ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-06-09, 22:23   #21
BambaBuilder
חבר פעיל

הסמל האישי שלBambaBuilder

עוסק ב:: לישון,לאכול,לישון כבר אמרתי?
חדר כושר: קאנטרי גלי גיל

כל הכבוד!

מקווה שזה יעזור לקבל התחום הזה.
BambaBuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 22:46   #22
Yoshi-Moto
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

אביב אתה מלך.
באמת מעריך אותך ותופס ממך, בלי שום קשר לכתבה.

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 22:50   #23
ruhl
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
כדורגל עאלק.
תפסיק עם התמימות עובדים עליך, זה לא כדורגל.
העלובים האלה לא יכולים להתקבל לליגה שישית בבלגיה.
הגיע זמן שאנשים יתעוררו, מספיק עם הבלוף הזה.
צריך להכריז על הגועל נפש הזה כליגה חובבנית ולהגביל לשכר מינימום של 4000 שקל, גם זה הרבה בשבילם.
תתפלא, רובם ישחקו עבור סכום כזה.
פשוט לא תהייה להם ברירה.
כעקרון אתה צודק אבל זה מה שיש בארץ ואין הרבה מה לעשות עם זה,כדורגל הוא משחק האהוב והנצפה בעולם .
ככל חרא שהוא לא יהיה כאן בארץ עדיין העיתנינות בו תיהיה מאוד גדולה...
אתה לא יכול להשוות כדורגל לפיתוח גוף ,פיתוח גוף מעניין רק את אלו שמתאמנים ועוסקים בזה כדורגל זה תרבות...
הלוואי ומתישהו גם פיתוח גוף יהפוך לתרבות.אבל שוב לא משנה איזה חרא הכדורגל כאן הוא עדיין ישאר הספורט הדומיננטי.
ruhl מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 23:04   #24
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ruhl צפה בהודעה
כעקרון אתה צודק אבל זה מה שיש בארץ ואין הרבה מה לעשות עם זה,כדורגל הוא משחק האהוב והנצפה בעולם .
ככל חרא שהוא לא יהיה כאן בארץ עדיין העיתנינות בו תיהיה מאוד גדולה...
אתה לא יכול להשוות כדורגל לפיתוח גוף ,פיתוח גוף מעניין רק את אלו שמתאמנים ועוסקים בזה כדורגל זה תרבות...
הלוואי ומתישהו גם פיתוח גוף יהפוך לתרבות.אבל שוב לא משנה איזה חרא הכדורגל כאן הוא עדיין ישאר הספורט הדומיננטי.
אני לא משווה, גם אני אוהב כדורגל, ואני לא תמים, ברור שבאדיבילדינג תמיד יהיה בשוליים, זה אגב בסדר גמור. טוב לי להיות בשוליים מהרבה בחינות, אבל כן צריך שיהיו פרופורציות.
כשליגת כדורגל משוחקת ברמה של פחות ממתנ"ס לגימלאים צריך להפחית את רמת החשיפה של החולירות האלה, האוכלי חינם, הכרוכיות, המגעילים את הנשמה.
לא יתכן שיכתבו כל כך הרב על כלום.
יודע מה, תן לי עיתון שלם על ליאו מסי וכריסטיאנו וקאקא, לא תשמע ממני מילה כי זה כדורגל אמיתי.
אבל רוני גפני רוני גפני??!!
וחוץ מזה אדם שזוכה בסגן מר עולם ראוי לחשיפה, לפחות כיתוב תמונה לפחות משהו, והאמן לי שאף אחד לא עושה לו טובה, אי צופה מאות תגובות על הטור הזה לאחר שיפורסם, שמעתי שהיו הדים מצויינים לכתבה שפורסמה בידיעות תקשורת.
תמצא לי בנאדם אחד שלא עוצר שנייה לראות את הדף כאשר הוא נתקל בדבר מרהיב כזה.
אבל במקום זה כותבים ששטראובר לא סגר עדיין במכבי תל אביב.
אה, בעצם זה היה איתות אחרון לברצלונה לקפוץ על המציאה: קדימה חברים שטראובר פנוי למי אתם מחכים?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 23:04   #25
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

כדי לשפר את הכדורגל, זה בראש ובראשונה בחינוך.

כשטל בן חיים עבר לבולטון דני ענבר הלך לראיין אותו, הוא הסביר שההבדלים בין שם לפה הם שמיים וארץ.
2-3 אימונים ביום, במקום להתעורר ב11 ולהגיע למגרש ב13:00 כמו בארץ, הוא היה צריך להגיע למגרש ב7 בבוקר. ועוד בהמשך היום יש עוד אימון.

בגלל זה מזמנים לנבחרת ליגיונרים(שחקני חוץ) למרות שבחו"ל הם רק יושבים על הספסל.
הם עדיין עדיפים על שחקנים פעילים בארץ.

Eitan Davidovich
עוזר גם בפייסבוק.

ישן 30-06-09, 23:05   #26
LoveToBe
חבר פעיל

כללי:: מפתח גוף שאוהב את התחום
עוסק ב:: לאכול נחשב?
חדר כושר: B-You

יצאת תותח רצח אחי!
כל הכבוד לך גבר=]!
ישן 30-06-09, 23:07   #27
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yoshi-moto צפה בהודעה
כדי לשפר את הכדורגל, זה בראש ובראשונה בחינוך.

כשטל בן חיים עבר לבולטון דני ענבר הלך לראיין אותו, הוא הסביר שההבדלים בין שם לפה הם שמיים וארץ.
2-3 אימונים ביום, במקום להתעורר ב11 ולהגיע למגרש ב13:00 כמו בארץ, הוא היה צריך להגיע למגרש ב7 בבוקר. ועוד בהמשך היום יש עוד אימון.

בגלל זה מזמנים לנבחרת ליגיונרים(שחקני חוץ) למרות שבחו"ל הם רק יושבים על הספסל.
הם עדיין עדיפים על שחקנים פעילים בארץ.

כדי לשפר צריך לעשות דבר פשוט: קרטל של משכורת מינימום.
האמן לי זה יפתור הכל.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 30-06-09, 23:16   #28
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

אני לא זוכר איזו קבוצה זה הייתה, אבל לפני כמה שנים(לא יותר משנתיים-שלוש) הייתה כתבה על אחת הקבוצות בליגה, שקיבלה עונש ריצה רבע שעה סביב המגרש.
באותה כתבה היו מצורפים ציטוטים של השחקנים "הרסו לנו את הרגליים"
אני אחפש את זה עוד מעט.

Eitan Davidovich
עוזר גם בפייסבוק.

ישן 30-06-09, 23:35   #29
eden.B.
חבר פעיל

הסמל האישי שלeden.B.

עוסק ב:: אבטחה ושמירה
חדר כושר: אין לו שם חחח

כל מילה=זהב אין יותר מה להוסיף.
כל הכדורגלנים האלה שיושבים כל היום בבית וממזיזים תתחת שלהם פעם ביום-יומיים לאימון כשהם מקבלים משכורת עתק לעומת באדיבילדרי שקורעים את עצמם כל השנה והם נותנים מעצמם לא שעה לא שעתיים אפילו לא 5 שעות אלא 24 שעות ביממה בשביל הספורט בין אם זה האוכל, האימנוים הארוכים, הסבל שהם עוברים לפני תחרות, ואפילו השינה שלהם!!
eden.B. מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-06-09, 23:57   #30
Tony Montana
חבר פעיל

מסכים איתך. ההתמדה פה בארץ היה פשוט זוועה ורואים את זה. דוגמא לספורטאי שבאמת נותן את כולו בשביל הענף בו הוא עוסק הוא כספי ותראו איפה הוא כרגע. עזבו את הפירסום, קחו דוגמא על ההימורים בארץ, רוב המשאבים מגיעים לכדורגל המסריח שלנו במקום להשקיע בתשתיות ומאמנים רציניים מחו"ל שיגיעו ויקדמו ענפים שבהם כן יש סיכוי.
דיי לכדורגל ההישראלי המסריח!
Tony Montana מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 00:10   #31
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

כמה שזה נכון וכמה שזה עצוב..
מעולה מעולה! כתבה מעולה כל הכבוד..

(ד"א כל הכבוד לסטאס!!)

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 00:32   #32
arik11221
חבר פעיל

כללי:: וותיק בתחום
עוסק ב:: מדריך חדר כושר

אחלה כתבה אחי כדורגל זהו הספורט הפופולרי והאהוב והמעניין ביותר בכול העולם ואין מה לעשות אים זה זה גם ישאר כך , הבעיה איתו שעצם היותו כול כך פופולרי ואהוב כול שאר סוגיי הספורט האחרים נידחקים לפינה ובימיוחד פיתוח הגוף וחבל כי ספורטאי כמו סטס שזוכה בכזה תואר ועוד בעולם ראוי בהחלט לקצת יותר פירסום מאיזה מילה או שתיים באיזה עיתון מקומי...
arik11221 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 00:43   #33
Elevation

אביב אתה רוצה מספר של העורכת של חדשות 1 או 2? תבנה אייטם איכותי (אתה עיתונאי וזה לא אמור להיות לך מסובך) ונראה מה נוכל לעשות.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 01:13   #34
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

קודם כל , כל הכבוד על המחשבה הנאה וכל עזרה לסטאס זה מעולה מבחינתנו כי באמת שמגיעה לו כל ההערכה בעולם.

דבר שני שהוא קצת מוזר לי הוא שאתה מאמין בדבקות שסדר העדיפויות הציבורי נקבע על ידי התקשורת, ואילו דעת הקהל נגזרת ממנה באופן בלעדי. יש יחסי תגמול כלשהם בין התקשורת והציבור, שניהם יחדיו קובעים את סדר היום הציבורי. התקשורת מתעלמת באופן בוטה מהספורט הזה, אבל הציבור של חובבי הספורט הזה הוא מזערי והקהל (או הקהל חובב הספורט) פשוט נגעל, משועמם ונחרד מהספורט שאנחנו אוהבים. אז, במידה רבה של פסימיות, אני חושב שבאדיבילדינג לעולם לא יעלה לסדר היום הציבורי בישראל בהקשר שאיננו אלי-האנה-העלים-מס-מכר-סטרואידים או ערבי-ענק-נשכר-להרביץ-לידוענים-על-ידי-דודו-טופז. לכן הספורט הזה גם יתקשה למצוא ספונסרים (למעט חברות שמעורבות ישירות בספורט) . זו דעתי הענווה.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 02:46   #35
Dark_Muse
חבר פעיל

הסמל האישי שלDark_Muse

כללי:: מדריך כושר

אני לא חושב שבארצות הברית באדיבילדינג זה כזה ספורט פופלארי כמו פוטבול, אז מה הקטע?
אנשים אוהבים לראות תחרות בין סמלים שהם אוהדים. נכון שהמצב בארץ הוא קטסטרופלי בכדורגל אבל זה משהו שונה לחלוטין מסוג של מופע דוגמנות של אדם אינדיבידואלי.
אנשים יכולים להתרשם אבל בסופו של דבר זה לא ממש מעניין... (כאילו, השוואת בין שני דברים שונים לגמרי).
Dark_Muse מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 02:47   #36
תום ג'יי
חבר פעיל

הסמל האישי שלתום ג'יי

כללי:: tom
עוסק ב:: בלחשוב איך אני באדיבילדר יותר טוב

חח אביב,אתה מזכיר לי את רון קופמן,גם הוא מציע ביציע העיתונות בלי הפסקה להפוך את הכדורגל בארץ לליגה חצי מקוצוענית,וזה באמת בדרך לשם,שחקנים בביתר קיצצו בכסף יעקב שחר הבין שלא שווה לשלם לשחקנים פה משכורות גבוהות...דרך אגב רון קופמן גם דואג להביא לתקשורת גל מיני ענפים נוספים וזניחים שלא זוכים לפרסום...

האמת,בוא נהייה כנים,כל מי שמתעסק בפיתוח גוף,אוהב להיות שונה,אוהב את המבטים ההמומים שהוא מקבל ברחוב,ואת המבטים ההמומים של השחיפים ושל הבנות בחדר כושר כשהוא נכנס מתחת סקאווט של 220 קילו..או כשהוא בפאמפ מטורף,אנחנו פשוט מתים על ההרגשה הזאת של להיות שונים...שכשיוצאים למסיבה או לפאב כולם שם עם הוודקה שלהם או עם הערק,ואני עם הדיאט קולה,מחשב מתי אני צריך לצאת החוצה ולהתארגן על אוכל...

אסור לנו להרגיש מקופחים,אני רואה את זה כמו שענפי אקסטרים לרוב האנשים אין אומץ להתקרב אז גם לפיתוח גוף לרוב האנשים אין אומץ להתקרב..אני מקווה שסטאס יקבל ספונסר ושארגון מכובד כמו naba יקבל תקציב מהמדינה כדי להעמיד תחוריות ברמה יותר גבוה משנה לשנה
תום ג'יי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-07-09, 08:18   #37
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

רק למען הסדר הטוב: אני מבסוט מהשוליים, לא חושב שמישהו מרגיש מקופח, בטח לא סטאס, בטח לא אני.
מה שבאתי זה להדגיש נקודה של קיבעון, לא רוצה שיקדישו לסטאס כפולת אמצע, לא צריך עליו מהדורת חדשות, אבל בחייאת רעבאק כמה מטומטמים ומקובעים אפשר להיות? עורכי המדורים פשוט מפסידים, לא ביקשתי טובה אלא הצעתי אייטם חריג ומעניין, שיש לו מקום לגיטימי.
יודע מה? כיתוב תמונה.
יש מישהו, אחד תראה לי, שלא יעצור שנייה להסתכל מה זה הדבר הזה.
הרי זה לעשות רייטינג במלוא מובן המילה, אני כבר צופה את התגובות החזקות לטור שלי ביום שישי, לא יהיה בית אחד בכל הגליל הגולן וטבריה שאנשים לא יעצרו על העמוד הזה, מקנאה, מהערכה, מתשוקה (...)מגועל, מלא משנה מה - אבל הם יעצרו.
זה רווח נקי של העיתון, זה לא לעשות טובה לאף אחד.
לעומת זאת, קיבינימט, את מי מעניין רוני גפני?
הרי אוהדים של מכבי חיפה לא מזבים אותו.
מספיק כבר לעשות מהומה על כלום, תכתבו על ראול גונזאלס, תכתבו על דרוגבה, תכתבו על אינייסטה, מה שיש פה זה לא כדורגל ולא שחקני כדורגל.
מה שיש פה זה צער בעלי חיים.

ישן 01-07-09, 08:21   #38
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dark_muse צפה בהודעה
אני לא חושב שבארצות הברית באדיבילדינג זה כזה ספורט פופלארי כמו פוטבול, אז מה הקטע?
אנשים אוהבים לראות תחרות בין סמלים שהם אוהדים. נכון שהמצב בארץ הוא קטסטרופלי בכדורגל אבל זה משהו שונה לחלוטין מסוג של מופע דוגמנות של אדם אינדיבידואלי.
אנשים יכולים להתרשם אבל בסופו של דבר זה לא ממש מעניין... (כאילו, השוואת בין שני דברים שונים לגמרי).

משחק בין מכבי פתח תקווה למכבי נתניה זה כן מעניין?
רעבאק זה עילה לתביעה ייצוגית, צריך לתבוע את היצורים האלה שהם בכלל עולים על המגרש, וצריך לתבוע את הערוץ המשדר, עדיף כבר פסוקו של יום.

ישן 01-07-09, 08:32   #39
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elevation צפה בהודעה
אביב אתה רוצה מספר של העורכת של חדשות 1 או 2? תבנה אייטם איכותי (אתה עיתונאי וזה לא אמור להיות לך מסובך) ונראה מה נוכל לעשות.

אתה לא רציני נכון?
האם לדעתך ידידי אחרי 11 שנה בתקשורת אני זקוק למישהו שייתן לי מספרי טלפון בפורום?
יש לי מספיק ידידים עם התוכנה של "יפעת", יכול להגיע לא רק לעורך אלא גם לאשתו של התאורן.
בינתיים עוד לא הפעלתי את התותחים הכבדים, עשיתי כמה טלפונים, שלחתי מיילים.
יכול להיות שצריך קצת יותר מזה, העניין הוא שאני גם נורא נורא עסוק בעבודה, במשפחה,באימונים, כשיתפנה קצת זמן אולי נעשה חריש קצת יותר עמוק, בטוח שלא כולם מטומטמים למרות שרובם כן.

יש כל כך הרבה עיתונאים פלצנים ובלתי נסבלים שחושבים שהשמש זורחת להם מהכוס של אימא שלהם, תמיד שאני בחברתם אני שם כובע מצחייה, מסיט אותו קדימה ומשתדל שלא להתערבב כי הם דוחים אותי.
במסיבת העיתונאים לחשיפת רצח דנה בנט היו כל העולם וסבתא שלו, אני הסתגרתי בצד עם צוות ההפקה של הרדיו, עשיתי את השידור שלי ועפתי משם כמו טיל.
לעומת זאת, איכשהו תמיד כשיוצא לי מפגש עם באדיבילדרים אני מרגיש שאלה אחים שלי, בחתונה של גיל זה היה תענוג, בחדר החימום בנאבא זה היה נהדר לראות את הפרגון וההבנה.

ישן 01-07-09, 08:36   #40
monster
חבר פעיל

הכדוגל בארץ פשוט בושה ,אני הפסקתי ללכת למשחקים כדי
לא לממן לחבורת אפסים הזאת את משכורות העתק שהם מקבלים.

אבל אם בעתון כותבים על כדורגל כנראה שזה מה שמוכר,
את בעלי העיתונים מענין כמה עיתונים נמכרו.
monster מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה