ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > ארכיון

ארכיון פוסטים נבחרים שנכתבו בידי גולשי האתר - לקריאה בלבד.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-05-06, 12:34   #1
טל יואב
יואב טל

הסמל האישי שלטל יואב

כללי:: חובב מושבע על ענף פיתוח הגוף
עוסק ב:: קידום הענף פיתוח הגוף בישראל
חדר כושר: go-active

שלום לכולם ,
לאחר ישיבת צוות ההנהלת ישראל בודי לאחרונה והשינויים שיהיו בקרוב , הוחלט על שינוי "פאזה " במדור כרטיסי ביקור . גם למין היפה שבהחלט לא חלש יש דעה וקול ועקב התעניינות ודרישה מצד קהל הגולשים שלנו אנו נשלב במאמרים הקרובים כתבות פרופיל עם הנשים ששלטות בברזל בארץ שלנו . אנו נתחיל בגדולה מכולם הלא היא אירה מעיין המלכה הבלתי מעורערת של איגוד נא"בבא בשלוש השנים האחרונות.

לפני שנתחיל ברצוני להודות ולומר תודה רבה מקרב הלב לרוג"ה סעד על השידוך וייצירת הקשר בין אירה לבייני (טל יואב עבדכם הנאמן ) , בזכות רוג"ה ניתן היה לקיים את הראיון הזה , אז תודה רבה רוג"ה אתה ה- אחי .

- היי אירה שנתחיל ?
O.K.
- לפני זה רק קצת פרטים אישיים :
- תאריך ליידה ?
17.04.1976
- גובה ?
1.65
- ואני חשבתי שאת הרבה יותר ,
כן הרבה חושבים ככה שאני נראית יותר .
- גיל ?
30 .
- משקל גוף "באוף סיזאן " ?
בין 65 ל - 67 ק"ג זה תלוי כי כל שנה אני משתנה .
- משקל גוף בזמן תחרות ?
60 ק"ג .
- כמה שנים את מתאמנת ?
12 שנה , לא רק פיטנס גם אירובי , ושילוב של עוד כמה דברים .
- איזה דברים ?
אני מורה לאירובי ..."קיק בוקסינג " , אקווה איירוביקס (התעמלות במים ) "סטרצ"יינג " עיצוב וחיטוב , וחדר כושר .
- אך הגעת לתחום "הבודי בילדינג " ?
זה חלק מהחיים שלי , כל שנה הייתי מגיעה לגבהים חדשים , ככה פיתחתי את עצמי . זה משהו בתוכי אני לא יודעת אך להסביר את זה . זה משהו שאני נורא אוהבת .זה משהו שבא מבפנים , כל החברים שלי ואנשים שאני קרובה אלייהם מתעסקים "בבודי בילדינג " .גם ברוסייה כל המקורביים שלי היו בענף מגיל 15 אני בחדר כושר .
- אז אני מבין שאת מרוסייה ?
כן אני מרוסייה .
- כמה שנים את בארץ ?
אני בארץ תשע שנים .
- כמה שנים את מתחרה כבר ?
4 שנים אבל שלוש שנים ברציפות כבר זכיתי במיס פיטנס ישראל .
- את יודעת מהם המידות והקייפים שלך ? רגל עליונה ? יד קידמית ? מותניים ?
לא , אני לא יכולה להגיד , כי כל שנה זה משתנה ,אני משתנה גם בגוף בהכל משפרת כל מיני דברים מקטינה מותניים . מגדילה דברים אחרים .כל הזמן משתנה לטובה .
- מהם המידות האחרונות שמדדת ?
אני לא מדדתי בפיטנס המטרה היא עדיין להיות נשית זה חיטוב של הרמונייה בין השרירים לגוף אסטטי ויפה. בפיטנס הנשים לא צריכות להיות גדולות כמו "בודי בילדינג " זה קשה מאוד לשמור על גזרה ומאסה וחיטוב , וקשה עוד יותר לא לעבור את הגבול בין פיטנס "לבודי בילדינג ", זה בעייה. אסור לעבור אם זה פיטנס אז פיטנס , אם זה "בודי בילדינג " אז בודי בולדינג . יש הרבה נשים שהן עוברות את הגבול ואז לבודי בילדינג הן קטנות מידי ולפיטנס הן גדולות מידי .
- אז אך שומרים על הגבול הזה ?
כל הזמן לשמור על תזונה ,אימוניים , אירובי , זה דרך חיים.
- את עושה אירובי כל יום ?
כן זה המקצוע שלי .זה גם העבודה שלי , זה גם ההובי שלי , וזה התחרויות , זה הכל ביחד .
- מהם התגובות של האנשים כאשר הם רואים אותך ברחוב מחוץ לחדר כושר ?
אף פעם לא פגשתי מישהו שאומר וואאהו זה לא יפה . להיפך כולם אוהבים את זה ומסתכלים עליי ונהנים להסתכל , לא נתקלתי במישהי או מישהו שאמר לי שזה יותר מידי , אני שומעת את זה מידי פעם אך רוב האנשים מאוד אוהבים את זה ומעריצים גם ברחוב איפו שאני גרה ועובדת נכנסים אפילו לשיעורים שלי בזמן שאני מעבירה שיעור לא להתאמן רק להסתכל או ללמוד ממני משהו .זה נותן להם אנדרנאלין ואנרגייה וחשק להתאמן , חשק לחיים. הם מסתכלים עליי ומבינים עד כמה רחוק ניתן להגיע , אני מסבירה יש לי גם שיעוריים פרטיים אני עוזרת לאנשים להגיע לאיזושהיא רמה .ואני לא מדברת רק על התחרות אלה על החיים בכלל.
- אך גברים ניגשיים או מתחילים איתך ברחוב או בדיסקוטק ?
(צוחקת ) אתה יודע אך זה אצל הישראלים בשבילם זה דבר מעניין ומסקרן אותם , הרבה אנשים רוצים להיות איתי או להכיר , או כל מיני דברים כאלה יש כאלו וכאלו גם מעניין להיות עם אישה כזו . בוא נגיד אם אנחנו פותחים הכל , עם אישה שנראית ככה זה דבר מעניין .
- איזה מזל את ?
טלה .
- אך את מגדירה את עצמך ?
שאלה טובה . כי בחיים הרגילים אני מאוד עדינה , ומאוד רצינית במה שאני עושה בעבודה , אבל מבפנים אני בחורה מאוד רגישה ועדינה . אני מאוד חזקה באופי מאוד.אני יכולה להתגבר כמעט על הכל . אבל בחיים הרגילים אני מאוד עדינה , קודם כל אני יכולה להגיד שאירה מעיין היא בן אדם מאוד מיקצועי ורציני למה שאני עושה .
- בואי נסים רגע את הספורט בצד , אירה מעיין היא...... מה ?
אני לא רומנטית (צוחקת ) אני יותר בוא נגיד לא חומרנית אבל מאוד עדינה ורגישה כמו כל בחורה רגילה .
- הייכן את גרה ?
אני גרה בחייפה במרכז הכרמל , בשדרות הנשיא .
- הייכן את מתאמנת ?
בזמן האחרון אני מתאמנת בשייפ חייפה , גם בהומלס פלייס , יש לי כמה מקומות , לפני התחרות האחרונה התאמנתי גם בדן פנורמה .זה מול הבית שלי ממש קרוב לי . התאמנתי שם עם רוג"ה סעד הוא עזר לי הרבה בהכנה לתחרות אני מאוד מעריכה את רוג"ה מאוד. ידיד אמיתי בן אדם מאוד ישיר שאוהב לעזור במיוחד בתקופת הדייאטה שהייתי מאוד עצבנית עוברים הרבה בדייאטת החלבונים רוג"ה מאוד עזר לי .
לכל אחד יש לו סבלנות , לי למשל לא תמיד יש לי סבלנות לאנשים ולדבר ולהסביר להם. אבל אני ישמח אם יהייה לי מדור באתר שלכם ששם יוכלו לפנות אליי נשים בשאלות וקבלת ייעוץ משהו בסגנון שאלות לאירה .
- אני ידבר עם גיל על זה ונראה אך אנו מתקדמים עם העיניין הזה .
אני בזמנו רציתי לפתוח אתר משלי יש לי המון תמונות , הגיע צלם של שרירים מארה"ב וצילם אותי וגם פרסמו תמונות שלי במאגזין BODY WOMAN FITNESS ,אני ישמח לשלוח לכם למערכת האתר חלק מהתמונות . זה אותו צלם שצילם את אלי אנה בחו"ל הצלם הגיעה לחופשה בשנה שעברה והוא צילם אותי פה בארץ , שכולם יוכלו להסתכל במיוחד נשים עד כמה ולאייזה רמה ניתן להגיע בפיתוח וספורט הגוף.
- את מתאמנת לבד או שיש לך שותף לאימונים ?
אני מתאמנת לבד אבל תמיד יש לי מישהו על ידי לתמיכה גם המאמנים שלי שיעזרו לי כמו אבי מזרחי (הוא עובד בדנייה מאמן אישי ) . השנה עזר לי גם אלי אנה והכין אותי והכל.
- כיצד בן הזוג שלך מגיב לכל העסק הזה ?
אההההה (נאנחת וצוחקת ) זה מאוד קשה , אורח החיים שלי הוא מאוד קשה , שאני חייבת ללכת לישון בשעה מסויימת קבועה והאימונים שלי קבועים , אבל מי שבאמת אוהב אז מסתדרים עם זה.
- מה דעתך על אמנון גאון ועל איגוד נא"בבא ?
עכשיו הם עושים כל מיני שינויים באיגוד וזה לטובה , יותר רציני החליטו על קטגוריות ומשקלים חדשים, השנה הם יעלו את הרמה לא כל אחד יוכל להיכנס ולהתחרות בתחרות כמו שאמנון עשה בעבר . אני קראתי את זה בכל מיני אתרים שזה היה ממש לא נעים כל הקטע הזה . אבל אפילו עדיף שיהיו פחות אנשים אך שהרמה תיהייה גבוהה יותר , לכן זהו ספורט מאוד קשה הספורט הקשה ביותר שיש מכל התחומים.
- את היית בתחרות של מר הצפון האחרון שהייה ?
לא , לא הייתי .
- מה דעתך על אלי אנה ?
(שתקיה קלה ) הבן אדם הזה הוא באמת אבל באמת כמו האלוהים בשבילי .
- ואהו .
כן .
- זה לא קצת הרבה מה שאמרת עכשיו ?
הבן אדם הזה אני הכרתי אותו ממש מקרוב , בתור ידיד אמת , בן אדם מקסים , פשוט מדהים. בן אדם שעוזר לכולם הוא משקיע ברמות , זה תלוי באיזה כיון אתה רוצה לדבר אליו, בן אדם גם בחיים הרגילים , גם מה שהוא עושה הוא באמת מקום ראשון בשבילי הוא מגדל את הבת שלו לבד .אני מאוד אוהבת אותו מאוד. הוא עזר לי לא רק באימונים גם פסיכולוגית ותמיכה נפשית .ברגע שהוא מתחיל לדבר כולם נשארים עם פה פתוח .
- באלו תוספי מזון את משתמשת ?
אני משתמשת באבקות חלבון של אופטימום נוטרישיין, ואולטימייט , יש לי הרבה דברים יש לי בית מרקחת בבית (צוחקת ) אני מאוד אוהבת חטיפים אני משתמשת בהם הרבה אך רק מחוץ לעונה , הרבה ויטמינים כל מיני גם קלאסיום ומגנזיום.
- קריאטין ?
לא אני לא צריכה אני אשה אצל נשים זה אחרת .ויטמין C , ויטמין E , כורמיום פיקולינט , גם כדורי אנרג"י לאימון .
- מה עם אפדרין ?
אפדרין לא השתמשתי , אני יכולתי להשיג את זה אבל ברגע שעושים דייאטה זה גם שורף הרבה מהשריר עשיתי דייאטה נקייה , אכלתי נכון בלי שומן בכלל ממש כמו בספר .
- וכיצד את מסתתדרת עם הדייאטות הקשות והארכות לפני התחרות ? מה את עושה כשבא לך שוקלד לפני תחרות ?
זה בעייה אתה ממש צריך מישהו על ידך אם מישהו מחליט שהוא מתעסק עם זה (הכוונה לתחרויות ) והוא נמצא עם בן זוג או בת זוג צריך מישהו שיהייה על ידך ויאוהב את זה גם קודם כל . ושיתן לך תמיכה נפשית וגם פיזית לעזור בבית. ובזמן שאתה בדייאטה שייתן לך הזדמנות לשמור על זה שלא יעשה לך דוקא גם כשאין לך כוח לצאת בערב ולא בא לך ואין לך חשק מרוב האימונים או שאתה עצבני בן הזוג צריך להבין את זה ולבוא לקראתך.אתה כבר לא רוצה כלום וכל מה שאתה חושב זה על התחרות אז שיבינו וגם המשפחה לא רק בן הזוג, למשל המשפחה שלי מאוד אוהבת את זה והם תומכים בי מאוד . אפילו אמא שלי לפעמים שאני באמצע הדייאטה אני יכולה להגיד לה באמצע השיחת טלפון טוב ביי ! והיא מביהנאותי אין לי כוח לדבר היא אפילו לא כועסת לא כלום כך גם עם חברים.
- ובן הזוג שלך ?
סה"כ הוא אוהב את זה הוא מאוד מעריך אותי אני לא נמצאת עם מישהו סתם . והוא מקבל את זה גם כל ההשקעה מסביב החלבונים סה"כ אוכל בריא זה מאוד יקר .
- אין לך ספונסר ?
הייתה לי מישהי , כרגע אין לי . השנה אני לא מתחרה אני רוצה לקחת קצת חופש , אני רוצה לנקות את הגוף קצת ולתת לגוף מנוחה זה מסוכן כל שנה כי אני אישה כל הדייאטות הללו הורסות .כל השינוי ההרומנלי בגוף אצל אשה זה משהו אחר . התחריתי גם פעם בלונדון .
- אך היה ?
היה נחמד מאוד , ראיתי דברים חדשים והבנתי עוד שאני צריכה להשתפר וראיתי לאיזה רמה אנשים מגיעים גם גברים וגם נשיפ אך הם בכלל מתייחסים התפיסה שלהם לתחרויות זה נותן המון אני ממליצה למתחרים לצאת לחו"ל . אפילו רק כדי לראות על מנת ללמוד זה נותן המון .
- איזה מקום לקחת ?
לא נכנסתי לשישייה , לא מדרגים אחרי השש הראשונים אבל בהחלט עשיתי את הרוטינה שלי .
- כמה ארוחות ביום את אוכלת ?
תלוי באיזה תקופה אני נמצאת .
- בואי נגיד "באף סיזאן " אני אוכלת כל 3 שעות ארוחה קטנה .
- כמה אימונים בשבוע את עושה ?
עכשיו 4, 5 אימונים בשבוע מלבד השיעורים שאני מעבירה .
- כמה זמן כל אימון נערך ?
שעה ורבע מקסימום .
- האם זה כולל אירובי ?
לא זה לא כולל אירובי זה רק אימון כוח .לעומת זאות רגליים יכול לקחת יותר זמן תלוי גם באיזה מקום אני מתאמנת . אני לא משלמת מנוי בשום מקום שאני מתאמנת הגעתי לשלב שהכל נמאס אז אני מחליפה מקום על מנת לגוון ולעשות לעצמי עיניין .
-כמה פעמיים בשבוע את מאמנת כל שריר ?
תלוי איזה , גב למשל פעמיים בשבוע , רגליים פעמיים בשבוע כעת אני קצת במנוחה אז כל שאר השרירים רק פעם אחת בשבוע , אבל כל אימון זה שריר אחד בלבד למשל אם זה גב אז כל השעה זה רק גב .
- באיזה תדירות את משנה את טכניקות האימונים שלך ?
אני מסתכלת על עצמי ואני בודקת מה אני צריכה לשפר עוד פעם זה תלוי בתקופה שאני נמצאת בה . או שאני עובדת על כוח , או שאני עובדת על איכות השריר , אחרי זה כמה חודשים זה חיטוב ועיצוב , וכל מיני תיקונים , למשל ישנה אפשרות להוסיף אם צריך לשפר וכ"ו .
- כיצד את מגיבה כשיש את המתלהבים האלו שלא מבינים ומתחילים להציק לך באמצע האימון עם שאלות ?
אני אומרת שעכשיו אני לא יכולה לדבר ואת כל השאלות רק אחרי האימון , הם חושבים שאני סנובית למרות שאני לא, אך בזמן האימון זה רק אני . אני נטו. זה אני וזה העבודה שלי זה המקצוע שלי .לא באתי סתם לדבר או שיתחילו איתי . אומרים לי מה את כזאות עצבנית ? אתה מכיר את השיראלים זה בכלל לא אכפת לי זה כל כך לא מעניין אותי . אני גם אף פעם לא נמצאת עם פלאפון בזמן האימון .גם בשיעורים שאני מלמדת אני מאוד קשוחה.
- כמה תחרויות עשית כבר בחו"ל ?
רק אחת בלונדון .
- האם את מתכוונת להמשיך ולהתחרות בחו"ל ?
כן . בעוד שנה עוד פעם.
- אך את רואה את עצמך יותר כפיטנס או "כבודי בילדרית " ?
לא לא לא אני לא בודי בילדרית בכלל ! אני רק פיטנס ! "בודי בילדריות " הרבה יותר גדולות ממני .
- אבל בארץ אין יותר גדולות ממך .
יש , יש , אני לא מדברת על הארץ . מה שיש בארץ בכלל לא מקובל בחו"ל .
- מה דעתך על הגברים שחושבים שזה לא יפה וזה ממש מוגזם כבר ? שזה לא נשי ?
אני מקבלת את זה כל אחד והקטע שלו , למשל אני אוהבת גברים גדולים אבל ממש גדולים כמו אלי אנה , רוני קולמן , כמו שוורצנגר.
- החבר שלך גם גדול ?
(צוחקת ) עכשיו כבר לא כל כך . תשמע זה מה שאני אוהבת יש נשים שאוהבות גברים רזים ממש , אני התרגלתי כבר לגדולים זה משהו בראש כבר .
- איזה עוד תחביבים יש לך עוד מלבד הספורט שלנו ?
(צוחקת ) אין לי שום דבר אחר חוץ מזה . אני רוקדת כשאני יוצאת לדיסקוטקים ופאבים. זה כן. אני גם אוהבת לקרוא ספרים . אבל התחביב שלי זה 24 שעות מול הגוף שלי .
- אפשר להתפרנס מזה יפה בארץ ?
זה אכן ספורט מאוד יקר וכל שטות עולה הרבה מאוד כסף . אפשר להתפרנס מזה אם עובדים באימוניים אישיים פרטיים אז כן יש "קלינטורה" . אני למשל לא עובדת משמרות בחדר כושר . רק פרטי או קבוצות מה שאני עושה בשיעור של שעה מדריך חדר כושר עושה במשמרת שלמה .אני לא עובדת קשה רק כמה שעות בודדות ביום וזהו . אני עובדת רק 4 או 5 שעות ביום.אני לא מסתובבת בחד כושר אני ביחד איתם זה מאוד קשה פיסית .
- אז אנחנו יודעים שאת לא ילידת הארץ ושנולדת ברוסייה . איפו ברוסיה ?
באוקריינה .
- והמשפחה כיידוע תומכת בך ?
מאוד.
- נראה לך שיש לך מתחרות פוטנציאליות בארץ שיכולות לעמוד מולך ?
אני אישית לא ראיתי , כמו שאלי אנה אומר אף אחת לא תגיע לרמה שלך גם בעוד עשר שנים.
- שמעת על עטרה דפני ?
כן היא הייתה המורה שלי בוינגייט ורכזת קורס .
- ראית תמונות או וידאו שלה בשיא ?
לא . היא פשוטה הייתה הראשונה בארץ בגלל זה עדיין מזכירים אותה ומציינים אותה הבודי בילדרית של היום זה לא מה שהיה בשנות השמונים .הכל אחרת כבר.
- לדעת שאת הספורטאית היחידה שלקחת את הספורט הזה להיישגים שטרם נראו בארץ אך זה גורם לך להרגיש ?
זה תחושה של סיפוק אני עושה את זה כי אני אוהבת את זה מכל הלב .זה המקצוע שלי וזה מראה אותי כמה מבחינה מקצועית בדרגה אחת מעל כולם כל מה שהשגתי עברתי את זה על בשרי ועל הגוף שלי .זה סיפוק נפשי .
- עם איזה מוסיקה את אוהבת להתאמן ?
אוהבת להתאמן עם טרנסים ממש קצב שיקפיץ אותי נותן לי ממש כוח לאימונים ה"אוסיים" מוסיקה עם הרבה בומיים וקצב .
- מה עם מוסיקה שכאשר את מופיעה על הבמה ?
אני תמיד מופיעה עם מוסיקה קיצבית כל הזמן .
- בואי נדבר על אירה של העתיד , איפו אירה תיהייה בעוד 5 או 10 שהים את רואה את עצמך עם משכנתא ואיזה שתי ילדים אשת בית ומשפחה ?
כרגע , כרגע אני לא חושבת על ילדים יש עוד כמה דברים שאני רוצה לעשות לפני גם בתחום הלימודיים בוינגייט מלבד התחרויות (השתלמויות וקורסים ).
- את רואה את עצמך בעתיד עם ילדים ?
כן, אני רוצה להיות אמא באיזה שהוא שלב , בטח.
- זה קצת יפריע לספורט לא ?
לשנה שנתיים אפשר לעזוב , אבל אחר כך חוזרים.
- איזה מסר יש לך לקהל הקוראים שלנו ?
אני רק יכולה להגיד ולמסור שהכל בחיים צריך לעשות עם אהבה ומכל הלב .ובכייף בלי כל קשר לספורט שלנו. למשל העבודה שלי והמקצוע שלי אני קמה כל ביוקר כמו ליום כייף אני לא מרגישה שאני עובדת בכלל.כי אני אוהבת את זה זה האקשן שלי אני אוהבת לעבוד עם אנשים ומוסיקה זה מה שעושה לי " היי" . הכל לעשות בכיף . אם לא בא לך להתאמן היום זה בסדר אפשר לא להתאמן תתאמן מחר. .
- ולעצמך את מוותרת באימונים ?
אני לא, אני זה משהו אחר . אבל לאנשים הרגילים לא לעשות מלחמה כזאות עם הגוף ובכלל, קודם כל להיות עם מטרה בחיים אם משהו רוצה לעשות משהו אז להשקיע .
- יש עוד איזה שאלות שלא שאלתי והיית רוצה שאני ישאל אותך ?
לא , שאלת שאלות ממש טובות ולעיניין .
רק בקשר לגברים בתחרויות ... אם הם ממש רוצים להתחרות שקודם כל יבדקו ויראו אם באמת הם מתאימים בכלל לגשת ולא ישר סתם להתחרות לא לעשות בושות לאנשים ובכלל לעצמם.
אני אישית אף פעם לא מסתכלת או מתעניינת במתחרות שיש מולי או אפילו לא מביטה אך הן נראות , אני מרוכזת אך ורק בעצמי . במיס פיטנס השנה כידוע אני לא מתחרה אך אני יבוא לראות את התחרות .
- וזה לא יחסר לך שאת לא מגינה על התואר שלך השנה ?
לא 3 שנים זה מספיק כבר צריך להתקדם הלאה אני עברתי את השלב הזה כבר .

- אירה תודה רבה לך על הזמן ועל הראיון הזה שהקדשת לנו .
עלא דבר תודה רבה לך .
-ניהייה בקשר ביי .
ביי .
הכתב הראשון של ישראל בודי .
טל יואב מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 12:41   #2
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

אחלה כרטיס, בחורה מעניינת ורצינית!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 12:48   #3
MaorLv5
חבר פעיל

הסמל האישי שלMaorLv5

כללי:: מאוריקו
עוסק ב:: מאמן חדר כושר / מאמן אישי
חדר כושר: צה׳׳ל

תודה יואב!
יפה מאוד שהחלטתם לשתף גם את המין הנשי.
כל הכבוד!

מאור

מאור לוינשטיין - מאמן כושר ובריאות מקצועי
MaorLv5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 12:50   #4
PcGunMan
חבר פעיל

תודה יואב
אחלה כרטיס
PcGunMan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 12:58   #5
Style
חבר פעיל

תודה יאוב יא תותח!
ישן 27-05-06, 13:06   #6
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

יפה מאוד! כל הכבוד יואב!

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 13:17   #7
n0x
חבר פעיל

תודהה יואב
פעם הבא שאתה מוסיף אתה תוכל בבקשה גם לשים תמונה?
תודה =]

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 13:31   #8
BigBen
חבר פעיל

אחלה כרטיס,בחורה מענינת.
תודה יואב!
ישן 27-05-06, 13:32   #9
גולן
מנהל ראשי

הסמל האישי שלגולן

שלח הודעה דרך MSN אל גולן

ציטוט:
Originally posted by Gil-G@May 27 2006, 11:06 AM
יפה מאוד! כל הכבוד יואב!
גיל זה נראה לך נורמלי לשים חתימה כזאת גדולה?

תוריד אותה!
סינטרקס
סיינטרקס
אבקת חלבון
גולן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 13:46   #10
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

כרטיס מעולה יואב, הנהתי לקרוא. ארוך, ארוך - אבל שווה!
קבל ח"ח על היוזמה החוזרת ונשנית! sbb4
גם המין השני לא נופל משום בודיבילדר, ויש לכבד אותו.
בהצלחה לאירה
ישן 27-05-06, 13:51   #11
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

אני רואה שהתפקיד שלי חזר
http://www.ironman-israel.com/israel2005/m...er/PICT0175.jpg
http://www.ironman-israel.com/israel2005/m...er/PICT0173.jpg
http://www.ironman-israel.com/israel2005/m...er/PICT0177.jpg
http://www.ironman-israel.com/israel2005/m...ze/PICT0475.jpg

אני נהנתי מהכרטיס יואב, אירה מעיין היא פצצה אמיתית ואני מחכה לכרטיס הבא
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 14:05   #12
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

ארוך מאוד אך מאוד מאוד מעניין ושמחתי בפעם נוספת שיש לנו באתר בן אדם כמוך,אדם זהב.
שמחתי לדעת עוד על הצד השני של ה"חיים".
בקצרה תודה לך.
תמשיך..........

http://www.ironman-israel.com/israel...r/PICT0177.jpg
תיראו את הבחור משמאל עם הכתום,

שווה.
ישן 27-05-06, 14:08   #13
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
Originally posted by AB6Killer@May 27 2006, 12:05 PM
ארוך מאוד אך מאוד מאוד מעניין ושמחתי בפעם נוספת שיש לנו באתר בן אדם כמוך,אדם זהב.
שמחתי לדעת עוד על הצד השני של ה"חיים".
בקצרה תודה לך.
תמשיך..........

http://www.ironman-israel.com/israel...r/PICT0177.jpg
תיראו את הבחור משמאל עם הכתום,

שווה.
זה רוג'ה
ישן 27-05-06, 14:32   #14
gsk
חבר פעיל

יש לי שאלה:

האם מתחרי/ות BB ופיטנס בארץ בכלל מרוויחים משהו? האם יש פרסים כספיים בתחרויות? האם הם מקבלים חוזי פרסום וחסויות למוצרים שונים (עד כמה שידוע לי, לא ראיתי הרבה מתחרים ישראלים משתתפים בפרסומות או נותנים חסויות לחבורת תוספים)
בקיצור האם המקצוענים בארץ מרווחים משהו או שזה כמו ברוב ענפי הספורט בארץ - הוצאות, הוצאות, הוצאות.... שמובילים רק לכבוד ויוקרה אבל ללא מזומן?
gsk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 14:48   #15
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
Originally posted by gsk@May 27 2006, 12:32 PM
יש לי שאלה:

האם מתחרי/ות BB ופיטנס בארץ בכלל מרוויחים משהו? האם יש פרסים כספיים בתחרויות? האם הם מקבלים חוזי פרסום וחסויות למוצרים שונים (עד כמה שידוע לי, לא ראיתי הרבה מתחרים ישראלים משתתפים בפרסומות או נותנים חסויות לחבורת תוספים)
בקיצור האם המקצוענים בארץ מרווחים משהו או שזה כמו ברוב ענפי הספורט בארץ - הוצאות, הוצאות, הוצאות.... שמובילים רק לכבוד ויוקרה אבל ללא מזומן?
בארץ אין רווח, אולי אם אתה לוקח מקום ראשון ומוכר את שלושת התופסים שאתה מקבל
ישן 27-05-06, 15:20   #16
Real
חבר פעיל

הסמל האישי שלReal

עוסק ב:: צייד אוצרות
חדר כושר: מריוט
שלח הודעה דרך MSN אל Real

אחת הנשים!.. תודה על הריאיון.. ! ..
ישן 27-05-06, 15:24   #17
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

לא יודע מה איתכם אבל בחורות שעוסקות בפיתוח גוף לא ממש עושות לי את זה בלשון המעטה..
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 15:26   #18
n0x
חבר פעיל

כמה מקבל כסף מקום ראשון בתחרות \ או ראשונה בפיטנס?
מישהו יודע?

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 15:41   #19
gsk
חבר פעיל

ציטוט:
Originally posted by Gamerrrrr+May 27 2006, 02:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Gamerrrrr @ May 27 2006, 02:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-gsk@May 27 2006, 12:32 PM
יש לי שאלה:

בארץ אין רווח, אולי אם אתה לוקח מקום ראשון ומוכר את שלושת התופסים שאתה מקבל [/b][/quote]
טוב זה ברור:
בארץ אם אתה לא שחקן כדורסל או כדורגל בליגה הראשונה אתה לא מתפנס מזה. בייחוד בתחום כמו BB שלצערנו לא מעניין את הציבור הרחב רק "משוגעים לדבר".

מעניים אותי עוד לדעת האם בארה"ב מקצועני BB "בינוניים" מרווחים טוב. לדוגמא: מה השכר השנתי למתחרה שנניח לוקח מקום 6 באולימפיה או תחרויות אחרות - האם הוא גם מתפרנס מזה או שרק 3-4 הגדולים?
gsk מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-06, 15:53   #20
blinki
חבר פעיל

ראית את הבית של מרקוס רול? אני בטוח שגם האלה שלא נכנסים לאולימפיה מרוויחים טוב מאוד מצילומי דוגמנות ופירסום וכול זה, אני בטוח שלחלק מהם יש חדרי כושר והשם שלהם מושך אנשים, וסתכל בארה"ב מאוד מפותח עניין דוגמנות בודיבלידרית כמו שגיא שועושה חייל וגם יש עוד אחד שכחתי את שמו נראה לי יעקובי משהו שעושה שם גם אחלה דברים.
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא