ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-05-13, 02:03   #41
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

קראתי את שני השרשורים בקפדנות התסכלתי בפייסבוק והשוויתי... אומנם כמו שהניגרי אומר קל לדבר שלא היית בתחרות עצמה, ומנסיון (קצר) מתחרים פנים מול פנים נראים ה-ר-ב-ה יותר גדולים מאשר על במה. אבל כמה מסקנות - עושה רושם שהשיפוט לא היה וואו, לא רואה איך דני חן צריך להיות רביעי כאן, יש גם מקום לתהות איך לב לקח אלוף האלופים שהוא באופן חד משמעי לא גדול במיוחד. מנגד, נחשו מה? אני לא שופט. נחשו מה? גם דני חן לא. נחשו מה? אף אחד כאן גם לא. אולי גם השופטים של nac לא עברו שום הסמכה אמיתית מעבר לנסיון מעשי בתחרויות, שזה נותן לך לגיטימציה להיות שופט טוב? לא. כדורגלן שפרש בהכרח יהיה שופט טוב? לא. בחור שסיים תיכון בהכרח יהיה שופט רע? גם לא. השיפוט הוא סובייקטיבי, בחרתם בענף כזה, תתמודדו. אתם יודעים מה הבעיה? בגלל שזה סובייקטיבי, אז מאוד קל לבוא ולהתבכיין. דני בוא אני אספר לך משהו שלא ידעת - כל מי שאמר לך שהגיע לך לזכות? רובם חברים שלך, משפחה שלך וכו' אתה מאמין שהם אובייקטיבים? פגשת פעם אמא שחושבת שהילד שלה מכוער? לא, ואם כן תגיד לי ונדווח למשרד הרווחה. בכל אופן, הגישה שלך כלפי הנושא מצדיקה את כל השם הרע שיש כאן בפורום (ובמציאות) כלפי מפתחי גוף - נרקיסיסטים, אגואיסטים שמסתכלים רק על עצמם, אמרו לך שאתה ס1ס במועדון שיצאת עם גופיה? עשית את שלך. זה לא הופך אותך למר ישראל. כמו שאתה מעביר את הסקוואטים בזוג שלך ושל חבר שלך, ככה אתה ממליך את עצמך למר ישראל. אם אתה שואל את דעתי האישית והלא מקצועית - כן הגיע לך גבוה יותר, לא הגיע לך ראשון. תאמין או לא אבל הפתעת אותי והגעת ברמה טובה מאוד. בוא אני אספר לך חוויה אישית שלי, לפני כמה חודשים הייתה תחרות בתחום אחר - הרמות כוח. שכמו שקל לדבר בפורום כאן, קשה לבצע בתחרות אמיתית. לקחתי מקום 2 מתוך 5 בקט' של עד 90 קילו, ומקום 6 מתוך 10 בשקלול הכללי. אני כמעט לא אומר שלקחתי מקום שני כי זה לא משקף כלום. אני מדגיש שלקחתי 6 מתוך 10, כי זה מראה על הרמה הגבוהה שהייתה. להיות הכי חזק במכון זה לא נותן כלום ולא מרשים אף אחד בתחרות. אתה יודע מה מצחיק? התחרה איתי בקט' מפתח גוף, שהגיע שלישי אחרי. אתה יודע מה היה לו להגיד? שהשיפוט לא היה הוגן. אתה יודע מה יפה בזה? שההרגל של מפתחי גוף להתלונן על השיפוט - לא קיים כאן. אתה בחרת להתחרות בענף שהשיפוט סובייקטיבי. תתמודד עם התוצאות. התחרות שאני הייתי בה בתור צופה היה מחדל שיפור הרבה יותר גדול משלך, וככה כל שנה. אתה מלא בעצמך, אתה לא רואה אף אחד אחר, ראו את זה גם על הבמה. אתה יודע מה יפה בתחרויות? הם גורמות לך להבין מה אתה שווה באמת. יום טוב בי.

נ.ב
איתי במכון מתאמנים/התאמנו לפחות 5 מפתחי גוף שאני יכול למנות, כולם אנשים מעולים, חברים טובים, הגיעו לתוצאות מעולות ורק דברים חיוביים יש לי להגיד עליהם. ככה שאני לא שונא מפתחי גוף, אני שונא מפתחי גוף שמצדיקים את הסטיגמה הכל כך גרועה שיש עליהם. אם בא לך לראות תמונה שלי ולגלות שאני לא כזה ס1ס אז בכיף.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-13, 10:04   #42
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani hen צפה בהודעה
בוכה ממש לא אמרון עם כול הכבוד !!כולם ברמה יותר גבוה ממני וממך אומרים שמגיע לי ראשון!!מעבר לזה!!שהשיפוט בעצמו אני יודע שהיה מחור בצורה כזו או אחרת!ועם אתה בחור עם קצת ידע אתה יודע אך תחרות הולכת..!!
הולכת ככה לפי ניקוד גב אני והמקום ראשון שיחקנו על המקום הראושן הוא היה טיפה יותר חטוב אני הייתי יותר מאסיבי !!נקודה לי נקודה לו הולך?סבבה זה מה אני ראיתי ניקוד של השופטים ואתה יכול לראות בתמונת פה למטה שאני העלתי בפייס עכשיו.. פורנט שלי אני לקחתי בהכול כולל חזה .. צד לקחתי רגלים לקחו אותי עד המקום ה3 זה אומר לבנתים שאני בין ראשון לשני רוטינה!הייתה הכי חזקה שלי אין ספק אין מה לדבר ביכלל!!!
נקודה לי נצחתי תודה רבה אני מר ישראל לשנת 2013
https://www.facebook.com/dani.hen.92...58114377694221
תלמד לפרגן ולא לתת קרדיט למפגרים חסרי ניסון שהיו שם שופטים לא מוכרים חות מ2 שהם נתנו לי ראשון בהכול אבל שיבושם להם והינה התמונה תהנה !!!
ישן 18-05-13, 11:00   #43
DanikNAC
משתמש פעיל

הסמל האישי שלDanikNAC

כללי:: דני קגנוביץ'
עוסק ב:: מתחרה בפיתוח גוף איגוד NAC
חדר כושר: קאנטרי קלאב באר שבע

פיטנס מעל 175

אני מפציץ בגסט שו

DanikNAC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-13, 14:52   #44
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

דני מההתרשמות שלי היה מגיע לך מקום יותר גבוה..אבל אני גם יכול להסכים עם ניגרי שצריך להיות בתחרות עצמה ולראות בלייב כדי לשפוט יותר בדיוק אבל עדיין אני לא חושב שבמקרה הזה התמונות יכולות לשקר
בכלל אני חושב וכבר אמרתי את זה בעבר שחייבים להחליף שופטים מתחרות לתחרות..זה נהוג בכל ספורט בעולם אם זה כדורגל כדורסל גו'דו..וואטהבר וגם בפיתוח גוף רק לא בארץ..אי אפשר שיהיו תמיד אותם שופטים באותה תחרות מחשש לניגוד אינטרסים או התקזזות עם מתחרים מסויימים שפעם החמירו איתם ועכשיו קצת מחזירים להם
צריך קאדר של 15 שופטים מהתחום,מתחרי עבר עם ידע או אנשים שמזוהים עם התחום איך שלא תקרא לזה, שאפשר מתחרות לתחרות להחליף או לשנות הרכב שופטים בהתאם לקטגוריה. צריך לבדוק את הרגע של הספורטאים ואם יש ניגוד עניינים להחליף שופט..תמיד אמרתי שלא יכול להיות שהמתחרים עצמם מתנהגים כמו מקצוענים ומגיעים מוכנים ברמה הגבוה ביותר אבל השופט עצמו בהרבה מאוד מקרים לא טוב בלשון המועטה או מוטה מניגוד עניינים..הגיע הזמן להכשיר שופטים חדשים אם זה בקורסים או אם זה באיתור אנשים מהתחום בעלי דעת..לא יתכן שכל שנה הדבר היחיד שעולה זה הרמה של המתחרים וכל המסביב נשאר אותו דבר
ישן 18-05-13, 21:01   #45
לוזון
חבר פעיל

הסמל האישי שללוזון

ניגרי יש מצב לתוצאות של התחרות??
מי לקח מקום ראשון בכל קטגוריה..
לוזון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-05-13, 21:42   #46
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ברק שטורץ

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-13, 02:04   #47
dani hen
חבר מתחיל

עוסק ב:: מאמן כושר ומכין את עצמי לתחרות!
חדר כושר: תמיד משתנה

עוד 4 תמונות ברמה מאוד גבוה מה יש לכם לומר...? עכשיו .. אני לא אומר כלום

dani hen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-13, 03:16   #48
עמרי מרג
חבר פעיל

כן. אתה לא מפסיק לרגע להגיד כלום...
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-13, 08:06   #49
Cm_punk
Banned

חאלס להתבכיין ולהשתחצן, אתה לא מעלה נקודות זכות אצל אף אחד.
אם אתה לא יודע "להפסיד" בכבוד, אז אלך תלך להתחרות.
יצאת מקום רביעי, אתה עוד צעיר ועם פוטנציאל, תלמד לתחרויות הבאות וזהו
Cm_punk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-13, 08:48   #50
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

טוב,גם לי נמאס. אני פה כדי להבהיר לא רק לדני חן אלה לכל אלופית הצילום עצמי במעלית ומרי אולימפיה בפוטנציאל איך זה עובד.
שופטים החליטו וזה מה שקובע בסוף ואני אפרט-על פי קביעת השופטים שלגבי בקיעותם יש קונצנזוס כלל חברתי דני קיבל מקום 1 אחד,מקום 2 אחד,3 אחד ובמקום הרביעי מיקמו אותו 3 שופטים,סה"כ 18 נקודות. מקום שלישי קיבל 16,מקום חמישי 30.
זה לגבי הניקוד.
לגבי הקומבינה-אין לי מושג קלוש איך אפשר להתארגן ולשחד רוב חבר השופטים או את כולו ואיזה יתרון יכול לצאת לשופטים או לאיגוד מזכיה או אי זכיה של מיתחרה מסויים. הטענה הזאת הזוייה. ואם מוסיפים לזה מוטיבים לאומניים אז אפילו מצחיקה.
הגיע הזמן להוציא את הראש מהתחת של עצמם,חברים יקרים ולא יקרים. אני שואל,מה אני אף פעם לא דורגתי נמוך ממה שציפיתי מתוך 11 תחרויות שעשיתי? סטס לא הפסיד? מאור לא? מה הגואל הנרקסיסטי הזה?
נ.ב. חופשיים לשאול שאלות,כולל דני חן ,אני אענה.סה"כ בחרת לנהל את זה פה,יש לזה מחיר.
ישן 19-05-13, 09:32   #51
dani hen
חבר מתחיל

עוסק ב:: מאמן כושר ומכין את עצמי לתחרות!
חדר כושר: תמיד משתנה

אנטון ?תגיד את זה למאור זארזד בפנים ?שניראלי שהוא קצת בדרגה מעליך עם כול הכבוד עלייך ועוד המון המון מתחרים ושפטים בדרגות הכי גבות וכאלו גם שהיו שם שאמור לי שהמנימום שבמנימום אני הייתי אמור לקחת שני וגם לא לפי ניקוד אני אמור לקחת ראשון!!!וגם המתחרים שם יודעים את זה תהיה בטוח ..?תהיה אמיתי ולא עוד אחד ממלקקים של סטס בשביל להצדיק את התחרות שלכם הייתה אני אומר דבר אחד שיבושם לכם הטובים ביותר לצד שלי ולא ביגלל שהם חברים .. ומי שאתה חושב עליו לצדי כי הוא יודעים שמה שהיה שם זה בזיון
dani hen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-13, 09:33   #52
Cm_punk
Banned

מילים כדורבנות.
ישן 19-05-13, 10:20   #53
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani hen צפה בהודעה
אנטון ?תגיד את זה למאור זארזד בפנים ?שניראלי שהוא קצת בדרגה מעליך עם כול הכבוד עלייך ועוד המון המון מתחרים ושפטים בדרגות הכי גבות וכאלו גם שהיו שם שאמור לי שהמנימום שבמנימום אני הייתי אמור לקחת שני וגם לא לפי ניקוד אני אמור לקחת ראשון!!!וגם המתחרים שם יודעים את זה תהיה בטוח ..?תהיה אמיתי ולא עוד אחד ממלקקים של סטס בשביל להצדיק את התחרות שלכם הייתה אני אומר דבר אחד שיבושם לכם הטובים ביותר לצד שלי ולא ביגלל שהם חברים .. ומי שאתה חושב עליו לצדי כי הוא יודעים שמה שהיה שם זה בזיון
אין לי מה לשאול את מאור,כבודו במקומו.ואם לערב "אחים גדולים " זה הסגנון,אז תשאל את מאור אם שפטו אותו לפי תמונות לבד או בליין עם אנשים אחרים. אז מבחינתו ומבחינתי גם אותו דפקו באליפות אירופה אחרונה,הוא רץ והתבכיין בפורומים כמו שאתה עושה?ולא שאתה והוא ברי השוואה..
אז תילך לאיזה איגוד שאתה רוצה,תעמוד על הבמה עם שתי שקי חרה ותיקרא לעצמך מר ישראל. אצלינו בליין של 5 מתחרים מוכנים 100% (גם גיל ניסים הגיע מוכן) הגיע לך מקום 3-4,ניקוד הכריע 4.
אתה מוזמן לעלות השארות מי קנה את מי מי השופטים ואיזה אינטרס היה לנו לא להכניס אותך לשלישיה.
אתה עף על עצמך,חבר יקר.
לא רע בישביל תחרות ראשונה,מברוק על המקום הרביעי.
נ.ב. על הרוטינה אין ניקוד
ישן 19-05-13, 11:19   #54
Samsung
חבר פעיל

הסמל האישי שלSamsung

כללי:: איש הייטק ומספק שירותי מחשוב - טכנאי מחשבים בשבילכם
עוסק ב:: מחשבים
חדר כושר: אין לו שם

התגובה האחרונה של אנטון הכי חכמה כאן בדיון.
ישן 19-05-13, 11:26   #55
Cm_punk
Banned

דני, אני מציע לך להמשיך להתחרות בשביל הספורט ולא להתפס על שטויות
מי מקום ראשון - רביעי, הרי שברבה הכי גבוהה - ההבדל הוא מזערי.
אז באמת, אתה רק עושה לעצמך שם רע של בכיין - ואתה מתחיל להזכיר את יוסי אבוקסיס אימכשימו.
כמו שלא התפלאתי שקיבלת מקום רביעי, גם לא הייתי מתפלא אם היית מקום שני.
לך תעבוד חזק לקראת התחרות הבאה, שמור על פרופיל נמוך ותהיה צנוע.

האויב הכי גדול של ההצלחה זו השחצנות והגאוותנות.
ואני מזכיר לך השיפוט הוא לא שחור על גבי לבן ובגלל זה גם יש כמה שופטים - בדיוק כמו באגרוף.
המציאות היא בעיניי המתבונן. פעם זה לטובתך ופעם לרעתך!
ישן 19-05-13, 11:38   #56
the pharmacist
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

זאת לא בכיינות. זה נראה לי חיפוש אחר צדק שפה בטוח לא יקבל. אני אישית לא רואה מצב איך דני דורג פחות ממקום שני.
אגב שאפו לדני קגנוביץ בהחלט המפלצות היותר רציניות פה בארץ
ישן 19-05-13, 13:17   #57
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

הבן אדם הופתע עצם התחרות,בישבילו אין מושג כזה,הוא שופט את עצמו לפי תמונות במעלית ותגובות של חברים ומשפחה. צר לי,אבל הוא עלה להתחרות עם הטובים ממנו ודורג כפי שדורג,פעם הבאה יעלה עם הקאסט הרגיל האופייני לאיגודים אחרים ובטוח יזכה ויקרא לעצמו אלוף.
אצלינו הוא לא רצוי יותר.
ישן 19-05-13, 14:01   #58
the pharmacist
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלthe pharmacist

כללי:: שרירי וצנוע
חדר כושר: ספרינט

אז למעשה אם האיגוד של נאק טוב בשנת אור משאר האיגודים אז למעשה מקום 5 אצלכם זה מעל מקום 1 באיגודים אחרים.
תודה על האינפורמציה
ישן 19-05-13, 14:18   #59
Samsung
חבר פעיל

הסמל האישי שלSamsung

כללי:: איש הייטק ומספק שירותי מחשוב - טכנאי מחשבים בשבילכם
עוסק ב:: מחשבים
חדר כושר: אין לו שם

הרמה ב-nac גבוהה יותר מכל איגוד בארץ.
ב-nac יש פרסים - בכל זאת, מכבדים !

באיגודים אחרים אתה גם משלם דמי השתתפות, גם עולה עם קאסט שבמזל מישהו יראה נורמאלי וגם שוכחים אותך בגלל הרמה\איכות של התחרות.

לבינתיים זאת המציאות בארץ.
ישן 19-05-13, 14:25   #60
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the pharmacist צפה בהודעה
אז למעשה אם האיגוד של נאק טוב בשנת אור משאר האיגודים אז למעשה מקום 5 אצלכם זה מעל מקום 1 באיגודים אחרים.
תודה על האינפורמציה
זה מה שאנחנו טוענים. הקהל שישפוט את הרמה. אבל שמתחרה בעצמו יתן לעצמו ניקוד??? :d:d:d

תעוש לעצמיכת ולחברים המאוכזבים שלכם טובה,זה שאתם מפרגנים,זה סבבה,גם אני מפרגן,אבל מפה ולהגיד לו שדפקו אותך שופטים??? הייתה קומבינה??? מכור??? אתם יודעים,אפשר גם להגיד את זה,אבל אתם לא עושים טובה לאותו מיתחרה...