ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-11-07, 22:53   #1
speed
חבר פעיל

למה אני אמור להוכיח שלא ראית עגל עם שלושה ראשים?

אתה ראית? תביא הוכחה (אם אתה רוצה שיאמינו לך, כן?). לא הבאת? תחייה בבועה שלך.
__________--
זהו.. שאני לא ממש תריך שתאמין לי אתה מבין?
אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין, התחלת את התגובות שלך במשהוא כמו "אני לא מבין את האלה שאומרים שהעולם נברא לפני 5767 שנים" (אמרת מספר אחר..סליחב אם לא התכוונת לזה), בתור חבר טוב לפורום, הגבתי לך והסברתי!(זה הסיבה מהתחלה שהגבתי, אם אתה מגיב על זה, אז בבקשה אני עוזר)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:56   #2
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
זהו.. שאני לא ממש תריך שתאמין לי אתה מבין?
אתה רוצה תאמין אתה לא רוצה אל תאמין, התחלת את התגובות שלך במשהוא כמו "אני לא מבין את האלה שאומרים שהעולם נברא לפני 5767 שנים" (אמרת מספר אחר..סליחב אם לא התכוונת לזה), בתור חבר טוב לפורום, הגבתי לך והסברתי!(זה הסיבה מהתחלה שהגבתי, אם אתה מגיב על זה, אז בבקשה אני עוזר)
כתבתי "איך אני שונא את אלו שבמבלבלים את המוח שהעולם קיים 5000 שנה בלי שאין להם כל הוחכה לכך", אתה מעוות את המילים שלי.

ובדיוק בגלל זה הדתיים מזיינים את השכל "תורה תורה אלוהים אלוהים". אחים שלי, אין לכם כל הוכחה שהוא קיים- תחיו בבועה שלכם לבד בלי לבלבל את המוח יותר מדי.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 22:54   #3
speed
חבר פעיל

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
אווהווווו.. את זה שמעתי הרבה.. בוא אני ישבור לך מיתוס- אמונה, לא באה (וגם אני הופתעתי מזה כשאמרו לי) לומר: "יש משהוא שאני רואה לנכון שהוא הדבר הטוב התאורתי הנכון בעייני", אם אני ימצא (כי זה כתוב באיזה סםר של חבר על זה שקראתי, של הרב נויגרשל, אחד החזקים מומלץ! אם תפתח זה שבור לך את כל המיתוסים, פשוט הכללל), אלא אמונה היא הגדרה שמעל הידיעה, כלומר, לפי היהדות אמונה היא ידיעת הדבר ואז, באה האמונה השלמה בו! לא הפוךך!!!

אתה מבין מה אתה כותב בכלל?

אתה מאמין = "וואלה, אני מאמין שהוא קיים. אבל אין לי כל הוחכה לכך"..

אם הייתה הוכחה שהאלוקים שלך קיים, לא היה מדובר באמונה, אלא בעובדה, ואז לא היה צורך להאמין, כי היה מדובר בדבר מוחשי שקיים.

בנתיים, הכל סיפורים ואין לך כל הוחכה שהוא קיים, ברגע שתביא אחת כזאת, אני אשמח לעבוד אותו יחד איתך. עד אז, תחייה בבועה שלך.
____________--

מה לא מובן? שאמונה זה מעל הידיעה? זה נכון! אני גם הוכחתי לך את מה שרצית אם תקרא כמו שצריך- רק אל תתכחש!
ישן 21-11-07, 22:57   #4
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
מה לא מובן? שאמונה זה מעל הידיעה? זה נכון! אני גם הוכחתי לך את מה שרצית אם תקרא כמו שצריך- רק אל תתכחש!
אמונה = מאמין אך אין הוכחה. כי אם יש, אין כבר צורך באמונה.

למה אני מתכחש בדיוק? זה אתה שמתערבב בסיפורים של עצמך.

אני מחכה להוכחה שה"אלוהים" שלך קיים.
ישן 21-11-07, 22:59   #5
speed
חבר פעיל

עכשיו אנחנו גם נמצאים מקום של, אתה לא רוצהב לקבל את ההוכחה, אם תרצה, תקבל אם לא.. לא... זבש"ך!

הריי מה שנתת לי זה תאוריה של מדען, מה שאני נותן לך זה הפרחת התאוריה, כולל ההסבר של העולם ביחד! יותר מזה?
(יותר נכןו מהפרחת התאוריה, המקום שהאמונה נמצאת, אין כאן סתירה שהעולם לא נברא מפיצוץ, רק מי יצר את הפיצוץ, בנקודה האחרונה של תאורית הפיצוץ אני מכניס את המצאות הבורא שבתאורי ההנ"ל היא לא רק לא הגיונית, היא גם קצת.. לא מובנת למדען עצמו.. זה בעיה-)
ישן 21-11-07, 23:03   #6
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
עכשיו אנחנו גם נמצאים מקום של, אתה לא רוצהב לקבל את ההוכחה, אם תרצה, תקבל אם לא.. לא... זבש"ך!

הריי מה שנתת לי זה תאוריה של מדען, מה שאני נותן לך זה הפרחת התאוריה, כולל ההסבר של העולם ביחד! יותר מזה?
(יותר נכןו מהפרחת התאוריה, המקום שהאמונה נמצאת, אין כאן סתירה שהעולם לא נברא מפיצוץ, רק מי יצר את הפיצוץ, בנקודה האחרונה של תאורית הפיצוץ אני מכניס את המצאות הבורא שבתאורי ההנ"ל היא לא רק לא הגיונית, היא גם קצת.. לא מובנת למדען עצמו.. זה בעיה-)
????????????????????????????
יודע מה...רוצה אני אפוצץ לך את האמונה...כך קבל אמונה שלי... היקום ניברא על ידי...מה תגיד על זה? אני מאמין בזה...וזה מפוצץ לך את הבועה...חלאס עם השטיות..

מה זה אתה מביא לי הפרחה של תאוריה...אתה בעצמך מביא איזה אגדה....עדיף כבר להאמין בשילגיה..זה יותר מעניין, אם תביא הוכחות זה באמת יפוצץ את התאוריה..עד אז.... האמונה שלי בגיונית באותה רמה..שאני בראתי את היקום..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-11-07, 23:04   #7
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed

1. זו עובדה מוחכת וקיימת שהעולם קיים מיליוני אם לא מיליארדי שנים.
2. את מה הפרחת פה בדיוק?

עידן
ישן 21-11-07, 23:08   #8
speed
חבר פעיל

אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..(כתתבתי לך את ההוכחה לפיצוץ בהתחלה אבל חשבתי שזה היה קשור לזה יכול להיות שכן יכול להיות שלא בוא נראה..)
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליקום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
ישן 21-11-07, 23:10   #9
Logout

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
אתה יודע מה.. בוא נעשה כך..
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
יש דברים שהאדם לא יודע...יש המון דברים...כמו אם אנחנו לבד ביקום או לא, המון דברים..אז בישביל "לחשוב שיש פיתרון" המציאו את התורה וככה זה מסביר הרבה דברים....זה לא הופך את זה לנכון..
ישן 21-11-07, 23:36   #10
- Idan -
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליקום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)
העולם גדל והתפתח כמו כל דבר שאנחנו מכירים. אתה בטח חושב שהמדענים מאמינים שהיה "פיצוץ" ופוף, יש עולם עגול עם אוקיינוסים, עם אדמה, עם צמחייה, עם מיקרואורגניזמים וכו'. ממש לא. מדענים גילו שהיקף השמש גדל בכמה מטרים כל שנה, זאת הוכחה חותכת לכך שהכוכבים הם דינאמיים ומשתנים, הם לא "נוצרים", הם מתפתחים ויש הבדל עצום.

התאוריה המקובלת היא כפי שאמרו "המפץ הגדול", כאשר לפניו היה משהו, אך מאחר והמפץ הגדול יצר גם את מימד הזמן, אז אי אפשר להגיד שהמשהו הזה היה שם כל "הזמן" כי הזמן לא היה. זה ממה שידוע, אני כמובן לא מתיימר להבין משהו כל כך גדול ומורכב.

עכשיו אם אני אשאל מה מה ברא את אלוהים, אתה תגיד לי שאלוהים תמיד היה, הוא היוצר ובגלל זה הוא הראשון להכל. אז אני אומר לך, שאני מעדיף להאמין שהעולם היה קיים מאז ומתמיד (למרות שזה לא כך) מאשר להאמין שמאז ומתמיד קיימת ישות על טבעית עם אינטילגנציה אין סופית ובלה בלה בלה.

ציטוט:
יפה.. אז מה שאתה עושה עכשיו אתה הזה שבורח מהמציאות ולא אני.
מה הקשר? מה הקשר? מה הקשר?

אתה מתיימר להבין משהו שהוא נשגב בהרבה מהבנתך. אתה לא יכול לשאול מישהו "נו, אז איך נוצר העולם?" ולצפות לתשובה. אתה יודע איך נוצרת אש? אתה יודע מה מקור החשמל? אתה יודע למה מהירות האור יותר גבוהה ממהירות הקול? מכניקת קוונטים? תורת היחסות? איך נוצרות תגובות כימיות? אני יוצא מנקודת הנחה שלפחות חלק מהדברים הללו אתה לא יודע, אז למה שתדע את הדבר אולי הכי מורכב שבן אדם יכול לנסות להבין שזה היווצרות היקום?
ישן 21-11-07, 23:46   #11
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
העולם גדל והתפתח כמו כל דבר שאנחנו מכירים. אתה בטח חושב שהמדענים מאמינים שהיה "פיצוץ" ופוף, יש עולם עגול עם אוקיינוסים, עם אדמה, עם צמחייה, עם מיקרואורגניזמים וכו'. ממש לא. מדענים גילו שהיקף השמש גדל בכמה מטרים כל שנה, זאת הוכחה חותכת לכך שהכוכבים הם דינאמיים ומשתנים, הם לא "נוצרים", הם מתפתחים ויש הבדל עצום.

התאוריה המקובלת היא כפי שאמרו "המפץ הגדול", כאשר לפניו היה משהו, אך מאחר והמפץ הגדול יצר גם את מימד הזמן, אז אי אפשר להגיד שהמשהו הזה היה שם כל "הזמן" כי הזמן לא היה. זה ממה שידוע, אני כמובן לא מתיימר להבין משהו כל כך גדול ומורכב.

עכשיו אם אני אשאל מה מה ברא את אלוהים, אתה תגיד לי שאלוהים תמיד היה, הוא היוצר ובגלל זה הוא הראשון להכל. אז אני אומר לך, שאני מעדיף להאמין שהעולם היה קיים מאז ומתמיד (למרות שזה לא כך) מאשר להאמין שמאז ומתמיד קיימת ישות על טבעית עם אינטילגנציה אין סופית ובלה בלה בלה.

מה הקשר? מה הקשר? מה הקשר?

אתה מתיימר להבין משהו שהוא נשגב בהרבה מהבנתך. אתה לא יכול לשאול מישהו "נו, אז איך נוצר העולם?" ולצפות לתשובה. אתה יודע איך נוצרת אש? אתה יודע מה מקור החשמל? אתה יודע למה מהירות האור יותר גבוהה ממהירות הקול? מכניקת קוונטים? תורת היחסות? איך נוצרות תגובות כימיות? אני יוצא מנקודת הנחה שלפחות חלק מהדברים הללו אתה לא יודע, אז למה שתדע את הדבר אולי הכי מורכב שבן אדם יכול לנסות להבין שזה היווצרות היקום?

"אהתאוריה המקובלת היא כפי שאמרו "המפץ הגדול", כאשר לפניו היה משהו, אך מאחר והמפץ הגדול יצר גם את מימד הזמן, אז אי אפשר להגיד שהמשהו הזה היה שם כל "הזמן" כי הזמן לא היה. זה ממה שידוע, אני כמובן לא מתיימר להבין משהו כל כך גדול ומורכב."

אבל בדיוק על זה הגבתי .. לאחד שהוא רופא!! שמאמין בזה.. היה דיון ארוך..לו, לא הייתה תשובה..

אז בוא אני יגיד לך איך הוא הגדיר את זה, אפיל יותר יפה.. "כח אינסופי (או מסה..אני לא בטוח) בנקודה אפס התממשה" << עכשיו תקרא..כמה הודעות אחורה בעמודים ההתחלתיים את התגובה שלי על המפץ הגדול- תראה. הכל פנטסטיק..
כתבתי שם גם שזה מלימודים יחסית בסיסייים שלי, אני לא מתיימר להחליף רב גדול שמלמד מחשבת (וזה התחום שעוסק אגב בכל השאלות האלה וגם עונה עליהם, רק מה.. שהפוף בדר"כ לא רוצים לשמו ע ובזה אני מעריך את הרבנים)
ישן 21-11-07, 23:12   #12
speed
חבר פעיל

במקור פורסם על ידי Recoba
אני לא מאמין. אני אמרתי ככה:

זו עובדה שהעולם קיים מיליוני שנים, ואני שונא את אלו שבאים ומבלבלים את המוח שהעולם קיים רק 5000 שנה. העניין הוא שגם אלו שמאמינים בה' צריכים להבין שהעולם קיים הרבה יותר מכך, ולא מדובר בסיפורי אגדות, זו עובדה מוחכת, וחיזוק לכך (מבחינתכם כדתיים) אמור להיות המשפט שהבאת בסגנון שה' החריב ובנה עולמות.

מה ההבדל בייננו?
שניינו מאמינים שהעולם קים כבר מיליוני שנים? כן
שניינו מאמינים שהיו מינים מסויימים שנכחדו? כן
שניינו מאמינים שהעולם נוצר איכשהו (מפץ גדול או לא) לפני הרבה מאד זמן? כן
ההבדל היחיד הוא שאתה מאמין שהטבע או תהליך האבולוציה או פגיעת מטאור שינו פה דברים על הכדור ואנחנו מאמינים שהאל משנה את זה.. אתה יכול להוכיח שהאל לא יצא את חוקי הפיסיקה? את הטבע? אני לא יכול להוכיח שאנחנו לא תוצאה של שינויי אבולוציוני של מין קוף- אדם מלפםני מיליוני שנים... בשורה התחתונה איין טעם לוויכוח הזה בפעם המיליון תאמין מה שאתה רוצה ותעשה מה בראש שלך אבל בחייאת אבוייה לפחות אל תלכלך על אנשים שדעתם שונה משלך... זה לא מוציא אותך חכם יותר..

ריספקט!
(למרות שיש כמה דברים שאפשר להוכיח לו אם הוא רוצה אבל.. נראה לי שהוא -לא רוצה-, אם כן אז בשמחה, אם לא.. זבש"ך..)
ישן 21-11-07, 23:18   #13
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
ריספקט!
(למרות שיש כמה דברים שאפשר להוכיח לו אם הוא רוצה אבל.. נראה לי שהוא -לא רוצה-, אם כן אז בשמחה, אם לא.. זבש"ך..)
אתה ממש אידיוט אה? מה ריספקט?

אני לא מאמין שהעולם קיים מיליוני שנה, יש הוכחות לכך.
אני לא מאמין שיש מינים מסויימים שנחכדו, יש הוחכות לכך.

אני לא מאמין בשום תיאוריה/קונספירציה על איך העולם נוצר- אין הוחכה חד משמעית לכך, ולכן- בתור אדם שנאחז אך ורק בהוכחות ולא בכל מיני אמונות וסיפורי אגדות של אנשםי הזויים, אני נשאר עם זה שאני לא יודע איך העולם נברא.

אם כי התיאוריה שהכי קרובה למציאות היא המפץ גדול.
ישן 21-11-07, 23:15   #14
speed
חבר פעיל

צטט:
במקור פורסם על ידי speed
הריי העולם היה צריך להתחיל ממשהוא לא? יותר מהעולם הכוונה ליום, איך היקום נברא? התחיל? (בוא לאט לאט ונראה)

יש דברים שהאדם לא יודע...יש המון דברים...כמו אם אנחנו לבד ביקום או לא, המון דברים..אז בישביל "לחשוב שיש פיתרון" המציאו את התורה וככה זה מסביר הרבה דברים....זה לא הופך את זה לנכון..

אם אתה חושב שזה חייזרים תגיד אפילו חייזרים, רק תענה, אם לא ענית, יוצא שאתה הוא הבורח ולא אני- אז.. חזרנו להתחלה, זבש"ך..
ישן 21-11-07, 23:19   #15
Logout

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
צטט:
במקור פורסם על ידי speed

אם אתה חושב שזה חייזרים תגיד אפילו חייזרים, רק תענה, אם לא ענית, יוצא שאתה הוא הבורח ולא אני- אז.. חזרנו להתחלה, זבש"ך..
חחח אני עוד בורח מהמציאות?! אתם (הדתיים..אני לא מציג את זה בתור משהו רע..) אלה שאין להם תשובה להכל אז התורה עוזרת לכם להסביר את זה...אבל שובבבב זה לא הופך את זה לנכוןןןן!!!!!
אני מציאותי הרבה יותר...ולוקח הכל בחשבון..אם יביאו הוכחה שיש אלוהים..בבקדה..אני אשמח..אתם אלה שמאמנים באיזה אגדה...ואני בורח מהמציאות?

חוץ מזה...אחרי שנמות..ונשכב בקבר עד שהגופה שלנו תעלם לא ישאר מאיתנו כלום.רק ההבדל שנהתי קצת יותר מהנאות החיים ולא הגבלתי את עצמי ביגלל שכתוב באיזה ספר.
ישן 22-11-07, 00:29   #16
yona1
חבר מתחיל

הסמל האישי שלyona1

ברירת מחדל ..

מצטער, לא ידעתי שאסור לכתוב את שם זה של אלוקים,

אני מצטער לכל מי שנפגע
ישן 22-11-07, 04:11   #17
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

חברים מעכשיו אני אומר שהעולם נוצר על ידי זבולו בולולו הוא היוצר עולם!
הוא יצר כול מיני עולמות עד שהגענו לעולם הזה.
נראה אותכם מוכיחים לי שהוא לא קיים, האלוהים שלכם הוא סתם המצאה מהתחת. זבולו בולולו הוא האחד!!
ישן 21-11-07, 23:19   #18
speed
חבר פעיל

אתה ממש קשה קליטה אה שיידי?

לא ליכלכתי על הדתיים (אנשים הזויים בפני עצמם שמאמינים בדבר שאין כל הוחכה לכך שהוא קיים), אלא על האידיוטים שבאים וזועקים ש-,העולם קיים רק 5000 שנה ולכן המחקר והמדע והכל שווה לתחת". רק מה שהם לא יודעים זה שאפילו ה"תורה" אוי אוי שלהם כותבת במפורש שהיו כאן דברים לפני ש"ה' ברא עולם חדש לפני 5000 שנה".

מה יותר הזוי מזה, שהעולם היה צריך להתחיל ממשהוא והמשהוא הזה היה לפני טרליון שנה אבל התחיל, אז או שלא מתעניינים ואז בוודאי שאין הוכחה- אין גם זכות דיבור לומר שמשהוא פה הזוי, או שמנסים להוכיח ולא מצליחים רק כדיי לברוח מהמציאות שיש אלוקים כדיי לא להתתעמת עם המחוייבות שבדבר?

ואם אתה גבר.. תנסה אותי צעד צעד.. רק שתדע.. לא להתכחש!
ישן 21-11-07, 23:20   #19
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
מה יותר הזוי מזה, שהעולם היה צריך להתחיל ממשהוא והמשהוא הזה היה לפני טרליון שנה אבל התחיל, אז או שלא מתעניינים ואז בוודאי שאין הוכחה, או שמנסים להוכיח ולא מצליחים רק כדיי לברוח מהמציאות שיש אלוקים כדיי לא להתתעמת עם המחוייבות שבדבר?
עברית בבקשה?
ישן 21-11-07, 23:29   #20
speed
חבר פעיל

חחח אני עוד בורח מהמציאות?! אתם (הדתיים..אני לא מציג את זה בתור משהו רע..) אלה שאין להם תשובה להכל אז התורה עוזרת לכם להסביר את זה...אבל שובבבב זה לא הופך את זה לנכוןןןן!!!!!
אני מציאותי הרבה יותר...ולוקח הכל בחשבון..אם יביאו הוכחה שיש אלוהים..בבקדה..אני אשמח..אתם אלה שמאמנים באיזה אגדה...ואני בורח מהמציאות?

חוץ מזה...אחרי שנמות..ונשכב בקבר עד שהגופה שלנו תעלם לא ישאר מאיתנו כלום.רק ההבדל שנהתי קצת יותר מהנאות החיים ולא הגבלתי את עצמי ביגלל שכתוב באיזה ספר.

המציאות היא כזו, שאתה נמצא בשאלה מסויימת: יש אלוקים, אין אלוקים (אני גם מאמין באלוקים עם ה אבל זה נושא אחר)
אתה יכול לברוח מהשאלה, ואז אתה לא מציאותי (לומר שאין כי אין לי הוכחה שיש אבל גם אין הוכחה שיש אז זהלא פה ולא שם)
ואתה יכול לנסות לענות עליה , והעניין שזוההי דרך פשוטה שאתה צרי ללכת איתי צעד צעד ונבין את זה,
כאן זו ההחלטה שלך
נ.ב.
יחי הההבדל הקטן, אתה נהנה מהנהות החיים הריקניים מתוכן ותכלית (שמה שאצלי נחשבות לאיסורים הם למעשה דברים שמכלים יותר את האדם, גם נשמתו, גם נפשו, גם גופו) ואני נהנה מהנהות החיים (לא איסורים)ומנהות חיי העולם הבא!
תגובה