ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-07-08, 18:32   #161
Snacks
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
מישהו פה מוכן בבקשה לרצוח את סופרגיטר החפרן המטונף הזה?תודה.
חחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי אחי :d
Snacks מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-08, 20:39   #162
Black Code
חבר פעיל

הסמל האישי שלBlack Code

אשכים בגודל ענבים, זין בגודל של ילד בן 3 והתקף לב בגיל צעיר? לא בשבילי...
ישן 26-07-08, 20:42   #163
הארדקור
חבר פעיל

די עים הסטיגמות די כבר אנשים שמריצים סיקלים פסיכים הם מסכנים את עצמם אבל יש גם דרך בינים לסיקלים שפוים שאתה גם כן מיסתכן אבל הרבה הרבה הרבה פחות
ישן 26-07-08, 20:46   #164
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Black Code צפה בהודעה
אשכים בגודל ענבים, זין בגודל של ילד בן 3 והתקף לב בגיל צעיר? לא בשבילי...
צודק!!!מה אנחנו צריכים את זה!!!
גם תאבקות ניפוח לא בא בטוב..
חביבי יש הרבה מעבר למה שאתה יודע אנשים על סייקלים מזיינים טוב מאוד ואני אישית יש לי כלי עצבני ואני מוכן להביא לאידיוט שאמר לך תשטויות האלו למצוץ כדי שהוא יוכל אחרי זה לחזור בעצמו ולהגיד לך שאנשים על סייקלים יש זין ענק.
חחח חוץ מזה שחצי מהסרט הזה מדבר הטמבל הזה גרג ולנטינו הגועל נפש הזה חיט טפו על הבן אדם הזה בחיאט יהודה מה אתה חבר שלו תדפוק לו מכות בשמי אני מביא לך כסף רק תשלח תזין הזה לבית חולים.

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL, 26-07-08 בשעה 20:52.
Pro_XXL מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-08, 20:47   #165
הארדקור
חבר פעיל

צריך להיזהר גם לא להרים כבד כי יכול ליהיות קילה...
ישן 27-07-08, 00:40   #166
superguitar
חבר פעיל

כללי:: שרירים גדולים,לא שחיף....

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro_xxl צפה בהודעה
צודק!!!מה אנחנו צריכים את זה!!!
גם תאבקות ניפוח לא בא בטוב..
חביבי יש הרבה מעבר למה שאתה יודע אנשים על סייקלים מזיינים טוב מאוד ואני אישית יש לי כלי עצבני ואני מוכן להביא לאידיוט שאמר לך תשטויות האלו למצוץ כדי שהוא יוכל אחרי זה לחזור בעצמו ולהגיד לך שאנשים על סייקלים יש זין ענק.
חחח חוץ מזה שחצי מהסרט הזה מדבר הטמבל הזה גרג ולנטינו הגועל נפש הזה חיט טפו על הבן אדם הזה בחיאט יהודה מה אתה חבר שלו תדפוק לו מכות בשמי אני מביא לך כסף רק תשלח תזין הזה לבית חולים.
אתה אפס אני פשוט לא מאמין שאתה מדבר...
"אבקות ניפוח" אתה מדבר כמו ילדים בגיל שלי...
אין לך מושג מזה סייקל אז מה אתה חופר בשכל!
ישן 27-07-08, 00:45   #167
הארדקור
חבר פעיל

אין לך מושג מול מי אתה מדבר פרו אקס אקס הוא פאקינג דוקטור לסייקלים אני קיבלתי מימנו לא מעט עצות באחרונה אפילו עצות טובות...תרגיע ומהר ילד!
ישן 27-07-08, 00:47   #168
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי superguitar צפה בהודעה
אתה אפס אני פשוט לא מאמין שאתה מדבר...
"אבקות ניפוח" אתה מדבר כמו ילדים בגיל שלי...
אין לך מושג מזה סייקל אז מה אתה חופר בשכל!
זה היה בציניות יא חתיכת מטומטםכדי לענות לגאון הזה שכתב תשטויות.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואי ואי ואי חחחחחחחחחחחח
עשה טובה סופרגיטר לך לקבר של אמא שלך השרמוטה תוציא אותה החוצא תן לה סטירה ותחזיר אותה פנימה סבבה?
ותגיע למר ישראל אני אפוצץ לך תפנים על החוצפה שלך יא ילד אפס הא כן ותביא סכין כדי שאני אחטוף לך אותו מהיד ואדחוף לך אותו לתחת יא ******.
ישן 27-07-08, 00:52   #169
הארדקור
חבר פעיל

אחי הוא לא יגיע למר ישראל כי הוא מצא חצי מיחשרה או שיש לו יציאה עים החברה להישתכר או שהוא ביכלל מפחד שיראו איך הוא ניראה או שהוא שונא את הספורט אין להם כוונה לבוא כול הנבלות הקוקסינלים האלה אתה רואה בתגובות מי בא ומי לא אעים אני מנהל היתי נותן באן לתגובות לכול מי שלא מגיע אין להם זכות תגובה ביכלל יצחקו אחר כך על גרשגורן כוס אמק אתם לא שווים את הגרב של גרשגורן תיקרעו קודם זוג כפפות ליפני שאתם פותחים ביכלל פה

ההודעה הזאת מיתיחסת כמובן לחבורת קשקשנודס

תנו להארדקור לנהל את הפורום שבוע ותיראו מה קורה פה...
ישן 27-07-08, 00:55   #170
הארדקור
חבר פעיל

ודרך אגב אני בסייקל מרגיש חרמן ויכול לזיין לילות שלמים זה פאקינג ויאגריה הדבר הזה אתה הופך ליהיות מסוכן לציבור צריך לשים לי מחסום על הפה וחגורת צניעות כוס רעבאק.
ישן 27-07-08, 00:55   #171
Pro_XXL
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הארדקור צפה בהודעה
אחי הוא לא יגיע למר ישראל כי הוא מצא חצי מיחשרה או שיש לו יציאה עים החברה להישתכר או שהוא ביכלל מפחד שיראו איך הוא ניראה או שהוא שונא את הספורט אין להם כוונה לבוא כול הנבלות הקוקסינלים האלה אתה רואה בתגובות מי בא ומי לא אעים אני מנהל היתי נותן באן לתגובות לכול מי שלא מגיע אין להם זכות תגובה ביכלל יצחקו אחר כך על גרשגורן כוס אמק אתם לא שווים את הגרב של גרשגורן תיקרעו קודם זוג כפפות ליפני שאתם פותחים ביכלל פה

ההודעה הזאת מיתיחסת כמובן לחבורת קשקשנודס

תנו להארדקור לנהל את הפורום שבוע ותיראו מה קורה פה...
החיטוב דפק תמוח.

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL, 27-07-08 בשעה 01:02.
ישן 27-07-08, 01:00   #172
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
השאלה האים הפורום הזה שייך לילדודס שמצאו חצי מישרה והיפסיקו להיתאמן או שהוא שייך למיעוט הקטן של אנשים שהחיים שלהם זה באדיבילדינג
לא מעניין אותי שתעריכו אותי מעניין אותי שתשנו את דרככם
אים אתם לא באים לתחרויות אים ליראות גברים בבגדי ים ניראה לכם מעשה של הומואים כמו שהיה כאן איזה חכמולוג שאמר אז ביחיאת רעבאק אל תגיבו את השטויות שלכם
אני לא באתי רק לפרק אני מפרגן למי שמגיע ושימו לב שפירגנתי לאדמור ולהיט מן ולבחור מהנוער שהעחלה תמונות ובטח לאסיד שהוא מדהים בעיני אבל אני לא אחשבן לכול הקקות החובבנים שמורידים את הפורום הזה לזכות וכן יש לי גיבוי מלא מההנהלה מיפני שגם הם היבינו שיש כאן בעיה רצינית מאוד של זילות בפורום כי הרמה היא ירדה ובמקומות אחרים קוראחם לזה גנון אז מי שאיכפת לו צריך לחשוב טיפה ולהבין ואולי גם להישתנות ולא ליתקוך את מי שבא לעזור למרות שאני אגרסיבי וגם קצת שחצן ביחיאת דינק אני משקיע כל כך הרבה מגיע לי להיות קצת שחצן ליד ילדי החצי מישרה מבטל אימון
אני חושב אישית שזה נורא חמוד שיש לך אוצר מילים רחב, ובתחילת ההודעות שלך התנסחת והתחביר שלך היה בהתאם, והיום אתה מתאמץ לשתול שגיאות כתיב וסימני פיסוק. הניק שלך מאויית לא כמו סגנון הכתיבה, כך גם החתימה. לא אעשה אאוטינג, אבל בערך אחרי ההודעה הראשונה שלך היה לי ברור מי אתה, וזאת רק מחמאה שאתה מתלבט ככה, לא אגיד איך, אבל אני מניח שהבנת.

כנ"ל לגבי פרו xxl, מאחל לשניכם הצלחה ואם אתם בוחרים להתבטא ככה (לחלוטין מבין את זה), אני אכבד את זה. אתם אוהבים את הספורט וזה בדם שלכם, לדידי, זה ראוי להערכה.

רק, חבל שאתה משתמש בזה בתור הקטרזיס שלך, אתה רק משרש את הסטיגמה, כשציפית דווקא מבחור כמוך שישריש אותה.

בכל מקרה, הזהות שלכם לא כואבת וחשובה, או מערערת את הסדר הציבורי כמו ידיעה שבחור שחור וגדול נמצא עם גלעד שליט כיום, ככה שצריכים למצוא נושא אחר להתעסק בו, אביב עוד מעט בא אלינו ויש דברים יותר אקוטים, אנשים סופרים את הימים לתחרות כמו עד סוף העומר, אז תתעסקו בזה!

לילה טוב.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-08, 01:05   #173
הארדקור
חבר פעיל

העיניין הוא שצריך ליקרות משהו קיצוני כדי שמשהו כאן ישתנה ואולי זו אחת הדרכים כי אתה מבים שמשהו חולה לגמרי בפורום כבר הרבה זמן ולכן אני חושב שאני ופרו אקס אקס עושים עבודה טובה
ישן 27-07-08, 01:07   #174
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

אלביישן אתה בחור חריף פלוס פלוס חברך המגודל לא טעה
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-08, 01:07   #175
הארדקור
חבר פעיל

:):):):) חריף אש תודו שאתם חולים עלי
ישן 27-07-08, 01:10   #176
Elevation

ציטוט:
העיניין הוא שצריך ליקרות משהו קיצוני כדי שמשהו כאן ישתנה ואולי זו אחת הדרכים כי אתה מבים שמשהו חולה לגמרי בפורום כבר הרבה זמן ולכן אני חושב שאני ופרו אקס אקס עושים עבודה טובה
הקטע זה שמההיכרות הממש מועטה שלי עם שניכם, יש לכם כ"כ הרבה מה לשתף וללמד, לשניכם יש הישגים מטורפים, אם זה מאסה או תארים.

חבל שאתם לא עוזרים ומייעצים בנושא, במקום לגרום לכל מיני ילדים שאתמול הכירו את התחום שכל מי שמריח חומר נהיה עצבני ומתהפך כל כולם.

אני מכיר כ"כ הרבה אנשים על סייקלים וכן, זה עושה אנשים גאים יותר, בטוחים, אימפולסיבים, אבל זה בעיקר מקצין, הופך אותך ליותר אלפא מייל. זה לאו דווקא יעשה עצבני כשלעצמו. חבל שדווקא בחורים כמוכם, שאוהבים את התחום כ"כ, עם לא מעט שכל, גורמים לזה להיראות כאילו שהמיתוס נכון.

וכן, אני מסכים אחי, הפורום נהיה מזבלה, לא אתווכח... אבל אל תשכח שגם אני, גם אתה וכולם נכנסו פעם למכון בלי לדעת כלום, היינו מולעטים מיתוסים והיינו בטוחים שכל מה שהסוס עושה נכון, או שכל החירטוטים שרצים שם נכונים... תסביר להם למה זה לא נכון, אלוקים יודע שזה לא הצד החלש שלך... וורבלית.

ישן 27-07-08, 01:12   #177
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
אלביישן אתה בחור חריף פלוס פלוס חברך המגודל לא טעה
תודה, שמעתי שהוא בגד בי איתך.... לא לעניין שהוא יצא לי עם גברים אחרים, זה לא יחסים פתוחים פה... הייתה לי שיחה ארוכה איתו אחרי זה, והספה שלנו הולכת לעשות כדרך אברהם בשבוע הקרוב.

ישן 27-07-08, 01:13   #178
הארדקור
חבר פעיל

תיראה העינין הוא ואני חוזר וחוזר על זה שאני הייתי נובאדי אני הייתי משפיל מבט מול מיקצוענים ולא אומר לאחד כמו גדי טרוני שהוא לא מוכן כמו שהיה פה איזה ילד מושתן שאמר או פתחו פה כאן על עמית ספיר כוס אמק תנו כבוד.
זה בסדר ליהיות מתחיל ואני אמרתי שאעזור אבל תינהגו בהתאם למעמדכם לא יתכן שאנשים פה יקפצו להגיב על כל דבר למרות שהם לא מבינים בשיט יאללה זזתי לטונה מגעיה ומיזדיינת עים 2 לבן ביצה וחצי קוטג ולישון
ישן 27-07-08, 01:14   #179
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elevation צפה בהודעה
תודה, שמעתי שהוא בגד בי איתך.... לא לעניין שהוא יצא לי עם גברים אחרים, זה לא יחסים פתוחים פה... הייתה לי שיחה ארוכה איתו אחרי זה, והספה שלנו הולכת לעשות כדרך אברהם בשבוע הקרוב.
אני וואן נייט סטנד , אני והוא hooking up רק כל שלוש שנים. תסלח לו ותקבל אותו בזרועות פתוחות
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-08, 01:14   #180
Elevation

טוב, אירובי לילה, מי בא לריצה על הטיילת של ת"א, מיפו לנמל? יש היענות?

תגובה