ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-10-11, 01:08   #141
nadavmoore
חבר פעיל

אז עכשיו אני אגיב, זיו היקר. אני מתאמן פעם פעמיים בשבוע גג אימוני כוח שעשיתי ss הגעתי בחודשים ל140 סקוואט 117 בנץ פרס
תזכיר לי איזה בילדר הגיע לכאלו משקלים בחודשים?
דבר שני אני לא מושפע מאנשים אני מושפע ממה שעובדים שרציתי להעלות את הסקוואט שלי\לרוץ יותר מהר\להיות חזק פניתי לאימוני כוח ותאר לך מה? זה עבד!
בקשר לעצות חיטוב, התייעצתי איתך בנוגע לתזונה לא לאימונים אז איפה פה בדיוק אני סותר את עצמי? אף פעם לא הכחשתי שבילדרים לא מבינים בתזונה להיפך הפ ה=כ=י מבינים בתזונה ואני יודע את זה לכן פניתי אליך.
אופק הגיע למשקלים שלו תוך שנתיים נקי תראה לי בילדר נקי שהגיע לזה? אין, ממה שאני יודע אין כזה
בכל מקרה אתה סתם מתפרץ וכותב תגובות מפגרות.
ארבל היקר אם היום קבוצת פוטבול שלמה לא הצליחה לאנוס אותי בתחת אז גם לא נראה לי שזיו יצליח ובטח לא מכתיבה בפורום מדהים אותי שאתם מגיבים כמו ילדים קטנים.
הא וזיו תזכיר לי שוב איך חיטוב קשור לאימונים?!
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 01:11   #142
nadavmoore
חבר פעיל

דוגרי נעלבתי שרשמת שנתת לי עצות על החיטוב אחי, אתה יכול לערוך את זה בבקשה? שאני לא אהיה עצוב יותר
ישן 28-10-11, 02:39   #143
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אז עכשיו אני אגיב, זיו היקר. אני מתאמן פעם פעמיים בשבוע גג אימוני כוח שעשיתי ss הגעתי בחודשים ל140 סקוואט 117 בנץ פרס
תזכיר לי איזה בילדר הגיע לכאלו משקלים בחודשים?
דבר שני אני לא מושפע מאנשים אני מושפע ממה שעובדים שרציתי להעלות את הסקוואט שלי\לרוץ יותר מהר\להיות חזק פניתי לאימוני כוח ותאר לך מה? זה עבד!
בקשר לעצות חיטוב, התייעצתי איתך בנוגע לתזונה לא לאימונים אז איפה פה בדיוק אני סותר את עצמי? אף פעם לא הכחשתי שבילדרים לא מבינים בתזונה להיפך הפ ה=כ=י מבינים בתזונה ואני יודע את זה לכן פניתי אליך.
אופק הגיע למשקלים שלו תוך שנתיים נקי תראה לי בילדר נקי שהגיע לזה? אין, ממה שאני יודע אין כזה
בכל מקרה אתה סתם מתפרץ וכותב תגובות מפגרות.
ארבל היקר אם היום קבוצת פוטבול שלמה לא הצליחה לאנוס אותי בתחת אז גם לא נראה לי שזיו יצליח ובטח לא מכתיבה בפורום מדהים אותי שאתם מגיבים כמו ילדים קטנים.
הא וזיו תזכיר לי שוב איך חיטוב קשור לאימונים?!
וואי איך תפסת אותי במילה.
אחי זה כולה אינטרנט,צ'יל.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 10:32   #144
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

שוב הויכוח המפגר הזה...מה שמניין זה שהאנשים הרציניים ,שהגיעו להישגים מרשימים גם בבילדינג וגם בליפטינג,ואני לא מדבר רק על מתחרים,כי מבחינתי כל מי שמתקדם במטרה שלו ומגיע להישג,הוא תותח,שאותם כולם מביאים פה כדוגמא אף פעם לא מתווכחים ומנסים להוכיח זה יותר טוב...ניראה לי הם פשוט יושבים מאחורי המסך וצוחקים על הטימטום הזה...ניחוש שלי לאחת הסיבות למה?כי אלה חברה שיודעים מה הם עושים ולמה ומה יותר טוב למה וכדומה ואתם,כל מי שמתווכח ומנסה להוכיח מה יותר טוב לא הועלתם בטובכם לקרוא ספר אחד מקצוי ,אלה רק פה בפורום ואיזה מאמר של בילסטאר ,נתפסתם על כמה משפטים שאהבתם כי זה מעלה לכם תביטחון להמשיך לעשות מה שאתם עושים,אז אתם מנסים להוכיח משהו לכולם..
ועוד דבר ,כדי לנסות לסגור את הויכוח בדרך הישנה והטובה שלי,קצת מדע,מכירים את הספר שכל מתאמן כוח פה הציע לכולם לקרוא ולהחכים?
Practical Programing for Strength Training?
שנכתב בידי :
MARK RIPPETOE & Lon kilgore בשיתוף עם גלאן פנדלי?????
אז בבקשה ציטוט משם (עמוד 65):
"High -rep,low-intensity trainin results in more and faster hypertrophy ,but strenght and power trainin provides a functional advantage over bodybuilding -type trainin : more strenght and more power."

מחכה לתגובה

נערך לאחרונה על ידי !Demon!, 28-10-11 בשעה 10:35.
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 11:36   #145
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

אני אישית לא מתווכח ולא מזלזל בשיטה של אף אחד וגם נמאס לי כבר לקרוא את הפוסט הזה אתם כל הזמן חוזרים על מה שאתם אומרים , הדבר היחיד שמפריע לי שאתם אומרים שבודיבילדרים חלשים ובכל מקום אתם דוחפים את המשפט הזה.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 11:49   #146
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
שוב הויכוח המפגר הזה...מה שמניין זה שהאנשים הרציניים ,שהגיעו להישגים מרשימים גם בבילדינג וגם בליפטינג,ואני לא מדבר רק על מתחרים,כי מבחינתי כל מי שמתקדם במטרה שלו ומגיע להישג,הוא תותח,שאותם כולם מביאים פה כדוגמא אף פעם לא מתווכחים ומנסים להוכיח זה יותר טוב...ניראה לי הם פשוט יושבים מאחורי המסך וצוחקים על הטימטום הזה...ניחוש שלי לאחת הסיבות למה?כי אלה חברה שיודעים מה הם עושים ולמה ומה יותר טוב למה וכדומה ואתם,כל מי שמתווכח ומנסה להוכיח מה יותר טוב לא הועלתם בטובכם לקרוא ספר אחד מקצוי ,אלה רק פה בפורום ואיזה מאמר של בילסטאר ,נתפסתם על כמה משפטים שאהבתם כי זה מעלה לכם תביטחון להמשיך לעשות מה שאתם עושים,אז אתם מנסים להוכיח משהו לכולם..
ועוד דבר ,כדי לנסות לסגור את הויכוח בדרך הישנה והטובה שלי,קצת מדע,מכירים את הספר שכל מתאמן כוח פה הציע לכולם לקרוא ולהחכים?
Practical programing for strength training?
שנכתב בידי :
mark rippetoe & lon kilgore בשיתוף עם גלאן פנדלי?????
"high -rep,low-intensity trainin results in more and faster hypertrophy ,but strenght and power trainin provides a functional advantage over bodybuilding -type trainin : More strenght and more power."

מחכה לתגובה
זה לא משנה את העובדה שיש פה אנשים שהתקדמו {בכוח וגם ובגודל} בחודשיים-שלוש הרבה יותר מהר מאשר שהם עשו איזה ab עם מיליון חזרות.. SS עובדת אין מה לעשות. זאת תוכנית למתאמן המתחיל. אחרי שיסיים אותה,שיעשה מה שבא לו גם ABCDEF....
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 11:52   #147
GMT+
Banned

ציטוט:
Practical programing for strength training?
שנכתב בידי :
mark rippetoe & lon kilgore בשיתוף עם גלאן פנדלי?????
"high -rep,low-intensity trainin results in more and faster hypertrophy ,but strenght and power trainin provides a functional advantage over bodybuilding -type trainin : More strenght and more power."

מחכה לתגובה
מישה גינזי האחד והיחיד
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 11:55   #148
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

נדב, אני אשמור את זה קצר הפעם

אתה גורם לזה להשמע כאילו התאמנת חודשיים... במקרה אני מכיר אותך ויודע שזה לא נכון, אז אל תעוות את האמת.
דבר שני, מן הסתם אם היית עושה עם 120 קילו סקוואט ל12 חזרות, והתחלת את שיטת פרופסור מארק ריפטו,
וירדת ל5 חזרות, אז אתה תעשה 140 קילו, לא? לא צריך להיות גאון במתמטיקה כדי להבין שפחות חזרות=יותר משקל.
או שאתה לא יודע חשבון?

בקשר לאופק, כמו שהסברתי(לא הבנת? הייתי ממש ברור), יש אנשים שהם gifted מבחינה גנטית, אין מה לעשות...
גם אם הוא היה "בודיבילדר" רוב הסיכויים שהוא היה מגיע למשקלי עבודה באיזור(או פחות משקל אבל יותר חזרות).

נדב, אתה חוזר על זה שאני כותב שטויות, אבל סה"כ הגבתי על הדברים שכתבת.
אם תדפדפף אחורה בפורום תראה שסטרת את עצמך 300 פעם וכל זה כדי לצאת צודק או השד יודע מה.
באת לפורום "פיתוח גוף" והתחלת לחפור על כוח, למה ציפית? שיקבלו את זה בשמחה וששון וישתחוו אליך?

אין בעיה שתכתוב פה, אין בעיה שתגיב פה, אין בעיה שתעיר הערות, אבל הויכוח המטופש(שעליו הכל התחיל כן?)
שבילדרים חלשים לעומת איך שהם נראים זה פשוט טיפשי ולא נכון.
זה הנקודה שהיה חשוב לי\לנו להסביר ולהבהיר.

מעבר לזה, לא אמרתי לאורך כל הדיון שאימוני כוח הם אימונים גרועים ולהפך, אני חושב שטוב להכניס אותם מידי פעם לאימונים שלך, גם בתור ספורטאי מתחרה...
אבל מפה ולהגיד שאימוני כוח גורמים יותר היפרטרופיהמ אימוני היפרטרופיה...
נפלה עליך דעתך
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 12:38   #149
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי igor צפה בהודעה
זה לא משנה את העובדה שיש פה אנשים שהתקדמו {בכוח וגם ובגודל} בחודשיים-שלוש הרבה יותר מהר מאשר שהם עשו איזה ab עם מיליון חזרות.. Ss עובדת אין מה לעשות. זאת תוכנית למתאמן המתחיל. אחרי שיסיים אותה,שיעשה מה שבא לו גם abcdef....
תגדיר התקדמות...זה שמישהו מרים יותר סקוואט בss לא אומר שהוא מתקדם יותר כי אולי מבחינת האחר התקדמות זה היקף יד...אין יותר נכון תבין אחי,יש מטרה שלכל אחד ודרך יותר טובה להגיע אליה...אם מישהו רוצה לשפר מהירות,מה תגיד לו שהוא אידיוט שהוא עובד תוכנית למהירות ולא SS?
גם לדעתי ss היא תוכנית מעולה למתחיל ,אבל זה לא אומר שהיא הכי טובה לכל אחד ולכל מטרה..
אתם כל פעם אומרים יותר משקל ל המוט=יותר מסה וזה איפהשהו נכון,אבל זה לא פרמטר לגודל,כי אפילו זה שאתם מסתמכים עליו ,מרק ריפטו אומר משהו אחר -שתבין את האבסורד...
אי אפשר להביא מישהןו כדוגמא ולהגיד הנה תראה הוא יותר חזק ממך אז אתה טועה,יש מדע שבוחן דברים על אלפי אנשים לפני שיוצאים בהצהרה או מסקנה ולא אחד שהוא מבורך גנטית או לא יודע מה...
להיפרטרופיה נטו יותר טוב חזרות גבוהות,זה שמתוכניות כוח תתקדם טוב יותר במשקלים ואחרי זה זה יכול לעזור למסה אף אחד לא שולל,וגם מי שאומר שלא גודלים מתוכנית כוח הוא אידיוט גמור ,וגם אני חושב שלהיות חזק זה חשוב ,אבל לא לכל אחד זה חשוב,ואני מבין את זה-גם אתם צריכים להבין,עזוב שגם מהיפרטרופיה מתחזקים ועוד איך...אבל להגיד שתוכנית כוח תעלה אותך טוב יותר במסה מתוכנית עם חזרות גבוה ותזה לא נכון וזה מוכח מדעית...להמשיך לטעון את זה, זה פשוט שטות...
ישן 28-10-11, 12:44   #150
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
תגדיר התקדמות...זה שמישהו מרים יותר סקוואט בss לא אומר שהוא מתקדם יותר כי אולי מבחינת האחר התקדמות זה היקף יד...אין יותר נכון תבין אחי,יש מטרה שלכל אחד ודרך יותר טובה להגיע אליה...אם מישהו רוצה לשפר מהירות,מה תגיד לו שהוא אידיוט שהוא עובד תוכנית למהירות ולא ss?
גם לדעתי ss היא תוכנית מעולה למתחיל ,אבל זה לא אומר שהיא הכי טובה לכל אחד ולכל מטרה..
אתם כל פעם אומרים יותר משקל ל המוט=יותר מסה וזה איפהשהו נכון,אבל זה לא פרמטר לגודל,כי אפילו זה שאתם מסתמכים עליו ,מרק ריפטו אומר משהו אחר -שתבין את האבסורד...
אי אפשר להביא מישהןו כדוגמא ולהגיד הנה תראה הוא יותר חזק ממך אז אתה טועה,יש מדע שבוחן דברים על אלפי אנשים לפני שיוצאים בהצהרה או מסקנה ולא אחד שהוא מבורך גנטית או לא יודע מה...
להיפרטרופיה נטו יותר טוב חזרות גבוהות,זה שמתוכניות כוח תתקדם טוב יותר במשקלים ואחרי זה זה יכול לעזור למסה אף אחד לא שולל,וגם מי שאומר שלא גודלים מתוכנית כוח הוא אידיוט גמור ,וגם אני חושב שלהיות חזק זה חשוב ,אבל לא לכל אחד זה חשוב,ואני מבין את זה-גם אתם צריכים להבין,עזוב שגם מהיפרטרופיה מתחזקים ועוד איך...אבל להגיד שתוכנית כוח תעלה אותך טוב יותר במסה מתוכנית עם חזרות גבוה ותזה לא נכון וזה מוכח מדעית...להמשיך לטעון את זה, זה פשוט שטות...
סוף סוף מישהו עם ראש נהנתי לקרוא את ההודעה הזאת

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 12:53   #151
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

ציטוט:
תגדיר התקדמות...זה שמישהו מרים יותר סקוואט בss לא אומר שהוא מתקדם יותר כי אולי מבחינת האחר התקדמות זה היקף יד...אין יותר נכון תבין אחי,יש מטרה שלכל אחד ודרך יותר טובה להגיע אליה...אם מישהו רוצה לשפר מהירות,מה תגיד לו שהוא אידיוט שהוא עובד תוכנית למהירות ולא ss?
בן אדם שמתחיל תרגילים מורכבים עם 50 קילו לא יתחיל לעשות ab מהסיבה הפשוטה שהוא חייב לפתח כוח בסיסי כלשהו ורק אז לחשוב לעבור לפיצולים. כל מה שאני אומר ש ss מתאים למתאמן המתחיל. אני אישית,מסיים את ss ועובר לפיצולים,אין בזה שום דבר רע פשוט חייב ליהיות פה איזה בסיס. הבילדרים לא חלשים,אני ממש ממש לא מזלזל כי כמו שאמרתה,כל אחד והמטרה שלו. אבל לתת למתאמן מתחיל לעשות פיצולים עם 9 סטים לשריר גדול ו6 סטים לשריר קטן ועוד איזה 12 חזרות לא יניב פריא וההתקדמות שלו תיהיה איטית מאוד אם בכלל. לא פלא שחצי מהחבר'ה החדשים שמגיעים לפה מתלוננים שהם לא מתקדמים ודורכים במקום.אם אתה זוכר,הייתי תקוע בבבאנץ על 90 קילו סגרתי את SS {בגלל תאילנד} על 120 ויכלתי לתהקדם עוד אני מאמין וואלה כל שאר המשקלים כמו 100+ יכלתי לעשות 8-10 חזרות בקלות. אז שוב,אני מחשיב את עצמי למתאמן מתחיל למרות שאני הרבה זמן בתחום. תמיד אפשר ללמוד דברים חדשים.

נערך לאחרונה על ידי IGOR, 28-10-11 בשעה 12:57.
ישן 28-10-11, 13:33   #152
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

זה משהו אחר..מאמנים מפגרים לא חסר וגם אני אישית יצא לי לראות לא אחד ולא 2 מפגרים ...
משום מה נהיית תפיסה שכל מי שעושה פיצולים לא עושה סקוואט,דדליפט פרס,אלה רק מפמפם כל היום שזה גם סוג של טמטום...
גם מתאמן מתחיל ששוקל 40 קילו יכול להתקדם יפה מאוד מתוכנית פיצולים שבנוייה עם מוח,כמו שאותו אחד יכול להיתקע ,אם יעשה ss ,אבל כמו חמור...
ישן 28-10-11, 13:36   #153
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

שמע. כל עוד בן אדם מתקדם בתרגילים המורכבים לא מעניין אותי שיוסיף גם 1000 סטים לידיים ולאצבעות אחי..
ישן 28-10-11, 13:45   #154
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

זה הקטע...אם בן אדם גודל בשריר=הוא אוטומטית מתחזק...וזאת משווה בדוקה מדעית...
ישן 28-10-11, 18:55   #155
nadavmoore
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי zivgin צפה בהודעה
נדב, אני אשמור את זה קצר הפעם

אתה גורם לזה להשמע כאילו התאמנת חודשיים... במקרה אני מכיר אותך ויודע שזה לא נכון, אז אל תעוות את האמת.
דבר שני, מן הסתם אם היית עושה עם 120 קילו סקוואט ל12 חזרות, והתחלת את שיטת פרופסור מארק ריפטו,
וירדת ל5 חזרות, אז אתה תעשה 140 קילו, לא? לא צריך להיות גאון במתמטיקה כדי להבין שפחות חזרות=יותר משקל.
או שאתה לא יודע חשבון?

בקשר לאופק, כמו שהסברתי(לא הבנת? הייתי ממש ברור), יש אנשים שהם gifted מבחינה גנטית, אין מה לעשות...
גם אם הוא היה "בודיבילדר" רוב הסיכויים שהוא היה מגיע למשקלי עבודה באיזור(או פחות משקל אבל יותר חזרות).

נדב, אתה חוזר על זה שאני כותב שטויות, אבל סה"כ הגבתי על הדברים שכתבת.
אם תדפדפף אחורה בפורום תראה שסטרת את עצמך 300 פעם וכל זה כדי לצאת צודק או השד יודע מה.
באת לפורום "פיתוח גוף" והתחלת לחפור על כוח, למה ציפית? שיקבלו את זה בשמחה וששון וישתחוו אליך?

אין בעיה שתכתוב פה, אין בעיה שתגיב פה, אין בעיה שתעיר הערות, אבל הויכוח המטופש(שעליו הכל התחיל כן?)
שבילדרים חלשים לעומת איך שהם נראים זה פשוט טיפשי ולא נכון.
זה הנקודה שהיה חשוב לי\לנו להסביר ולהבהיר.

מעבר לזה, לא אמרתי לאורך כל הדיון שאימוני כוח הם אימונים גרועים ולהפך, אני חושב שטוב להכניס אותם מידי פעם לאימונים שלך, גם בתור ספורטאי מתחרה...
אבל מפה ולהגיד שאימוני כוח גורמים יותר היפרטרופיהמ אימוני היפרטרופיה...
נפלה עליך דעתך
התאמנתי חודשיים אימוני כוח , שהתחלתי עם סקוואט 80 לחמישיה. לא יודע איך החלטת שהיה לי סקוואט 120 ל12 חזרות אבל לא משנה.
עוד אמרתי שאימוני כוח הם אימונים שבהתחלה! שאתה מתאמן מתחיל יתנו לך יותר היפרטרופיה למה? כי אתה תגיע למשקלים יותר גבוהיים בתרגילים המורכבים לאחר מכן אפשר להמשיך לאן שרוצים פצולים\אימוני כוח.
כל דוגמא של בן אדם שאני מביא לך אתה אומר שהוא גיפטד ויש לו גנטיקה מעולה, מוזר.
ודפדפתי אחורה ועדיין לא הבנתי איפה סטרתי את עצמי.
ועוד אל תשכח שמהמתאמנים הנקיים אלו שלא לוקחים סטרואידים רוב המתאמני כוח יותר חזקים ויותר גדולים לפחות ממה שאני מכיר (אולי אני לא מכיר מספיק) זאת לא חוכמה לקחת בילדר שמזריק כבר כמה שנים ולהשוות אותו למתאמן כוח נקי ואז להגיד "אין כזה הרבה הבדל" או "בילדרים הם חזקים" זה לא המדד של כוח , מדד של כוח הוא לשים 2 מתאמנים שאחד בחר בשיטה הזאת והשני באחרת ולראות כמה הפרש יש בניהם בגודל\כוח ואני מבטיח לך שההפרש יהיה הרבה יותר גבוה מ20 קילו.
אגב מסתובב פה ילד 80 קילו בן 16 שמתאמן אולי שנה ויש לו דדליפט200+ סקוואט180+ בעצם סליחה גם הוא פריק גנטי.
קיצר זאת הודעה אחרונה שלי בפוסט הזה זה סתם התעסקות בקקי ואתם לוקחים את זה קשה מידי
ישן 28-10-11, 19:40   #156
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
זיו,הרגע עשית לו את המקבילה האינטרנטית לאונס בכלא.
עולם הדימויים שלך מעוות ארבל תתרחק ממני בבקשה או שאכה אותך במצחך

