ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-05-11, 17:42   #21
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אם מישהו טוען שהוא נוכל שיגיש תלונה במשטרה או שיעמוד במילתו ויוכיח אותה בבית משפט. היום יש משמעות לשימוש במילים כאלה, ואני אומר לכם את זה מניסיון.
משפטי דיבה זה לא צחוק, אז בחייכם תהיו פחות פומפוזיים ויותר זהירים.
להגיד שיש דיספרופורציה? אהלן וסהאלן, אבל אפשר גם להגיד את זה באופן מכובד.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 18:49   #22
שובידובי
חבר פעיל

זה שהוא מתעשר מזה לא אומר שיש לו ידע, זה אומר שהוא איש שיווק טוב.
ללמוד ממנו? מה יש לי ללמוד מאדם שלקח סייקלים ועושה לייצנות במכון?
בחייאת ניגרי תפסיק לצודד בכל הבאדי בילדרים רק כי הם "מהעם שלך" ואם מחר באדי בילדר יגיד שהשמש זורחת במערב אתה תצודד אותו? תפסיק להיות פתאטי ולאכול את השטויות של כל אדם שקורא לעצמו באדי בילדר, אתה גם בעצמך יודע שאלה שטויות ואף באדי בילדר לא מתאמן בלייצנות כזאת,כל אדם שיאכל טוב ויזריק יגיע לתוצאות כאלה ואפילו יותר מרשימות . אז חלאס עם הזיבולי שכל .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי msi123 צפה בהודעה
איזה מפלצת הייתי רוצה להכנס לגוף שלו לכמה ימים :p

Uploaded with ImageShack.us
שובידובי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 19:03   #23
DaSpider
חבר פעיל

הידיים שלו בעובי של הרגליים, זה לא רציני עם כל הכבוד, זה נראה כאילו הרגליים שלו קטנות במקום לגדול כתוצאה מאימונים - אבל אחלה חזה וידיים, מה אני אגיד לך...
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 19:08   #24
Deadlift
חבר פעיל

בהשוואה לבדיחה שהייתה שנה שעברה במר מרכז... זה כבר שיפור.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 19:59   #25
MartialArtist
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אגב אראל לא חבר שלי, אבל קצת הזוי שאנשים שלא עשו ולא יעשו קמצוץ ממה שהוא עשה יורדים עליו בכזאת פטרונות.
ועוד דבר: סייבורג מייבורג, אני שמעתי ממקור מאוד מהימן בברנז'ת העסקים בתל אביב שהאדון אורן עושה בוכטות של כסף מהדרכות וייעוץ, הוא פשוט מתעשר מזה, כשרובנו - מה לעשות - בקושי גומרים את החודש.
ככה שיש הרבה מה ללמוד ממנו בעניין הזה.
בכל אופן זכותכם לא לאהוב אותו ולבקר אותו, אבל רצוי גם לעשות את זה עם קצת יותר כבוד, והרבה יותר צניעות.
כן? אז אתה אומר שלא משנה מה האמצעים, הם מקדשים את המטרה?
זה הגיוני להפיץ סרטונים ביוטיוב שמדגימים שיטת אימונים של לשים פי 5 לפחות יותר ממה שאתה מסוגל להזיז בכלל מהמקום בטכניקה טובה ולהעיף את זה יחד עם כל החוליות שלך, כשכל צפלון שלא ראה משקולת בחיים שלו מגיע לחדר כושר וחושב לעצמו בראש שהוא רוצה להיות כמו הס1ס הזה אראל אורן ומתחיל גם כן לעשות את החרא הזה?
MartialArtist מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 20:21   #26
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

לא אמרתי שום דבר ממה שהזכרת כאן, רק ביקשתי שיתייחסו לגופו של עניין ולא יתחילו לטנף ממקום של התנשאות. להגיד שהבחור יש לו דיספרופורציה זה דבר אחד, להגיד שהוא נראה כמו סוכריה על מקל זה דבר אחר.
לגבי השיטה שלו, זה שוק חופשי, הוא לא מכריח אף אחד לבוא אליו.
אם היו שואלים אותי, אני הייתי ממליץ לכל מתאמן ללכת רק לגיל גרנות, ואני עושה את זה יום יום - בלב שלם.
לגבי האחרים, לא יודע ולא מביע דעה.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 29-05-11, 20:41   #27
nadavmoore
חבר פעיל

ניגרי עם כל הכבוד: א. הרמה של התחרות לפי התמונות שהבאת מביישת את הרמה של התחרות של נאק למשל, הנוער שם אחד אחד היה יותר טוב מאראל אורן ונראה כאילו תחרויות כאלו עושות צחוק מהספורט בארץ
ב. בן אדם שטוען שעולה ויורד באחוזי שומן כל כך מהר ובכזאת יעילות ולא מספר על זה שהוא לוקח חומרים שמאיצים וגורמים לו להיראות ככה זאת נוכלות לשמה -אם הוא מוכר מוצר שלפיו גרם לו היראות ככה. ומותר להגיד את זה גם בלי להוכיח את זה בבית משפט , לא ראיתי שבכלבוטק תובעים בבית משפט כל גוף שטוענים שהוא נוכל. יש את חופש הביטוי במדיה ואם לא נוח לאראל אורן שכותבים שהוא נוכל הוא יכול להוציא תביעה על הוצאת דיבה אבל הוא לא יעשה את זה למרות כל ההאשמות שזורקים כלפיו וזה אומר לך סטודנט למשפטים.
ג. לא יודע על איזה התעשרות אתה מדבר פעם אחרונה שראיתי הוא גר עם ההורים שלו ב***-*** מה שאומר שהוא עמיד עוד מהבית.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 21:22   #28
ETAY-BB
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלETAY-BB

כללי:: מר ישראל החטוב 2007.2008 מר ישראל עד 75 ק"ג 2009 ומר ישראל עד 82 ק"ג 2011 ואלוף האלופים 2011!
עוסק ב:: מוכר בחנות ותוספי תזונה
חדר כושר: ספורט פורלייף

נו באמת 6 מיתחרים..ממש עלוב..
ישן 29-05-11, 22:15   #29
1HBK
Banned

תעשיית הצנזורה פה חוגגת
תמשיכו לחיות בסרט ולא לדעת לקבל ביקורת, הענף הזה יגיע ממש רחוק.

מה יש ניגרי, אתה לא מסכים עם מה שכותבים אז אתה מוחק?
1HBK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 22:32   #30
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

תקרא לי עוד פעם אחת בשמות גנאי ואני אמחק גם אותך, ולתמיד.
ביקורת זה בסדר, 90 אחוז מההודעות פה הן ביקורת, ולא נגעתי בהן.
אני מציע לך להירגע.
תתבטא בנימוס, או שלא תהייה כאן.
אגב אם היית שם לב, לא כתבתי מילה על המוצרים, אלא על נושא ההדרכה והייעוץ.
זכותי להמליץ על גיל ורק עליו, זכותך להמליץ על מי שתרצה, אבל תעשה את זה בצורה מכובדת.

ישן 29-05-11, 22:38   #31
1HBK
Banned

תמיד אפשר לפתוח יוזר חדש

חחחחחחחחחחחחחחח מוצר זה לא בהכרח אפקה או משהו
גם ייעוץ הוא מוצר, אם לא הבנת...
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא שהצלחתי להבין בכלל על מה מחקת את התגובה.....
ישן 29-05-11, 22:44   #32
עמרי מרג
חבר פעיל

באיזה קט' משקל הוא זכה הבן אדם?
עמרי מרג מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 22:49   #33
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עמרי מרג צפה בהודעה
באיזה קט' משקל הוא זכה הבן אדם?
אין קטגוריה כולם עולים עם כולם

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 23:05   #34
1HBK
Banned

כמו ברויאל ראמבל
ישן 30-05-11, 00:23   #35
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

כמה המשקל תחרות שלו?
נראה מוכן/חתוך/יבש/כל מונח סלנג של מתחרים אבל יש לו דיספרופורציה בולטת ברגליים צריך לעלות איזה 3 קילו בכל רגל כדי להיות ברמה סבירה.

לא ברור לי למה הרבה מתחרים בארץ עושים כ"כ הרבה תרגילים במכונות ולא עושים פשוט סקוואט כבד, יש הרבה שכן מצד שני לא אומר על כולם אבל הרבה לא... ממש לא מבין למה, זה התרגיל הכי חשוב שקיים
גם גדולי המפתחים(רוני קולמן?) נתנו סטים עצימים של 5 חזרות ו2 חזרות בסקוואט מקביל

סה"כ כל הכבוד על התוצאה, מפרגן

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 00:37   #36
איש הבוקר
Banned

רוני היה חולה סקוואט, בראיונות איתו הוא לא הפסיק להלל ולשבח את התרגיל הזה ולומר שבלעדיו הוא לא היה מגיע לרגליים כאלה יפות, כמובן שאין לזלזל בגנטיקה הייחודית שלו, אם הבנאדם יכל לעשות סקוואט של 360 קילו לשתי חזרות ואח"כ לתת לחיצות רגליים עם 900 קילו זה מפלצת לא בנאדם.

כמו שהשתמע מדבריך נחש, בארץ אין מודעת כ"כ גדולה לתרגילי הליבה הבסיסיים שבונים מסת שריר.
אם נשים לב טוב טוב לקאי גרין בdvd האחרון שלו הוא נותן שם 3 חזרות עם 300 קילו סקוואט hb.
ג'יי קאטלר לא הפסיק לדבר על כך שתקופה מסויימת הוא ניסה להעלות עוד ועוד מסה, עד שהוא בעצמו אמר שהבין כי לא עוד כמה סטים במכונות יעזרו, אלא כמה סטים טובים פעם בשבוע של דדליפט כבד.
בראנץ' ווארן - כל אימון גב שלו כולל דדליפט אמנם לא כבד אבל הוא מגיע ל 250 בסט אחרון לאיזה 4 חזרות.

תעשה 1+1
איש הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 00:38   #37
IdaNP
חבר פעיל

חדר כושר: ספורטן פ"ת

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
כמה המשקל תחרות שלו?
נראה מוכן/חתוך/יבש/כל מונח סלנג של מתחרים אבל יש לו דיספרופורציה בולטת ברגליים צריך לעלות איזה 3 קילו בכל רגל כדי להיות ברמה סבירה.

לא ברור לי למה הרבה מתחרים בארץ עושים כ"כ הרבה תרגילים במכונות ולא עושים פשוט סקוואט כבד, יש הרבה שכן מצד שני לא אומר על כולם אבל הרבה לא... ממש לא מבין למה, זה התרגיל הכי חשוב שקיים
גם גדולי המפתחים(רוני קולמן?) נתנו סטים עצימים של 5 חזרות ו2 חזרות בסקוואט מקביל

אראל אורן נראה ככה ברגליים בגלל שהוא יורד 2 ס"מ בתרגילי רגליים בסמית' מאשין ודוחף עם הידיים בלג פרס. לפי מה שהבנתי הוא לא מוכן לוותר על הצורה שבה הוא עושה את התרגילי רגליים כי הוא לא רוצה להוריד משקלים.
שיהיה לו בכיף, מה אני אגיד. דיאטה הוא יודע לעשות, חבל שלהתאמן הוא יודע פחות.
IdaNP מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 00:54   #38
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי smokingsnake צפה בהודעה
כמה המשקל תחרות שלו?

מאיפה אתה יודע מה כל אחד עושה? כמו שאני יודע 99 אחוז מהמתחרים לא מוותרים על סקוואט זה שיש כאלה שהרגליים שלהם לא בשמיים זה גם עיניין של גנטיקה אל תשכח

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 01:11   #39
איש הבוקר
Banned

ישראל, אם לומר את האמת זה טיפה מקומם כל העסק הזה, זה מרתיח אותי שרק בישראל ואני מדגיש רק בישראל אנשים ממציאים כללי משחק חדשים, והיופי בכל זה שנותנים להם ללכת עם זה עד הסוף ונותנים להם לזכות וכד'.

להמציא את הbb מחדש לא ילך, חלק מהעסק זה רגליים - הם חלק בלתי נפרד מהגוף, ואם אדם מחליט שהוא bb עם רגלי תרנגולת שיבושם לו, אבל מכאן ועד לתת לו לזכות ולהכתיר אותו בתואר אזורי, זה מוגזם, מבחינתי שלא יתנו לאף אחד לזכות שיסגרו את התחרויות המבישות האלה.
אי אפשר מצד אחד להתלונן למה זה לא מתקדם בארץ ומצד שני לעודד הזנחה של חלקים בגוף, ולהציג מופעי ליצנות בסגנון שלעיל, אם אראל אורון לא מספיק בנאדם בשביל להניח את האגו שלו בצד עם התרגילים המפוקפקים שהוא עושה לרגליים ולהתחיל לעבוד כמו בנאדם שפשוט לא יעלה על הבמה ולא יקרא לעצמו bb.
אני חובב ומעריץ מאוד גדול של bb איכותי וטוב, זה לא בא מנסיון להטריל וכד', זו המציאות ואם אף אחד לא רוצה לשמוע אותה, אז אל תצפו שהתחום הזה יתפתח בארץ.
איש הבוקר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-11, 01:22   #40
nadavmoore
חבר פעיל

לעשות רבע סקוואט בסמית' עם 200 קילו זה אגו? נראה אותו מגיע לגו אקטיב בוויצמן ועושה את האימון רגליים שלו כל האימון יידפקו עליו סתלבט.

הוא עושה את זה בדיוק בגלל מה שאמרת , יש לו לגיטימציה לעשות את זה בשביל מה להשקיע בסקוואט אמיתי אם יש לו 2 אנשים בקטגוריית משקל שלו או שהוא מתחרה בתחרויות לייצניות וזוכה , מה רע לו בחיים העיקר שזה עוזר לו למכור את הדיאטות שלו כי מהתחום עצמו שקל הוא לא ייראה.
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה