ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-09-09, 01:13   #1
הכריש בקרייסלר
חבר פעיל

הסמל האישי שלהכריש בקרייסלר

כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
הבעיה היא לא הקורס מאמנים עצמו ,הבעיה היא שרוב האוכלוסיה בא לקורס וזורקת זין ועוברת מבחנים בצורה גבולית (ציון מעבר נדרש הוא 56 ) ..וככה זה נראה אחר כך.

בנוגע לצריכת חלבון יש המון במה שיאיר להב אומר ,כי בסופו של דבר לא מדברים על מפתחי גוף (שרובם ככולם משתמשים בחומרים שמשפרים את סינטזת החלבון שלהם) ולרוב האנשים זה יהיה די והותר חלבון.
אני בע"ה מסיים השבוע קורס בוינגייט,רוב המקצועות שנבחנו עליהם הציון המינמלי היה 70 והיו 3 מקצועות של 60,יש לנו דגש גדול מאוד על מילטרי פרס,דד ליפט כל הסוגים,סקוואט כל הסוגים,גוד מורניג ועוד הרבה דברים,אני יכול להגיד על המדריכים שהם עשו את המקסימום מבחינתם כדי להעביר את החומר והתחום לתלמידים אבל מה לעשות שיש תלמידים שאלופים בללמוד אבל גרועים בלאמן?פה כבר וינגייט לא אשמה.

ודרך אגב אותנו לימד תזונה שגיא הלוי אחד התותחים שיש!

מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט
הכריש בקרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 16:17   #2
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הכריש בקרייסלר צפה בהודעה
אני בע"ה מסיים השבוע קורס בוינגייט,רוב המקצועות שנבחנו עליהם הציון המינמלי היה 70 והיו 3 מקצועות של 60,יש לנו דגש גדול מאוד על מילטרי פרס,דד ליפט כל הסוגים,סקוואט כל הסוגים,גוד מורניג ועוד הרבה דברים,אני יכול להגיד על המדריכים שהם עשו את המקסימום מבחינתם כדי להעביר את החומר והתחום לתלמידים אבל מה לעשות שיש תלמידים שאלופים בללמוד אבל גרועים בלאמן?פה כבר וינגייט לא אשמה.

ודרך אגב אותנו לימד תזונה שגיא הלוי אחד התותחים שיש!
לימד אותי תזונה יאיר להב גם כן בוינגייט סיימתי לפני איזה שבוע אני רק צריך תעזרה ראשונה.
לימדו את הדדליפט,קלין וכו בשיעור האחרון אחרון משהו כמו שעה אחת ובצורה מאוד עלובה לדעתי, לא לימדו גוד מורנינג, סקוואט כן לימדו, אך לא לימדו את ההבדל בין לו להיי באר ולא לימדו פרונט סקוואט למרות שציינו שהוא קיים.
דדליפט לא לימדו את הרומני או הסומו דדליפט.
לא לימדו מילטרי פרס, לא הדגימו סנאצ, בנט אובר..
רוב המרצים היו טובים, פשוט לא התעסקו תמיד בעיקר, המרצים בתזונה [יאיר להב] ואנטומיה [משה שחר] היו טובים מאוד והעבירו את החומר בצורה טובה מאוד הדגש היה על קיניזולוגיה וניתוח תנועתי.
בעיקרון התרגילים האלה אם לא בשביל אוכלוסיה מתחילה וזה למה לא משקיעים בהם, הסיכוי שתתן מילטרי למתאמן הוא אחד ל100 וגם זה בלחץ, מאשר לסכן אותו בטכניקה הם מעדיפים שתתן תרגיל עם משקולות ואפשר להבין תאינטרס הזה..

ובכל מבחן היו מינימום 10 נכשלים [50 תלמידים] והיו מבחנים עם 20 נכשלים, חצי מהקורס נכשל במבחן הסופי גם העיוני וגם \ או המעשי..

אני עברתי את כל הקורס עם ציונים 90+ וכמובן בלי נכשלים ככה שאני יכול לומר בוודאות שמי שמתעניין ומגיע עם ניסיון זה יהיה לו קל, אבל היו שם אנשים שלא דרכו במכון והרבה מאוד ליצנים...
כנראה שבקורס שלך יש פחות תלמידים והרבה יותר רציניים היית צריך לראות עם מי למדתי כדי להבין, אני בא מרקע של מגמת רפואה [אנטומיה וכו'] ומגמת ביולוגיה ככה שיחד עם הקורס הכל מתחבר מאוד יפה..

לא נשמע לי הגיוני שאין לך אף אחד שנכשל בכל הקורס? בפציעות ספורט אצלנו הרבה מאוד נכשלו... בתזונה גם[שלי היה הציון הכי גבוה] וכו.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 19:18   #3
הכריש בקרייסלר
חבר פעיל

הסמל האישי שלהכריש בקרייסלר

כללי:: מתאמן לאורח חיים בריא ומוצק
עוסק ב:: מאמן בהולמס פלייס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
לימד אותי תזונה יאיר להב גם כן בוינגייט סיימתי לפני איזה שבוע אני רק צריך תעזרה ראשונה.
לימדו את הדדליפט,קלין וכו בשיעור האחרון אחרון משהו כמו שעה אחת ובצורה מאוד עלובה לדעתי, לא לימדו גוד מורנינג, סקוואט כן לימדו, אך לא לימדו את ההבדל בין לו להיי באר ולא לימדו פרונט סקוואט למרות שציינו שהוא קיים.
רוב המרצים היו טובים, פשוט לא התעסקו תמיד בעיקר, המרצים בתזונה [יאיר להב] ואנטומיה [משה שחר] היו טובים מאוד והעבירו את החומר בצורה טובה מאוד הדגש היה על קיניזולוגיה וניתוח תנועתי.
בעיקרון התרגילים האלה אם לא בשביל אוכלוסיה מתחילה וזה למה לא משקיעים בהם, הסיכוי שתתן מילטרי למתאמן הוא אחד ל100 וגם זה בלחץ, מאשר לסכן אותו בטכניקה הם מעדיפים שתתן תרגיל עם משקולות ואפשר להבין תאינטרס הזה..

ובכל מבחן היו מינימום 10 נכשלים [50 תלמידים] והיו מבחנים עם 20 נכשלים, חצי מהקורס נכשל במבחן הסופי גם העיוני וגם \ או המעשי..

אני עברתי את כל הקורס עם ציונים 90+ וכמובן בלי נכשלים ככה שאני יכול לומר בוודאות שמי שמתעניין ומגיע עם ניסיון זה יהיה לו קל, אבל היו שם אנשים שלא דרכו במכון והרבה מאוד ליצנים...
כנראה שבקורס שלך יש פחות תלמידים והרבה יותר רציניים היית צריך לראות עם מי למדתי כדי להבין, אני בא מרקע של מגמת רפואה [אנטומיה וכו'] ומגמת ביולוגיה ככה שיחד עם הקורס הכל מתחבר מאוד יפה..

לא נשמע לי הגיוני שאין לך אף אחד שנכשל בכל הקורס? בפציעות ספורט אצלנו הרבה מאוד נכשלו... בתזונה גם[שלי היה הציון הכי גבוה] וכו.

מוזר שבקושי לימדו אותכם תרגילים מורכבים והציון העובר הוא 56 איזה שכונה,אצלנו בקורס לפנינו כל מי שלא ידע לבצע סקוואט או דד ליפט וכאלה מכל הסוגים נכשל אוטומטית במעשי בלי חוכמות,היו לנו שיעורים שלמים רק על ביצוע נכון של התרגילים שציינתי,אנחנו היינו באנטומיה,פיוזולוגיה,פציעות,תזונה עם פילטיס וסה"כ 30 תלמידים אבל בכל מה שקשור לאימון בחדר כושר אנחנו בכיתה 20 תלמידים מגובשים חבל על הזמן,הקורס לא קל כמו שחושבים צריך ללמוד,ולא אמרתי שאף אחד לא נכשל אצלנו אחי היו הרבה שנכשלו בכל מני מקצועות,ביום חמישי המבחן המעשי והעיוני שלנו,עברתי הכל חוץ
מאימון ילדים שאני צריך לקבל תשובה עליו בשבוע הבא ואין לי הרגשה טובה לגביו כי הציון העובר 70 ולא למדתי בכלל בבית ולא הייתי בשיעורים של זה.

מאמן כושר מוסמך מטעם וינגייט
הכריש בקרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 20:34   #4
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:

יפה שלכם הביאו את יאיר להב, לנו הביאו איזה דיאטנית על הפנים
בלי ללמוד בכלל, אבלל בכלל, הוצאתי בתזונה 98
היה אולי מישהו אחד רק שנכשל בתזונה, הרמה הייתה מאוד נמוכה
וכן אתה צודק, תלוי מאוד בסוג האנשים שמגיעים גם, היו אצלי חבר'ה שלא דרכו כף רגל בחדר כושר אף פעם
לימדו אותנו פרונט סקוואט מיליטרי פרס וגווד מורנינג, אבל דווקא תרגילים כמו סנאץ' פוואר קלין וכו' דילגו לגמרי

ככל שאתה יודע יותר אתה מבין כמה בעצם אתה לא יודע
toxicity מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-09-09, 22:29   #5
sason
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity צפה בהודעה
יפה שלכם הביאו את יאיר להב, לנו הביאו איזה דיאטנית על הפנים
בלי ללמוד בכלל, אבלל בכלל, הוצאתי בתזונה 98
היה אולי מישהו אחד רק שנכשל בתזונה, הרמה הייתה מאוד נמוכה
וכן אתה צודק, תלוי מאוד בסוג האנשים שמגיעים גם, היו אצלי חבר'ה שלא דרכו כף רגל בחדר כושר אף פעם
לימדו אותנו פרונט סקוואט מיליטרי פרס וגווד מורנינג, אבל דווקא תרגילים כמו סנאץ' פוואר קלין וכו' דילגו לגמרי
הרמה באמת לא משהו בארץ בתחום הזה של הלימודים, בשיאים עברו איתנו על פרונט סקוואט
ולא הזכירו מילטרי וגווד מורנינג, אבל הקורסים האלה מאוד בסיסיים, אם אתה רוצה להמשיך ולפתח את התחום יש קורסים שכן יכנסו לכל התרגילים האלה לעמוק ויעמיקו בעוד הרבה תחומים.
פשוט הקורס הזה הוא מאוד בסיסי.
sason מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-09-09, 00:41   #6
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
הבעיה היא לא הקורס מאמנים עצמו ,הבעיה היא שרוב האוכלוסיה בא לקורס וזורקת זין ועוברת מבחנים בצורה גבולית (ציון מעבר נדרש הוא 56 ) ..וככה זה נראה אחר כך.

בנוגע לצריכת חלבון יש המון במה שיאיר להב אומר ,כי בסופו של דבר לא מדברים על מפתחי גוף (שרובם ככולם משתמשים בחומרים שמשפרים את סינטזת החלבון שלהם) ולרוב האנשים זה יהיה די והותר חלבון.
אז הבעיה לא באוכלוסיה היא בווינגט,
אני מכיר כאלה שהלכו לווינגט ואפילו תרגילים לא יכולים להסביר, כמו סקוואט, דדליפט,מסור!!!!!.

מאמן חדר כושר לא מתעמק יותר מידי בבן אדם הוא זורק לו תוכנית אימונים אפילו לא בסיסית,
(אני בטוח שיש כאלה שכן טובים אבל אלה זה אנשים שיש להם ידע מעבר לווינגט)
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-09-09, 01:49   #7
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itaiprz1 צפה בהודעה
אז הבעיה לא באוכלוסיה היא בווינגט,
אני מכיר כאלה שהלכו לווינגט ואפילו תרגילים לא יכולים להסביר, כמו סקוואט, דדליפט,מסור!!!!!.