זיו-הבנאדם מתאמן בתכנית כוח-זה לא אומר שהוא פאוורליפטר
הוא אוכל המון קלוריות וג'אנק כי ההוצאה הקלורית שלו גבוהה מאוד + צורך להתאושש מאימונים
הוא לא יכול להתקדם בצורה משמעותית כרגע משמע הוא תקוע בגלל הפוטבול כמו שאני מתקשה להתקדם למרות שאני בסייקל כרגע!
אתה לוקח שחקן פוטבול ברוטינת אימונים של עונת פוטבול ומשווה אותו פאוורליפטר שכל היום יושב אוכל ומרים-לא הוגן כפרה
לנדב יש נקודות מסוימות שהוא צודק בהן [אתה עדיין מ1צצ]
לך יש נקודות טובות מאוד והאמת שאני מסכים איתן
אבל השטיפה הזאת לא במקום כי אתה עושה השוואות לא נכונות

ד"א....נדב נתן מסירות ל3 טאצ'דאונים אתמול-מה שהוא לא עושה או עושה....שימשיך ככה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-10-11, 22:19   #157
DanikNAC
משתמש פעיל

הסמל האישי שלDanikNAC

כללי:: דני קגנוביץ'
עוסק ב:: מתחרה בפיתוח גוף איגוד NAC
חדר כושר: קאנטרי קלאב באר שבע

ימות הבן אדם שהביא תss לארץ :p
דיון מעניין מאוד
DanikNAC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-11, 00:47   #158
NAC ישראל
חבר פעיל

הסמל האישי שלNAC ישראל

דיברתי עם לליק על הנושה הזה...הוא ואמר שבעולם פאורליפתינג עמיתי צוחקים על ss הזה ולא רואים אותו ממטר...חחחחחחחח...שזה המצאה של הלוזרים שלא יכולים להתקדם בשום דבר-לא פאורליפתינג ולא פיטוח הגוף...ולפי כמה חברה שאני מכיר ושמיתעסקים בזה זה נכון מאוד... ))
NAC ישראל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-11, 00:57   #159
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NAC ישראל צפה בהודעה
דיברתי עם לליק על הנושה הזה...הוא ואמר שבעולם פאורליפתינג עמיתי צוחקים על ss הזה ולא רואים אותו ממטר...חחחחחחחח...שזה המצאה של הלוזרים שלא יכולים להתקדם בשום דבר-לא פאורליפתינג ולא פיטוח הגוף...ולפי כמה חברה שאני מכיר ושמיתעסקים בזה זה נכון מאוד... ))
פששששש סטס הפצצת

אם חבר'ה צעירים שמתחילים את דרכם בחד"כ נקראים לוזרים אז שתהיה לי בריא...
חוצמזה אף אחד לא המציא את זה, זה תמיד היה שם, פשוט מתודה שונה של אימוני כוח.
ד"א יש פה כמה חבר'ה שעשו את התוכנית הזאת ומרימים אפילו יותר ממך בסקוואט ובדדליפט, היית מאמין?!
טוב נו, תכלס הם לוזרים איך הם לא ידעו שלא צריך לעבוד קשה בשביל להתקדם, אפשר לקנות סוכריות במכולת והכל יסתדר לבד.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-10-11, 03:00   #160
harder
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי DanikNAC צפה בהודעה
ימות הבן אדם שהביא תss לארץ :p
דיון מעניין מאוד
נכון בגלל SS חסר גברים ישראלים שמדגמנים מול הומאים במצלמה ומחפשים עובדים לעסק.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי NAC ישראל צפה בהודעה
כנראה שהם לא יודעים מה המשמעות של STARTING STRENGTH
ומקרה הלוזרים האלה תרמו הרבה לספורט הזה בכל העולם וגם מאמנים עשרות ועם לא מאות ספורטאים מוצלחים בתחום הפווארליפטינג\weightlifting
harder מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה