ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-12-06, 23:55   #61
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
איך התנפלתם עליי, אמרתי מה שאני חושב וזה שנפלתם עליי עם שטויות כאלה לא ישנו את דעתי, ובטח כשלא הבנתם אותי נכון.
נייט וולף, גיימר ועומרי - מתי אני אמרתי שזה בסדר שהוא אנס???? בחיים לא אמרתי את זה ואני לא אגיד את זה. אני פשוט אמרתי שהוא בן אדם, לשוטרים אסור להרביץ לו וזה צפוי שהוא יתנהג ככה אחרי הילדות שלו. בחיים לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס וגם לא רמזתי לזה. באמת שאין לי מושג איך הגעתם לזה. פרט לזה גם אמרתי שהוא צריך יותר עזרה ממה שהוא מקבל, וזה נכון. הוא צריך להשתקם כך שהוא לא יהווה סכנה לחברה. שוב, לא אמרתי שזה בסדר שהוא אנס~!!!#@
למה למה!?!??! לשקם כזה דבר??? למה שאחרי זה הוא יבוא לנערות שהוא אנס ויגיד להם "סליחה אני מצטער" למה לא להתעסק באיך לשקם תנערות האלה כי מה שהוא עשה זה פשע שאין לו סליחה!
תחשוב שהנערות האלה עכשיו רואות "סקס" בתור דבר אגרסיבי,פוגע,משפיל,מעליב,מפחיד וכל תאור שלילי אחר שקיים אלה שלמעשה זה הדבר שאנחנו חיים ממנו תיראה מה הכובד של הפשע שהוא עשה לא צריך לשקם אותו והשוטרים שהרביצו לו עשו לו טובה! למה אם אזרחים היו קולטים אותו(ואני מדבר על אזרחים הגונים לא מפקירי מדינה מושמצים)אז בני סלע היה קבור באיזה ביצה ליד נהריה שם שרוף מלא חורים של דקירות וחבול ממכות
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-12-06, 23:57   #62
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
למה הרביצו לו?? כי האדיוט התנגד למצער מה אתה רוצה שהם ילטפו אותו וירגיעו אותו בשקט?? אולי יכניסו לו איזו ילדה קטנה לחדר חקירות שתרגיע אותו

עומרי אני אבחר ב:
נשק קר:
פטיש עשר
נשק חם:
קולט 1911 45.

מרשה לעצמי להיצטרף לבחירת הנשקים

נשק קר
עולר שוודי (תאמין לי שאני ימצא אחי בכל דבר שיוצא משם שימוש)

נשק חם???
RPG דופק בו פגז בפנים ושולח אותו לדיסנילנד

טוב אני קבלתי זרם חשמלייי בגוף שאומר לי ששר הטבעות זה סרט מעולה אז אני ילך לראות אותו, אני חושב שכבר אמרתי את שלי בקשר לבני סלע הבכיין (שיבכה ושכל דמעה שלו שנוזלת מהעין תהפוך לחומצה וזה יצרוב לו וימיס לו תפנים)
ישן 09-12-06, 23:59   #63
shahaflol
חבר פעיל

תשמע עומרי, בתגובה הראשונה שלי כשדיברתי על שיקום התכוונתי לא אחרי שאנס את כל הבנות שאנס אלא אחרי מה שעבר בילדות שלו. אם היו עוזרים לו מלכתחילה כל זה לא היה קורה. פשוט ולעניין.
אנחנו בחיים לא נסכים על העניין.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:01   #64
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
תשמע עומרי, בתגובה הראשונה שלי כשדיברתי על שיקום התכוונתי לא אחרי שאנס את כל הבנות שאנס אלא אחרי מה שעבר בילדות שלו. אם היו עוזרים לו מלכתחילה כל זה לא היה קורה. פשוט ולעניין.
אנחנו בחיים לא נסכים על העניין.
סדיזים לא נוצר בהדרגה, או שיש לך או שאין לך, זהו נקודה, יש אפילו מחקרים שבודקים אם זה גנטי כמו הומוסקסואליות, בהנחה והיו מנסים לעזור לו כשהוא היה צעיר לא היה משפיע כלום וגם אם הוא היה חי אצל סטף ורטהיימר רוב הסיכויים שהוא היה יוצא סדיסט, זה בגנים שלו, אין מה לעשות.
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:06   #65
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
סדיזים לא נוצר בהדרגה, או שיש לך או שאין לך, זהו נקודה, יש אפילו מחקרים שבודקים אם זה גנטי כמו הומוסקסואליות, בהנחה והיו מנסים לעזור לו כשהוא היה צעיר לא היה משפיע כלום וגם אם הוא היה חי אצל סטף ורטהיימר רוב הסיכויים שהוא היה יוצא סדיסט, זה בגנים שלו, אין מה לעשות.
ממש שטויות. זה רק עניין של חינוך, ממש הצחקת אותי חחח גנטי.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:06   #66
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
מרשה לעצמי להיצטרף לבחירת הנשקים

נשק קר
עולר שוודי (תאמין לי שאני ימצא אחי בכל דבר שיוצא משם שימוש)

נשק חם???
RPG דופק בו פגז בפנים ושולח אותו לדיסנילנד

טוב אני קבלתי זרם חשמלייי בגוף שאומר לי ששר הטבעות זה סרט מעולה אז אני ילך לראות אותו, אני חושב שכבר אמרתי את שלי בקשר לבני סלע הבכיין (שיבכה ושכל דמעה שלו שנוזלת מהעין תהפוך לחומצה וזה יצרוב לו וימיס לו תפנים)
אני לוקח גרזן קרב.
בכל אופן לא ראית שר הטבעות?????????????????????.
ישן 10-12-06, 00:07   #67
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
ממש שטויות. פשוט בהגזמה. זה רק עניין של חינוך, ממש הצחקת אותי חחח גנטי.
מחלת נפש זה משהו מולד,תשאל כל פסיכאטר!!! לא כל בן אדם ואפילו רוב הרוצחים,הם לא חולי נפש.
כל דבר שהוא סידרתי ויש בו תבנית, כבר מתקשר לבעיה נפשית,גם לא כל אנס הוא בעל בעיה נפשית.
ישן 10-12-06, 00:16   #68
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
מחלת נפש זה משהו מולד,תשאל כל פסיכאטר!!! לא כל בן אדם ואפילו רוב הרוצחים,הם לא חולי נפש.
כל דבר שהוא סידרתי ויש בו תבנית, כבר מתקשר לבעיה נפשית,גם לא כל אנס הוא בעל בעיה נפשית.
האמתי שרוב הרוצחים כן היו חולי נפש. ואם מסתכלים טוב לעבר שלהם, במיוחד בילדות מגלים התעללויות קשות ודברים נוספים.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 00:24   #69
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
האמתי שרוב הרוצחים כן היו חולי נפש. ואם מסתכלים טוב לעבר שלהם, במיוחד בילדות מגלים התעללויות קשות ודברים נוספים.
ממש ממש לא.
רוב הרוצחים/עבריינים הם לא חולי נפש, אלה שחולי נפש זה דבר שונה לגמרי, ואגב , זה עדיין לא מפחית מחומרת המעשה.
ושוב ילדות קשה לא אומרת או נותנת אישור לבן אדם להיות רוצח סידרתי אנס.
ישן 10-12-06, 01:47   #70
Deja Vu
חבר פעיל

מה שאתם לא מבינים זה שלא כל אחד יכול לקחת את החוק לידיים לבני סלע מבחינה חוקית ומשפטית יש עדיין זכויות מינימליות שמגיעות לו ואם מישהו עבר אליהם הוא צריך להענש
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 02:02   #71
meni32
חבר פעיל

הסמל האישי שלmeni32

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
מה שאתם לא מבינים זה שלא כל אחד יכול לקחת את החוק לידיים לבני סלע מבחינה חוקית ומשפטית יש עדיין זכויות מינימליות שמגיעות לו ואם מישהו עבר אליהם הוא צריך להענש
סוף סוף תגובה לענין בפוסט הזה.
meni32 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 07:16   #72
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
כמה רוצחים פסיכופטיים לדוגמא:
-אד גין, אהב את אמא שלו כל כך שכשהיא נפטרה, הוא בנה אותה מחלקי נשים + היה קניבל.
-צ'רלס מנסון, גדל אצל אבא אמריקני לכל דבר, שרצה שהוא יתגייס למאמץ המלחמתי בוויאטנם צ'רלס השתמט בכך שהוא נכנס לכלא על עבירה קלה וכשהוא יצא הוא הקים איגוד רוצחים.
-"עוקב הלילה", רבירז, גדל במשפחה עם מספר גדול של ילדים, הורים אוהבים שגידלו את כולם ועבדו כל היום והלילה על מנת לפרנס אותם והצליחו, התחיל במסע הרציחות אחרי שהסניף יותר מידי סמים וראה את השטן.

אתה רוצה עוד כמה דוגמאות לכמה מהרוצחים הידועים ביותר?? או שהטיעון שלך לא שווה מראש.?
ישן 10-12-06, 11:11   #73
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
כמה רוצחים פסיכופטיים לדוגמא:
-אד גין, אהב את אמא שלו כל כך שכשהיא נפטרה, הוא בנה אותה מחלקי נשים + היה קניבל.
-צ'רלס מנסון, גדל אצל אבא אמריקני לכל דבר, שרצה שהוא יתגייס למאמץ המלחמתי בוויאטנם צ'רלס השתמט בכך שהוא נכנס לכלא על עבירה קלה וכשהוא יצא הוא הקים איגוד רוצחים.
-"עוקב הלילה", רבירז, גדל במשפחה עם מספר גדול של ילדים, הורים אוהבים שגידלו את כולם ועבדו כל היום והלילה על מנת לפרנס אותם והצליחו, התחיל במסע הרציחות אחרי שהסניף יותר מידי סמים וראה את השטן.

אתה רוצה עוד כמה דוגמאות לכמה מהרוצחים הידועים ביותר?? או שהטיעון שלך לא שווה מראש.?
אז גם אני אביא כמה:
- ג'ון ויין גייסי, "הליצן הרוצח", רצח 33 אנשים והחביא אותם איפשהו בבית שלו, עבר התעללות מצד אביו האלכוהוליסט כשהיה קטן.
- ג'פרי דהמר, רצח 17 אנשים, בילדותו סבל מהערכה עצמית נמוכה, ביתר חיות לאחר מותן ולא יצא מהארון.

דרך אגב, "עוקב הלילה" - ריצ'רד רמירז סבל מהתעללות פיזית מאביו, וכדי לברוח ממנה הוא היה בורח לבית קברות ויושב שם.

ישן 10-12-06, 12:38   #74
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אני לוקח גרזן קרב.
בכל אופן לא ראית שר הטבעות?????????????????????.
ראיתי 2000 פעם אבל עבר מלא מלא זמן מאז הפעם האחרונה שציפיתי בו.
ד"א עומרי ראיתה את הגירסה המורכבת של שר הטבעות???(הרבה יותר אקשן בעיקר בסרט השלישי)
ישן 10-12-06, 13:40   #75
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
אז גם אני אביא כמה:
- ג'ון ויין גייסי, "הליצן הרוצח", רצח 33 אנשים והחביא אותם איפשהו בבית שלו, עבר התעללות מצד אביו האלכוהוליסט כשהיה קטן.
- ג'פרי דהמר, רצח 17 אנשים, בילדותו סבל מהערכה עצמית נמוכה, ביתר חיות לאחר מותן ולא יצא מהארון.

דרך אגב, "עוקב הלילה" - ריצ'רד רמירז סבל מהתעללות פיזית מאביו, וכדי לברוח ממנה הוא היה בורח לבית קברות ויושב שם.
בקשר לעוקב הלילה, זה חרטא ואני אומר לך בביטחון מלא.

ג'פרי דהמר סבל מהערכה עצמית נמוכה, זה אומר שהתעללו בו???

בוא אני יגיד לך עוד משהו, כילד סבלתי מהתעללות בכיתה שלי ביסודי, אני הולך ורוצח אנשים.??
ישן 10-12-06, 14:32   #76
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
בקשר לעוקב הלילה, זה חרטא ואני אומר לך בביטחון מלא.

ג'פרי דהמר סבל מהערכה עצמית נמוכה, זה אומר שהתעללו בו???

בוא אני יגיד לך עוד משהו, כילד סבלתי מהתעללות בכיתה שלי ביסודי, אני הולך ורוצח אנשים.??
טוב אחי, בעיקרון אתה צודק, אבל כל מה שרציתי להגיד בעיקרון זה שלבני סלע היו חיים קשים לפני תחילת האניסות, למרות שזה לא מצדיק את זה, והוא צריך להיות במקום שבו הוא כבר לא יפגע באנשים נוספים, הצורה שבו התייחסו אליו השוטרים הייתה נבזית.

ישן 10-12-06, 14:35   #77
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
טוב אחי, בעיקרון אתה צודק, אבל כל מה שרציתי להגיד בעיקרון זה שלבני סלע היו חיים קשים לפני תחילת האניסות, למרות שזה לא מצדיק את זה, והוא צריך להיות במקום שבו הוא כבר לא יפגע באנשים נוספים, הצורה שבו התייחסו אליו השוטרים הייתה נבזית.

והצורא שהוא התיחס לבנות שהוא אנס הייתה גם נבזית ויותר מזה אכזרית!!!
בגלל זה מה שהשוטרים עשו לו זה כלום!
ישן 10-12-06, 14:48   #78
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
תפסיק להגן על עבריין מין מורשע קודם כל, המכות שהוא קיבל היו בתהליך העצירה כשהוא התנגד להם. או בחקירה כשהוא שוב התנגד להם. שוב פעם אני שואל, איך היו צריכים לעצור אותו?? לתת לו איזו קטינה לאנוס שיגמור אצלה קצת וירגע??
ישן 10-12-06, 15:10   #79
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
תפסיק להגן על עבריין מין מורשע קודם כל, המכות שהוא קיבל היו בתהליך העצירה כשהוא התנגד להם. או בחקירה כשהוא שוב התנגד להם. שוב פעם אני שואל, איך היו צריכים לעצור אותו?? לתת לו איזו קטינה לאנוס שיגמור אצלה קצת וירגע??
הוא קיבל מכות אחרי שהוא נתפס לפי מה שהבנתי, שהוא כבר לא התנגד.
וראית בעצמך בחדשות איך שאחד השוטרים שהחזיק אותו ניסה להרים לו את הידיים כדי שלא יסתיר את הפנים, שיצלמו אותו עם השוטר, והוא צעק בבכי די.
אני לא מגן עליו, הוא פשע והוא משלם על מה שהוא עשה, וזה מוצדק.

ישן 10-12-06, 15:13   #80
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

פורום של רכיכות...
ניראה אם היו מדברים עליו ככה אחרי שהיה אונס את אמא שלהם או אחותם..
pohdem מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה