ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-07-07, 21:05   #81
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

עזוב לא נריב, אני מקווה שיהיה טוב...
ישן 11-07-07, 21:07   #82
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עוז16
עזוב לא נריב, אני מקווה שיהיה טוב...
שלא תחושב שרבתי איתך - לא הייתה לי כל כוונה לתקוף אף אחד. זה היה "ויכוח".
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 21:08   #83
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

כן חפיף, שכל אחד יעשה מה שבא לו
ישן 11-07-07, 21:18   #84
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אוקיי, בוא נראה: מייקל לואיס מתלהב מעצמו, עושה מעצמו משהו שהוא לא, משתמט, חוגג על חשבונם של אחרים, רוכב על גל ההצלחה, אוכל חינם, מפיץ מיתוסים, חושב את עצמו ג'ק לליין, גוף בסדר, אחלה חיטוב עולה בראיונות על עץ גבוה מאד, בן אדם רגיל לחלוטין שמתלהבים ממנו יותר מדי.

שגיא גרשגורן - התכונות הרעות והטובות שנראות לעין: גוף (שילוב של מסה שאמנם לא ממש גדולה עם חיטוב) יותר טוב משל מייקל לואיס, שלל וגם שלי (להיות גדול זה לא הכל), הביצים להתחרות, אי הפצת מיתוסים, ניהול אורח חיים של מפתח גוף במדינה כמו ישראל בלי יחסי ציבור ותוך לימודים, הרבה תירוצים להפסד, ליכלוך על אחרים, גם חושב את עצמו קצת פה ושם.

אתה יורד על שגיא גרשגורן, בן אדם שמשקיע ומגן על מייקל לואיס - בן אדם שחי על חשבונם של אחרים (בלי קהל אינפנטילי שמלקק לו את התחת מייקל הוא סתם עוד צפון תל אביבי חולה פרסום וכסף) ומגנה את ההתנהגות שלי?! עאלק "רק לי מותר". אני יורד על מייקל לואיס כי יש לי סיבות מוצדקות לרדת עליו. אתם סתם ממציאים על שגיא שיש לו גוף חרא בזמן שזאת ממש לא האמת.

אני את שלי אמרתי, לשגיא באמת לא יזיק אופסיזן - אבל גם עכשיו הוא נראה הרבה יותר טוב (ואני משווה לפי תמונות שאני רואה) מהרבה אנשים שיורדים עליו.
מה מה הקשר עכשיו?ממציאים על שגיא שיש לו גוף חרא?!
מישהו אמר משהו על הגוף שלו?
וואלה רוצה לשמוע את הדיעה שלי?טאחלס?וואלה חטוב תמיד יפה מאוד יש לו אפילו ידיים דיי טובות
גב,חזה,כתפיים,רגליים,תאומים דורשים שיפור של אוף סיזן ניכבד !
עכשיו הסיבה שאני יורד על שגיא גרשגורן לא בגלל הגוף שלו אלה כי הוא!!
1.ליכלך עליי באתר המתחרה קרא לי "שמן אם ג'ינו" שלא יודע מה הוא נכנס לתחת של אחרים אבל ג'ינו כבר אין לי ושומן?וואלה נכון אני באמת בן אדם שלא הכי רזה בעולם אבל יש חיטוב והחיטוב מתקדם אצלי בן :):):):)!
2.עומר בן אדם שהכניס אותי לפיתוח גוף בן אדם שהרים אותי מהבוץ שהוציא אותי מפגע,מבלאגן אם המשטרה,שגרם לי ללמוד לקבל מושגעים שניקראים "סדר יום" ו"התמדה",נכנס לאתר המתחרה העלה תמונות שלו וביקש את חוות הדעת כולם אנו בצורא נעימה ומקצועית (כולל קובי ואסף) רק שגיא התחיל ישר לרדת עליו ולקלל :):):):) למה כי הוא קנאי כי עומר אולי לא לקח מקום גבוה במר ישראל 2006 אבל מה הוא הסתיר את שגיא ובתחרות השנה ב"ה יסתיר אותו שוב
3.מעל הכל אני אוהב את ישראלבודי למדתי להכיר ולהעריך מאוד את המקום הזה ואת האנשים שמנהלים אותו ואת החברים בפורום שכל יום אני נהנה להגיב בו,ואם מישהו ילכלך או ישמיץ איזה משהו שאני אוהב אני פשוט יעשה זה להגיב בצורא המתאימה,כמובן שהכל יכול להישכח אם יבקש סליחה אני בן אדם שסולח ואף פעם לא נוטר טינה אבל כל עוד אין אז אין:closedeyes:
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 21:38   #85
PcGunMan
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ג'ונס
אחי משפיץ בתחת הוא יהנה!!אבל שפיץ בפנים..ככה הוא יהיה גם פוזל וגם עיוור...ו
הוא כבר חצי פוזל :):):):)
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-07-07, 21:39   #86
bode
חבר פעיל