ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-05-13, 21:59   #141
No_Troll
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני באמת אמרתי את כל מה שהיה לי להגיד בפוסט הזה

ואם לפיד לא היה רמאי פוליטי מתועב
מה אתה רוצה מיאיר לפיד?
No_Troll מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-06-13, 06:20   #142
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ציטוט:
כשאתם מדברים על רמה נמוכה, האם אתם מדברים על אלברט לידרמן, על שרגא, על רועי עבודי, על חאפיז, על רועי סלמן, על חוסאם, על ליאור סנטו, על ליאור גיניש, על נועם ריבקין, על לוליק זיידמן, על תמיר עבוד, על וואליד נאסר אלדין, על איתי בושרי, על מרדכי בוכניק, או על מוטי הרוש על אלירן מורגן על אלי סטרוסה על לחן הרר על סאפי אבו חמיד על אנטון על תומר שוקרון או על דני קגנוביץ'?
מספיק לקשקש.
יש מתחרים מצוינים
אם כל אלה מגיעים בשייפ שיא לבמה אחת - ואני מצרף גם את עצמי במחילה מכם - אפשר לעשות תחרות שלא נופלת משום תחרות בינלאומית ברמה שהיא לא פרו - וכמי שרואה לא מעט חומרים מתחרויות כאלה, אני אומר את זה בלב שלם
וכן יש גם ליצנים
אני מאוד הייתי שמח אם הליצנים לא היו משתתפים
להגיד שהרמה נמוכה, זה פשוט מאוד לא נכון
כן גם על אלה, במקרה לקחת כביכול את "הכי טובים" המצחיק שאומנם כולם ברמה סבבה לגמרי בהחלט (חלקם יותר חלקם פחות) אבל חלקם התחרו פעם אחת, זה לא משקף רמה של ישראל כמו שליצן שמתחרה פעם אחת לא משקף רמה של ישראל. אני מוציא מהרשימה את אלברט שבהחלט הביא רמה שלא רגילים לראות בארץ, שוב, פעם אחת, ראה את הגועל שהולך כאן בתחרויות, שעם זה שהוא הביא רמה פסיכית הוא הפסיד לבחור עם קשרים יותר טובים משלו עם איגוד נאבבא. תסתכל על אלופי האלופים באיגודים בשנים האחרונות ותשאל את עצמך אם אלו המפלצות המפחידות שהיית מצפה לראות זוכות בתואר הנכסף הזה... לב אגב משקף תחרות ברמה סבבה לגמרי לא בזיונית בכלל לדעתי, אבל תראה אותו ותחשוב רגע אם הוא נראה כמו אלוף האלופים. לא גדול מספיק, לא חטוב מספיק לא יבש מספיק. בחיאת.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-06-13, 12:49   #143
אלברט ברכה
חבר פעיל

איך מישהו שלקח בפיטנס באיגוד אחד לןקח אלוף האלופים באיגוד אחר?

הוא נראה לך כמו בילדר? לי לא.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 01-06-13, 15:04   #144
LB1string
חבר פעיל

ניגירי היקר, אני חייב להבין דבר אחד:
איך אתה מעמיד שמות כמו עבודי ואלברט ואולי גם חברים שך שאתה מפרגן להם כמו סנטו וגייניש, ביחד עם שמות קיקיוניים ובינוניים מינוס שהם אפיזודה חולפת בביצה המקומית שנקראת פיתוח גוף בישראל?

איך אתה אומר? תתבייש לך...
LB1string מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-13, 00:11   #145
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ברשימה שהעלתי יש טובים ויש מעולים
אף אחד מהם לא "קיקיוני", תפסיק לבלבל את המוח
אני לא אומר שכולם סופרסטרים, אבל כל אחד מהם אם הוא עושה הכנה ובא בשייפ הוא מתחרה מכובד
אגב, זו רשימה אקראית שהבאתי בשלוף, יש עוד המון שמות שלא נכנסו, יודה בנעים למשל, מישל טרוני וגדי טרוני (שהולך לעשות עכשיו קאמבק) ועוד ועוד
אנשים רואים את הניו יורק פרו וחושבים שזו הרמה הממוצעת
אני מציע לכם לראות קצת תחרויות חובבים מהעולם
מספיק כבר עם החוסר פרגון הדוחה הזה, מה עוד שכל אותם מזלזלים למיניהם מעולם לא ראו תחרות בעיניים
התרשמות מתמונות זה לא מספיק

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-06-13, 05:56   #146
Scylla

בנאדם באמת ענק ששכחת זה אדם מאשה (מה איתו באמת?)
אני אישית ראיתי תחרות אחת, שדווקא היא הייתה אולי הכי טובה שהייתה כאן בשנים האחרונות... שוב אם תאחד את כל האיגודים ותעשה קצת סלקציה תקבל רמה יפה, עד אז, אנשים לא קיקיוניים אבל לא סופרסטארים יקחו אלוף האלופים.
ישן 02-06-13, 05:58   #147
Scylla

ושאני חושב על זה באמת בשנים האחרונות הזוכים בהחלט לא קיקיוניים הם נראים טוב וסבבה ולא מביישים אבל אף אחד לא וואו... והיו לנו בעבר לא מעט כאלו.
ישן 02-06-13, 23:28   #148
Abed5
חבר פעיל

כללי:: fitness model!
עוסק ב:: GYM
חדר כושר: gymShark

Alon, you're a dreamer and you're doing it right. I laughed when he compared ya as someone else always there are some different goals which that is ugly. in my opinion using YOUTUBE is more harder than participating in a competition, in contest there will be 5 judgements gives points for the best body but in YOUTUBE there are thousand of fans which inspired from Alon Gabbay and others Fitness models, I dare you not anyone can be lovely and get huge fan without hardwork , I just hate people saying ''that can't be done without steroids'' I want to say to them YOU ARE JUST CONVINCING YOURSELF BECAUSE YOU DIDNT REACH TO WHAT HE HAS DONE
Abed5 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-13, 11:16   #149
ChonGo
חבר פעיל

כללי:: טל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי six pack צפה בהודעה
באמת שרציתי להמנע מלהגיב, מה שבדרך כלל אני עושה בדיונים כאלו, אבל זה פורום "שגדלתי עליו" וחשוב לי לציין כמה עובדות. ניגרי, כמה שאני מעריך או יותר נכון הערכתי אותך אני דיי מופלא מהראיה הצרה שלך ורמת האינפנטיליות שאתה מפגין.

יש הרבה מעבר למה שאתה קורא לו מפתח גוף מתחרה, ואם יש מישהו שחיי את הספורט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה זה אני. אתה אומר פה לחבר'ה שיתביישו להם בגלל ההשוואות שהם עושים, אך אתה זה שמזלזל ופוסל, בראשית אני חושב שהסרטון עצמו הוא חסר תועלת ואף מבייש, אבל הוא בטח ובטח במקום הנכון מכיוון ששלושת החברה שם הם מתחרים.

שנית, פיתוח גוף זה לא ספורט, זה דרך חיים. זה שאחד עולה על במה והשני לא, לא עושה אותו יותר טוב מהשני, ואם אתה חושב שכן, אז התפיסה שלך היא מעוותת. חוץ מזה שהספורט הוא כבר מזמן לא מה שהוא הייה ודברים השתנו לטובת פיתוח הגוף הטבעי והאסטתיקה כי זה מה שנוגע לרוב, זה יעד נגיש ואנשים מזדהים עם זה.

90% מהאנשים שעוסקים ואוהבים את הספורט הזה לא מתחרים, לא עולים על במה עם חוטיני וצבע, ולא עושים דייטות קטלנייות, מה שאומר שהם לא בחרו בדרך הקונבנציונאלית שאתה מנסה להציב כדרך הנכונה והיחידה, אלא הם עושים את זה בשביל האהבה אל הספורט. זה שאתה עלית על במה ועלית כמה קטגוריות לא עושה אותך ליותר. רמת הכבוד, האהדה, התגמול והתמורה שהספורט התחרותי (בארץ בכלל ואף בעולם) נותן היא מינימלית לחלוטין.

בסופו של דבר הגישה הקיצונית שלך לא מוסיפה לך, אלא גורעת ממך כספורטאי מתחרה. רוב האהדה שאתה מקבל היא בגלל הידע שלך והעיסוק בספורט, התרומה שלך בפורום והעזרה שלך לאנשים, אך כספורטי אתה לא מעליי בשום רמה ובשום קטגורייה, הדבר היחיד שיש לך מעליי היא הגישה המתנאשת שלך ואוליי על הנייר אתה יותר טוב כי עלית על במה, אבל בסוף יום אתה ואני לא שונים ומה שקובע זה מה שאתה עושה מעצמך.

אני מבין את אלו שעולים על במה כי גם אני עובר סוג דומה של החנות, אני יודע מה זה לעבור דייטת שחיטות ואז לעלות לאירוע 8 שעות רצוף שלוש ימים ברציפות, אבל אני חיי את הספורט ולא מקטר על מה קשה אלא פוסע קדימה ולא מוריד מרמתם של אחרים רק בגלל שהם לא בחרו בדרך שלי.

זה כל מה שיש לי להגיד, תודה לכל המגיבים והתומכים.

אלון
מילה במילה!!! תגובה מדהימה וצודקת!
ChonGo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-13, 22:06   #150
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

Exclamation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
דווקא בכל הנוגע לתחרות אני בדעה של הניגרי, אותו דבר כמו pl, לא חוכמה להיות הס1ס של המכון, החוכמה זה לעמוד בתנאי תחרות כלשהי מול אנשים בשיפוט שווה והוגן. אלון אני מכבד אותך אני פשוט חושב שאתה לא bb מתחרה (עובדתית) ואין טעם להשוות במיוחד, עצם העובדה שאני חושב שהיית לוקח מקום מכובד מבלי להזיע יותר מדי זה עניין אחר. מצד שני יש לתת את הדעת על הרמה הממוצעת ומטה של התחרויות בארץ, איך שלא תהפוך את זה לב לא נראה כמו אלוף האלופים, לא גדול מספיק לא חטוב מספיק ולא יבש מספיק. הוא נראה סבבה אבל רחוק מרבים וטובים שאפילו את הקטגוריה שלהם לא לקחו. אני יכול להגיד על מתחרים שאני מכיר אישית שראיתי בחורים שנראו מאוד גדולים ומאסיבים ואחרי חיטוב היו שלדים, ומנגד בחורים לא מרשימים ושמנמנים שעשו חיטוב מעולה ופתאום נראו ראויים ורציניים. יש מקום לתחרות ותחרותיות...
פה הטעות שלך.
אתה משווה את אלון לקטגוריות בילדינג והוא לא בילדר... הוא לא מחפש להיות מפלצת מאסה.
אלון הלך לכיוון פיטנס, בידיוק כמו אנשים אחרים.

ראית את הרמת פיטנס בארץ?
אלון לוקח את רובם בהליכה.
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 06-06-13, 19:43   #151
juk89
חבר פעיל

הסמל האישי שלjuk89

ציטוט:
[
מספיק כבר עם החוסר פרגון הדוחה הזה, מה עוד שכל אותם מזלזלים למיניהם מעולם לא ראו תחרות בעיניים
אביב, יש מצב שלך מותר לזלזל בכל מי שלא מתחרה אבל לאף אחד אסור לזלזל ו/או לא לפרגן למי שכן?
היה פה לפני איזה שבוע עוד בחור בשם דני חן, שהיה כותב משהו אחד ומשדר משהו אחר. ולמרות שחצי מהתגובות שלך בשרשור הזה התחילו באני לא מזלזל- אתה כן. אז אם אתה גאה בדעתך המאוד סובייקטיבית וצרה אז לפחות אל תכחיש.
וטיפה של מודעות כלפי עצמך וכלפי שאר העולם
ישן 07-06-13, 00:47   #152
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

כולם פה תפסו תחת והלכו עם הזרם נגד אביב , תפסיקו לנסות להוציא אותו רע או משהו הוא לא מזלזל ולא כלום הוא פשוט אומר ובצדק אי אפשר להשוות בין מישהו שמתחרה לבין מישהו שלא ! , אלון נראה פיצוץ לדעתי ואיך שזה נראה הוא לוקח את כולם בהליכה אבל ואבל גדול הוא לא התחרה אז זה סתם השערות תבינו שעל הבמה לא נראים כמו בתמונות במעלית או בתמונות עם החברים לא חסר אנשים שנראו פצצה ועל הבמה נראו כמו חרא אז חלאס לחפור מיצינו את הפוסט הזה לילה טוב לכולם !!

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-06-13, 22:40   #153
juk89
חבר פעיל

הסמל האישי שלjuk89

אמרון, זה שאי אפשר להשוות בין מישהו שמתחרה לבין אחד שלא זה לא עובדה אלא דעה אחי, ולא כולם חייבים להסכים...
ישן 08-06-13, 02:48   #154
Scylla

גם פיטנס זה תחרות...
ישן 09-06-13, 03:12   #155
LiLSauce
חבר פעיל

הסמל האישי שלLiLSauce

כללי:: Maor Nechemia AKA LiL Sauce
עוסק ב:: Personal Trainer \ Israelbody Staff
חדר כושר: Holmes Place Modi`in
שלח הודעה דרך ICQ אל LiLSauce שלח הודעה דרך MSN אל LiLSauce

לא יודע מה הדיון, קראתי רק 80 אחוז הדיון, אבל....
לפי התמונה שהעלו קודם שהוא בפיסוק רחב, באותו רגע הוא זוכה מר ישראל לאותו משקל שהוא נמצא בו, נקודה!
אין, רמה מטורפת, לא יעזור.
רק דבר אחד מפריע לי בדיון הזה :
אפחד שם לא נקי! ובטח שלא אלון ...
אלון אתה תותח והכל אבל חלאס עם החלטורות ....

SauceStyle
LiLSauce מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-06-13, 09:38   #156
Chest
חבר פעיל

חדר כושר: Go Active

אלון שאפו על הגופה תמשיך לתת בראש ולהצליח
ניגרי, אני לא יודע למה אתה מזלזל באלון, הוא מצליח בדרך שלו, זה שהוא בחר בדרך האסתטיקה ויופי הגוף בצורה שרוב האנשים אוהבים וחותרים אלייה, לא צריך להוריד מהרמה שלו. הוא חיי ונושם את הספורט כל יום ומשקיע מעצמו הרבה.
אני אישית פעם הייתי מת על בילדינג ברמה עולמית על כל מפלצות המאסה למיניהם, עכשיו כשהתבגרתי הבנתי שזה ספורט אכזרי, והתחלתי להתחבר יותר לחברה האסתטיים.
ישן 09-06-13, 11:38   #157
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

אתמול ישראלי זכה במר עולם ואתם ממשיכים להטריל פה?

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 09-06-13 בשעה 16:16.
ישן 09-06-13, 15:58   #158
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ניגרי מה הסיבה שאתה נועל את הדיון?? יש פה דייון ולא הטרלות, זה שאתה לא אוהב לשמוע את מה שחלק מהאנשים כותבים זה לא אומר שצריך לנעול את הדיון... אני מבקש ממך להשאיר אותו פתוח כל עוד אין סיבה שהיא לא אישית לנעול את הדיון. או שפשוט תעביר את הפוסט לפורום פיתוח גוף כללי אם לא בא לך לראות את הפוסט. תודה.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-06-13, 16:17   #159
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

יודע מה? שיהיה

פשוט נראה לי שמיצינו

תגובה