ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-05-07, 23:34   #1
אבישי
חבר פעיל

הסמל האישי שלאבישי

שלח הודעה דרך ICQ אל אבישי
אז באמת למה זה לא עוזר??????!!!!!!!!?

כולם באמת תמיד שואלים אבל אני לוקח חלבון! אבל אני עושה 8 עד 12 חזרות! אני שוטה קראטין! אני מצמצם פחמימות! וכו" וכו"..
האמת היא שאם אנחנו רוצים מסת שריר מחותבת ויפה ואף מעוצבת אנחנו צריכים ליפני כל השיטות הפסיביות לאמן את עצמנו פסיכולוגית שלפתח גוף צריך דבר ראשון לאהוב ואחרי שאנחנו אוהבים לדעת שבישביל לפתח גוף צריך להיות רציניים צריך לעבוד כמו שקעבנו לעצמנו וכמו שאנחנו יודעים שיועיל לנו בקיצור אנחנו צריכים לעבוד בלי מישחקים כן פשוט להיות אריות ונמרים .
גם מר-עולם הגאווה שלנו בישראל וביכלל בעולם הפיתוח מר אלי האנה בהתחלה חשב שהוא מיתאמן רציני פה בישראל עד שיום אחד אמר לו מפתח גוף נודע בוא תיתאמן איתי והוא בהתחלה סירב אחרי כמה חודשים הוא היסכים ואח,כ אמר מה שמיתאמנים פה ומה שאני הייתי מיתאמן זה מישחק לעומת חו,ל וגם לגבי אוכל זה ככה צריך, לאכול נכון ובכמות שהגוף שלנו דורש למסה ולכוח בקיצור צריך להקפיד ולהיות אריות ונמרים .
אני קוראים לי אבישי מיתאמן כבר שנים באמת כל המפתחי גוףמאחל לכם רק הצלחה שתצליחו להגשים את כל החלומות שלכם באמת מכלהלב אוהב אותם.
ותודה מיוחדתלישראל בודי ,
אבישי.
אבישי מנותק