ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-08-12, 16:20   #21
John_cena
חבר מתחיל

הסמל האישי שלJohn_cena

כללי:: מישהו
עוסק ב:: מכירות
חדר כושר: חסוי

לא נמאס לכם לריב? שכל אחד יעשה מה שטוב לו ומה שמרגיש לי הכי נכון
John_cena מנותק  
ישן 30-08-12, 16:34   #22
DanikNAC
משתמש פעיל

הסמל האישי שלDanikNAC

כללי:: דני קגנוביץ'
עוסק ב:: מתחרה בפיתוח גוף איגוד NAC
חדר כושר: קאנטרי קלאב באר שבע

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה

מה שמתסכל אותך, זה שלפעמים בא בחור במתאמן כוח , לא עבד בחיים על היד הקדמית אבל מה ? יש לו פיק יותר גדול משלך (והוא אפילו לא כזה שמן כמו שחשבת, אבל אז איך הוא עושה 150 סקוואט?1 משהו פה לא הגיוני) אגב מעל הפיק שם , זאת הכתף שלי. אל תפחד זה לא גידול

יום טוב
עשיתה מעצמך צחוק אחי
DanikNAC מנותק  
ישן 30-08-12, 16:36   #23
DanikNAC
משתמש פעיל

הסמל האישי שלDanikNAC

כללי:: דני קגנוביץ'
עוסק ב:: מתחרה בפיתוח גוף איגוד NAC
חדר כושר: קאנטרי קלאב באר שבע

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rot צפה בהודעה
ואוו כמה קנאות וחוסר פירגון תתבגרו(כל המתאמני כוח)
בידיוק גועל נפש לא יודע למה הם בכלל נכנסים לפורום פיתוח גוף
שוב אני מציין בשביל תחרות ראשונה רמה מצויינת ++
DanikNAC מנותק  
ישן 30-08-12, 16:52   #24
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

חברים, זכותם של אנשים לא להתרשם, במקרה הזה הבחור אמר את דעתו בצורה מכובדת אז אני לא רואה טעם להתנפל עליו.
כמובן, מי שישתלח כמו אידיוט יעוף אצלי על טיל, כפי שעשיתי לא אחת, אבל זה לא המקרה.

חשוב להבין שמי שעולה על במה חשוף לביקורת, חיובית או שלילית וצריך לחיות עם זה: לכל אחד יש דעה כמו שלכל אחד יש רקטום.
אגב, לא כל מי שלא מתלהב ממפתח גוף הוא אוטומטית "מתאמן כוח", יש גם כאלה שסתם לא מתלהבים. זכותם.

בעיני הילד עשה עבודה נהדרת, המבחן שלו - כמו תמיד בגילאים האלה - יהיה מבחן ההתמדה.
הוא עדיין אפרוח שרק בקע מהביצה לכן לשפוט אותו על גודל עובי בשלות, זה פשוט פאתטי.
אם יתמיד - יצליח.
אם לא יתמיד, וואלה יש מאתיים דוגמאות להבטחות שלא קויימו, ואולי גם ארבע מאות.
זה תלוי רק בו, בסופו של דבר, אבל כבר עכשיו הוא עשה משהו ש 99.9 אחוז מהחברים שלו לעולם לא יעשו.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010

נערך לאחרונה על ידי ניגרי ענק, 30-08-12 בשעה 16:57.
ניגרי ענק מנותק  
ישן 30-08-12, 17:09   #25
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
אמרון\ישראל. דווקא אתה בין הבילדרים שאני כן מעריך. לא "עקצתי" אותו ולא כלום סתם פתאום מר הולק נפתח פה כאילו לא יודע מה אז עניתי לו (התמונה זה סתם בצחוק ולהראות לו שלא כל מתאמני הכוח שמנים, אגב אני היום 10 קילו יותר ממה שהייתי שם אבל זה סתם היה בצחוק). שאלתי כמה הוא שוקל כי בתמונות הוא לא נראה "ענק" סתם להבין סדר גודל, יכול להיות שגם התמונות "משקרות" אז מה? זה אומר שאני בא להקניט או לקנא. זה שהוא לא מרשים אותי , אז מה? הוא לא מרשים אותי , שוב זה לא מקנאה. אמרתי הבחור עשה שינוי יפה וכל הכבוד לו אבל מפה ועד להרשים יש דרך גדולה, מאור מרשים למשל אבל לא מכל בחור שעולה על במה אני צריך להתרשם מצטער.
גבר זכותך להביע את דעתך ואני מכבד כל דעה כל עוד היא נאמרת בצורה יפה ולא מעליבה לבוא ולהגיד כמה הוא שוקל 60 קילו זה יענו לבוא ולהגיד הוא סתם קטן יכול להיות שלא הייתה לך כוונה רעה אבל ככה זה יצא לגבי הריב הזה בין המפתחי גוף לבין מתאמני כוח זה שטויות במיץ עגבניות כל החברה שמתאמנים כח אצלי במכון לא שוללים אותי ואני לא שולל אותם להפך אנחנו רק נעזרים אחד בשני זה שיש פה איזה חבורה קטנה של לא יוצלחים (ואני לא מכליל אף אחד) שכל הזמן באים להקניט זה בעיה שלהם

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק  
ישן 30-08-12, 17:31   #26
nadavmoore
חבר פעיל

אמרון אמרתי את זה כי אתה לקחת על 65 קילו והיית יותר נמוך ונראית הרבה יותר גדול ממנו (לפי התמונות) ובגלל זה שאלתי. מה גם שאין לו פלג גוף תחתון\עליון גדול במיוחד אז הערכתי, לא הייתה כאן שום כוונה להעליב. ורציתי לשאול כדי לקבל פרופורציות. כמו שאביב אמר זכותי לא להתלהב והוא גם מנה אחת מהסיבות שבגללן לא התלהבתי "מבחן הזמן" הבן אדם עשה דיאטה וחיטוב וייבוש, כל הכבוד לו אבל. אנשים כמו מאור איתי ואביב עושים זאת פעם משפרים ועוד פעם משפרים ועוד פעם משפרים ועוד פעם, מסה חיטוב מסה חיטוב ייבוש, זה משהו שאפשר להעריך בן אדם שעלה קטגוריית משקל מעד 85 ל90+ זה מדהים מבחינתי , לעשות תחרות אחת מול מתמודדים ברמה לא כזאת גבוהה ולהציג שייפ(מבחינת גודל) שהוא לא בשמיים אין פה מה להתלהב. על התהליך כתבתי כל הכבוד לילד.
nadavmoore מנותק  
ישן 30-08-12, 17:38   #27
nadavmoore
חבר פעיל

ולהגיד שמתאמני כוח כולם שמנים זה ממש לא נכון ומראה שאתם לא מבינים את המהות של אימוני כוח. בכל מראה זאת תמונה עדכנית על 85 קילו(על 178)

http://www.siz.co.il/view/jjdi1jymyimv.jpg.htm

לא הייתי מתאר את עצמי כשמן או כבעל אחוז שומן גבוה מידיי
nadavmoore מנותק  
ישן 30-08-12, 17:50   #28
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
אמרון אמרתי את זה כי אתה לקחת על 65 קילו והיית יותר נמוך ונראית הרבה יותר גדול ממנו (לפי התמונות) ובגלל זה שאלתי. מה גם שאין לו פלג גוף תחתון\עליון גדול במיוחד אז הערכתי, לא הייתה כאן שום כוונה להעליב. ורציתי לשאול כדי לקבל פרופורציות. כמו שאביב אמר זכותי לא להתלהב והוא גם מנה אחת מהסיבות שבגללן לא התלהבתי "מבחן הזמן" הבן אדם עשה דיאטה וחיטוב וייבוש, כל הכבוד לו אבל. אנשים כמו מאור איתי ואביב עושים זאת פעם משפרים ועוד פעם משפרים ועוד פעם משפרים ועוד פעם, מסה חיטוב מסה חיטוב ייבוש, זה משהו שאפשר להעריך בן אדם שעלה קטגוריית משקל מעד 85 ל90+ זה מדהים מבחינתי , לעשות תחרות אחת מול מתמודדים ברמה לא כזאת גבוהה ולהציג שייפ(מבחינת גודל) שהוא לא בשמיים אין פה מה להתלהב. על התהליך כתבתי כל הכבוד לילד.
עוד פעם זכותך לחשוב מה שבא לך אחי אבל אני רק חייב לתקן אותך שאתה טועה אולי התמונות מטעות או לא יודע מה אבל במציאות הוא נראה גדול יחסית כמובן והרגליים שלו מצוינות סך הכל חוץ מגב הכל היה מושלם וגם הגב לא היה בפיגור מטורף ושוב פעם אנחנו מדברים על תחרות ראשונה הוא יכל להגיע לא מוכן ועדיין זה היה בסדר תחרות ראשונה אני לא מצפה מאף אחד לכלום

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק  
ישן 30-08-12, 17:55   #29
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

this guy (idan) is from my gym, at first when he said he gonna go to mr israel i thought he is one of those kids that just talked but i was amazed from his determination and will power he did everything that he was told like israel said hours of aerobics etc. by the way he is pretty short (around 1.70?) and he is very heavy for his height and experience, he was lean at 85kg! and finished mass over 100kg. he actually got pretty big legs, he squats and deadlifts like all powerlifters, and for a 4-5 % fat try to compare him to other teenage builders with no legs, he got very nice ones comparison to his position. i am not a bb and wont ever be but i admire the silent ones that not brag about everything and go topless at minus 10 degrees and go out to club with Y tank top. idan is silent and admirable kid with endless determination that surprised me after i havent seen him for a month! nadav- im sorry but u r a football player that trains power to improve his football skills. u r not a ordinary pl to compare. and kids at that age all they care is to get drunk and to be on facebook so bb is better and more admirable. good luck in the future.
Scylla מנותק  
ישן 30-08-12, 19:16   #30
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
this guy (idan) is from my gym, at first when he said he gonna go to mr israel i thought he is one of those kids that just talked but i was amazed from his determination and will power he did everything that he was told like israel said hours of aerobics etc. by the way he is pretty short (around 1.70?) and he is very heavy for his height and experience, he was lean at 85kg! and finished mass over 100kg. he actually got pretty big legs, he squats and deadlifts like all powerlifters, and for a 4-5 % fat try to compare him to other teenage builders with no legs, he got very nice ones comparison to his position. i am not a bb and wont ever be but i admire the silent ones that not brag about everything and go topless at minus 10 degrees and go out to club with Y tank top. idan is silent and admirable kid with endless determination that surprised me after i havent seen him for a month! nadav- im sorry but u r a football player that trains power to improve his football skills. u r not a ordinary pl to compare. and kids at that age all they care is to get drunk and to be on facebook so bb is better and more admirable. good luck in the future.
:o hmy:

תראו מי קם לתחיה. אופיר חיי וקיים O::
IGOR מנותק  
ישן 31-08-12, 14:54   #31
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

נראה מעולה, יש עתיד!

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק  
ישן 01-09-12, 17:25   #32
harder
חבר פעיל

ציטוט:

מה שמתסכל אותך, זה שלפעמים בא בחור במתאמן כוח , לא עבד בחיים על היד הקדמית אבל מה ? יש לו פיק יותר גדול משלך (והוא אפילו לא כזה שמן כמו שחשבת, אבל אז איך הוא עושה 150 סקוואט?1 משהו פה לא הגיוני) אגב מעל הפיק שם , זאת הכתף שלי. אל תפחד זה לא גידול

יום טוב
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
harder מנותק  
ישן 01-09-12, 18:56   #33
Shai 222
חבר מתחיל

נדב שפכת אותי מצחוק
לא השתנת בגרוש...

וקיריל מה קורה עם סרטונים חדשים יא עצלן!
Shai 222 מנותק  
ישן 01-09-12, 22:28   #34
LiLSauce
חבר פעיל

הסמל האישי שלLiLSauce

כללי:: Maor Nechemia AKA LiL Sauce
עוסק ב:: Personal Trainer \ Israelbody Staff
חדר כושר: Holmes Place Modi`in
שלח הודעה דרך ICQ אל LiLSauce שלח הודעה דרך MSN אל LiLSauce

שינוי מעולה ישר כח ח"ח!
כל הכבוד!

ודבר נוסף...
באשר לכל מי שצחק על נדב מור או איך שלא קוראים לו...
לפני שאתם צוחקים - תסתכלו במראה. לא רואה סיבה לצחוק עליו :s
אז כל המצחקקים על התמונה שלו.. לפני שאתם צוחקים תעלו תמונה שלכם ואז יש זכות לתת עליו ביקורת..
יאאלה אחלה שבוע!

עוד שבוע - מיאמי מחכה לי !!!
לעסק!

SauceStyle
LiLSauce מנותק  
ישן 02-09-12, 00:16   #35
LB1string
חבר פעיל

I dont get it why ya'll holla about nadamoore or that OP which is a skinny "wannabe" bodybuilder ... ya'll skinny and weak lol
LB1string מנותק  
ישן 02-09-12, 01:46   #36
nadavmoore
חבר פעיל

לא יודע מה אתם צוחקים באמת. בתמונה פה רואים שיש לי רגליים יותר גדולות מכל בילדר במשקל שלי ממה שראיתי עד היום (נגיד ואני עושה חיטוב ואני 75 קילו אחרי חיטוב) ואני לא מוזרק אפילו
nadavmoore מנותק  
ישן 02-09-12, 01:53   #37
dani2
חבר פעיל

ציטוט:
לא יודע מה אתם צוחקים באמת. בתמונה פה רואים שיש לי רגליים יותר גדולות מכל בילדר במשקל שלי ממה שראיתי עד היום (נגיד ואני עושה חיטוב ואני 75 קילו אחרי חיטוב) ואני לא מוזרק אפילו
תעשה חיטוב תבין שאתה לא בכיוון אפילו
dani2 מנותק  
ישן 02-09-12, 02:06   #38
LB1string
חבר פעיל

ציטוט:
dude if you play ball then its kind of "okay" only if youre a fast guy. nothing personal.
LB1string מנותק  
ישן 02-09-12, 03:25   #39
the hulk
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani2 צפה בהודעה
תעשה חיטוב תבין שאתה לא בכיוון אפילו
75 קילו תהיה אם תעשה חיטוב ותרד ל12%, אבל אם תעשה חיטוב רציני ותרד ל6-7 אחוז, לא יישאר ממך יותר מ70...
the hulk מנותק  
ישן 02-09-12, 13:57   #40
nadavmoore
חבר פעיל

אני עכשיו 85 קילו על 14 אחוז שומן בערך. לרדת ל12 ייקח ממני 10 קילו? אמממ חישוב מעניין
nadavmoore מנותק  
נושא נעול