ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-12-07, 21:06   #41
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

פשוט בושה של חיילים לעשות דבר כזה בחיי.

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:08   #42
Blabla144
Guest

שום בושה צריך ליבדוק מה קורה לפני שאתה עוצר מישהו באמצע תירגול של מבצע.בולשיט
ישן 20-12-07, 21:11   #43
*DAVID*
חבר פעיל

כללי:: שחיף

ליזרוק את החארות האלה לאיזה 15 שנה לכלא .אבל גם המשטרה צבאית האלה לא טהורים אולי אותו אחד שהיה בעובדה הוא קורבן אבל הרבא אחרים במשטרה צבאית מאניקים

BARCELONA
*DAVID* מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:20   #44
TheGift
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
בונא יש פה אנשים שעוד לא שחטו את תרנגול ההודו שממנו יכינו את השניצל שהם יאכלו בבקו"ם וכבר הם מרשים לעצמם לזרגג את השכל. אם אתם לא יודעים כלום על משטרה צבאית, אתפ לפחות יכולים לשאול לכל הרוחות! למה נראה לכם שאתם יודעים הכל לעזאזל? מי הדפוק שאמר שצריך לסגור את המשטרה הצבאית?! בוא תגיד לי בבקשה מה הצבא הזה יעשה בלי חוקרי מצ"ח, בלי בלשי משטרה, בלי מדריכי כלואים, מאבחנים בטחוניים או רכזי מודיעין. באמת נראה לכם שכל חיל המשטרה הצבאית מורכב מכוחות שיטור ותנועה?

נמאס כבר מהחרטא הזה שאומר שרק סיירות ושייטות זה מה שחשוב ומצדנו שיסגרו חצי מצה"ל.

רבאק, אתם בכלל יודעים מה זה מצ"ח?! אתם יודעים מה היה פה בלעדיהם? אפילו איתם הצבא מלא בנרקומנים ועבריינים, אז שקט בבקשה.

על שרוכים הם מדברים לי...

לא משנה מה תגיד ועד כמה תנסה להצטייר כצודק, אני דבק בדעתי. לא דיברתי על מצ"ח ,בילוש וכד', אלא על שוטרים שמתעסקים בדוחות ותו לא. ותאמין לי שאת השניצל בבקום טעמתי כבר לפני שנתיים, עוד כשאתה מחקת גיר מהלוח ( לא שזה משנה). בכול אופן, אף אחד לא יוכל להתכחש לכך שטמבלים האלה מחפשים לתת תלונות לחיילים בכוח, כי מצ'פרים אותם על זה. ואם הסיפור על השרוכים מצחיק אותך אז סימן שעדיין לא עברת מספיק זמן בצבא, כי זה קורה והמון. הם מביאים דוחות על דברים כ"כ מטומטים שרק מוח מעוות יכול לחשוב עליהם, בייחוד כשיש מבצעי מלביש. וואלה, לא אכפת לי אם מדובר בלוחם או ג'ובניק שבא לשעתיים - אבל בשביל מה חייל צריך לשבת בכלא, או בריתוק ? על זה שהוא שכח לצחצח את הנעליים או שהגילוח שלו התפקשש קצת בבוקר. כוסאמו, שיילכו להזדיין...
TheGift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:31   #45
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123
לא משנה מה תגיד ועד כמה תנסה להצטייר כצודק, אני דבק בדעתי. לא דיברתי על מצ"ח ,בילוש וכד', אלא על שוטרים שמתעסקים בדוחות ותו לא. ותאמין לי שאת השניצל בבקום טעמתי כבר לפני שנתיים, עוד כשאתה מחקת גיר מהלוח ( לא שזה משנה). בכול אופן, אף אחד לא יוכל להתכחש לכך שטמבלים האלה מחפשים לתת תלונות לחיילים בכוח, כי מצ'פרים אותם על זה. ואם הסיפור על השרוכים מצחיק אותך אז סימן שעדיין לא עברת מספיק זמן בצבא, כי זה קורה והמון. הם מביאים דוחות על דברים כ"כ מטומטים שרק מוח מעוות יכול לחשוב עליהם, בייחוד כשיש מבצעי מלביש. וואלה, לא אכפת לי אם מדובר בלוחם או ג'ובניק שבא לשעתיים - אבל בשביל מה חייל צריך לשבת בכלא, או בריתוק ? על זה שהוא שכח לצחצח את הנעליים או שהגילוח שלו התפקשש קצת בבוקר. כוסאמו, שיילכו להזדיין...
תגיד תודה שלא מחייבים לשים את הכומתה על הראש

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:35   #46
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

בנאדם מסכן... דפקו לו את החיים הנבלות... משטרה צבאית זה תפקיד שמישהו צריך לבצע. מישהו צריך להשליט משמעת על החיילים. חלק מזה זה לסדר את השרוולים ולהתגלח וחלק מזה זה לעמוד בהקשב ולציית לפקודה... עם כל אחד יעשה מה בראש שלו אז אולי זה יתחיל בקטנה בשרוך טיפה רפויי (אפשר לחשוב אה? שיחליקו כולה שרוך) וזה נגמר בזה שחיייל עושה מה בראש שלו ומסתער באמצע מארב כשהוא חושף מחלקה שלמה... משטרה צבאית זה תפקיד חשוב כמו כל תפקיד צבאי אחר וכמו משטרת ישראל בכבודה ובעצמה- להשליט סדר ומשמעת זה אחד המטרות של המשטרה ואם אן את זה או שזה מחופף ולא אכוף אז יש בעיה...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:40   #47
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

יש הרבה מניאקים במ"צ ואני לא אומר שלא, כאלה שמחפשים ממש בקטנות וגם את זה פקדו עליהם, אבל יש גבול למה מ"צ יכול לסבול, דפקו לבנאדם תחיים כל אחד שם, על מה ולמה.

ישן 20-12-07, 21:40   #48
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Blabla144
שום בושה צריך ליבדוק מה קורה לפני שאתה עוצר מישהו באמצע תירגול של מבצע.בולשיט
אוי תעשה לי טובה אני מצטער על הביטוי, אל תבלבל לי במוח, זה מצדיק את מה שהם עשו?

ישן 20-12-07, 21:44   #49
Blabla144
Guest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
אוי תעשה לי טובה אני מצטער על הביטוי, אל תבלבל לי במוח, זה מצדיק את מה שהם עשו?
כן זיינוו אותוו!!!!
חחח סתם אחיי שמע שוטרים כאלה חארות הם מחפשים על מה לתפוס כל צד רואה את זה אחרת הם ראו את זה בצורה יותר חמורה הם לא היום אנשים מפגרים שלא היה להם מה להפסיד קרירה צבאית הם הפסידו ידעו שישבו בכלא ..!
ישן 20-12-07, 21:48   #50
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
יש הרבה מניאקים במ"צ ואני לא אומר שלא, כאלה שמחפשים ממש בקטנות וגם את זה פקדו עליהם, אבל יש גבול למה מ"צ יכול לסבול, דפקו לבנאדם תחיים כל אחד שם, על מה ולמה.
שמע אחי זה כמו פקחים... כולם שונאים אותם כולם מקללים אותם (אם תלך ביום שישי ליד שוק מחנה יהודה תשמע כמה יפות) אבל צריך מישהו שיעשה את זה... זה מתחיל בלחפף לאחד שעבר את הדקה של החניה בתשלום ומגיע לאחד שחונה כמו אידיוט באמצע הכביש וחוסם אותו... זה חרא של עבודה אבל מישהו צריך לעשות את זה..
בקשר לזה שהם ניטפלים... שמע בגלל שזה חרא של עבודה המעסיקים נותנים להם תמריצים- תתנו 10 דוחות ואתם יכולים ללכת הבית... אז הוא מחפש את ה-10 הכי קרובים והולך... זה חרא כי יכול להיות שה-11 הוא העבריין הכי גדול וה9 כולה עצר שניה להשתין... הבעיה פה זה הישראלי שהוא עצל ומנסה לעשות את הדברים בצורה הכי מתאימה לו גם אם היא לא הכי נכונה (בגלל זה הוא המציא את התחמנות אגב..)... אני מעדיף שיהיו פקחים ויעשו את העבודה שלהם (גם אם היא לא הכי נכונה) מאשר שלא יהיו בכלל כי בסופו של דבר הם עושים את העבודה שלהם...
ישן 20-12-07, 21:51   #51
Veron
חבר פעיל

קודם כל, הבחור הזה (יצחק פאלק אם אני זוכר נכון) יצא קצת מאנייק בתחילת הסיפור, אבל גם אם הוא היה דוחף לו את הרובה לתחת, זה לא מצדיק את מה שאלו מהסיירת עשו. מלח הארץ אעלק, פיצצו אותו במכות, תלו אותו עירום על עץ ובמזל הוא לא נרצח ע"י פלשתינים. גועל נפש של אנשים, היו צריכים להיענש במלוא החומרה.
בלי קשר, עובדה תוכנית שמאלנית מסריחה.
Veron מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 21:53   #52
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
כן זיינוו אותוו!!!!
חחח סתם אחיי שמע שוטרים כאלה חארות הם מחפשים על מה לתפוס כל צד רואה את זה אחרת הם ראו את זה בצורה יותר חמורה הם לא היום אנשים מפגרים שלא היה להם מה להפסיד קרירה צבאית הם הפסידו ידעו שישבו בכלא ..!
חבורה של דבילים שבטח הלכו לסיירת כי חשבו זה קול אוף דיוטי... עלאק לא אנשים מפגרים.. הם חטפו מישהו.. לקחו אותו למקום מבודד ליד כפר ערבי תלו אותו מהרגליים ופוצצו אותו מכות... על מה? על זה שמילא את התפקיד שלו... דפקו לו את החיים... מאסר עולם כל אחד...
ישן 20-12-07, 21:53   #53
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
יעקב איפה אתה משובץ?
חה"א, לא יודע עדיין באיזה בסיס/צוות. אדע רק סוף שבוע הבא כשיהיו ראיונות אישיים וסיורים בצוותים השונים ביחידה
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 22:08   #54
Eskimo :-)
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Veron
קודם כל, הבחור הזה (יצחק פאלק אם אני זוכר נכון) יצא קצת מאנייק בתחילת הסיפור, אבל גם אם הוא היה דוחף לו את הרובה לתחת, זה לא מצדיק את מה שאלו מהסיירת עשו. מלח הארץ אעלק, פיצצו אותו במכות, תלו אותו עירום על עץ ובמזל הוא לא נרצח ע"י פלשתינים. גועל נפש של אנשים, היו צריכים להיענש במלוא החומרה.
בלי קשר, עובדה תוכנית שמאלנית מסריחה.
בול מה שאני חושב מילים כדרבנות (כולל זה שעובדה תוכנית שמאלנית מסריחה)
Eskimo :-) מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 22:36   #55
tRONic
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
חבורה של דבילים שבטח הלכו לסיירת כי חשבו זה קול אוף דיוטי... עלאק לא אנשים מפגרים.. הם חטפו מישהו.. לקחו אותו למקום מבודד ליד כפר ערבי תלו אותו מהרגליים ופוצצו אותו מכות... על מה? על זה שמילא את התפקיד שלו... דפקו לו את החיים... מאסר עולם כל אחד...
"חבורה של דבילים שבטח הלכו לסיירת כי חשבו זה קול אוף דיוטי"...
נו... טוב, הרי אתה יכול לדבר על אנשים שמבוגרים ממך ב-20 שנה, שירתו ביחידה מובחרת וחלקם אף השתתפו במבצעים שאתה לא חלמת עליהם...
הוא היה צריך לחשוב על זה לפני שהוא לקח לחייל את הנשק ותקע לו אותו בפנים.
tRONic מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-12-07, 22:42   #56
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tRONic
"חבורה של דבילים שבטח הלכו לסיירת כי חשבו זה קול אוף דיוטי"...
נו... טוב, הרי אתה יכול לדבר על אנשים שמבוגרים ממך ב-20 שנה, שירתו ביחידה מובחרת וחלקם אף השתתפו במבצעים שאתה לא חלמת עליהם...
הוא היה צריך לחשוב על זה לפני שהוא לקח לחייל את הנשק ותקע לו אותו בפנים.
תגיד לי אתה עושה צחוק? הם לקחו אותו ל"פרדס" כאילו הם אמרם בולדוג באמא שלי חיים בסרט.. רוצים לשמור על הכבוד של הסיירת? יקבלו אייזה צל"ש שאתה רוצה ואני משתין על בנאדם כזה נמוך בקשת... משאירים ככה בנאדם תלויי ליד כפר ערבי... אם היו עושים בו לינץ'..? עם היו מענים אותו? יש לך מושג בכלל על אייזה סדר גודל של דברים אני מדבר איתך שאתה אשכרה מזיין לי תמוח על זה שהשוטר צבאי לקח לו את הנשק..?
אמרתי ילדים דבילים שחושבים שהצבא זה משחק מחשב והתכוונתי...
ישן 20-12-07, 22:45   #57
Blabla144
Guest

ציטוט:
תגיד לי אתה עושה צחוק? הם לקחו אותו ל"פרדס" כאילו הם אמרם בולדוג באמא שלי חיים בסרט.. רוצים לשמור על הכבוד של הסיירת? יקבלו אייזה צל"ש שאתה רוצה ואני משתין על בנאדם כזה נמוך בקשת... משאירים ככה בנאדם תלויי ליד כפר ערבי... אם היו עושים בו לינץ'..? עם היו מענים אותו? יש לך מושג בכלל על אייזה סדר גודל של דברים אני מדבר איתך שאתה אשכרה מזיין לי תמוח על זה שהשוטר צבאי לקח לו את הנשק..?
אמרתי ילדים דבילים שחושבים שהצבא זה משחק מחשב והתכוונתי...
מסכים אם זה שכתב תתגובה הקודמת השוטר היה צריך לחשוב מה שעשה
ישן 20-12-07, 22:50   #58
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

ציטוט:
אחי השוטר היה צריך לחשוב לפני שדפק לחייל בסיירת שמשקיע תחיים שלו במצע והרס להם תאימון..!
ועכשיו אתה חיי בסרט מעניין לאן אתה תתגייס?
או שמגויס או התגייסת חח?
בונא ימעפאן מה זה משנה לאן אני מתגייס? אני מתגייס לחיל חינוך סבבה? אני הולך להיות קצינת קישור מתאים לך?
תגיד לי עכשיו מאיפה אתה יודע מה הלך שם? היית שם? לא.. אז תסתמך על דברים שהיו שם זה דבר ראשון... דבר שני בוא נניח שהשוטר דפק לו תרובה בראש.. יודע מה? באף.. יותר מזה.. דחף לו את הרובה לתחת בתנוחת דוגי סטייל על אי תנועה סבבה? זה עדיין לא מתחיל להצדיק את מה שהם עשו.... ואם היו עושים דבר כזה לאח/דוד/אבא או כל קרוב משפחה אחר שלך לא היית מדבר ככה...
ישן 20-12-07, 22:53   #59
Blabla144
Guest

ציטוט:
בונא ימעפאן מה זה משנה לאן אני מתגייס? אני מתגייס לחיל חינוך סבבה? אני הולך להיות קצינת קישור מתאים לך?
תגיד לי עכשיו מאיפה אתה יודע מה הלך שם? היית שם? לא.. אז תסתמך על דברים שהיו שם זה דבר ראשון... דבר שני בוא נניח שהשוטר דפק לו תרובה בראש.. יודע מה? באף.. יותר מזה.. דחף לו את הרובה לתחת בתנוחת דוגי סטייל על אי תנועה סבבה? זה עדיין לא מתחיל להצדיק את מה שהם עשו.... ואם היו עושים דבר כזה לאח/דוד/אבא או כל קרוב משפחה אחר שלך לא היית מדבר ככה...
תיהיה בטוח שעובדה הקצינו את זה.ואני שמעתי גם ממנו זה שעשו לו וגם מאלה שעשו וכל אחד טוען משהו אחר אני לקחתי ועשיתי באמצע ביניהם...
ואל תדבר לי אל ילדים שתהגיסו וחשבו שזה משחק מחשב כי אין לך ביצים כמו שלהם היה ועוד בתקופה הרבה יותר גרוע מעכשיו להתגייס ליחידה אחת המובחרת שאז על קיומה לא ידעו בכלל!
סתום!חחחחחחחחחחחחח
ישן 20-12-07, 22:54   #60
benwin21
חבר פעיל

כללי:: אני מתאמן קבוע כבר כמה שנים
עוסק ב:: תלמיד בתיכון
חדר כושר: חסוי
שלח הודעה דרך MSN אל benwin21

ציטוט:
מסכים איתך במאה אחוז.

מילא להכות אבל להרוג. בגלל מה 30 יום בכלא צבאי שאתה יכול לערער. סתם פיגור

Nothing in this world that's worth having comes easy
אני לא מאמין ששנתיים מתוך ה3 שנים שאני מתאמן לא עשיתי סקוואטים
וחצי שנה מהשלוש שנים לא עבדתי על יד קידמית
benwin21 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה