ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-03-07, 23:52   #161
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
אולי תסביר לי, חתיכת אידיוט, מה לעזאזאל קשורה שטיפת מוח של בג"ץ לזה שאנחנו נגד בנאדם שמטיף על כך שחבל שהיטלר לא סיים תעבודה השחורה,חבל שלא הספיק לרצוח עוד יהודים, מלבד השש וחצי מליון שכן הספיק.

אם הייתה מדבר אלי בכבוד הייתי ברצון מסביר לך אפילו אם זה היה לוקח לי שעה
ולא אמרתי שאני מצדיק אותו בקטע הזה אמרתי שפיספסתם את כל העיקרון שעליו מדובר בפוסט לא רק על חיים בן פסח
SuzukiR מנותק  
ישן 16-03-07, 00:04   #162
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
אם הייתה מדבר אלי בכבוד הייתי ברצון מסביר לך אפילו אם זה היה לוקח לי שעה
ולא אמרתי שאני מצדיק אותו בקטע הזה אמרתי שפיספסתם את כל העיקרון שעליו מדובר בפוסט לא רק על חיים בן פסח
אני אגיד לך בדיוק על מה הפוסט הזה.
מדובר באדם קיצוני כלכך, שחשב שויקפדיה שזו אנציקלופדיה נטראלית ואובייקטיבית תתן לו לכתוב בה ערכים שיש בהם הסטה וכד', ואחרי שהם מחקו לו אותם (מין הסתם, וזה לא קשור לדעות הפוליטיות של המשתמשים בויקיפדיה, זה קשור לכך שהם צריכים להשאר אמינים ונטראלים), אז הוא יוצא נגד המשתמים האלו באופן אישי ומכנה אותם חזירים, שמאלנים, בולשביקים ומכוערים.

ויודע מה, גם אם הם מחקו את זה כי הם כולם שמאלנים קיצונים או לא יודע מה, שרוצים להרוג את כל היהודים ולעשות מדינה ערבית במקום ישראל, עדיין בנאדם שמתחיל לקרוא לאנשים בגלל הדעות שלהם מכוערים וחזירים, הוא לא בנאדם שפוי. (ועוד אדם שמתיימר לייצג ארגון כלשהו)

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק  
ישן 16-03-07, 00:11   #163
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fatty
אני אגיד לך בדיוק על מה הפוסט הזה.
מדובר באדם קיצוני כלכך, שחשב שויקפדיה שזו אנציקלופדיה נטראלית ואובייקטיבית תתן לו לכתוב בה ערכים שיש בהם הסטה וכד', ואחרי שהם מחקו לו אותם (מין הסתם, וזה לא קשור לדעות הפוליטיות של המשתמשים בויקיפדיה, זה קשור לכך שהם צריכים להשאר אמינים ונטראלים), אז הוא יוצא נגד המשתמים האלו באופן אישי ומכנה אותם חזירים, שמאלנים, בולשביקים ומכוערים.

ויודע מה, גם אם הם מחקו את זה כי הם כולם שמאלנים קיצונים או לא יודע מה, שרוצים להרוג את כל היהודים ולעשות מדינה ערבית במקום ישראל, עדיין בנאדם שמתחיל לקרוא לאנשים בגלל הדעות שלהם מכוערים וחזירים, הוא לא בנאדם שפוי. (ועוד אדם שמתיימר לייצג ארגון כלשהו)

אתם לא מבינים אותי כל מקרה אני מפסיק להגיב בפורום הזה לגבי נושאים כאלה אתם מאבדים את הכיוון ונידבקים לדברים הלא ראלים לגבי המצב שלנו כרגע

אני מיתכוון לנושא ביכלל אחר שמוזכר פה

לילה טוב פאטטי אני צריך לקם עוד 3 שעות לעבודה
SuzukiR מנותק  
ישן 16-03-07, 00:24   #164
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Smart Teach
ישנם 3 סוגי שמאלנים (מקווה שאינני טועה )..
השמלאני התמים - אדם אינטילגנטי, בעל מוסר ומצפון, אך כשמו הוא תמים. השמאלני התמים עוד לא מבין שהעולם אכזר, מניפולטיבי. דוגמא לחשיבת השמאלני התמים:"אם פשוט נחזור אל הקו הירוק ונפנה את כל ההתנחלויות לערבים לא ישאר מה לבקש ויהיה שלום". תמימות רבותי, תמימות.

השמאלני האפוקליפטי - גם, כשמו הוא, הוא אדם רואה שחורות, פוחד ממלחמות ורואה את תבוסת ישראל בכל תרחיש כל שהוא. הוא חושב שלערבים אכפת אחד מן השני ויגנו אחד על השני. דוגמא: "אם נכה מחוזקה בפלסטינים כל צבאות ערב יתקיפו אותנו, ובמלחמה כוללת ישראל תפסיד". אני לא מבין למה מישהו חושב ככה, אחרי הכול בנתיים ניצחו בכול המלחמות, וכידוע רובן היו נגד כל צבאות ערב, ועוד היום כאשר יש לנו צבא מתקדם יותר, ולערבים צבא מרקיב (חוץ מלמצרים).

השמאלני האידאולוגי - וכאן אנו מגיעים לשמאלני הגרוע מכולם. השמאלני שמאמין בצדקתו של הצד השני. לא משנה מי היה הצד השני ומה היה התרחיש הוא היה צודק. אנו מכירים את אותם אנשים גם מן הגלות בעבר. כשהאנטישמים בגלות רצחו וטבחו יהודים בפוגרומים ברחבי אירופה היו יהודים שאמרו שהגויים צודקים ועל היהודים להתבולל, להתקרב אל הצד השני. את אותם יהודים 'טובים' אנחנו רואים כאן. תמיד הצד השני צודק. רק שהפעם זה נהיה מגוכך עוד יותר מבעבר. את השמאלני האידאולוגי יהיה מאוד קשה להזיז מעמדתו בניגוד לשאר סוגי השמאלנים. אני ממליץ לא להתווכח עם אנשים כאלה כי הם שנואים את עצמם ואין מה להתווכח עם יצורים נחותים כאלה.
וואלה נחמד, אהבתי. אני ימני אפוקליפטי חחח... אני כל הזמן חושב שיום יבוא והערבים יכבשו אותנו, האיום הדמוגרפי יתממש וכו' ואם נעשה פעולות שמאלניות חד-צדדיות כמו התנתקות וכו' רק נקרב את בוא הקץ אז יש לדחות את הקץ ע"י מלחמות וחתירה נגד הערבים בישראל ובפלסטין.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק  
ישן 16-03-07, 00:29   #165
HHHEELLBBOOYY
מושעה

כללי:: אחלה גבר
עוסק ב:: עורך דין
שלח הודעה דרך MSN אל HHHEELLBBOOYY

איזה חפירות אלוהים
HHHEELLBBOOYY מנותק  
ישן 16-03-07, 00:32   #166
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HHHEELLBBOOYY
איזה חפירות אלוהים
שתדע לך שאני מת על הגישה שלך!
Antonator1 מנותק  
ישן 16-03-07, 00:32   #167
ofirdesign
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
אולי תסביר לי, חתיכת אידיוט, מה לעזאזאל קשורה שטיפת מוח של בג"ץ לזה שאנחנו נגד בנאדם שמטיף על כך שחבל שהיטלר לא סיים תעבודה השחורה,חבל שלא הספיק לרצוח עוד יהודים, מלבד השש וחצי מליון שכן הספיק.
תקשיב טוב לכל הסרטון ולא רק למשפט הזה- הוא אומר שאשכנזים הם שמאלנים ו100% מהמפלגות השמאלניות והשמאלנים הקיצונים הם ממוצא אשכנזי מכאן הוא הגיע למשפט על השואה

ofirdesign מנותק  
נושא נעול