מאמן חדר כושר לא מתעמק יותר מידי בבן אדם הוא זורק לו תוכנית אימונים אפילו לא בסיסית,
(אני בטוח שיש כאלה שכן טובים אבל אלה זה אנשים שיש להם ידע מעבר לווינגט)
גם ידע מוינגייט יספיק כדי לתת תוכנית אימונים סבירה ולדעת איך להסביר מסור וסקוואט.
רק מי שעבר על גבולי או לא התעמק והוא אידיוט לא יידע.
ישבו לפחות 3 שעות רק על הסקוואט ומסור..
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-09-09, 14:02   #8
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

ציטוט:
גם ידע מוינגייט יספיק כדי לתת תוכנית אימונים סבירה ולדעת איך להסביר מסור וסקוואט.
רק מי שעבר על גבולי או לא התעמק והוא אידיוט לא יידע.
ישבו לפחות 3 שעות רק על הסקוואט ומסור..
אז זה שציון עובר הוא 56 אז הרמה שמה ירודה,.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-09-09, 15:05   #9
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

עזוב את זה
באתי אמרתי למאמן שיסביר לי איך עושים דדלפיט והוא עושה לי בשביל מה אתה צריך את התרגיל הזה אתה קטן מידי:|
ואני בן 18 עזוב הזוי לגמרי מה שהולך שם
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-09-09, 15:11   #10
Bar's
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

כללי:: ג'וני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Marshall צפה בהודעה
עזוב את זה
באתי אמרתי למאמן שיסביר לי איך עושים דדלפיט והוא עושה לי בשביל מה אתה צריך את התרגיל הזה אתה קטן מידי:|
ואני בן 18 עזוב הזוי לגמרי מה שהולך שם

אוי ואבוי
Bar's מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 04:51   #11
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אני הבנתי מאנשים שגם קיימים כמה סוגי קורסים, יש גם קורס בצבא שמשום מה אני מטיל בו פקפוק...
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 06:19   #12
nirbj
חבר פעיל

"השאלה אם בקורס נלמד חומר "עדכני" מבחינת תוכניות אימון מתקדמות, דגשים על תרגילים מורכבים, תוספי תזונה, תזונה מתקדמת באופן כללי"

בשביל זה יש קורס מדריכים בכירים בחדר כושר
nirbj מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 18:30   #13
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
כל פעם מחדש אני שומע שטויות מבוגרי קורס מאמנים / תזונה / משהו...
בזמן שאני שותה שייק אני מדבר עם אחת העובדות אצלינו שעשתה קורס מדריכות חדר כושר וקורס תזונה בוינגייט. היא לא מפסיקה להתעקש שהחשיבות של החלבון היא רק אחרי אימון, ולפני שינה אין שום סיבה לצרוך חלבון כי שישנים אז הגוף במנוחה אז זה הופך לשומן (?!??!!?!). למרות נסיונותי לפרט ולהסביר בדיוק... אין תגובה הגיונית. מעבר לכך היא טענה שאין צורך בהרבה חלבון במהלך היום אלא רק אחרי אימון... שמישהו יעזור למתאמנים שמקשיבים לכאלה מאמנים.

-עוד משהו, עובדת אחרת בדיוק עושה קורס, והיה לה הרצאה עם יאיר להב, הוא טען שמתאמנים צריכים לצרוך 1.4-1.6 גר' / קילו משקל גוף. זה לא רחוק מהמציאות, ומצד שני אני בספק אם אחד כמוהו מדבר שטויות. יכול להיות שהוא מתכוון למתאמנים רגילים ולא מפתחי גוף?

*אני לא מכליל, בין אותם ליצנים לא חסרים מדריכים מעולים.
היא מאלו שעברו עם 56, זה קודם כל.
כאחד שעבר מבחן תזונה של יאיר להב עם 92 לפני יומיים אני יכול לומר לך בסה"כ, צריך לצרוך לבן אדם רגיל שלא מתאמן 0.8 גרם לכל קילוגרם גוף, למתאמן כ 1.7. שוב לא מדובר על מפתח גוף תחרותי וזה די דינמי אפשר כמובן יותר, אז בזה היא לא טעתה.
אך בכך שאין חשיבות בלאכול חלבון לפני השינה? אמנם אתה לא חייב לצרוך חלבון בכל ארוחה, אבל זה לא נכון שצריך לאכול חלבון רק אחרי אימון, כמו שכבר רבים פה אמרו, חשיבות החלבון היא בסה"כ כמות החלבונים שאתה צורך בתפריט שלך ליממה וזה לא משנה כל כך בכמה ארוחות, כמובן שעדיף ב3 ארוחות על 1, כי אם אתה צורך 200גרם חלבון בארוחה אחת לא הכל ינוצל [בשביל כזה מקרה סביבות הקילו אנטריקוט].
רוב המדריכים שיוצאים מוינגייט הם אנשים בלי תעודת בגרות וטמבלים שעוברים על ציון גבולי ומשום מה מפתחים תאוריות משלהם לאחר מכן, תגיד לה לעיין בספר שלו על תזונה ולראות שהיא טועה, אם בנאדם אוכל באמת 1.6 גרם לקילו איך הוא אמור להכניס את זה אם הוא צורך אך ורק 30 גרם חלבון לאחר האימון ושום חלבון במהלך היום?.
כמובן שהגוף לא יהפוך חלבון לשומן אלא אם כן אתה במאזן קלורי חיובי וצורך יותר מדי, במצב רגיל אם תצרוך יותר מדי זה יהפוך לגלוקוז, גם אם תאכל רק 400 גרם חלבון ביום -1600 קלוריות זה לא יהפוך לשומן.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ab6killer צפה בהודעה
כולם שם מרובעים ומקשיבים ועושים רק מה שהם למדו מעבר לזה קשה להם,לא חושבים מעבר לקופסה. כמו הקטע שצריך להאכול 30 גר' חלבון כל ארוחה ...חרטא ברטא
וגם אחרי כל ההכשרה לא יודעים כלום,שוכחים הכל !
הם לא לומדים בקורס עצמו, מי שלמד לא שוכח בקלות וכן חושב מעבר לקופסא, והרוב שבאמת יודעים משהו מהחיים שלהם גם מנסים ללמוד מעבר למה שמלמדים בקורס, אף אחד בכל הקורס לא אמר שצריך לאכול 30 גרם כל ארוחה, אם המאמן אומר לך את זה זאתי דעתו האישית.

ד"א יאיר להב אומר שאחרי אימון אין טעם לצרוך יותר מ15 גרם חלבון בשייק עקב זאת שהגוף לא מסוגל לקלוט יותר מזה בזמן כל כך קצר, ולכן עדיף לצרוך שייק עם מעט חלבון [15] ואחרי שעה לאכול ארוחה מלאה, מאשר לצרוך רק שייק אחד מלא עם 30גרם חלבון [זה לא שהחלבון ילך לפח זה מתעכל לאורך זמן פשוט..]
והוא באמת לא מדבר שטויות גם תזונאי וגם היה מפתח גוף טוב מאוד חוץ מהידיים שלו..

ובבכירים אין שום דבר מיוחד. חוץ ממסחטת כסף חסרת תועלת.
שום מתאמן אישי או מנהל מכון ידרוש לראות תעודת מדריך בכיר. תחסוך לעצמך תכסף ותזמן.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 20:38   #14
Cuba

ציטוט:

הם לא לומדים בקורס עצמו, מי שלמד לא שוכח בקלות וכן חושב מעבר לקופסא, והרוב שבאמת יודעים משהו מהחיים שלהם גם מנסים ללמוד מעבר למה שמלמדים בקורס, אף אחד בכל הקורס לא אמר שצריך לאכול 30 גרם כל ארוחה, אם המאמן אומר לך את זה זאתי דעתו האישית.

ד"א יאיר להב אומר שאחרי אימון אין טעם לצרוך יותר מ15 גרם חלבון בשייק עקב זאת שהגוף לא מסוגל לקלוט יותר מזה בזמן כל כך קצר, ולכן עדיף לצרוך שייק עם מעט חלבון [15] ואחרי שעה לאכול ארוחה מלאה, מאשר לצרוך רק שייק אחד מלא עם 30גרם חלבון [זה לא שהחלבון ילך לפח זה מתעכל לאורך זמן פשוט..]
אני לא לוקח אבקות חלבון אלה אוכל אחרי אימון יעני הארוחה של אחרי אימון טונה 2 ביצים לחם וזה..אז תכלס זה בסדר? כי אתה רשמת שעדיף קצת חלבון..

ואני לא לוקח בגלל שאני חודש הבא מתגייס וחראם על הכסף בנתיים..
ישן 07-09-09, 21:08   #15
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי marshall צפה בהודעה
אני לא לוקח אבקות חלבון אלה אוכל אחרי אימון יעני הארוחה של אחרי אימון טונה 2 ביצים לחם וזה..אז תכלס זה בסדר? כי אתה רשמת שעדיף קצת חלבון..

ואני לא לוקח בגלל שאני חודש הבא מתגייס וחראם על הכסף בנתיים..
אפשר גם 100 גרם אחרי אימון אפשר בככל לא לאכול לבוא הביתה ואחרי שעתיים לאכול
אתה הרי אוכל ארוחה לפני אימון נכון.ץאם היא סבבה אין לך מה לדאוג בקשר לארוחה אחרי האימון
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 22:01   #16
Cuba

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
אתה הרי אוכל ארוחה לפני אימון נכון.ץאם היא סבבה אין לך מה לדאוג בקשר לארוחה אחרי האימון
לא בגלל שההוא למעלה רשם איזה משהו שאחרי אימון רצוי 15 גרם
ישן 07-09-09, 23:32   #17
נעל
חבר פעיל

ציטוט:
הוא כמובן אמר שחשיבות החלבון אחרי אימון נמוכה ולא מוכחת בעד או נגד.
אבל פחמימה בעלת ערך גליקמי גבוה אחרי אימון כן חשובה וזה מוכח.
פשוט בשילוב של חלבון+פחמימה היעילות בקליטת החלבון גדולה יותר.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-09, 23:43   #18
sbtgn1
חבר פעיל

סתם נקודות למחשבה

א. זה שמישהו אומר לכם משהו שטותי ושהוא למד את זה בוינגט לאו דווקא אומר
שוינגט חרא יכול להיות שהבנאדם דפוק ולא הבין את מה שלימדו.

ב. תדמיינו שאתם עכשיו מדריכים בחד"כ מרויחים משכורת זוועה וגם הבוס לא ממש מתייחס עליכם יפה בא בנאדם לא משנה בן כמה הוא רוצה שתסביר לו איך לעשות דדליפט נניח שאתה יודע להסביר נכון אתה מסביר לו ואחרי כמה זמן רואה שהוא לא עושה נכון אתה בא לתקן אותו והוא אומר לך שריפטו אמר לעשות ככה וככה (למרות שהוא לא אמר) ובקיצור לא רוצה להקשיב לך
אחרי שתופעה כזאת תקרה כמה פעמים בתור מדריך אתה תעדיף שאנשים לא יעשו כדי שלא יפצעו את עצמם
אני לא אומר שוינגט או מדריכים הם האורים ותומים של התחום אבל תנסו להסתכל מהצד שלהם .
אני לא יודע איך זה במכונים שלכם אבל אני רואה לא מעט אנשים שעושים דד ליפט וסקוואט בטכניקה לא נכונה למי יש כח לתקן כל הזמן.
sbtgn1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 14:32   #19
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
הוא כמובן אמר שחשיבות החלבון אחרי אימון נמוכה ולא מוכחת בעד או נגד.
אבל פחמימה בעלת ערך גליקמי גבוה אחרי אימון כן חשובה וזה מוכח.
פשוט בשילוב של חלבון+פחמימה היעילות בקליטת החלבון גדולה יותר.
לא חייב לאכול אחרי אימון אם הארוחה שלך לפני טובה.כשאתה אוכל פחמימות לפני אימון או חלבונים לפני אימון מופרש אינסולין ברמה מספיקה למשך כמה שעות ככה שאם צוכל אחרי לא יהיה תועלת..
אם אתה מתכוון לסינטוז חלבון לא ידוע לי שגלוקוז +חלבון משפר סינטוז חלבון, אם יש לך הוכחה לכך בבקשה תראה לי
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-09, 13:20   #20
sason
Banned

ציטוט:
בכל זאת מומלץ לאכול אחרי האימון.
יש רגישות גבוהה יותר לאינסולין לאחר האימון וכך אתה יכול לקבל מזון ביתר קלות למחזור הדם..
אתה לא יכול לסיים אימון ולא לאכול כלום, עד 45 דקות מומלץ לאכול וגם עד שעתיים זה בסדר.. אבל צריך לאכול לאחר האימון
sason מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה