ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-12-06, 15:23   #81
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
תפסיק להגן על עבריין מין מורשע קודם כל, המכות שהוא קיבל היו בתהליך העצירה כשהוא התנגד להם. או בחקירה כשהוא שוב התנגד להם. שוב פעם אני שואל, איך היו צריכים לעצור אותו?? לתת לו איזו קטינה לאנוס שיגמור אצלה קצת וירגע??
גם בלי התנגדות לעצירה לתת לו מכות לכסח תבן :):):):) הזה!
א.אנס מלא בנות והרס בטח לכולן ת'חיים
ב.ברח מהמשטרה ועשה מהם בדיחה למשך שבועיים
ג.עבריין נימלט ומסוכן לציבור

צריך לתפוס אותו ולא רק לכסח אותו גם לחתוך אותו כמו נקניק ובכלא בהתחלה אם הייתם קוראים הייתם רואים שהכניסו אותו לתא אם עוד כמה אנשים ובתא הזה כיסחו אותו כמו שצריך
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:29   #82
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
פורום של רכיכות...
ניראה אם היו מדברים עליו ככה אחרי שהיה אונס את אמא שלהם או אחותם..
הפאשיסט הרדיקלי של הפורום דיבר nigga lover!!!

נו ובתא חקירות הוא לא התנגד?? תשמע את כמות הבושה שהוא גרם לנשים שהוא אנס לא יצליחו לשחר בהתאם לחוקים המפגרים שלנו כרגע, אז נתנו לו השפלה מסוג אחר
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:31   #83
Night_Wolf
Banned

ציטוט:

נו ובתא חקירות הוא לא התנגד?? תשמע את כמות הבושה שהוא גרם לנשים שהוא אנס לא יצליחו לשחר בהתאם לחוקים המפגרים שלנו כרגע, אז נתנו לו השפלה מסוג אחר
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי בלי שום קשר,לא ממיזמן היה לי ויכוח אם אבא שלי על השחורים באמריקה בגלל הדיון שהיה פה בפורום
וגם אני קראתי לו
nigger lover חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני וחברים שלי קוראים אחד לשני בשימות כמו "יהודון" מלא פעמים
ישן 10-12-06, 15:32   #84
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי בלי שום קשר,לא ממיזמן היה לי ויכוח אם אבא שלי על השחורים באמריקה בגלל הדיון שהיה פה בפורום
וגם אני קראתי לו
nigger lover חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני וחברים שלי קוראים אחד לשני בשימות כמו "יהודון" מלא פעמים
:):):):) היום קיללתי חבר שלי בשכבה "יכושי מנייאק" (הוא לא כושי רק לדיון) ואיזה ילד אתיופי משכבה ז' עבר לידו בדיוק
ישן 10-12-06, 15:35   #85
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
:):):):) היום קיללתי חבר שלי בשכבה "יכושי מנייאק" (הוא לא כושי רק לדיון) ואיזה ילד אתיופי משכבה ז' עבר לידו בדיוק
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה יודע מה אנשים צריכים פה אחי?
לראות ת'סרט
america x
אולי אז הם יבינו מה קורה שללבנים נימאס מהפשע של הכושים באמריקה (אני לא מצוטט את אותה קבוצה של אנשים) אבל עדיף להיות חלק מהם ולא בצד של הראפרים שעושים פשע כל היום
ישן 10-12-06, 15:38   #86
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה יודע מה אנשים צריכים פה אחי?
לראות ת'סרט
america x
אולי אז הם יבינו מה קורה שללבנים נימאס מהפשע של הכושים באמריקה (אני לא מצוטט את אותה קבוצה של אנשים) אבל עדיף להיות חלק מהם ולא בצד של הראפרים שעושים פשע כל היום
האמתי שהמטרה של הסרט הזה היא נגד הגזענות, כנראה לא ראית את כולו. שבכלא הכושי עוזר לו ולמרות שראו את הסמל של הנאצי מקועקע על החזה שלו, לא עשו לו כלום, ובסוף הלבנים זיינו אותו בתחת, וכשהוא יוצא הוא גם מלמד את אח שלו שזה דבר רע ואח שלו מבין, ובכל זאת בסוף הוא מת ע"י כושי...
אחד הסרטים הטובים.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:39   #87
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
האמתי שהמטרה של הסרט הזה היא נגד הגזענות, כנראה לא ראית את כולו. שבכלא הכושי עוזר לו ולמרות שראו את הסמל של הנאצי מקועקע על החזה שלו, לא עשו לו כלום, ובסוף הלבנים זיינו אותו בתחת, וכשהוא יוצא הוא גם מלמד את אח שלו שזה דבר רע ואח שלו מבין, ובכל זאת בסוף הוא מת ע"י כושי...
אחד הסרטים הטובים.
נכון, כל הסרט הזה הוא נגגד גזענות.
באמת סרט ענק

סקס, סמים וסקוואטים.
Just Remember, Trance Forever
הגודל כן קובע!

---------------------------
Psychopath מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:41   #88
pohdem
חבר פעיל

הסמל האישי שלpohdem

שלח הודעה דרך ICQ אל pohdem

ציטוט:
אני יכול להגיד לך שהקו מחשבה שלי הוא די דומה לשלך.. רק שיש כל מיני נושאים ספציפים שאני חושב אחרת ובצורה יותר "מתונה" בו נגדיר את זה ככה.. =]
pohdem מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:42   #89
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
אחד הסרטים הטובים.
ראיתי את כל הסרט 30000 פעם ואם תסים לב אמרתי שאני לא מצוטט את הלבנים בסרט!!!!!!!!
------->אבל<--------
אני חושב שזאת התוצאה שלחלק מהאנשים נימאס מהפשע של השחורים שגודל וגודל בארצות הברית,אם הייתה רואה את התחלת הסרט כמו שצריך הייתה מבין שדניאל ויניארד (אדוארד פורלונג) מספר שהשכונה שלהם הייתה שכונה נהדרת והיה טוב לגור בה! עד שבאו כל הכושים אם הכנופיות שלהם והרסו אותה הכושי בכלא היה הסמל בסרט שגזענות זה לא טוב אבל עדין כל הגזענות של הלבנים בסרט לדעתי הייתה "מעשה צדק" שהלבנים החליטו שנימאס להם מהפשע בשכונה שלהם ונימאס להם מהיחס המופלה שהם מקבלים בגלל שהשחורים מתלוננים כל היום שהם היו עבדים וצריך לרחם עליהם
ישן 10-12-06, 15:44   #90
VoRteX
חבר פעיל

הסוף של הסרט אחד העצובים, כמעט בכיתי חחחח

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 15:44   #91
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
אחד הסרטים הטובים.
בסוף הוא מת ע"י כושי, ומזה אומר לך בדיוק??? שגם אחרי שהוא השתקם וניסה להוציא את אח שלו שחור בן 16 בא וירה בו. תפסיק להתסכל על הסרט כמו שהוא אלה על מה שהוא מציג.

אדוארד נורטון הוא גזען שאחרי שאבא שלו נהרג בגלל שחורים הוא מתחבר לחבורה גזענית בתירוץ שהשחורים הורסים להם את השכונה.
הסרט יצא כנגד התפשטות הKKK שמתרחשת לאחרונה בארה"ב (95-היום) ד"א היום בחוברות הKKK כבר לא מצוין כמעט כלום כנגד יהודים ד"א (יצא לי לראות חוברת כזאת) אלא כנגד השחורים, מוזיקת הראפ, והערבים.
המנהל השחור ש"מציל" את נורטון מהכלא אמור לייצג אדם שחור משכיל פתוח לדעות ונוצרי טוב אשר מפנה את הלחי השנייה.

סצנת האונס במקלחת באה להראות את היחס של KKK כיום כלפי השחורים בארץ משמע הם מזיינים אותם בתחת. ציטוט:"אתה רוצה להיות כמו כושי?? אנחנו נתנהג אלייך כמו אל כושי..".

בסוף הסרט מגלים שהשחור שנורטון עבד איתו בעצם הגן על נורטון לאחר שהם התחברו בסמוי. ורק בזכותו הוא יצא מהכלא שלם מכיוון שכולם חיפשו אותו.

בסוף הסרט נורטון מסיע את אחיו הקטן (שגם שמו אדוארד ד"א) לבית ספר, ובבית ספר רואים צעיר, שחור, שברור שמושפע מתרבות הראפ לפי צורת הלבוש והדיבור (שד"א בתחילת הסרט מראים שהוא ועוד שני חברים מתעללים בלבן "חנון" כי הוא לבן) והשחור רוצח בדם קר את אחיו של נורטון.

זה בערך סיכום לא משהו שעשיתי עכשיו לסרט אמריקן X
ישן 10-12-06, 15:45   #92
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pohdem
אני יכול להגיד לך שהקו מחשבה שלי הוא די דומה לשלך.. רק שיש כל מיני נושאים ספציפים שאני חושב אחרת ובצורה יותר "מתונה" בו נגדיר את זה ככה.. =]
בקיצור תתחיל להיות קיצוני ותצטרף למפלגה.
ישן 10-12-06, 15:52   #93
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
הסוף של הסרט אחד העצובים, כמעט בכיתי :):):):)
וזה מראה לך כמה שהגזענות כן צודקת למרות הכל!
כי סתכל הבן אדם סוף סוף החליט להישתנות ומה קרה???בום!ירה בו כושי
ישן 10-12-06, 19:43   #94
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Psychopath
נכון, כל הסרט הזה הוא נגגד גזענות.
באמת סרט ענק
אז לא הבנת את הסרט, הסרט מראה לך שאין דו קיום ולא יכול להיות דו קיום, כי הוא מראה לך שלמרות שהוא עזב את הפשע והנאציזם שלו,זה לא מנע מהכושים לרצוח את אחיו.
אם הסרט היה נגד גזענות הוא היה ניגמר בנקודה שהכל טוב, והיו חותכים את ה-5 דקות האחרונות של הסרט, אם היו עושים את זה, לסרט היה מסר של דו קיום ואהבה, אבל זה לא קרה , כי החיים הם לא ורודים כמו שאתה יודע.
ישן 10-12-06, 19:44   #95
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
ראיתי 2000 פעם אבל עבר מלא מלא זמן מאז הפעם האחרונה שציפיתי בו.
ד"א עומרי ראיתה את הגירסה המורכבת של שר הטבעות???(הרבה יותר אקשן בעיקר בסרט השלישי)
גם אני ראיתי אותו 40000 פעמים, אבל את האחרון אהבתי הכי פחות.
ישן 10-12-06, 19:47   #96
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:

בסוף הסרט נורטון מסיע את אחיו הקטן (שגם שמו אדוארד ד"א)
X
אדוארד פרלונג הזכור לטובה משליחות קטלנית 2 , נרקומן לא קטן כבר הרבה שנים.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-12-06, 19:54   #97
Danielllo
חבר פעיל

אל תסלפו את הדברים שאני אומר!
אני אמרתי שהבן אדם לא שפוי, אבל רק בגלל זה אני מרחם עליו. אף אחד לא מכיר את המשפחה שלו פה ולא יודע את העבר שלו.
אבא שלו עלה על עמוד חשמל מול הבית מול העיניים של הילד, הילד היה בפנימייה שהתעללו בו (בעיקר פיזית!) והאמא לא עשתה כלום כדי להוציא אותו משם.
יש עוד 101 סיפורים על המשפחה הזאת, הבן אדם בסה"כ בן אדם אומלל. ושום דבר, אבל שום דבר לא מצדיק את זה שהמשטרה תרים עליו יד רק בגלל הפשלה המטומטמת שלהם.
הבן אדם הוגדר כלא שפוי ע"י הפסיכיאטר, אבל לא הוגדר כלא שפוי לפי בית המשפט, רק שתדעו לכם. אחרת היו מאשפזים אותו כבר.
ישן 10-12-06, 19:56   #98
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

ציטוט:
פורסם במקור על ידי omri-turbo
אז לא הבנת את הסרט, הסרט מראה לך שאין דו קיום ולא יכול להיות דו קיום, כי הוא מראה לך שלמרות שהוא עזב את הפשע והנאציזם שלו,זה לא מנע מהכושים לרצוח את אחיו.
אם הסרט היה נגד גזענות הוא היה ניגמר בנקודה שהכל טוב, והיו חותכים את ה-5 דקות האחרונות של הסרט, אם היו עושים את זה, לסרט היה מסר של דו קיום ואהבה, אבל זה לא קרה , כי החיים הם לא ורודים כמו שאתה יודע.
אההה רצחו את האח שלו בסוף..בשירותים! צודק שכחתי.. ראיתי את זה די מזמן !

סקס, סמים וסקוואטים.
הגודל כן קובע!

ישן 10-12-06, 19:58   #99
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
אל תסלפו את הדברים שאני אומר!
אני אמרתי שהבן אדם לא שפוי, אבל רק בגלל זה אני מרחם עליו. אף אחד לא מכיר את המשפחה שלו פה ולא יודע את העבר שלו.
אבא שלו עלה על עמוד חשמל מול הבית מול העיניים של הילד, הילד היה בפנימייה שהתעללו בו (בעיקר פיזית!) והאמא לא עשתה כלום כדי להוציא אותו משם.
יש עוד 101 סיפורים על המשפחה הזאת, הבן אדם בסה"כ בן אדם אומלל. ושום דבר, אבל שום דבר לא מצדיק את זה שהמשטרה תרים עליו יד רק בגלל הפשלה המטומטמת שלהם.
הבן אדם הוגדר כלא שפוי ע"י הפסיכיאטר, אבל לא הוגדר כלא שפוי לפי בית המשפט, רק שתדעו לכם. אחרת היו מאשפזים אותו כבר.
אתה לא שפוי, ואתה אתום כמו אבן.
יש לך יותר סימפטיה לאנס סידרתי שהרס חיים של 20 אנשים,מאשר ל-20 אנשים שהחיים שלהם נהרסו ע"י איש אחד.
אז הבן אדם בכה! אפשר לחשוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה קרה מה?
השפל הזה בכה כמו ילדה קטנה שצילמו אותו מה הביג דיל!
ישן 10-12-06, 20:00   #100
Psychopath
חבר פעיל

הסמל האישי שלPsychopath

דניאלו אם היו רואים איך אחת הילדות בכו אחרי שהוא אנס אותן עכשיו היית חושב :"מסכנה היא קטנה מה היא כבר מבינה בחיים ? איך היא תוכל להסתכל על גבר עכשיו ? איזה טראומה תהיה לה.. בני סלע הבן זונה הזה צריך לתלות אותו מהביצים ולסובב!"

סקס, סמים וסקוואטים.
הגודל כן קובע!

תגובה