ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-13, 19:55   #121
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני מתפלא עליך אופיר
בתור מישהו שעוקב ובקי בספורט הזה, אתה כותב "גנטיקה של אחד לאלף", על בחור שנראה מעולה למתאמן חובב - ואין לו שום דבר מיוחד מעבר לכך
בכלל, אתה ואחרים - אתם עושים לאלון עוול עם כל ההשוואות האלה
הוא עצמו מעולם לא התיימר להיות בודיבילדר תחרותי וגם אין לו יומרות כאלה לעתיד, אם אני מבין נכון
מה אתם מכניסים אותו לקלחת שהוא כלל לא מעוניין בה?
להגיד "הוא יותר טוב מ 90 אחוז מהמתחרים", אני אפילו לא יודע להגדיר לך עד כמה זה קשקוש עלוב
ותפסיקו כבר עם כל ה"אם" קיבינימט
אם משה כחלון היה ראש ממשלה היה טוב במדינה הזאת
כרגע יש לנו את נהנתניהו
אם ואם
אגב, בעניין "גנטיקה של אחד לאלף", זו גנטיקה של אחד לאלף:

פה אתה רואה באמת סימטריה מולדת מדהימה וכישרון יוצא דופן

תעשו כבר את ההפרדה

אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 20:02   #122
liron1234
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלברט ברכה צפה בהודעה
אני לא יכול שלא להגיב לזה.
סימטריה מולדת? אני מתערב איתך שהיו לו 900 אזורים בפיגור שהוא טחן ובעזרת החומרים זה הטשטש (אתה יודע יותר טוב ממני למה אני מתכוון).
אלון הרבההההההההההההההה יותר סימטרי ממנו לצורך העניין, וזה גם לא ככ מולד בעיני.

אתה מסתכל יותר מדי בקיצוניות על מי מתחרה ומי לא.
אלון 19 רמות מעל לב "אלוף האלופים" פרגר, אני אומר לך עכשיו וחותם לך, תעשה סקר, כלללללל הפורום, היה מעדיף להראות כמו אלון ולא כמו לב, ובתחרות כל אחד כאן היה נותן לאלון יותר ניקוד. אני לא מדבר כבר על מפלצות מא0ה בקטגוריות אחרות שהם באמת בילדרים, אבל אלוף האלופים של אחד האיגודים כאן נראה פחות טוב מsome youtube troll (אני סתם מגזים אבל זה לצורך הפרנציפ).

אז בהנתן זה, תסביר בבקשה למה להיות מתחרה זה כזה כבוד גדול?
אמרתי לך כבר בפוסטים קודמים שההאדרה הזו למתחרים יוצרת מצב שכל ילד טמבל ששוקל 60 קילו הולך לעשות חיטוב וכל ילד שמתאמן שנתיים עולה להתחרות.

היום כשאתה מדבר איתי על מר ישראל, אני לא חושב על מאור\עמית\יוני האנה וכו', אלא על עוד איזה מישהו שהתאמן במכון, קנה סייקל במחיר מבצע מאיזה דילר שהכין את החומרים באמבטיה שלו, ואמר "יאללה בוא נתחרה".

אין שום יוקרה בתחרויות כמו שהן נראות, אין שום תכלית בלעשות חיטוב-ייבוש-וואטאבר כשהתחרות נראת כמו שהיא.

ואגב, כמה שירדת עליו, הוא הרבה יותר זמן בעסק מ90 אחוז ממי שהזכרת.
מסכים עם כל מילה.
liron1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 20:30   #123
liron1234
חבר מתחיל

http://youtu.be/mVuBprRXVtU

הוכחה שכאן כל אחד יכול להתברג לTOP 3
מר דרום 2011

נערך לאחרונה על ידי liron1234, 30-05-13 בשעה 20:35.
liron1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 20:37   #124
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ניגרי אתה בחור קיצוני מאוד ומלא באגו ישראלי מהתוצרת הפחות טובה ואין לי כוח להסביר למה כי מי שקרא הכול פה יבין.

הדבר העיקרי בכול הסיפור פה זה המנטליות המפגרת שיש פה בארץ,רואים מישהו ברמה גבוהה שגם ככה הרמה פה פח וזה לא סוד אז ישר כולם מרימים ת'עף למעלה ואיכשהו יש את הסוגיה של הבמה,כאילו לא משנה כמה אתה משקיע ואיך אתה ניראה אתה עדיין אפס לאומת מתחרה "מקצועי"(שגם הוא חובבן גמור).והפואנטה היא פרגון!!! תילמדו לפרגן ואלון ניראה פי כמה רמות יותר טוב מהרבה מתחרים פה בארץ,וקשה להודות בזה כי מה לעשות אני הרי בילדר שמריץ תעסק ועולה לבמה עם חוטיני באופן מקצועני אז אין מצב שהוא ניראה יותר טוב כי הוא לא עשה ייבוש...

עוד דבר ששבר אותי פה זה הכישרון בלפתח גוף WTF?!!?!

haters gonna hate !

האלים איתכם,
ישן 30-05-13, 20:40   #125
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אני באמת אמרתי את כל מה שהיה לי להגיד בפוסט הזה
אתם מתעקשים שוב ושוב להביא כדוגמא כל מיני ליצנים שהחליטו להתחרות כשהם לא בשלים ולא מוכנים בעוד שהבהרתי אלפיים פעם שכאשר אני מדבר על ספורטאי מתחרה, כוונתי לטובים שבהם - ויש לא מעט
אפשר להמשיך עם כל מיני פנטזיות של אם ואם ואם
רק בעיני זה דבר מטומטם לעשות
זה מטומטם גם להמשיך לדחוף בנאדם שמראש אומר שאין לו שמץ של עניין בכך לכל מיני משחקים היפותטיים של אם לסבתא היו גלגלים ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב
בכל אופן, מתגנבת אלי תחושה שהפוסט הזה ממש מיצה את עצמו

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 20:46   #126
AchiliZ
חבר פעיל

חדר כושר: אולימפוס עם האלים

ציטוט:
אני באמת אמרתי את כל מה שהיה לי להגיד בפוסט הזה
אתם מתעקשים שוב ושוב להביא כדוגמא כל מיני ליצנים שהחליטו להתחרות כשהם לא בשלים ולא מוכנים בעוד שהבהרתי אלפיים פעם שכאשר אני מדבר על ספורטאי מתחרה, כוונתי לטובים שבהם - ויש לא מעט
אפשר להמשיך עם כל מיני פנטזיות של אם ואם ואם
רק בעיני זה דבר מטומטם לעשות
זה מטומטם גם להמשיך לדחוף בנאדם שמראש אומר שאין לו שמץ של עניין בכך לכל מיני משחקים היפותטיים של אם לסבתא היו גלגלים ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב
בכל אופן, מתגנבת אלי תחושה שהפוסט הזה ממש מיצה את עצמו
"ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות"

הייתי משנה את החתימה..

וגם לפי דעתי אנחנו טוחנים מים....
ישן 30-05-13, 20:54   #127
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

אני מסייג ליצנים שמבזים את הספורט שלי כשהם עולים לבמה שמנים ולא בשלים
מעולם לא תמכתי בהם אבל תופעות כאלו לצערי תמיד יהיו
אתם צריכים לראות שבתחרויות הארציות הרמה מצוינת וגם עולה כל הזמן ולא להתקטנן על קאסט מביך שעולה בתחרות אזורית מידי פעם
וכן, אני מעריך הרבה יותר מתחרה מאשר מישהו שלא מתחרה ואני מעריך הרבה יותר את מי ששם לו מטרה להתקדם - ומתקדם, מאשר מישהו שהגיע לנקודה מסוימת ופשוט שומר עליה (וזה לגיטימי כמובן)
זו האג'נדה שלי והצלחתי גם להנחיל אותה להרבה מאוד אנשים - כמו שברכה טען לפעמים אולי לא לאנשים הנכונים- ועדיין אני גאה לעשות משהו בשביל הספורט הזה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 30-05-13, 21:10   #128
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ניגרי, באחת ההודעות האחרונות שלך אמרת שאי אפשר להשוות אותי למר יוניברס ושזה דבר מגוחך לעשות. אפשר לדעת למה? (לא נוגע רק אליי, אלא אל כל חובבן טוב מול ספורטאי תחרותי טוב, במידה וההשוואה היא בקנה מידה מציאותית) שוב אני חוזר, לא מדובר עליי באופן אישי, אלא מדוע אתה פוסל מראש השוואה שכזאת?

מעניין אותי לדעת למה אי אפשר להשוות שני גופים שעוסקים באותו הספורט אחד אל השני.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
"ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות"

הייתי משנה את החתימה..

וגם לפי דעתי אנחנו טוחנים מים....

כשאתה אומר את זה, אני שם לב לחתימה:

ציטות:

ציטוט:

אין לי מילים לחוסר כבוד וזלזול הזה, אתה פוגע במס' עצום של ספורטאים. תתבייש לך.

Facebook

נערך לאחרונה על ידי SiX PACK, 30-05-13 בשעה 21:13.
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 21:34   #129
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

אלון, הדבר האחרון שאני אעשה הוא להתבייש
אני גאה מאוד בדעות שלי ואני גם מנמק אותן
לא עשית דבר בספורט הזה כל עוד שלא התחרת, מה לא בסדר במשפט הזה?
אם זה לא היה מספיק ברור - כשאני אומר: הספורט הזה, אני מדבר על הישגים תחרותיים
אם עשית שינוי בגופך זה דבר נהדר
זה לא הישג תחרותי

לגבי השאלה שלך, השוואה יכולה להתבצע אך ורק על הבמה כששני ספורטאים עומדים זה מול זה

זה דבר ראשון

דבר שני, להשות אדם שניצח תחרות בחו"ל בקאסט קשה לאדם שמעולם לא התחרה, זה פשוט לבזות את הראשון מביניהם
זה לא מכובד
זה לא תרבות ספורט

ישן 30-05-13, 21:35   #130
DaSpider
חבר פעיל

ויק ריצ'ארדס לא נטה לתחרויות מי יודע מה והוא היה בגודל של כל מתחרי איגוד נאק גם יחד...
ישן 30-05-13, 21:47   #131
meirn
חבר פעיל

ובכן ניגירי, כל הספורט בפיתוח הגוף הוא ההכנה לתחרות והאימונים, המופע הינו תחרות יופי, אז תרשה לי לתקן את דברך ולומר שכל עוד לא עלית על במה לא התחרית בתחרות יופי, אולם, כל עוד הבאת את עצמך למצב של מסת שריר גבוהה ואח"ש נמוך, עשית הרבה בספורט הזה. לצורך ההמחשה, ג'ודאיסט שאינו מתחרה, עדיין ג'ודאיסט, ואילו דוגמנית שאיננה מדגמנת איננה דוגמנית.
meirn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 21:47   #132
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ויק ריצ'ארדס כן התחרה
לא יודע מה הוא נטה או לא נטה
הוא התחרה
דבר שני, מה קשור גודל עכשיו
חשבתי שהתקדמנו קצת ברמת הדיון

ישן 30-05-13, 21:48   #133
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי meirn צפה בהודעה
ובכן ניגירי, כל הספורט בפיתוח הגוף הוא ההכנה לתחרות והאימונים, המופע הינו תחרות יופי, אז תרשה לי לתקן את דברך ולומר שכל עוד לא עלית על במה לא התחרית בתחרות יופי, אולם, כל עוד הבאת את עצמך למצב של מסת שריר גבוהה ואח"ש נמוך, עשית הרבה בספורט הזה. לצורך ההמחשה, ג'ודאיסט שאינו מתחרה, עדיין ג'ודאיסט, ואילו דוגמנית שאיננה מדגמנת איננה דוגמנית.

עניין של סמנטיקה והגדרות
אתם מתקטננים על שטויות ומפספסים את המהות

ישן 30-05-13, 21:54   #134
meirn
חבר פעיל

ציטוט:
עניין של סמנטיקה והגדרות
אתם מתקטננים על שטויות ומפספסים את המהות
מצחיק שמה שאמרת עלי זה בידיוק הטענות שלי כלפיך.
meirn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-13, 22:38   #135
nadavmoore
חבר פעיל

מאיר הגדרת את זה בדיוק נכון, זאת עדיין תחרות סובייקטיבית - כל פעם שתהיה תחרות בילדינג יהיו ספקות. ניגרי העניין פה הוא שאלון יכול יום אחד לעלות נגד לב למשל ולנצח אותו ועם הרכב שופטים אחר הוא יכול לעלות ולהפסיד (בהנחה ששניהם באותו יום בדיוק באותו שייפ ב2 התחרויות) מצד שני אם זאת הייתה תחרות של 100 מטר אז או שהוא היה יותר מהיר ממנו או שלא ואז באמת התחרות עצמה היא הקובעת, למשל שיאי עולם נקבעים רק בתחרויות רשמיות! בבילדינג שזה ספורט מאד סובייקטיבי, לגיטימי להגיד על פי נתונים ועל פי מראה חיצוני שאלון נראה יותר טוב מלב או מהרבה בילדרים אחרים בארץ כי זה סובייקטיבי זה משהו שאפשר להתווכח עליו - אתה לא יכול לקבוע עובדה שלב נראה יותר טוב נקודה סוף. אתה כן יכול לקבוע למשל שמאור נראה פי 100 מאלון(מבחינת בילדר) ולא יהיה על זה ויכוח , כולם יסכימו איתך כי זה משהו סובייקטיבי שנראה לעין בצורה ברורה אבל להשוות בין שני אנשים או בכלל בין כל מיני מתחרים שיושבים על אותו א.ש אותו משקל ואותו שייפ בערך זה סובייקטיבי לגמרי, כך כל ענף הבילדינג - לכן תצטרך לקבל את זה ולהבין את זה, זה מה שבחרת לעשות על זה בחרת לכתוב זה מה שאתה אוהב אין עם זה שום בעיה אבל אתה לא יכול להיות כל כך רחוק מהמציאות בעניין הזה. אני לא חושב שאנחנו טוחנים מים בדיון הזה, יש פה דיון רציני וברמת שיחה גבוה על רמת הבילדינג בישראל , על אלון וכו' זה סוף סוף מעניין ויש פה המון דעות ועמודים
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-13, 02:09   #136
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

בסה"כ ניגרי , הדעה שלך היא דעת יחיד , שיותר נגזרת מהגישה שלך מאשר מושרשת במציאות .
ישן 31-05-13, 03:04   #137
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

דווקא בכל הנוגע לתחרות אני בדעה של הניגרי, אותו דבר כמו pl, לא חוכמה להיות הס1ס של המכון, החוכמה זה לעמוד בתנאי תחרות כלשהי מול אנשים בשיפוט שווה והוגן. אלון אני מכבד אותך אני פשוט חושב שאתה לא bb מתחרה (עובדתית) ואין טעם להשוות במיוחד, עצם העובדה שאני חושב שהיית לוקח מקום מכובד מבלי להזיע יותר מדי זה עניין אחר. מצד שני יש לתת את הדעת על הרמה הממוצעת ומטה של התחרויות בארץ, איך שלא תהפוך את זה לב לא נראה כמו אלוף האלופים, לא גדול מספיק לא חטוב מספיק ולא יבש מספיק. הוא נראה סבבה אבל רחוק מרבים וטובים שאפילו את הקטגוריה שלהם לא לקחו. אני יכול להגיד על מתחרים שאני מכיר אישית שראיתי בחורים שנראו מאוד גדולים ומאסיבים ואחרי חיטוב היו שלדים, ומנגד בחורים לא מרשימים ושמנמנים שעשו חיטוב מעולה ופתאום נראו ראויים ורציניים. יש מקום לתחרות ותחרותיות...
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-13, 08:58   #138
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

כשאתם מדברים על רמה נמוכה, האם אתם מדברים על אלברט לידרמן, על שרגא, על רועי עבודי, על חאפיז, על רועי סלמן, על חוסאם, על ליאור סנטו, על ליאור גיניש, על נועם ריבקין, על לוליק זיידמן, על תמיר עבוד, על וואליד נאסר אלדין, על איתי בושרי, על מרדכי בוכניק, או על מוטי הרוש על אלירן מורגן על אלי סטרוסה על לחן הרר על סאפי אבו חמיד על אנטון על תומר שוקרון או על דני קגנוביץ'?
מספיק לקשקש.
יש מתחרים מצוינים
אם כל אלה מגיעים בשייפ שיא לבמה אחת - ואני מצרף גם את עצמי במחילה מכם - אפשר לעשות תחרות שלא נופלת משום תחרות בינלאומית ברמה שהיא לא פרו - וכמי שרואה לא מעט חומרים מתחרויות כאלה, אני אומר את זה בלב שלם
וכן יש גם ליצנים
אני מאוד הייתי שמח אם הליצנים לא היו משתתפים
להגיד שהרמה נמוכה, זה פשוט מאוד לא נכון

ישן 31-05-13, 11:38   #139
אלברט ברכה
חבר פעיל

גמעט חצי ממי שאמרת כאן הם אלה שהופכים את התחרויות לבינוניות שהן.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-13, 16:19   #140
עמרי מרג
חבר פעיל

ניגרי, יש bb נהדרים בארץ, אבל יש גם הרבה מאוד ליצנים או אפילו סתם כאלה שלא באמת אמורים לעלות על במה ולקבל גביעים ומדליות.
כפי שהצעת עוד מתישהו אתמול, אני בדיעה שהדיון/ויכוח הזה מוצה לחלוטין.
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה