ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-12-06, 16:21   #21
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אני מתנצל אם פגעתי במישהו בפורום המטרה של האשכולות שקשורות בגזע והמחקר שלו היא על מנת להעלות נושאים לדיון,בעל האתר לא רוצה שנעלה יותר את הנושא של מדעים/מחקרים או דעות שקשורות לגזע בגלל שזה פוגע בגולשים.
בוקר טוב.
Dino Psaras מנותק  
ישן 20-12-06, 16:22   #22
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
בוקר טוב.
שזה אמור להביע מה?
ישן 20-12-06, 16:25   #23
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
שזה אמור להביע מה?
תקרא את ההודעה הקודמת של עצמך, בוקר טוב על זה שרק עכשיו הבנת שאתה פוגע באנשים.
Dino Psaras מנותק  
ישן 20-12-06, 16:29   #24
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

ציטוט:
בוקר טוב.
מה יש לכם ... אזמה אם עכשיו התנצל העיקר שזה קורה לפחות והוא התנצל ואם פגע בך אז תקבל תסליחה שלו ואל תתנפל .. רציני תחשוב שניה

גלעד אוהבים אותך וטוב שאתה מתנצל למרות שאתה לא פגעתי בי אוו משו וגם עומרי !!
ואם אני פגעתי במשו אז גם אני מצטער העיקר שכולם ישארו חברים פה ולא יהיה בעיות !! ...
ישראלבודי זה משפחה
סוליקו מנותק  
ישן 20-12-06, 16:29   #25
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

המטרה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא להעלות דיון על נושאים שנחשבים "taboo" בחברה על ידי ניצול של חופש הביטוי באינטרנט, תוך כדי כך הבאתי מחקרים שבוצעו באיניברסיטאות מוכרות על מנת לגבות את כל מה שאמרתי(אני בטוח ששמת לב). אם הייתי חושב שיש גולשים שעלולים להפגע ממה שאני רושם לא הייתי רושם את זה כאן.
ישן 20-12-06, 16:30   #26
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סוליקו
מה יש לכם ... אזמה אם עכשיו התנצל העיקר שזה קורה לפחות והוא התנצל ואם פגע בך אז תקבל תסליחה שלו ואל תתנפל .. רציני תחשוב שניה

גלעד אוהבים אותך וטוב שאתה מתנצל למרות שאתה לא פגעתי בי אוו משו וגם עומרי !!
ואם אני פגעתי במשו אז גם אני מצטער העיקר שכולם ישארו חברים פה ולא יהיה בעיות !! ...
ישראלבודי זה משפחה
בי אישית הם לא פגעו, אבל בהרבה אנשים אחרים כן..
Dino Psaras מנותק  
ישן 20-12-06, 16:34   #27
סוליקו

הסמל האישי שלסוליקו

ציטוט:
בי אישית הם לא פגעו, אבל בהרבה אנשים אחרים כן..

אז לזה הוא מתנצל לא ??
סוליקו מנותק  
ישן 20-12-06, 16:36   #28
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי סוליקו
אז לזה הוא מתנצל לא ??
כנראה..
Dino Psaras מנותק  
ישן 20-12-06, 16:41   #29
סוליקו

הסמל האישי שלסוליקו

אם משו מחשיב את עצמו כחבר ויכול לסלוח אז שיסלח לו !! ומי שלא זכותו אין לי מה להגיד
סוליקו מנותק  
ישן 20-12-06, 17:12   #30
Deja Vu
חבר פעיל

לא שפגעתה בי באופן אישי אבל זה ברור שההתנצלות הזאת לא באה ממקום אמיתי הרי לא שיניתה את דעותיך אתה עדיין מאמין בדברים שאמרתה וזה כל העניין
Deja Vu מנותק  
ישן 20-12-06, 18:01   #31
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
לא שפגעתה בי באופן אישי אבל זה ברור שההתנצלות הזאת לא באה ממקום אמיתי הרי לא שיניתה את דעותיך אתה עדיין מאמין בדברים שאמרתה וזה כל העניין
אתה קראת את ההודעה שלי?
ההתנצלות שלי היא על זה שפגעתי באנשים, למה אתה חושב שהדעות שלי השתנו בדיוק? לכל אחד יש דעות משלו, ואני לא מתנצל על הדעות הפוליטיות שלי, אני מתנצל על זה שפגעתי באנשים בפורום והדגשתי שהכוונה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא לעלות דיון.
ישן 20-12-06, 18:19   #32
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אתה קראת את ההודעה שלי?
ההתנצלות שלי היא על זה שפגעתי באנשים, למה אתה חושב שהדעות שלי השתנו בדיוק? לכל אחד יש דעות משלו, ואני לא מתנצל על הדעות הפוליטיות שלי, אני מתנצל על זה שפגעתי באנשים בפורום והדגשתי שהכוונה שלי לא היתה לפגוע באנשים אלא לעלות דיון.
קשה לי להאמין שלא ידעתה שהתגובות שלך מעליבות ופוגעות באנשים למה ציפיתה שאמרתה על אנשים מסוימים שיש להם חרא גננטיקה פיזית הוא שכלית שזה יעודד אותם? הוא שאולי ציפיתה שהם התנחמו בעובדה שאתה מביא מחקרים ומוכיח את דבריך ובסך הכול תרמתה לדיון על תהיה ראש קטן ובקשר לדעותיך הפוליטיות הקיצוניות בתור מנהל הפורום אני בטוח שהשפעתה על ילדים קטנים שרק מגבשים דעה נוצר פה מצב בפורום שכל המגניבים עאלק פאשיסטים ומי שמצדיק את דעותיך מקבל נקודות
Deja Vu מנותק  
ישן 20-12-06, 18:20   #33
תמיר סורקין
חבר פעיל

וואלה אחי באמת שאתה צודק זה יפה שהחלטת להתנצל ומתן 16 זה שיש לו דיעה זה אחלה וזה החלטה שלו אם לאהוב אתיופים או לא אבל לדבר על זה בפורמים זה משפיל כלפי העדה הזאת וזה גם נותן מסר גזעני..1!!!
יפה גלעד..!!
תמיר סורקין מנותק  
ישן 20-12-06, 18:36   #34
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

מצטער, לא "נגע" לי בלב.
אם גיל לא היה בא ונותן את התגובה הזאת מאוד קשה לי להאמין שהיית מתנצל. וכן גם עומרי וגיימר.
תתנצל מהלב. כמו גבר. לא כדי לספק רצונות אחרים. הרבה הערכה אתה לא מקבל בפוסט הזה כמו שאתה רואה ובצדק.
תיראו, אני מכבד את הדעות שלכם ואת האידיאולוגיות שלכם כי כל אחד והבחירה שלו וזה בסדר. אי אפשר לצפות שאנשים יחשבו כולם באותו קו המחשבה.
הבעיה בכם היא בדרך שבא אתם מציגים את הדעות שלכם. שהיא דרך של גזענות, הרגשת עליונות מעל גזעים ועדות אחרות וכדומה. את הדרך הזאת אני לא מכבד ולא מקבל. יש דרכים להציג דיעות ואידיאולוגיות והדרך שבה אתם בחרתם היא לא הנכונה והיא לא מקובלת פה על הרבה אנשים.
מקווה שזה יכנס לכם לראש טיפה.

עריכה: ברוך הבא לפורום תמיר =]

"יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך"
pohdem מנותק  
ישן 20-12-06, 18:52   #35
slim shady

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

כל הכבוד בנאדם....מעריך אנשים כמוך...אנשים שיודעים לקחת צעד אחורה ולהגיד "טעיתי"...
רק מראה על בגרות ולא על חולשה כמו שאנשים חושבים...

בנאדם חכם אמר פעם...לא בושה לעשות טעות בושה לא לתקן אותה....
slim shady מנותק  
ישן 20-12-06, 18:55   #36
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

עומרי ואיתי אני חושב שמן הראוי שתורידו את החתימה הפאשיסטית שלכם..
P-a-n-1-c מנותק  
ישן 20-12-06, 19:14   #37
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
מצטער, לא "נגע" לי בלב.
אם גיל לא היה בא ונותן את התגובה הזאת מאוד קשה לי להאמין שהיית מתנצל. וכן גם עומרי וגיימר.
תתנצל מהלב. כמו גבר. לא כדי לספק רצונות אחרים. הרבה הערכה אתה לא מקבל בפוסט הזה כמו שאתה רואה ובצדק.
תיראו, אני מכבד את הדעות שלכם ואת האידיאולוגיות שלכם כי כל אחד והבחירה שלו וזה בסדר. אי אפשר לצפות שאנשים יחשבו כולם באותו קו המחשבה.
הבעיה בכם היא בדרך שבא אתם מציגים את הדעות שלכם. שהיא דרך של גזענות, הרגשת עליונות מעל גזעים ועדות אחרות וכדומה. את הדרך הזאת אני לא מכבד ולא מקבל. יש דרכים להציג דיעות ואידיאולוגיות והדרך שבה אתם בחרתם היא לא הנכונה והיא לא מקובלת פה על הרבה אנשים.

אני לא מחפש לגעת בלב, איפה ראית שחיפשתי לגעת בלב?
התנצלתי על אם פגעתי במישהו בפורום.
כל מה שאמרתי כאן זה לא דברים שאני המצאתי, וכל דבר גובה במחקרים מדעיים. זה לא שסתם פתחתי אשכולות לרדת על אנשים ממש לא, אם תשים לב חוץ מהנושא אתמול שנייטוולף פתח , כל האשכולות שאני פתחתי היו נושאים רציניים לגמרי, בין אם זה רצח עם באפריקה/עולם שלישי וכו'. בתוך זה הצגתי מחקרים מדעיים לחברי הפורום, אני לא זה שעשיתי את המחקרים כפי שאתה יודע, לכן כל מה שעשיתי זה הצגתי חומר מדעי שקיים. הבנתי שפה זה לא המקום לעשות את זה כיון שהיה גולש מסויים שנפגע מחלק מהדברים שנאמרו בשרשור של אתמול שהיה מוגזם כניראה.
ההודעות שלי בדרך כלל הן מאוד רציניות וכולן מגובות במחקרים מדעיים וכמובן עובדות היסטוריות וכו', אתה יודע שאני בן אדם רציני.
השרשור של אתמול היה באמת קצת חסר טעם,יתר השרשורים שהיו פה ממש לא.
אף פעם לא היתה שום הודעה של עליונות ולא טענו שיש גזע עליון מסויים, חוץ מכמה אשכולות שהראתי עליונות יהודית בהרבה תחומים,ועל זה אני לא הולך להתנצל,אני מאוד לאומני ומאוד פרו ישראלי/יהודי. האם אתה חושב שאני צריך להתנצל על זה שהוכחתי עלוינות יהודית? או שזה בסדר בשבילך?לבחור רק מה שטוב לך ואת היתר להשתיק זה לא הגיוני, אם כבר דנים בכל צריך לשים את כל הקלפים על השולחן. פה זה לא המקום לדיון מסוג כיון שסוג האוכלוסיה לא כל כך מתאים לכזה דיון וכמובן שאנשים שגולשים בפורום הזה יכולים להפגע, ואחרי הכל אני אולי המנהל הותיק ביותר בפורום אבל אני לא בעל העסק. לכן, הודעות עם תוכן כמו שהיה בשרשור של אתמול, אני נמנע מלכתוב שוב. אחת הסיבות שלא נמענתי מלכתוב דברים מסויים היא הסיבה שאני כותב דברים לא פחות חריפים באוניברסיטה,כמובן שטעיתי בזה שציפתי שקהל היעד יהיה דומה, ולכן אני אשאיר את הדעות האלו באקדמיה או כמובן בפורומים אחרים שעוסקים בנושאים מסוג זה.
כל מה שכבתי בפורום הזה מתקשר לנושאים שהעולם מתמודד איתם ביום יום, מגיפות/עולם שלישי/פשע/גבולות/תרבויות גזעים. אם אתה מצפה לעולם ורוד, תעצום את העיניים, כי אני מראה את כל האמת למרות שזה עושה חושך בעיניים, והאמת יכולה להחריב עולמות לחלק מהאנשים.
לכן,לא אעשה את זה יותר כיון שיש ילדים שגולשים פה או אנשים שיכולים להפגע מהתוכן של ההודעות, ולכן גם התנצלתי בערך 10 פעמים על זה שפגעתי בגולש מסויים בפורום.ואני אשאיר את דעותי לפורומים מקצועיים בנושאים אלו וכמובן לאוניברסיטה.
ישן 20-12-06, 19:23   #38
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
מצטער, לא "נגע" לי בלב.

אני מכבד את דעתך ואומר לך שאני מצטער אם פגעתי בך אישית אבל מה שאני רוצה להסביר לכל אלו שחושבים שהתנצלתי בגלל שגיל העיר לישיבינו את הכוונה שלי רוב האנשים פה אני מכיר דרך הפורום ואני לא יודע מי הם באמת ומה הם חושבים עלי לעומת זאת שיש פה כמה אנשים שהם חברים ממש טובים שלי ואני מכיר אותם אישית ויודע שאם הם יעירו לי זה יהיה סך הכל לטובתיוגיל זה בן אדם שמכיר אותי טוב ואני יודע שאם הוא יגיד לי משהו או יעיר לי זה אך ורק לטובתי בכל אופן כולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות ושוב פעם סליחה למי שנפגש מהדיעות שלי או מההערות שלי
Night_Wolf מנותק  
ישן 20-12-06, 19:40   #39
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אני מכבד את דעתך ואומר לך שאני מצטער אם פגעתי בך אישית אבל מה שאני רוצה להסביר לכל אלו שחושבים שהתנצלתי בגלל שגיל העיר לישיבינו את הכוונה שלי רוב האנשים פה אני מכיר דרך הפורום ואני לא יודע מי הם באמת ומה הם חושבים עלי לעומת זאת שיש פה כמה אנשים שהם חברים ממש טובים שלי ואני מכיר אותם אישית ויודע שאם הם יעירו לי זה יהיה סך הכל לטובתיוגיל זה בן אדם שמכיר אותי טוב ואני יודע שאם הוא יגיד לי משהו או יעיר לי זה אך ורק לטובתי בכל אופן כולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות ושוב פעם סליחה למי שנפגש מהדיעות שלי או מההערות שלי
הסיבה היחידה שגיל העיר לך זה כי פגעתה באתר בתגובות האלה ומכך נובע שפגעתה בגיל די לשחק אותה תמים אתה ידעתה טוב מאוד מה אמרתה והסיבה היחידה שהתצלתה זה כי גיל ביקש כי פגעתה לא באתר אנחנו נראים לך עד כדי כך מטומטים?
Deja Vu מנותק  
ישן 20-12-06, 19:41   #40
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
הסיבה היחידה שגיל העיר לך זה כי פגעתה באתר בתגובות האלה ומכך נובע שפגעתה בגיל די לשחק אותה תמים אתה ידעתה טוב מאוד מה אמרתה והסיבה היחידה שהתצלתה זה כי גיל ביקש כי פגעתה לא באתר אנחנו נראים לך עד כדי כך מטומטים?
מה רצית בפוסט של אייברסון?
Dino Psaras מנותק  
נושא נעול