ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-05-08, 09:11   #81
BBoyabon
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
אני קורא מה שאתה כותב וכל מה שאני שומע זה... אוי אוי אוי קשה לי...
לכולם קשה שם לא רק לך. וזה חלק מלהיות בקרבי. אם אתה מפונק ובכיין זה לא אומר שאתה צריך לנסות לשכנע חבר'ה צעירים אחרים שלא ינסו לתת למדינה הזו את המקסימום שהם יכולים.
בדיוק אני בקרבי עכשיו וזה לא משנה מאיפה באתה ואיך הייתה באזרחות השאלה הסופית זה כמה כוח רצון יש לך

זה הכל רק רצון הכל עוברים והחלק הכי זיין זה טירונות ואימון מיתקדם ואם אתם לא באיזה סיירת או משהו איזה כולה 8 חודשים שוואלה סובלים קצת נכון אבל אני לא יכול להגיד שלא נהנים וכן יורידו אותכ הרבה למצב 2 מצב חתול בטן סטסטית יהלום וכל הזיין אבל בסופו של דבר אתם עושים משהו אתם תורמים גוואה להיות לוחם חאלס להיתבכיין והינה אני פה עכשיו חוזר מחר בלילה מקוצרת כוס סמק למה יש שבוע עמוס ואני חוזר לשבוע שטח שוב פעם סוגר יום העצמאות וגם יום הזיכרון ועושה את שניהם בשטח בצורה מינמלית
ועוד אני יש לי עוד קצת בעיות אבל חאלס עוד 6 חודשים אני אני כבר יהיה לי הרבה יותר טוב ועוד 10 חודשים שאני יסיים מסלול אני ביכלל יהיה גאה ליקרוא לעצמי לוחם
קצת קשה אני לא ישקר לכם זה זייין אחושרמוטה להיות בשטח אבל בסופו של דברשאתה יוצא הבייתה אתה זוכר רק את הדברים הטובים לרוב! תמיד יהיה את הזיין אבל אין מה לעשות

סך הכל זה גם משנה אותך אין מה להגיד קרבי משנה אותך
ישן 02-05-08, 09:33   #82
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 親分oyabon
בדיוק אני בקרבי עכשיו וזה לא משנה מאיפה באתה ואיך הייתה באזרחות השאלה הסופית זה כמה כוח רצון יש לך

זה הכל רק רצון הכל עוברים והחלק הכי זיין זה טירונות ואימון מיתקדם ואם אתם לא באיזה סיירת או משהו איזה כולה 8 חודשים שוואלה סובלים קצת נכון אבל אני לא יכול להגיד שלא נהנים וכן יורידו אותכ הרבה למצב 2 מצב חתול בטן סטסטית יהלום וכל הזיין אבל בסופו של דבר אתם עושים משהו אתם תורמים גוואה להיות לוחם חאלס להיתבכיין והינה אני פה עכשיו חוזר מחר בלילה מקוצרת כוס סמק למה יש שבוע עמוס ואני חוזר לשבוע שטח שוב פעם סוגר יום העצמאות וגם יום הזיכרון ועושה את שניהם בשטח בצורה מינמלית
ועוד אני יש לי עוד קצת בעיות אבל חאלס עוד 6 חודשים אני אני כבר יהיה לי הרבה יותר טוב ועוד 10 חודשים שאני יסיים מסלול אני ביכלל יהיה גאה ליקרוא לעצמי לוחם
קצת קשה אני לא ישקר לכם זה זייין אחושרמוטה להיות בשטח אבל בסופו של דברשאתה יוצא הבייתה אתה זוכר רק את הדברים הטובים לרוב! תמיד יהיה את הזיין אבל אין מה לעשות

סך הכל זה גם משנה אותך אין מה להגיד קרבי משנה אותך
אני גאה בך התבגרת בצורה משמעותית!
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-08, 19:33   #83
BBoyabon
חבר פעיל

בקטנה
מתי אתה מיתגייס ביכלל?

תאמיןלי עדיף כמה שיותר מוקדם כמה שיותר חחח

נישבר הזיין כואב הראש עד מתי מרצ 03 חחח משפט של אח שלי
ישן 02-05-08, 20:16   #84
Roma
חבר פעיל

אני תלמיד י"ב בבית ספר הטכני חיל האוויר
בעיקרון אני מיועד לטכנאי מטוסים דרג א(לא קרבי אבל אחלה תפקיד,תומך לחימה)

יש לי הרבה מוטיבציה לקרבי אבל יש לי כמה בעיות:

המשפחה מאד נגד(כולם)
בגלל שאני בטכני אני יכול לצאת מחיל האוויר רק ליחידות מובחרות,ובצו הראשון שלי לא הראתי הרבה מוטיבצה,וכשהתקשרתי למדור סיירות לבקש גיבוש אמרו שאני לא מתאים,הפרופיל שלי הוא 97

בכל מקרה אני לא ממש מודאג כי אני יודע שגם טכנאי מטוסים זה תפקיד חשוב ואני יתרום את החלק שלי
Roma מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-05-08, 20:31   #85
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 親分oyabon
בקטנה
מתי אתה מיתגייס ביכלל?

תאמיןלי עדיף כמה שיותר מוקדם כמה שיותר חחח

נישבר הזיין כואב הראש עד מתי מרצ 03 חחח משפט של אח שלי
נובמבר
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט