ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > גלריות הגולשים

גלריות הגולשים פרום זה מיועד לפרסום תמונות אישיות על מנת לקבל ביקורת בונה וחוות דעת הגולשים.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-12-09, 21:12   #21
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

hardcore!!!!!!!!!!!!!!
הדאמבלים הכי כבדים אצלנו רק 65 קילו ... דאמבלים משעממים רצח אני עושה איתם הנפות לצדדים RM20
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-09, 21:37   #22
king l8
חבר פעיל

הסמל האישי שלking l8

איזה מכון תענוג ..

משקל: 95
גובה: 1.85
מסה בכל הכח בלי לראות בעייניםם !
king l8 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-09, 21:49   #23
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

ציטוט:
פורסם במקור על ידי locke צפה בהודעה
פייי זה אחד מהכונים הכי טובים שראיתי עד עכשיו בארץ...
דאמבלים של 100 קילו? פאאאק, במכון שלנו יש עד 40, למרות שבקרוב אני עושה במכון חדש שעומד להפתח אוטוטו בקריות, אמור להיות שם דאמבלים עד 70

אתה מדבר על המכון כושר שעומד להיפתח בשקם בקרית מוצקין? כי אם כן הבנתי מאנשים שהם קיבלו פלאיירים הביתה ורשום שמה שהדאמבלים מגיעים עד ל50 קילו גג
אני גם כמוך שמעתי מחבר'ה שאמור להיות שמה דאמבלים של 70 קילו כל מה שנותר לעשות זה לבדוק את המקום אם הוא נפתח כבר
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-09, 23:27   #24
Shauder
חבר פעיל

הסמל האישי שלShauder

חדר כושר: תקוותנו אשקלון

לא רע

Shauder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-12-09, 23:30   #25
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
אפשר, אין בעיה בכלל . לזרוק לצעוק וכו'... אם אתה עובד סט כבד

תקשיב , היום כל המכוני כושר "קפיטליזם" כמו הולמס פלייס , נראים אותו דבר , ממתגים את עצמם אותו דבר, השאיפה שלהם זה כסף, אווירת "בריאות" וזה במרכאות בכוונה, וכמה שיותר מנויים. הם יקנו לך את הציוד הכי חדיש שנראה "מהעתיד הרחוק" יביאו 300 סוגי מכשירים לכל סוג של שריר , יביאו מדריכי כושר גדולים כאלה עם רגלי תרנגולת ובחורות פיטנס שרצות 60 קילומטר ביום... מסכי lcd שישדרו לך סרטים ממיטב הערוצים ואת המוזיקת האוס העכשווית מהמועדונים או בדיעבד מה שטוחנים לנו ת'מוח איתו ב 99 fm או גלגל"צ בשעות מסוימות והרי לך מכון כושר עכשווי, טרנדי , עם אספרסו בר ושיעורי פילאטיס ושיעורי ספינינג ושייק חלבון ב 30 שקל. עם מוזיקת האוס, ויופי טופי...

קנית מנוי ב 3,400 שקל וקיבלת כאב ראש, מכשור שיש עליו תור של 30 אנשים כי הם מדברים 8 דקות בין סט לסט על הכוסית שנמצאת על ההליכון מספר 284 מתוך 600 , או על הסרט שמשודר כרגע במסך מספר 16 , או על העבודה הממש ממש משעממת שלהם. והם עם ידיים גדולות רגליים קטנות וחזה מעורר רחמים.

אה וכמעט שכחתי , כרטיס פלסטיק עם התמונה שלך עליה במטושטש..
באמת שווה 3,400 שקל.

וזה בסדר, אין לי בעיה עם זה, אני לא מתאמן באווירה כזו.. אני מגיע בשביל להתאמן, אני מגיע בשביל לגדול, אני הולך למכון כושר אחרי שאכלתי כל כך הרבה והכנתי את עצמי כל כך הרבה בשביל לעבוד כבד וכמה שיותר.. נראה לי שכולם יסכימו איתי על זה.

ואתה? אתה כנראה מגיע בשביל הבחורות מסכי ה lcd , האספרסו באר והחברים שבאים לדבר על ההיא וההוא והעבדה שלהם , ובין סט לסט הם יושבים 6 דקות לדבר... אירוע חברתי ..
לא רק זה אתה גם משלם על המכון כושר הזה 3,400 שקל לשנה.. אתה משלם 283 שקל לחודש.. בשביל לשתות שייק חלבון שקר כלשהו ב 30 שקל לראות בחורות רצות , שהמדריך יגיד לך שדדליפט דופק ת'ברכיים. סקוואט דופק ת'גב. ועדיף שבכלל תעבוד עם המכונות כי המשקולות החופשיות לא בשבילך....

אה אבל יש תור של 8 דקות בין סט לסט ... החברים שלך משוחחים כרגע על אספרסו בבר.

אני ..

אני משלם 1,000 לחודש ומקבל מכון שיש בו כלוב , יש בו rack , יש בו אנשים שגדולים ממני, חזקים ממני, מסורים ממני ויש לי לאן לשאוף .

אם זה לא נותן מוטיבציה אני לא יודע מה כן. אני מקבל את כל הציוד שאני צריך בלי כל הוואנטות של המכון כושר קוקסינלים שאתה נמצא בו..

בהצלחה
תפסיק!אני אתן לך באן!!!
אתה גורם לי לקנא

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 00:27   #26
kolo
Banned

הרדקור יס מאן יוההההה
kolo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 00:30   #27
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or 17 צפה בהודעה
חח נישמע חרא של מקום שילך ליזדיין....

המכון שהולי מדבר עליו נישמע לי בן מטורף .
כן 1,000 שקל לשנה

אחי , אתה מבין מה זה המחיר הזה... הכי זול שיש במרכז, והארדקור לפנים אין דברים כאלה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Locke צפה בהודעה
פייי זה אחד מהכונים הכי טובים שראיתי עד עכשיו בארץ...
דאמבלים של 100 קילו? פאאאק, במכון שלנו יש עד 40, למרות שבקרוב אני עושה במכון חדש שעומד להפתח אוטוטו בקריות, אמור להיות שם דאמבלים עד 70
ציטוט:
פורסם במקור על ידי menib13 צפה בהודעה
מכון הזה חלוםם איך אני מקנא בך שיהיה בהצלחה
ציטוט:
פורסם במקור על ידי king l8 צפה בהודעה
איזה מכון תענוג ..
ציטוט:
פורסם במקור על ידי kolo צפה בהודעה
הרדקור יס מאן יוההההה
חבר'ס מי שרוצה יכול לבוא להרשם זה בהחלט מכון תענוג .. והאווירה שם אחרת לגמרי מכל מכון כושר שהייתי בו
זה מזכיר לי את המכון של ארבל "נאוטילוס" אני חושב קוראים לו בכפר סבא... משהו בסגנון

רק שהמכון כושר הזה הוא בסגנון
animalpak
ישן 29-12-09, 00:48   #28
podpod
חבר מתחיל

ברירת מחדל מה צריך יותר מדאמבלים?

אני אישית לא צריך יותר מזוג דאמבלים, אפשר לעשות איתם הכל.
אז בשביל מה בכלל צריך חדר כושר?
קונים משקולות וספה ויש חדר כושר מבלי לצאת מהבית
podpod מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 01:07   #29
or 17
חבר פעיל

הולי עשיתה בסכל רב,באמת ..אתה לא יודע כמה אני הייתי רוצה להיתאמן במכון כזה ולא באיזה מכון של מיזדיינים בתחת.
ישן 29-12-09, 01:09   #30
טייני
הרס רש"י שליטא

הסמל האישי שלטייני

כללי:: הרס הנביא

ציטוט:
פורסם במקור על ידי podpod צפה בהודעה
ונשארים עם גוף שעדיף שבאמת לא תצא מהבית.
טייני מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 05:09   #31
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

ציטוט:
פורסם במקור על ידי podpod צפה בהודעה
אני אישית לא צריך יותר מזוג דאמבלים, אפשר לעשות איתם הכל.
אז בשביל מה בכלל צריך חדר כושר?
לא ידעתי שאפשר לעשות דדליפט עם דאמבלים
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 07:46   #32
mr.bones
חבר מתחיל

כללי:: מר.עצמות
עוסק ב:: בעיסוקים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
ואתה? אתה כנראה מגיע בשביל הבחורות מסכי ה lcd , האספרסו באר והחברים שבאים לדבר על ההיא וההוא והעבדה שלהם , ובין סט לסט הם יושבים 6 דקות לדבר... אירוע חברתי ..
לא רק זה אתה גם משלם על המכון כושר הזה 3,400 שקל לשנה.. אתה משלם 283 שקל לחודש.. בשביל לשתות שייק חלבון שקר כלשהו ב 30 שקל לראות בחורות רצות , שהמדריך יגיד לך שדדליפט דופק ת'ברכיים. סקוואט דופק ת'גב. ועדיף שבכלל תעבוד עם המכונות כי המשקולות החופשיות לא בשבילך....
בהצלחה
תודה על הירידה שנתת עליי.. אני לא מגיע בשביל הכוסיות והlcd (למורות שהכוסיות זה נחמד אחרי אימון) ואני גם לא שותה באספרסו באר קפה ב150 ש"ח עם המאמן המגודל שמספר שדדליפט זה דופק תברכיים (אגב הוא לא שזה בהחלט נדיר במכונים כאלה), אני לא מחכה 30 דק' לספסל או משקל (בעיקר כי אני מגיע בשעות בוקר בלבד מהסיבה הזאת) אני אפילו לא עושה מכונות והמטרה שלי היא גם לגדול! ראית מזה? גם בהולמס פלייס יש אנשים שרוצים לגדול.. נכון שזה מכון בריאות שבנוי על הקטע החברת ועל כל 100 מנויים יש 1 רציני אבל אני מעדיף שתיהיה לי מקלחת במכון לפני שאני הולך לעבודה, לוקר, רשת של מכונים בכל הארץ שאני יכול להכנס אליהם אם אני תקוע בטיזינאבי ומישהו שאני יכול לתת לו בראש אם משהו לא מוצא חן בעייני.. לא צריך להתעצבן עליי על זה, כל עוד אתה נהנה במכון הזה אני מאחל לך רק הצלחה ועמידה ביעדים ואפילו מעבר (אני חושב שגם סיימתי תהודעה הקודמת בנימה הזאת) אבל אין צורך לשפוט את כל האנשים שהולכים להתאמן במועדוני "בריאות" כ"לא רציניים".
mr.bones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 09:59   #33
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

בונא אורי איפה זה איזה אזור?
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 10:19   #34
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bones צפה בהודעה
תודה על הירידה שנתת עליי.. אני לא מגיע בשביל הכוסיות והlcd (למורות שהכוסיות זה נחמד אחרי אימון) ואני גם לא שותה באספרסו באר קפה ב150 ש"ח עם המאמן המגודל שמספר שדדליפט זה דופק תברכיים (אגב הוא לא שזה בהחלט נדיר במכונים כאלה), אני לא מחכה 30 דק' לספסל או משקל (בעיקר כי אני מגיע בשעות בוקר בלבד מהסיבה הזאת) אני אפילו לא עושה מכונות והמטרה שלי היא גם לגדול! ראית מזה? גם בהולמס פלייס יש אנשים שרוצים לגדול.. נכון שזה מכון בריאות שבנוי על הקטע החברת ועל כל 100 מנויים יש 1 רציני אבל אני מעדיף שתיהיה לי מקלחת במכון לפני שאני הולך לעבודה, לוקר, רשת של מכונים בכל הארץ שאני יכול להכנס אליהם אם אני תקוע בטיזינאבי ומישהו שאני יכול לתת לו בראש אם משהו לא מוצא חן בעייני.. לא צריך להתעצבן עליי על זה, כל עוד אתה נהנה במכון הזה אני מאחל לך רק הצלחה ועמידה ביעדים ואפילו מעבר (אני חושב שגם סיימתי תהודעה הקודמת בנימה הזאת) אבל אין צורך לשפוט את כל האנשים שהולכים להתאמן במועדוני "בריאות" כ"לא רציניים".
אם תעלה למעלה ותראה את התגובה שאתה כתבת , הנימה שסיימת את ההודעה שלך הייתה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mr.bones צפה בהודעה
הייתי שם לפני שהם שיפצו, עם כל הכבוד לזה שבהחלט יש שם ברזלנים ומקבלים מנת gh מתנה בהרשמה - הכל מבולגן שם ומלא חלודה, אומנם בהחלט מכון לרצניים אבל גם קצת בעייתי למי שלא טוחן ברזלים בלבד ולא מסוגל לעשות לחיצת חזה של 120 קילו.. כל עוד אתה נהנה אז בכיף שיהיה לך, אני אשאר בהולמס פלייס (כן כן.. אין שם משקולות, אין שם רציניים, כל היום כוסיות ומוזקיה רועשת בלה בלה)
נימה נחמדה ? כל ההודעה שלך עוקצנית מלכתחילה (איזה מזל שהכל רשום אה?)
ואני לא מתעצבן בכלל , לא רק עלייך אלא בכלליות אני לא אדם עצבני ההיפך אחי.. כתבתי לך .
זה בסדר.. שאתה מתאמן במכונים כאלה. לי אין בעיה עם זה, יש לי בעיה עם המכונים עצמם לא איתך או עם המתאמנים שם.
תחשוב מה אתה אומר בעצם , אתה אומר שאתה רוצה לגדול וזו המטרה שלך, אז איך יכול להיות שתבחר במקום שבו הגדילה שלך תהיה יעילה פחות ?
זה כמו שיציעו לך שיטה שעובדת ומביאה תוצאות אופטימליות ואתה תבחר בדרך שתניב תוצאות פחות אופטימליות ותרצה את אותה מטרה... זה אבסורד.
עכשיו אני לא אומר שאין במוכנים האלה מתאמנים רציניים יצא לי להציץ בהולמס פלייס ובגו אקטיב המון פעמים ולראות אנשים שלא מביישים מתחרים בקטגוריות גבוהות.
אך יש הבדל רציני בין האווירה במכון "קפיטליזם" כמו הולמס פלייס ורשתות אחרות לבין מכונים קטנים של ברזלנים.
שים לב זה לא רק על מכוני כושר, כל מקום או עסק או שירות שלפתע נעשה רשת רצינית , התלכלך העלה מחירים נתן פחות והתחיל לחשוב על כסף לא על טובת לקוחותיו...
את אנטולי , אני מכיר אישית. את הבעלים של הסניף שאתה מתאמן בו אני בספק אם תכיר , ואם כן אז המעגל אבטחה שלו ינטרל אותך (צוחק) .
שוב שלא תחשוב שיש לי משהו נגדך , ההודעה שלך הצטיירה קצת אחרת ממה שהתכוונת אני מניח... או שצדקתי והיא יצאה בול .
ישן 29-12-09, 10:20   #35
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי logout צפה בהודעה
בונא אורי איפה זה איזה אזור?
הרצל אחי , ממש ממש בפינה של הירקניה ושווארמה לונדון אחי ...
ישן 29-12-09, 11:48   #36
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
לא ידעתי שאפשר לעשות דדליפט עם דאמבלים
אפשר לעשות דדליפט עם דאמבלים... רק שאם אין לך מספיק משקל זה מגביל, ובתכלס אין על דדליפט עם מוט
ישן 29-12-09, 14:08   #37
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי haim15 צפה בהודעה
אפשר לעשות דדליפט עם דאמבלים... רק שאם אין לך מספיק משקל זה מגביל, ובתכלס אין על דדליפט עם מוט
אצלנו אתה יכול לעשות דדליפט עם דאמבלים של 110 כל יד...

ישן 29-12-09, 14:53   #38
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ד"א......לכל מי שאומר שהוא מעדיף מכונים שאין עם מי לדבר ושאף אחד לא מציק לו בד"כ לא יודע על המ הוא מדבר

האווירה בזמן האימון כל כך חשובה ואין דבר שגורם לך ליותר מוטיבציה לשבור שיאים כשיש חבר'ה גדולים ממך וכאלה שרוצים להיות גדולים כמוך ושכולם מתאמנים לאותה מטרה ובאטרף כמעט כמוך ויותר ממך
ותמיד יש כמה חבר'ה שיעמדו לידך יעודדו אותך יסתלבטו עלייך יעזרו לך ובכלל יתנו לך הרגשה שאתה בבית
ותמיד יש לך מסביבך רעש של צעקות וברזלים וגניחות מאמץ

אישית אני מעדיף להתאמן בשעות שיש הרבה אנשים [אצלי במכון] כי תמיד יהיו חבר'ה סביבך באותו הראש שאתה יכול לשאווף אליהם או שהם שואפים אלייך וזה תמיד כיף להתאמן באווירה כזאת

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-12-09, 14:59   #39
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
ד"א......לכל מי שאומר שהוא מעדיף מכונים שאין עם מי לדבר ושאף אחד לא מציק לו בד"כ לא יודע על המ הוא מדבר

האווירה בזמן האימון כל כך חשובה ואין דבר שגורם לך ליותר מוטיבציה לשבור שיאים כשיש חבר'ה גדולים ממך וכאלה שרוצים להיות גדולים כמוך ושכולם מתאמנים לאותה מטרה ובאטרף כמעט כמוך ויותר ממך
ותמיד יש כמה חבר'ה שיעמדו לידך יעודדו אותך יסתלבטו עלייך יעזרו לך ובכלל יתנו לך הרגשה שאתה בבית
ותמיד יש לך מסביבך רעש של צעקות וברזלים וגניחות מאמץ

אישית אני מעדיף להתאמן בשעות שיש הרבה אנשים [אצלי במכון] כי תמיד יהיו חבר'ה סביבך באותו הראש שאתה יכול לשאווף אליהם או שהם שואפים אלייך וזה תמיד כיף להתאמן באווירה כזאת
יישר כוח , הבעיה היחידה שאני לא מבין רוסית...
ישן 29-12-09, 16:34   #40
EGoldStar
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Max90kg צפה בהודעה
hardcore!!!!!!!!!!!!!!
הדאמבלים הכי כבדים אצלנו רק 65 קילו ... דאמבלים משעממים רצח אני עושה איתם הנפות לצדדים RM20
אתה עושה הנפות לצדדים עם 65 קילו ואתה שוקל רק 90 קילו?
EGoldStar מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

תיוגים
אלופים, ברזלים, לחיצת חזה, מכון כושר, מתחרים, תמונות, תמונה מאימון, הארדקור

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא