ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-02-08, 15:49   #1
Xtazi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyalamzleg
למה חכם?
יש את המדע והפזיקה
בהצלחה

אם כל המדע וכל זה ...אף אחד עדין לא הצליח ליצור זבוב קטן שחי ונושם !!!

יש הוכחות ענקיוותתת שצריך להיות טיפש כדאי לא ליראות את זה ...

דבר ראשון הרבה אומרים אני לא מאמין במה שהם לא רואים נכון ?? אז אותם אנשים גם מאמינים שיש כח משיכה...אבל איך הם מאמינים בזה ?? הם ראו אותו פעם ??

יש אנשים שמתו מוות קליני יותר מ 100 אלף איש ובעולם זה כמה מיליונים ...רובם חזרו בתשובה ומעתים מהם סיפרו את הסיפור וכל הגירסאות היו תואמות ...

מעניין שבתורה כל הזמן אומרים שצריך לישמור על הדיבור שלנו ושהוא מסכן אותנו אם מקללים ומדברים בצורה בוטה והכל ...וליפניי פחות מישנה פורסם מחקר של קוראנים שהוכיחו שלמשמעות המילים יש השפעה רצינית על גבישי מיים וזאת לא דעה הפעם אלה עובדה@!!! הוכחה שאי אפשר להתעלםם !!!!

איך זה שיש בעולםם עשרות מיליונים של ערבים שרוצים להרוג אותנו ואנחנו מעתים ועדיין חיים ??? איך זה ???

איך זה שיש צופן תנכי ?!?!? כל מי שבדק את זה לעומק היה בשוק מהסיפור כתוב שמה מלא דברים שקרו ויקרו כמו למשל רצח רבין התאומים ..ומי שלא יודע אמרו לרבין חצי שנה ליפניי זה שירצחו אותו אבל הוא התחייס לזה כאל שטות שמישהו אמר .

וגם שחטפו איזה חייל ושאלו את הרב יצחק כדורי זיכורנו ליברכה הוא אמר להם בדיוק איפה הוא ..ועוד מלא מלא ניסיםםם גם מישהו פעם פירסם פה סירטון על אחד שהיה מר עולם אם אני לא טועה והיה לו מחלה נדירה שכמעת 98 אחוז שהוא מת ולא יעבור את הניתוח הוא חזר בתשובה ועבר את הניתוח בשלום .
Xtazi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 16:23   #2
mishel27
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Xtazi
אם כל המדע וכל זה ...אף אחד עדין לא הצליח ליצור זבוב קטן שחי ונושם !!!

יש הוכחות ענקיוותתת שצריך להיות טיפש כדאי לא ליראות את זה ...

דבר ראשון הרבה אומרים אני לא מאמין במה שהם לא רואים נכון ?? אז אותם אנשים גם מאמינים שיש כח משיכה...אבל איך הם מאמינים בזה ?? הם ראו אותו פעם ??

יש אנשים שמתו מוות קליני יותר מ 100 אלף איש ובעולם זה כמה מיליונים ...רובם חזרו בתשובה ומעתים מהם סיפרו את הסיפור וכל הגירסאות היו תואמות ...

מעניין שבתורה כל הזמן אומרים שצריך לישמור על הדיבור שלנו ושהוא מסכן אותנו אם מקללים ומדברים בצורה בוטה והכל ...וליפניי פחות מישנה פורסם מחקר של קוראנים שהוכיחו שלמשמעות המילים יש השפעה רצינית על גבישי מיים וזאת לא דעה הפעם אלה עובדה@!!! הוכחה שאי אפשר להתעלםם !!!!

איך זה שיש בעולםם עשרות מיליונים של ערבים שרוצים להרוג אותנו ואנחנו מעתים ועדיין חיים ??? איך זה ???

איך זה שיש צופן תנכי ?!?!? כל מי שבדק את זה לעומק היה בשוק מהסיפור כתוב שמה מלא דברים שקרו ויקרו כמו למשל רצח רבין התאומים ..ומי שלא יודע אמרו לרבין חצי שנה ליפניי זה שירצחו אותו אבל הוא התחייס לזה כאל שטות שמישהו אמר .

וגם שחטפו איזה חייל ושאלו את הרב יצחק כדורי זיכורנו ליברכה הוא אמר להם בדיוק איפה הוא ..ועוד מלא מלא ניסיםםם גם מישהו פעם פירסם פה סירטון על אחד שהיה מר עולם אם אני לא טועה והיה לו מחלה נדירה שכמעת 98 אחוז שהוא מת ולא יעבור את הניתוח הוא חזר בתשובה ועבר את הניתוח בשלום .

אף אחד לא יצר זבוב כי לא צריך לימור אותו הוא ייוצר לבד היקום עושה את שלו.

כח משיכה אפשר לראות תזרוק עיפרון לאוויר תראה אותו נופל .

מוכח מדעית מלא אנשים חולמים את אותם חלומות רק עם אנשים וסיטואציות שונות כך שמוות קלני זה מוות קליני לא איזה ביקור בלחיים שלאחריי.

ואל תדאג לערבים הם יהרגו את כולם בסוף כולל תצמם.

בקשר לצופן תנכי אני יספל לך משהו קח כל ספר לא משנה איזה תתחיל לחפש צירופים אתה תמצא ,
זה ידוע שאם אתה רוצה למצוא ולראות משהו אתה רואה אותו .

בקשר לחטיפת החייל צריך היה לבדוק את הרב אולי הוא היה משת"פ.
ובקשר למחלה הופה נפלאות הרפואה.

אין חיים אחרי המוות אין כלום שמתים אז מתים תהנו ואל תמינו לאנשים פרימיטיבים שלא רוצים להתפתח.
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 16:14   #3
Xtazi
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyalamzleg
למה חכם?
יש את המדע והפזיקה
בהצלחה

מעניין שאם כל המדע הזה לא הצליחו ליצר אפילו לא זבוב אחד קטן ומיסכן !

הרבה אנשים לא מאמינים כל הזמן אומריםם ,מה אני לא מאמין במשהו שאני לא רואה ,וכל אלה שאומרים את זה מאמינים בכח המשיכה ..לא ככהה?? למה אתם מאמינים שיש כח משיכה ?? אתם ראיתם אותה פעם ??

סתכלו על המחשב שלכם ...אתם חושבים שהוא נוצר לבד ?? תראו לי משהו אחד שנוצר לבד מעצמו סתם ככה חוץ מבורא עולם .

צריך להיות עיוור כדאי לא להאמין

שמעתם פעם על מוות קליני ?? בעולם עברו את זה יותר מכמה עשרות מיליונים אנשים ורובם חזרו בשבותה ומעטים גם סיפרו אחרי זה את הסיפור ומה קרה להם ...ומוזר שכל הגירסאות טועמות !!

חשבתם פעם איזה קטע שהכל בצירוף מיקרים מוזר כזה ?? שיש שמש שמאירה על כדור הארץ ?? שיש אטמוספרה שמגינה עליינו מהקרינה שיש ירח בלילה ?? אם כל המדע וכל זה בטח אתם יודעים מה היה קורה אם סנטימטר אחד השמש הייתה אחורה ..נכון ?? היה עידן הקרח ולא היינו יכולים ליחיות בכדור הארץ ואם זה היה סנטימטר קדימה ביכלל הטמפרטורה פה הייתה 50 מעלות + ולא היינו יכולים גם ליחיות פה ..

אם אני יתחיל לתת פה הוכחות שיש אלוקים זה לא יגמר כי יש הוכחות חד משמעיותת שהוא קיים

כמו על זה שתורה שלנו רשמו שצריך לישמור על המילים שיוצאות לנו מהפה לא להוציא מילים גסות מהפה וכו ...כי אנחנו מסכנים את הסביבה שלנו

לא פחות משנה מחקר קוראני קבע עובדה שיש משמעות גדולה למילים שיוצאות לנו מפה והם הוכיחו את זה בעזרת ניסויי שבו לקחו מים ועכשיו דיברו אלייהם בכל מיניי סוגים של מילים חלקם קללות גסויות מילים טובות וברכות היה הבדל משמעותיי מאוד מאוד על הגבישים שבמיים ...ותחשבו שרוב הגוף שלכם הוא מיים !!

כמו על זה שבספר הזוהר כתוב מספר מדוייק של הכוכבים בעוד שבעבר צחקו על התורה מדענים ואמרו יש משהו כמו 1700 כוכבים ורק אחרי שהטכנולוגיה התפתחה הבינו שהזוהר צדק עד לפרטים הקטניםם !!!

כמו על הצופן התכי שכתוב שמה מלא מלא נבואות על מה עתיד לנו ומה כבר קרה בעבר וזה הוכח מדעיתת !! זה לא עובדה או דעה !! כדי שיהיה כזה מיקרה צריך מזל של אחד ל 100 אלף והם לא מצאו רק אחד הם מצאו מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא צפנים כמו על רצח רביןן ... שהודיעו לו חצי שנה ליפניי הרצח שהוא ימות אבל בממשלה לקחו את זה כסתם איום !!

או על אסון התאומים ועוד מלא מלא !!!

תסכלו על ניסים שהיה חולה והרופאים קבעו שהם לא יעבור את הניתוח וזהו ..אבל הוא חזר בתשובה ואתם יודעים את הממשך ...והוא בריא !!0

אני חוזררר צריך להיות עיוור כדי לא להאמין התנ"ך הוא ספר קדוש לכל העמים רק שהנוצרים בישו שהוא ביכלל יהודי שקצת המציא חוקים מישלו וכשהו מת התלמידים שלו הקימו את הנצרות באמונה שזה ברית חדשה ושכל מה שכתוב על ארץ ישראל בתנך שונה ועכשיו הערבים זה העם הניבחר שזה הזויייייייייייייייייי לא האמין בדבר כזה !!!!

אתם יודעים מזה סינדרום ירושליים ?!?!?

אתם יודעים שמצאו הוחכות וסימניים של מלכים שחיו בתקופת התנ"ך ?? כמו המלך שלמה ...כל מיניי מגילות שהוא כתב כולל החותמת שאיתה היה חותם על הסכמים ,מיכתבים ... שיר השירים שדוד המלך כתב ...עצם זה שיש את ירושליים ועיר דוד זה כבר הוכחה לא ????
Xtazi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 07:45   #4
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
תכלס.. מזה כולכם לא מאמינים בה'?
אז בואו תגידו לי .. מאיפה למדו לעשות סיאנס ? מאיזה ספר ?

ועזבו.. אם אתם לא מאמינים בתורה שלנו והכל, איך מצאו את תיבת נוח ?

אני רוצה לראות את החכם שיענה לי על זה.
מה הקשר בין האמונות שלי לסיאנס ? איך תיבת נוח מתקשרת פה בכלל ? מה זה קשור ?
אז יופי, איך מצאו את ספר הזוהר ? מצאו אותו באיזה מערה, ופתאום מייחסים אותו לרבי נחמן. מי אמר שלא כתב אותו איזה שיכור מהתחת שהיה לו משעמם ?
ישן 19-02-08, 13:31   #5
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
תכלס.. מזה כולכם לא מאמינים בה'?
אז בואו תגידו לי .. מאיפה למדו לעשות סיאנס ? מאיזה ספר ?

ועזבו.. אם אתם לא מאמינים בתורה שלנו והכל, איך מצאו את תיבת נוח ?

אני רוצה לראות את החכם שיענה לי על זה.

מה מצאו את התיבה ??? חחחחח אחי איפה ?

Running is for Girls
New Status
Hight: 1.76
10/10/08--->21/2/09
Wight :67Kg->73Kg
Arm :37-->39.5
Mad_dog מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-02-08, 23:55   #6
Ido
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIdo

עוסק ב:: צה"ל
שלח הודעה דרך ICQ אל Ido שלח הודעה דרך AIM אל Ido שלח הודעה דרך MSN אל Ido שלח הודעה דרך Yahoo אל Ido Send a message via Skype™ to Ido

חחחחחחחחחחחח מי אמר שמצאו את תיבת נח

מה זה השטויותהאלה
ישן 18-02-08, 23:56   #7
gil-Nissim
חבר פעיל

הסמל האישי שלgil-Nissim

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ido
חחחחחחחחחחחח מי אמר שמצאו את תיבת נח

מה זה השטויותהאלה
באמת בוקר טוב צדיק
ישן 19-02-08, 13:55   #8
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

האנשים האלו בני זונות!
הם בושה לדת!
שלא תעשו הכללה על כל הדתיים למה זה לא כולם ככה!!!סימו לב הם קיבלו בעצמם תגובות שם שניראה מאנשים דתיים!
אני בטוח שאם ראש הישיבה שלהם היה רואה תהיתנהגות הזאת הם היו מצטערים על זה מאוד.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 00:03   #9
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

חחחח מי ברא את העולם ?
Naor Pinto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 00:12   #10
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

אני רוצה תשובה מי ברא את העולם ואיךך אין דבר יותר הגיוני מאשר מ שכתוב בבראשית פרק א' עד פרק ב' פסוק 4
ישן 19-02-08, 00:36   #11
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

בשמים אלוהים כבר יעשה סדר מי יעלה לגיהנום או לגן עדן
ישן 19-02-08, 00:47   #12
ValkYriE
חבר פעיל

הסמל האישי שלValkYriE

חדר כושר: קאנטרי באר שבע

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Naor Pinto
בשמים אלוהים כבר יעשה סדר מי יעלה לגיהנום או לגן עדן
מה שנכון, נכון

jamie eason ,Jay Cutler (הפוטוקליפ שלי)
http://youtube.com/watch?v=PyF-ViT_nyI
ValkYriE מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 01:13   #13
Antonator1
הושעה

גם אם יש גן עדן וגיהנום אני כבר אעדיף להיות אני וללכת לגיהנום מאשר לרדוף כמו עיוור אחרי אל בלתי נראה, רשע וצבוע.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 01:16   #14
Naor Pinto
חבר פעיל

הסמל האישי שלNaor Pinto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
גם אם יש גן עדן וגיהנום אני כבר אעדיף להיות אני וללכת לגיהנום מאשר לרדוף כמו עיוור אחרי אל בלתי נראה, רשע וצבוע.
אל תדבר ככה אליו כי חלילה אתה יכול לקבל ממנו מכה חזקה באמת!
ישן 19-02-08, 01:19   #15
Antonator1
הושעה

ציטוט:
ידידי, אני את המכה שלי כבר קיבלתי - בדיוק בגלל זה אני מדבר ככה.
ישן 19-02-08, 09:21   #16
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

ציטוט:
עזוב אותך מיצוות וכל זה..פשוט תיהיו אנשים טובים..
מה זה שווה ככה שכל הערסים הולכים עם כיפה סרוגה, הולכים לבית כנסת ביום שישי,שומרים שבת, אבל אחרי זה מזיינים מישהו במכות ועושים בלאגן....
מה זה שווה?

פשוט תיהיו אנשים טובים..
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-02-08, 12:37   #17
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

ציטוט:
בחיים שלך אל תדבר ככה יא טמבל אתה חושב שאתה רוצה ללכת לגהינום אה יגבר אחרי שתמות נראה אם תדבר ככה ימעפן. לפחות בשביל אלה שמאמנים באלוהים אל תדבר ככה כמו שמכבדים אותך תכבד.
ישן 19-02-08, 13:26   #18
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nati10
בחיים שלך אל תדבר ככה יא טמבל אתה חושב שאתה רוצה ללכת לגהינום אה יגבר אחרי שתמות נראה אם תדבר ככה ימעפן. לפחות בשביל אלה שמאמנים באלוהים אל תדבר ככה כמו שמכבדים אותך תכבד.
אלה "שמאמינים באלהים" עשו לי כל כך הרבה נזק בחיים שרק התחלתי לדבר. וממילא על המוזיקה שאני שומע ועל עצם זה שאני חי לפי הרגשות שלי אבל בתוך תחומי החוק אני גם ככה אלך לגיהנום לפי מה שנהוג אצלכם.

Do what thou wilt shall be the whole of the law

לפי מה שידוע לי, לא רק אני חי לפי המשפט הזה - אלא גם אתה וכל ה"מאמינים" בחצי אגורה שאתה מדבר עליהם. ובמקרה הזה, כולכם הולכים לגיהנום יחד איתי - למרות שלדעתי הגיהנום גם הוא קשקוש בלבוש.

ידידי, דווקא בשביל אלה שמאמינים אני אדבר ככה. גם כן צדיק נהיה לנו פה. תקרא קצת, תחשוב קצת, תחקור קצת ותהיה 12 וחצי שנה מהחיים שלך קורבן של פרופגנדה דתית שגובלת בפשע ואז תחזור אליי, טוב?
ישן 19-02-08, 14:50   #19
nati10
חבר פעיל

הסמל האישי שלnati10

ציטוט:
אלה "שמאמינים באלהים" עשו לי כל כך הרבה נזק בחיים שרק התחלתי לדבר. וממילא על המוזיקה שאני שומע ועל עצם זה שאני חי לפי הרגשות שלי אבל בתוך תחומי החוק אני גם ככה אלך לגיהנום לפי מה שנהוג אצלכם.

Do what thou wilt shall be the whole of the law

לפי מה שידוע לי, לא רק אני חי לפי המשפט הזה - אלא גם אתה וכל ה"מאמינים" בחצי אגורה שאתה מדבר עליהם. ובמקרה הזה, כולכם הולכים לגיהנום יחד איתי - למרות שלדעתי הגיהנום גם הוא קשקוש בלבוש.

ידידי, דווקא בשביל אלה שמאמינים אני אדבר ככה. גם כן צדיק נהיה לנו פה. תקרא קצת, תחשוב קצת, תחקור קצת ותהיה 12 וחצי שנה מהחיים שלך קורבן של פרופגנדה דתית שגובלת בפשע ואז תחזור אליי, טוב?
תאמין לי שאין מה לחקור וחקרתי מספיק בחיים שלי ואני בטוח שיש אלוהים ויש גהנום ויש הכל ואלו שעשו לך נזק בטוח שהם נוצרים אותם אני לא מכליל.
חוצמזה תסתכלו טוב על הקטע הוא אמר להם שהוא שתיין טוב אז הם אחרי זה יצאו מאניקים שהביאו לו לשתות ת'מים אבל אפשר לחשוב מה עשו לו כולה הקיא מה ניהיתם כוסיות אפשר לחשוב מה קרה לו כבר הלך לישון קם בבוקר ושכח מה היה.
ישן 19-02-08, 16:15   #20
mishel27
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nati10
חחחחחחחחחחחחחחחחח תרגע אחי
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה