ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-10-11, 10:35   #41
nadavmoore
חבר פעיל

זה שפווארליפטר החליט לעבור מהתחום שלו לתחום הבילדינג ועשה כזה הישג בתחרות רק מוכיח שהssניקים ניצחו בוויכוח הזה שרץ פה בפורום, מה שזה עוד מוכיח זה את הרמה הנמוכה של הבילדינג בישראל (בלי לזלזל וחבל שזה כך)
nadavmoore מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 11:57   #42
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

אני יכול להבהיר את מה שכתבתי-לוליק יש רק אחד ואף אחד מילדודס לא יכול לקחת עליו קרדיט(והרבה כבר לקחו) עד שנראה אותכך במצב לפחות זהה ללוליק(אלוף אירופה ומר ישראל) ולא "תראו את הדיפים שלי 70*5
ישן 24-10-11, 12:04   #43
nadavmoore
חבר פעיל

2 דברים, א: רוב המתאמני כוח הרציניים בארץ הגיעו למשקלים שלא ראיתי בילדר אחד (חוץ ממאור והוא גם רמה אחרת בבילדינג מהשאר) מגיע אליהם לא משנה אם זה כפול חמש או כפול אחד.
ב: את רובם לא מעניין לעלות לבמה מרוח בשמן בתחתונים ככה שכנראה דבר כזה לא יקרה פה שוב.
ישן 24-10-11, 12:05   #44
nadavmoore
חבר פעיל

הא ושכחתי, הם נקיים
ישן 24-10-11, 12:42   #45
harder
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
2 דברים, א: רוב המתאמני כוח הרציניים בארץ הגיעו למשקלים שלא ראיתי בילדר אחד (חוץ ממאור והוא גם רמה אחרת בבילדינג מהשאר) מגיע אליהם לא משנה אם זה כפול חמש או כפול אחד.
ב: את רובם לא מעניין לעלות לבמה מרוח בשמן בתחתונים ככה שכנראה דבר כזה לא יקרה פה שוב.
זה מה שאני אומר מתאמני כוח הרצניים האלה היו מתחרים בpl כמו גדולים
הבעיה שבארץ אין איפה רק בחול, ובשביל חול צריך כסף וזמן ואת זה אין לכולם בעיקר כסף.
יש 4 צערים שהולכים להתחרות בPL באירלנד עם אני לא טועה
בזמן הקרוב והם משלמים על הרוב ההוצאות.

ואנטון מי שלקח קרדיט על לוליק כולה הראה דגומה חיובית ישראלית שpl הם לא סתם שמנים בלי מסת שריר כמו שהרוב חושבים .ולא חסר דגמאות כאלה בחול .
וגם ציינו שהכי טוב למתאמן מתחיל זה ss יעני אימוני כוח ולא ABCDRFG שהרוב חושבים נכון שזאת השווה מוגזמת אבל זה נכון וגדולים ממך אמרו את זה

נערך לאחרונה על ידי harder, 24-10-11 בשעה 12:51.
harder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 12:58   #46
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KALINA צפה בהודעה
אני יכול להבהיר את מה שכתבתי-לוליק יש רק אחד ואף אחד מילדודס לא יכול לקחת עליו קרדיט(והרבה כבר לקחו) עד שנראה אותכך במצב לפחות זהה ללוליק(אלוף אירופה ומר ישראל) ולא "תראו את הדיפים שלי 70*5
אף אחד לא לוקח עליו קרדיט.

חוץ מזה עולה מהדברים שלך שלהיות כמו לוליק זה באמת כזה קשה, אז תן לי לומר לך משהו -

כל בנאדם רגיל בעל גובה ממוצע יהיה לו יותר קל להגיע להישגים של לוליק כי זה ידוע שב PL אלה שגבוהים יותר מדיי, מאוד קשה להם עם הלחיצת חזה והסקוואט כי יש להם מרחק יותר גדול לעבור עם המוט.
לוליק נדיר בישראל כיח הבחור הרציני היחיד שיש כאן (וזה גם לא בזכות המוצא "הישראלי" שלו), בגלל זה כולם מדברים עליו כמו אלוהים, כולנו שוכחים (אם אני לא טועה) שהוא לקח מקום רביעי באליפות אירופה שהיית בגרמניה, וכמו שהוא העיד ע"פ ההשגים שלו באותה תחרות הוא היה אמור לקחת מקום אחרון, פשוט פסלו כמה מתמודדים על הדרך, והשקלול של התוצאה הסופית היה ביחס לגובה, אסור לשכוח שזו רק פדרציה אחת ובשביל להגיע להיות אלוף אירופה לא מספיק להתחרות בפדרציה אחת, צריך לשחק במגרש של הגדולים, אנחנו מדברים על הלחיצת חזה בקטגוריית משקל שלו - עד 110 ק"ג, שהיית יוצאת דופן.

אני לא מזלזל בהישגים שלו הוא איש יקר, אבל ב PL אין כל כך הרבה פקטורים כמו ב bb, המשוואה פשוטה - תאכל טוב תישן טוב ותתאמן חזק ונכון ותראה תוצאות, אתה יכול לקחת לדוגמא את אופק, ואתה יכול לקחת את המשפחה של גיל - שי וחן והוא עצמו.... בפעם האחרונה שצפיתי בהם הם לא היו מפלצות גנטיות, הם פשוט גודלו בחממה המתאימה.
הם יוצאים להתחרות והם יביאו תוצאות וכבוד, ואני מאמין שלא חסר פה בפורום ובמקומות אחרים אנשים שהם מספיק חזקים בשביל להתחרות, פשוט אין הזדמנות (אבל עובדים על זה).

אז בואו נכנס כולנו לפרופורציות ונפסיק את הוויכוחים הילדותיים האלו.

נערך לאחרונה על ידי GMT+, 24-10-11 בשעה 13:02.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 13:00   #47
nadavmoore
חבר פעיל

עזוב, הקטע שהוא שרוב הבילדרים בארץ חיים במיתוסים ישנים בגלל שהם לוקחים ממתקים ורואים תוצאות על הגוף יש להם כאילו לגיטימציה להגיד לכל אחד מה הוא עושה נכון ומה הוא עושה לא נכון אבל, אני רוצה לראות את הבילדר שבא לאיש הלילה למשל או לרן כהן ואומר לו משהו ו\או מעיז לשים את עצמו תחת 240 קילו ולעשות "דיפ סקוואט" כמו שאנטון קורא לזה.
ישן 24-10-11, 13:05   #48
GMT+
Banned

לואי סימונס אמר בהקדמה לספר שלו - ".....עוד יותר גרועים הם האנשים שהופכים את עצמם לאגדות בתוך הראש שלהם, לפני שהם עשו דבר וחצי דבר בספורט הזה".

זה תקף על כולם.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 17:15   #49
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

אתם מדברים כאילו לוליק לקח אלוף האלופים לבינתיים עבודי (שהוא בודיבילדר) ניצח

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 18:53   #50
harder
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אתם מדברים כאילו לוליק לקח אלוף האלופים לבינתיים עבודי (שהוא בודיבילדר) ניצח
מה קשר עכשיו ?
ישן 24-10-11, 19:45   #51
DaSpider
חבר פעיל

אתם יודעים מה הקטע? עזבו את זה שלוליק ספורטאי ובן אדם משכמו ומעלה כרגע. נאמר פה ובמקומות אחרים ש"ילדודס לוקחים קרדיט" ודברים כאלה, אבל בתאכלס מי שלוקח הכי הרבה קרדיט ריק על כל סוגיו - הם "מתחרים מקצועיים" שפיזזו באיזה מר צפון או במקרה הפחות טוב סתם הגיעו למשקל תלת ספרתי או אחוז שומן חד ספרתי או אנאערף מה ועכשיו מרגישים שיש להם זכות לתת את הדין הסופי על כל דבר בעולם הזה.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 20:17   #52
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי harder צפה בהודעה
מה קשר עכשיו ?
אני יגיד לך מה הקשר כולכם פה באים ומזלזלים בבאדיבילדינג ומתנהגים כאילו רק השיטה שלכם עובדת והיא הכי טובה ואתם משתמשים בדוגמא של לוליק שאת המאסה שיש לא הוא פיתח בשיטה של הפאוורליפטינג שאין לי עם זה בעיה אבל בתכלס בשטח עבודי ניצח אז אותו דבר אני יכול להגיד שהשיטת אימונים של באדיבילדינג יותר טובה(ואני לא עושה את זה!!)

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 24-10-11, 20:44   #53
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ישראל, איפה היה זלזול בבאדיבילדינג? בינתיים הדיון מכובד ולגיטימי למיטב שיפוטי, זה בסדר שלאנשים יש דעות אחרות והשקפות שונות, אני מעודד את זה.
אין הדבר דומה למכת ההטרלות שהייתה פה בעבר, תופעה שכידוע לך עקרנו מהשורש.
נשארו דווקא כמה ח'ברה לא רעים שמתנסחים בסדר גמור.
כמובן, אם אני אראה פה אפילו הודעה אחת של הטרלה, או אפילו חצי הטרלה, הכותב שלה יעוף כמו טיל ולכל החיים.
המדיניות שלי היא אפס סובלנות כלפי דבילים.
בגלל זה הפורום הזה היום הוא נקי, וחזר לימיו הגדולים, והוא ימשיך לעלות.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 20:54   #54
DaSpider
חבר פעיל

זה מעניין איך הפכו את כל התחום לויכוח אחד גדול של תכנית אימון x נגד תכנית אימון y והוציאו מהמשוואה לגמרי דברים כמו רמת השקעה, גנטיקה והעדפות ספורטיביות.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-10-11, 21:44   #55
harder
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אני יגיד לך מה הקשר כולכם פה באים ומזלזלים בבאדיבילדינג ומתנהגים כאילו רק השיטה שלכם עובדת והיא הכי טובה ואתם משתמשים בדוגמא של לוליק שאת המאסה שיש לא הוא פיתח בשיטה של הפאוורליפטינג שאין לי עם זה בעיה אבל בתכלס בשטח עבודי ניצח אז אותו דבר אני יכול להגיד שהשיטת אימונים של באדיבילדינג יותר טובה(ואני לא עושה את זה!!)
אף אחד לא זלזל פה בשוף מפתח גוף פה,ולא אכפת לי שעבודי ניצח אותו שם שינצח עוד כל הכבוד לו אבל זה לא קשור.
וכן אנחנו באים בשיטה "שלנו"שהיא הכי טובה למתאמנים מתחילים לפתח שריר וכוח בעזרת רק שלושה התרגלים ישאר על התחלה והיא מתאימה לרוב האולכלוסיה במכון כושר.אפילו כמובן שלא נוגע עלייך או למתחרים שפה.אפילו ששילוב של שניהם זה שילוב מנצח
בכל רמה.

נערך לאחרונה על ידי harder, 24-10-11 בשעה 21:49.
ישן 24-10-11, 23:35   #56
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
ישראל, איפה היה זלזול בבאדיבילדינג? בינתיים הדיון מכובד ולגיטימי למיטב שיפוטי, זה בסדר שלאנשים יש דעות אחרות והשקפות שונות, אני מעודד את זה.
אין הדבר דומה למכת ההטרלות שהייתה פה בעבר, תופעה שכידוע לך עקרנו מהשורש.
נשארו דווקא כמה ח'ברה לא רעים שמתנסחים בסדר גמור.
כמובן, אם אני אראה פה אפילו הודעה אחת של הטרלה, או אפילו חצי הטרלה, הכותב שלה יעוף כמו טיל ולכל החיים.
המדיניות שלי היא אפס סובלנות כלפי דבילים.
בגלל זה הפורום הזה היום הוא נקי, וחזר לימיו הגדולים, והוא ימשיך לעלות.
אביב היו פה כמה שכתבו שבגלל שלוליק היה נראה טוב אז זאת ההוכחה שפאוורליפטינג זה הכי טוב אני לא מבין למה אנשים לא מבינים שיש לכל אחד את השיטה שעובדת עליו

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 25-10-11, 12:35   #57
nadavmoore
חבר פעיל

ישראל , אנטון בא ואמר שכל הילדים פה לוקחים טרמפ על ההישג של לוליק. ואני בסה"כ הבהרתי לו שהמתאמני כוח הטבעים שאני מכיר הגיעו לגדלים (עם אחוז שומן לא גבוה מידי ראה ערך טל_0) שלא ראיתי אף מתאמן פיצולים טבעי או באדי בילדר טבעי מגיע ואני רואה אותם עומדים מול הבאדי בילדרים בוויצמן ת"א והם לא פחות קטנים מהם וזה שוב אני מזכיר טבעי. אנחנו אומרים שהשיטה של אימוני כוח עובדת יותר טוב מפיצולים כי שוב, התוצאות שלה בשטח הן פשוט יותר טובות מדעית ועובדתית ומי שבא ומטיף לנו שהתוכניות האלו הם "סתם" או "לא טובות" זה אנשים שלוקחים ממתקים רק זאת חוכמה קטנה שהגוף שלך מסנטז חלבון ומתאושש יותר מהר מגוף נורמלי של בן אדם רגיל ואז לבוא ולהגיד תראו אותי אני ענק עם אחוז שומן נמוך תתאמנו כמוני! בכל מקרה הרמה של הבילדינג בארץ עובדתית היא לא רמה גבוהה מה לעשות אבל, עדיין קשה להיות בילדר ואני מעריך את אלו שמנסים ואפילו יש לי חבר שמן מסריח ומגעיל (יאיר) שגם הוא יעלה מתישהו על במה ואנחנו נפרגן לו. רק מה שמעצבן אותי זה שחלקם עושים שם רע לבילדרים בארץ ומנסים ללמד את כל העולם וחושבים שהם יודעים הכל
ישן 25-10-11, 12:53   #58
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
ישראל , אנטון בא ואמר שכל הילדים פה לוקחים טרמפ על ההישג של לוליק. ואני בסה"כ הבהרתי לו שהמתאמני כוח הטבעים שאני מכיר הגיעו לגדלים (עם אחוז שומן לא גבוה מידי ראה ערך טל_0) שלא ראיתי אף מתאמן פיצולים טבעי או באדי בילדר טבעי מגיע ואני רואה אותם עומדים מול הבאדי בילדרים בוויצמן ת"א והם לא פחות קטנים מהם וזה שוב אני מזכיר טבעי. אנחנו אומרים שהשיטה של אימוני כוח עובדת יותר טוב מפיצולים כי שוב, התוצאות שלה בשטח הן פשוט יותר טובות מדעית ועובדתית ומי שבא ומטיף לנו שהתוכניות האלו הם "סתם" או "לא טובות" זה אנשים שלוקחים ממתקים רק זאת חוכמה קטנה שהגוף שלך מסנטז חלבון ומתאושש יותר מהר מגוף נורמלי של בן אדם רגיל ואז לבוא ולהגיד תראו אותי אני ענק עם אחוז שומן נמוך תתאמנו כמוני! בכל מקרה הרמה של הבילדינג בארץ עובדתית היא לא רמה גבוהה מה לעשות אבל, עדיין קשה להיות בילדר ואני מעריך את אלו שמנסים ואפילו יש לי חבר שמן מסריח ומגעיל (יאיר) שגם הוא יעלה מתישהו על במה ואנחנו נפרגן לו. רק מה שמעצבן אותי זה שחלקם עושים שם רע לבילדרים בארץ ומנסים ללמד את כל העולם וחושבים שהם יודעים הכל
נדב, זה יותר מעצבן, שבא בנאדם שקוראים לו נדב, ומדבר על בנאדם אחד אולי בכל התחום הזה(טל) ומשווה אותו לבילדרים ומסיק מסקנות שאימוני כוח, גורמים להיפרטרופיה כמו האימוני פיצולים על סמך בנאדם אחד.
תביא את שאר החברים שלך, שהתאמנו על כוח מאז ומתמיד, תעמיד אותם ליד אנשים שמתאמנים היפרטרופיה(טבעי) ונראה איפה כל אחד עומד.
להשען על חבר אחד עם גנטיקה טובה ועל סמך זה לבנות תאוריות זה מגוחך...

אימוני כוח מן הסתם גם הם יגרמו להיפרטרופיה אבל לא כמו אימונים ייעודיים לזה.
ולהיות "שרירי" על 20% שומן ולשקול 90 קילו זה לא חוכמה...
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-10-11, 13:40   #59
nadavmoore
חבר פעיל

זאת לא תיאוריה זאת דוגמא יש עוד דוגמאות כגון איש הלילה ורן כהן לא משנה זאת לא הנקודה הנקודה פה הייתה שבילדרים באים למתאמני כוח ומזיינים להם את השכל לעבוד בטווח ההיפרטרופי ו"לשרוף" את השריר ולעשות מליון סטים בעוד שאנחנו רואים שמתאמני כוח רציניים שהגיעו למשקלים מכובדים בדר"כ יותר גדולים ויותר חזקים מהמתאמנים הטבעים הכי גדולים במכון וזה גם לוקח להם פחות זמן. ושוב לא השוואתי לבילדרים מתחרים אני משווה לבילדרים "טבעיים" ואנשי מכון שחיים במיתוסים של פעם ושהאיידולים שלהם הם סטאס אגב תראה לי בחור ששוקל 90 קילו עם 20 אחוז והוא מוזרק! שמתאמן פיצולים ויש לו 240 סקוואט ו260 דד ליפט (ומי שאני מדבר עליו זה לא טל והוא טבעי)

אגב בנוגע לטל אני חייב להגיד שאמנם הבן אדם מפלצת גנטית וחזק בצורה בלתי רגילה הוא עצמו גם לא מבין שאנשים אחרים לא מסוגלים להתאמן כמוהו ועם כמה שהוא חזק עדיף לא לקחת ממנו עצות בנוגע לאימוני כוח!

נערך לאחרונה על ידי nadavmoore, 25-10-11 בשעה 13:43. סיבה: בנוגע לטל..
ישן 25-10-11, 14:05   #60
harder
חבר פעיל

אמוני היפרטרופיה עדיפים מאימוני כוח להגדלת גדילת שריר ברמות מסוימות של מתאמן, אבל לא שאתה מתאמן מתחיל.(אלה עם כן ישר מזריק כמו לארנזו הזה)
עם איש הלילה רן כהן או בכלל כל מי שסיים ss או5x5 כמו שצריך יתחיל להתאמן אימוני היפרטרופיה הם יגדלו מהר ויראו מצוין עם יעבדו נכון .למה ? כי הם ינצלו את הכוח הרב שלהם לזה.

נערך לאחרונה על ידי harder, 25-10-11 בשעה 14:08.
תגובה