ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-04-08, 15:40   #201
speed
חבר פעיל

יש לי שלשה אחיות זה בסדר אני לא בזרם הזה אחי,אני אישית לא בזרם מוגדר ממש ת'אמת, אני עושה את מה שאני רואה לנכון, רק לאחרונה הלחטתי לעשות ישיבה שנה בערך בנוסף מהסיבה שאני צריך לתת גם לעצמי וגם למדינה מבחיה רוחנית כמו שכתבתי ואני מהרם שאתה קוא להם ה"כיפות הסרוגות" מה שעשיתי זה להביא הסברים לזרם החרדים.

אם משהוא עובר לשמח אנשים שנמצאים בדיכאון משום מוסד בשביל זה, למשל, הוא לא נחשב תורם בגלל שהוא לא "עשה" משהוא שהוציא אותם לגמריי מהדיכאון אלא ניס להוציא ע"י שבא מחוייך שע"י החייוך שלו זה ישפיע על הבר שלו להיות מחוייך ושמח ויוציא אותו מהדכאון בו הוא נמצא, זה לא נקרא תרומה?
מה נראה לך תרומה זה רק הדרך שבא אתה מביע כתרומה? יש אנשים שנותנים את הנשמה שלהם לם ישראל, אבל במובן האמיתי, למות פשוט באהלה של תורה, נסה יום אחד להשאר מהבוקר עד הערב וללמוד תורה בכוונה בשביל להגן על עם ישראל, זה לא תרומה?? האמא ששלחה את הילד שלה להגן על המדינה, היא בעצמה לא נחשבת תורמת, על ידה הריי הילד הלך בגלל ההפצרה של אמא שלו אחרת הוא לא היה הולך היא לא נחשבת תורמת, הריי זה היקר לה מכל, זה לא תרומה? ולא חסר דוגמאות, רק שתדע שיש אנשים שנותנים את החיים שלהם בשביל להגן על עם ישראל

האשכול חוזר על צמו כי נקלעת לבור.. מה שאתה רוצה הבנתי אבל הבריחה מהחוק זה בהסתכלות שטחית מידיי, כמצו "למה דופקים אותי מה עשיתי?" בלי לראות את מה שמעבר שזה לא רק חוק שמגביל, זה בשביל לשמור על צביון המדינה כמדינה יהודית (והבנתי את מה שנתת אבל נתתי לך תשובה נגד שהמדינה קמה פה ולא במקום אחר מאותה סיבה)

אגב אני ממש לא בזרם הזה אם לזה התכוונת, אני מ"הכיפות הסרוגות" כמו שאתה קורה לזה, יש לי שלש אחיות, חצי מהמשפחה שלי צד אבא שלי הם חילוניים ומצד אמא שלי הם דתיים, אבל מצד אמא לי היו פעם חילוניים, אמא שלי חזרה בתשובה ואח"כ זרקה את כל הג'ינסים והחולצות הצמודות וכו' ואח"כ שאר המשפחה חזרה בתשובה, דוד שלי משרת בימ"מ והוא עד לפני שנתיים שלש היה הדתי ואם אני לא טועה היחיד אבל הכי מבוגר ביחידה (היה לוחם עד כמעט גיל ארבעים, עד היום הוא נראה בכושר)
וצה לדעת איך התרומה שלו? הוא היה לומד שם כל הזמן גמרא ושאר החבברים שלו חיילים בניי 20 ומשהוא 30 ג היו מתאמנים כל היום במכון. בתחרות ריצה שהיית ביחידה ובאו לצפות החברות והמשפחה של החיילים הוא עבר את כולם, הכי מצחיק, החברות של החברים שלו ליחידה עודדו אותו, חשבו שהוא המשגיח כשרות,"קדימה תעקוף אותם" , זה הזרם שלי.

אם אתה שואל אותי, הכי חשו להיות שמחים ומאוחדים ולעגל פה וושם רק לא שנאה לברוח משנאה ולהיות מאוחדים ושמחים
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-04-08, 15:47   #202
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
יש לי שלשה אחיות זה בסדר אני לא בזרם הזה אחי,אני אישית לא בזרם מוגדר ממש ת'אמת, אני עושה את מה שאני רואה לנכון, רק לאחרונה הלחטתי לעשות ישיבה שנה בערך בנוסף מהסיבה שאני צריך לתת גם לעצמי וגם למדינה מבחיה רוחנית כמו שכתבתי ואני מהרם שאתה קוא להם ה"כיפות הסרוגות" מה שעשיתי זה להביא הסברים לזרם החרדים.

אם משהוא עובר לשמח אנשים שנמצאים בדיכאון משום מוסד בשביל זה, למשל, הוא לא נחשב תורם בגלל שהוא לא "עשה" משהוא שהוציא אותם לגמריי מהדיכאון אלא ניס להוציא ע"י שבא מחוייך שע"י החייוך שלו זה ישפיע על הבר שלו להיות מחוייך ושמח ויוציא אותו מהדכאון בו הוא נמצא, זה לא נקרא תרומה?
מה נראה לך תרומה זה רק הדרך שבא אתה מביע כתרומה? יש אנשים שנותנים את הנשמה שלהם לם ישראל, אבל במובן האמיתי, למות פשוט באהלה של תורה, נסה יום אחד להשאר מהבוקר עד הערב וללמוד תורה בכוונה בשביל להגן על עם ישראל, זה לא תרומה?? האמא ששלחה את הילד שלה להגן על המדינה, היא בעצמה לא נחשבת תורמת, על ידה הריי הילד הלך בגלל ההפצרה של אמא שלו אחרת הוא לא היה הולך היא לא נחשבת תורמת, הריי זה היקר לה מכל, זה לא תרומה? ולא חסר דוגמאות, רק שתדע שיש אנשים שנותנים את החיים שלהם בשביל להגן על עם ישראל

האשכול חוזר על צמו כי נקלעת לבור.. מה שאתה רוצה הבנתי אבל הבריחה מהחוק זה בהסתכלות שטחית מידיי, כמצו "למה דופקים אותי מה עשיתי?" בלי לראות את מה שמעבר

אגבף אני ממש לא ברם הזה אם לזה התכוונת, אני מהכיפות הסרוגות כמו שאתה קורה לזה, יש לי שלש אחיות, חצי מהמשפחה שלי צד אבא שלי הם חילוניים ומצד אמא שלי הם דתיים, אבל מצד אמא לי היו פעם חילוניים, אמא שלי חזרה בתשובה ואח"כ זקרה את כל הג'ינסים והחולצות הצמודות וכו' ואח"כ שאר המשפחה חזרה בתשובה, וד שלי משרת בימ"מ והוא עד לפני שנתיים שלש היה הדתי ואם אני לא טועה היחידה אבל הכי מבוגר ביחידה (היה לוחם עד כמעט גיל ארבעים, ד היום יש לו גוף)
וצה לדעת איך התרומה שלו? הוא היה לומד שם כל הזמן גמרא ושאר החבברים שלו חיילים בניי 20 ומשהוא 30 ג היו מתאמנים כל היום במכון. בתחרות ריצה שהיית ביחידה ובאו לצפות החברות והמשפחה של החיילים הוא עבר את כולם, הכי מצחיק, החברות של החברים שלו ליחידה עודדו אותו, חשבו שהוא המשגיח כשרות,"קדימה תעקוף אותם" , זה הזרם שלי.

אם אתה שואל אותי, הכי חשו להיות שמחים ומאוחדים ולעגל פה וושם רק לא שנאה לברוח משנאה ולהיות מאוחדים ושמחים
אתה אומר שבעצם שכל דבר זה תרומה, אז הנה נתתי תרומה אני ילך לעבוד לפתח קרירה ובכסף שאני יוציא על מיחייתי על יתרום לכלכלת המדינה.
האם זו תרומה המשתווה לתרומה בצבא? האם זה נותן לך פטור מצבא?
התרומה שאתה נותן למדינה בעת לימוד התורה זו התרומה שאתה מפיק ממנה תועלת יש לך אינטרס ישיר לעשות את זה. אבל בצבא נגיד לא כולם רוצים לעשות צבא, לא בזין שלהם לבזבז 3 שנים מהחיים בשביל הצבא. אבל הם בכל זאת עושים את זה כי אין מישהו אחר שיעשה את זה.
אם כול אחד יגיד אני תורם פה ואני תורם וייצא חובה מידיי שירות צבאי לא תיהיה פה מדינה.
ישן 04-04-08, 16:05   #203
speed
חבר פעיל

נכון, יכול להיות שיש לזה סיבה, אבל.. אני לא בזרם הזה ונגד מי שלא תורם את עצמו לצבא, אגב, יש אלה שטוענים שזה רק מסיבות דתיות בצה"ל שהם לא הולכים לתרום, רק יש להבין שיש סיבה שלא נובעת מעצלות או דבר אח, אלא מסיבות אחרות לגמריי.. ואגב, יכול להיות שאני לא מביא את הטענות הנכונות ויכול להיות שזה משהוא אחר

כתבתי לך גם שאם יש צורך בחוקים בשביל למור על ערכי המדינה, על אף היותה דוגלת להיות מדינה חופשית אז יש לכבד את זה לפחות בשביל מי שכן רוצה לשמור על ערכיי המדינה
speed מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה