ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-12-06, 12:57   #1
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נדב
איתי שאלה אחת
עזוב את השחורים באפריקה שרוצחים
אתה חושב שכ-ל האפרו אמריקאים מקומם לחיות בשטח נפרד מהלבנים?
כפעיל בפורומים בנושאים האלה בחול, אני יכול להגיד לך שיש תנועה גדולה שדוגלת ב- SEPERATISM ,זה אומר הפרדה.
ישן 01-12-06, 09:22   #2
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

הוא רשם כבר למה הוא רוצה שם יגורו במקום אחר ,בגלל אותו אחוז שהורג,רוצה,אונס וכו'...(אני הסקתי את מסקנתי)
יכול להיות שאילו שיאגרו לפה יעשו אותו דבר ,לפחות יהורידו את התרבותינו.
הוא לא מתנגד ולא אוהב אותם בגלל שהם שחורים\לבנים אלא בגלל אותם דברים שאחיהם עושים.
כאשר אתה אוהב מישהו,דת ,עם אוהבים אותם לרוב לפי הרוב שנימצא בו ולא לפי אחדים .
ניתן לך דוגמא : מי אתה תואהב יותר בן אדם אחד שתומך בך או שעשר מתנגדים לך ,התשובה ברורה ,אותו דבר פה השינא נגרמת בגלל אותם ,הרוב, הפוגע ,הלא מתורבת ,"הרע", זאת הסיבה שלא רוצים שהם יבוא לפה או בכלל השינאה אליהם
AB6Killer מנותק  
ישן 01-12-06, 13:17   #3
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אני חושב שהגזענות כאן כלפי האתיופים היהודים היא מחליאה.
בכלל, גזענות נגד השחורים, שחולקים את אותו הגורל המר עם היהודים, זה דבר איום ונורא. אני מדבר כאן על היטלריזם לשמו - דרוויניזם חברתי וכו', אבל מלחמת הגזעים בארה"ב היא הדבר האחרון שיעניין אותי היום כשיש לי מדינה כ"כ מתוסבכת...
אבל נגד אתיופים שאנשים לא רוצים לגור לידם? זה פשוט מחליא. מדינת ישראל היא גג ליהודי העולם, מקום שהקמנו כדי שנוכל לחיות פה בשקט, וגם פה מבקשים לעשות סלקציה?
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
ישן 01-12-06, 13:34   #4
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
אני חושב שהגזענות כאן כלפי האתיופים היהודים היא מחליאה.
בכלל, גזענות נגד השחורים, שחולקים את אותו הגורל המר עם היהודים, זה דבר איום ונורא. אני מדבר כאן על היטלריזם לשמו - דרוויניזם חברתי וכו', אבל מלחמת הגזעים בארה"ב היא הדבר האחרון שיעניין אותי היום כשיש לי מדינה כ"כ מתוסבכת...
אבל נגד אתיופים שאנשים לא רוצים לגור לידם? זה פשוט מחליא. מדינת ישראל היא גג ליהודי העולם, מקום שהקמנו כדי שנוכל לחיות פה בשקט, וגם פה מבקשים לעשות סלקציה?
סים לב למה שרשמתה אחי בשורה האחרונה!
"כדי שנוכל לחיות פה בשקט"
הבעיה שבחלק מהמקומות אם אחוז גבוה של עולים מאתיופיה אתה לא יכול לחיות בשקט!!!
למה כי יש כל היום מכות,ובלאגן,ואתה הולך בשכונה שלהם באים ומחפשים לריב איתך סתם כי אתה לא מהאיזור או כל סיבה מפגרת אחרת בגלל זה חלק מהאנשים במדינה או שעוברים דירה למקום על רמה יותר..או שאם אין להם תקציב לזה מבקשים לעשות סלקציה!
שלא תחשוב שאני שונא את כל האתיופים בכלל לא יש לי דווקא חבר אתיופי אחד הסטלנים,אבל מה אם תישאל אותו הוא בעצמו יגיד לך שבמקום שיש אחוז גבוה של אתיופים יש פשע ובלאגן (דימונה,באר שבא,גדרה,ועוד) והאתיופים זאת לא דוגמא טובה בכלל לנושא הזה על השחורים באמריקה כי הם תרבויות שונות לגמרי,והאתיופים בארץ הם מיעוט מבוטל לא כמו השחורים בארצות הברית
Night_Wolf מנותק  
ישן 02-12-06, 03:30   #5
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

בולט,
זה הרעיון במדינה. אנחנו לא ארצות הברית שעושים לך בדיקות מכאן ועד להודעה חדשה לגבי המצב הכלכלי והמשפחתי טרם נותנים לך ויזה.
גם סבתא וסבא שלי הגיעו לארץ עניים מרודים, אחרי שואה, אנשים עצובים שמגיעים מתרבות זרה אירופאית למדינה עם מזג ים-תיכוני. אני מנחש שגם מרבית המשפחות היו כך.
מדינת ישראל היא גג לעם היהודי, גם לחלקים שמגיעים ללא ממון ויהוו נטל כלכלי כהגדרתך. זו המדינה היחידה עם ייעוד ומטרה.
האופציה היחידה שלנו זה לסבסד אותם, לתת להם מה שצריך, להראות להם שלמדינת ישראל אכפת מהם. זו דרך אגב גם הדרך אל מול ערביי ישראל, כמה שקשה לי לומר את זה. לקרב אותם למדינה, לגרום להם להלחם בשבילה ולא לבגוד בה - כי כשיגיע זמן האמת ומלחמה גדולה באמת תפרוץ, לא נוכל להתמודד עם גיס חמישי - אוייב בתוכנו. אין קשר לדיעה שלי לגבי הערבים, אין קשר לדיעה שלך לגבי האתיופים, מדובר כאן על מה שצריך להעשות - גם אם זה אומר שהמיסים שאני משלם יגדלו, גם אם זה אומר שרמת החיים שלי תהיה מעט נמוכה יותר, כי זו השקעה שתחזיר את עצמה במובן של קיום מדינת ישראל.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק  
נושא נעול