועוד הרבה דברים כמו לעבוד

קרבי מוגבל ולא יכול לעשות כלום חוץ מהצבא כי כמעט כול הזמן הוא בבסיס

אני לא אומר שקרביים יותר טובים מגובנקים אבל זה הוגן גובנקים יכולים להתקדם בזמן השירות שלהם כפי שציינתי קרביים לא יכולים כול מה שהםמשקיעים זה רק בצא אפילו תחיים שלהם הם נותנים למדינה
כן? והג'ובניק הטבח אם לא יהיה אותו, מה יאכל הקרבי? מה עם אותו מד"ס שיבוא ויכניס את כל הקרביים קצת לכושר, ועוד 500 ג'ובניקים שמתחזקים אותם בתפקידים אחרים? זה מאוד פשוט להגיד "קרבי לא רואה ג'ובניקים קרבי נותן את כל החיים ג'ובניק סתם כל היום בבית" בלי להבין את המערכת, אז תפסיקו לזרוק בלבולי מוח לאוויר.
ודבר נוסף, למה לעזאזל שקרבי יהיה באזרחות מעל הג'ובניק בתעודה מסכנה, ויווצר כאילו "הבדלי מעמדות"?

ישן 01-01-08, 23:00   #53
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

אם כבר עושים דבר כזה צריך לעשות את זה הרבה יותר מגוון
כי תאכלס יש ג'ובניקים שלא עושים כ-ל-ו-ם ויש ג'ובניקים שעושים המון ובגלל זה זה ממש לא
פייר שכל הג'ובניקים יקבלו את אותו כרטיס

ובלי קשר
Danzig בחייאת תחליף את התמונה הזאת של טל מוסרי זה מעורר בי בחילה

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 23:03   #54
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
כן? והג'ובניק הטבח אם לא יהיה אותו, מה יאכל הקרבי? מה עם אותו מד"ס שיבוא ויכניס את כל הקרביים קצת לכושר, ועוד 500 ג'ובניקים שמתחזקים אותם בתפקידים אחרים? זה מאוד פשוט להגיד "קרבי לא רואה ג'ובניקים קרבי נותן את כל החיים ג'ובניק סתם כל היום בבית" בלי להבין את המערכת, אז תפסיקו לזרוק בלבולי מוח לאוויר.
ודבר נוסף, למה לעזאזל שקרבי יהיה באזרחות מעל הג'ובניק בתעודה מסכנה, ויווצר כאילו "הבדלי מעמדות"?
כי מה לעשות ההבדלי מעמדות בין ג'בוניק לקרבי הם שמיים וארץ!!
בלי לזלזל בג'ובניק......

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 23:03   #55
חבר פעיל

ציטוט:
אני לא אומר שלא צריך גובנקים אבל שמע קרבי מסכן תחיים בשביל המדינה והוא מוגבל כי הוא כול הזמן בבסיס לא יכול ללמוד לא יכול לעבוד
ושמע זה סתם דברים קטנים תאמין לי שאם אתה גובניק אתה יכול להרוויח יותר אתה יכול ללמוד לחסוך כסף לטיול בזמן שאתה מקבל כסץ מהצבא+ עבודה האפשריות שלך להתפתח ולהצליח יותר טובות משל קרבי אנשים היום לא הולכים לקרבי כי הם רוצים לעשות כסף ןוללמוד אז עושים את זה בשביל שאותם אנשים שרוצים ללכת לקרבי אבל לא רוצים אחרי זה להידפק בחיים
ישן 01-01-08, 23:04   #56
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido
החייל שנהיה קרבי מגיע לו הרבה יותר מג'ובניק מה לעשות? הוא הסתכן הרבה יותר והוא תרם הרבה יותר למדינה. אני לא אומר שג'ובניק לא תרם, אבל הקרבי אולי השאיר את הג'ובניק עדיין בחיים. חשבתם על זה?

ובקשר לעניין עצמו אף אחד לא אומר שג'ובניק הוא אפס אז מגיע לו תעודה בצבע כזה או אחר.

מה שכן לאחר השירות הצבאי מגיע לקרבי הרבה יותר.

ובזמן שבאמצע השבוע הג'ובניק נמצא עם חברה שלו או הולך לזיין כמה בנות או שעובד או שנהנה בכללי הקרבי נמצא בשכם בשדה קרב.
בגלל דברים כאלה הוא מרוויח יותר לאחר מכן והג'ובניק נדחק קצת החוצה.
אתה חשבת על זה שהג'ובניק הוא גם זה שהשאיר את הקרבי בחיים?
מה נראה לך, שטייס של מטוס קרב טס לו בסוטול? יש צוות שלם על הקרקע שדואג שהכל יילך פיקס.

אחרי השרות הצבאי מביאים לקרביים בונוסים שלג'ובניקים לא מביאים. לדעתי גם מגיע להם יותר בונוסים משיש, אבל למה הדבר עם התעודות? זה רק מפלה לרעה!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-08, 23:07   #57
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אתה חשבת על זה שהג'ובניק הוא גם זה שהשאיר את הקרבי בחיים?
מה נראה לך, שטייס של מטוס קרב טס לו בסוטול? יש צוות שלם על הקרקע שדואג שהכל יילך פיקס.

אחרי השרות הצבאי מביאים לקרביים בונוסים שלג'ובניקים לא מביאים. לדעתי גם מגיע להם יותר בונוסים משיש, אבל למה הדבר עם התעודות? זה רק מפלה לרעה!
לפי דעתי אלה שהולכים לטכנולוגי צריכים להיות כמו קרביים כמעט

אבל אתה לא יכול להשוות תתתנאים של גובניק לתנאים של קרבי
ישן 01-01-08, 23:11   #58
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eskimo :-)
אני לא אומר שלא צריך גובנקים אבל שמע קרבי מסכן תחיים בשביל המדינה והוא מוגבל כי הוא כול הזמן בבסיס לא יכול ללמוד לא יכול לעבוד
ושמע זה סתם דברים קטנים תאמין לי שאם אתה גובניק אתה יכול להרוויח יותר אתה יכול ללמוד לחסוך כסף לטיול בזמן שאתה מקבל כסץ מהצבא+ עבודה האפשריות שלך להתפתח ולהצליח יותר טובות משל קרבי אנשים היום לא הולכים לקרבי כי הם רוצים לעשות כסף ןוללמוד אז עושים את זה בשביל שאותם אנשים שרוצים ללכת לקרבי אבל לא רוצים אחרי זה להידפק בחיים
כמו שנאמר פה כבר, יש ג'ובניקים שלא עושים כלום ולא שמים זין על הצבא, לעומת כאלה שלא יכולים ללכת לקרבי מסיבות כלשהן (רפואיות, פסיכולוגיות, משפחתיות) שדווקא כן היו רוצים, ועושים המון בג'וב שלהם ותורמים המון לצבא.
צריך להפריד.

גיל, אם אני יוריד את טל מוסרי זה רק יהיה סקס סמים ... ובלי סוף

ישן 01-01-08, 23:15   #59
חבר פעיל

ציטוט:
כמו שנאמר פה כבר, יש ג'ובניקים שלא עושים כלום ולא שמים זין על הצבא, לעומת כאלה שלא יכולים ללכת לקרבי מסיבות כלשהן (רפואיות, פסיכולוגיות, משפחתיות) שדווקא כן היו רוצים, ועושים המון בג'וב שלהם ותורמים המון לצבא.
צריך להפריד.

גיל, אם אני יוריד את טל מוסרי זה רק יהיה סקס סמים ... ובלי סוף
כן נו בהודעה הראשונה שלי כאן כתבתי שאלה שלא יכולים להיות קרביים בסדר
ישן 01-01-08, 23:16   #60
jonathan
מנהל מקצועי

אני בעד חלקית.
אחד שבא ללשכת גיוס ומוריד פרופיל,מקבל אחלה ג'וב,מבלה סוף שבוע בפאבים,לא מסכן את החיים שלו בשטח,למה שחובש בשייטת יצא מהצבא בלי שום יתרון?
ברור שגם יש ג'ובניקים שעושים הרבה,אבל בכל זאת צריך להתחשב בחלק הזה.
אני לא אומר שזה הכי נכון בעולם הדרגות האלה,אבל אני חושב שצריך לתגמל עוד את הקרבי בהמשך החיים שלו,אל תשכחו שגם המילואים שלהם בהרבה יותר קשים וחלק גדול גם מקבל דפקות מהשירות.
אפשר לומר שהרעיון מעולה,רק הביצוע של כל העסק לא ממש יפה.
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה