ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-07-07, 02:50   #1
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב
ברירת מחדל הודעה של בחור ערבי מפורום אחר - שווה קריאה

ההודעה נכתבה לפני מספר שעות על ידי בחור ערבי באשכול פוליטיקה בפורום כדורגל מסויים. שווה קריאה:

"פעם ראשונה שאני משתתף כאן , אני לפעמים קורא מה אתם כותבים , דבר ראשון אם אתם לא יודעים אני ערבי ישראלי , תושב המדינה , חייב ועובד בה , מצליח בה הרבה מעבר למצופה , שמח לחיות כאן מאשר לראות את החיים היותר מדי מגעילים במדינות ערב ולא נותן חשיבות לעניין שיש אפליה נגד ערבי ישראל או לו , את הזכויות הבסיסיות שלי אני מקבל על הצד הטוב ביותר מהמדינה , יש לי מכרים רבים במגזר היהודי , רוב המכרים שלי הם מהאנשים החזקים במדינה ואני מתכוון לכך ברצינות בגלל העיסוק שלי בתחום הכלכלי פיננסי ובארבע השנים האחרונות בתחום היזמות העיסקית למגזר הערבי בעזרת השקעות מאנשי עסקים מהמגזר היהודי וחברות מהמגזר היהודי וגם בעזרת משרד ראש הממשלה שמר אולמרט עומד בראשו שהוא אישית עזר לי ביזמות שלי .

אני מכיר טוב מאד את המגזר היהודי , מכיר את תרבות החיים שלכם ולומד אותכם יום יום על מנת להכיר אותכם יותר טוב כדי לדעת להצליח איתכם יותר ממה שאני יכול להצליח אם לא הייתי בקרבתכם .
אני פטריוט מאד לדתי וללאום שלי , ואני אעשה הכל כדי שערבי ישראל יחיו ברמת חיים מאד גבוה כמו מדינות המערב וכמו רמת החיים שאתם במגזר היהודי חיים בה , פוליטיקה היא דבר חשוב בחיים אבל אני לא עושה לה חישבון כי רק למי שאין לו מה לעשות ירצה להיות פוליטיקאי .
ערבי ישראל הרסו את עצמם במו ידיהם , במקום לדאוג לחינוך של ילדיהם , במקום לדאוג לעסקים שלהם , במקום לדאוג לעיר שהם חיים בה , במקום לדאוג לניקיון הסביבה שהם חיים בה , במקום לדאוג שהם יהיו מאוחדים כדי להצליח , במקום לדאוג ללמוד כדי להפנים את החיים , במקום לדאוג ללכת לאנשים החזקים במגזר היהודי ולבקש עזרה בראש זקוף כי זכותם לחיות בכבוד כל מה שהם עושים הם רק מייללים ומייללים ומייללים , אותם משפטים הם זועקים תמיד " המדינה אשמה " " היהודים גזענים " " אין שיווין " " יש אפליה " ועוד ועוד ילולים כאילו ואחירים .

תמיד תהיה אפליה כי אנו מעוטים , תמיד תהיה גזענות כי תמיד היתה ותהיה גזענות בכל תרבות חיים בעולם , תמיד לא יהיה שיווין בין זכויות המיעוטים לזכויות הרוב של המדינה בה הם חיים .
אבל מה שקורע את הראש שלי זו האדישות והטמטום בהתנהגות ערבי ישראל , 59 שנים הם מייללים בלי לעשות דבר , 59 שנים של ביזבוז מוחלט על דברים שטותיים .

והדבר העוד מעצבן זה כשיש בחירות לכנסת , תמיד אותם 10 חברי כנסת דפוקים יושבים לי על כסאות שהם לא ראויים להם , אבל כשיש לך בוחרים דפוקים שכל בחירות הם שוב ושוב בוחרים בך אתה תקבל תמיד את הכסא שלך .
אחמד טיבי שהוא תושב טייבה שהיא העיר שלי לא עשה דבר וחצי דבר לעיר שלי , אף פעם לא התאמץ לעשות חצי דבר , מתעסק לי בסוריה כאילו הוא יפתור את הבעיה , מתעסק לי בבעיה הפלסטינית כאילו הוא יו"ר אש"ף , מתעסק לי במגרש בסכנין כאילו זו היא הבעיה של ערבי ישראל , כאילו כל הבעיות נגמרו ורק המגרש של סכנין חשוב , אבל כשיש מטומטים אז מה איכפת לו ? הרי כל בחירות הוא מגיע לטייבה ולוקח את 5000 הקולות מהעיר בלי בעיה כי הוא מוכר סיפורים ומיד אחרי הבחירות נעלם .

והדפוק השני עזמי בשארה שאני אם הייתי מדינת ישראל הייתי בזמן מלחמת לבנון מעלה אותו על הגרדום מרוב שהוא חרא של בן אדם , אני מאד מכבד את בשארה , אחד האנשים הכי אינטלקטואלים בעולם הערבי , א ב ל אם אתה חברת כנסת במדינה שאתה חי בה ומקבל משכורת מהרשות הממשלתית שלה איך אתה מעז כשבזמן מלחמה אתה יוצא נגדה בבוטות לא מובנת , ומיד לאחר סיום המלחמה כשהמדינה שאתה חי בה מבכה את נופליה אתה הולך לביירות לבקר את מקומות ההרס ? הבנאדם השתגע לגמרי , כשישבתי מול הטליויזיה באותו יום וראיתי אותו בבירות אמרתי לעצמי " איזה מדינה מטומטמת " וכשסיים את הביקור בלבנון וחזר לארץ אמרתי לעצמי " מעולם לא ראיתי מדינה מטומטת יותר ממדינת ישראל " , אני מאמין שאדם צריך לכבד את הריבונות שהוא חיי בה , הייתי מכבד את בשארה מאד אם הוא לא היה חבר כנסת , כי או שאתה נגד או שאתה בעד , לא יכול להיות שאתה חבר כנסת למדינה שאתה לא מכיר בקיומה , אז מה התפקיד שלך ?

לא רק בשארה וטיבי הם דפוקים , כל חברי הכנסת של המפלגות הערביות הם דפוקים , מלבד תאופיק זיאד ז"ל תושב נצרת שהיה חבר כנסת ממפלגת חד"ש והיה קומינסט בנשמה והיה חבר כנסת שלא יצא נגד המדינה אלא יצא נגד המדינה רק למען ערבי ישראל בלי לבלבל את הראש בתחומים שהם לא שלו .

בבחירות האחרונות עמדתי מול הקלפי כדי להצביע , ליכוד אני לא מצפיע כי הם שקרנים , עבודה לא מצביע כי הם צבועים , קדימה לא מצביע כי פרס הוכיח שהוא גזעני כשכבודו לא נתן לו להישאר במפלגת העבודה כי עמיר פרץ שהוא מזרחי נבחר לראש שלה , למפד"ל אין לי קשר , יהדות התורה לא קוסמת לי , הגימלאים אמרתי יעלמו במהרה , והערבים לבטח ולבטח לא אצביע להם , ואז נזכרתי שהיו רק שני אישים שעזרו למגזר הערבי , הראשון היה יצחק רבין ז"ל והשני היה אריה דרעי מש"ס , אז הצבעתי ש"ס ככה סתם כי להתנקם במפלגות הערביות .

החלום שלי שבבחירות הבאות כשיתעוררו עשרת חברי הכנסת הדפוקים של המגזר הערבי מהשינה שלאחר ליל הבחירות ימצאו אפס מנדטים , אפס עגול ומעוגל כדי ללמוד לקח שאסור להם להיבחר לכנסת אם לא ידאגו קודם כל רק למגזר הערבי .

אני כבר 4 שנים עובד על מיזם עיסקי ענק שלא היה כמותו לא בארץ ולא בעולם , נכנסתי לכל דלת שרציתי במדינה הזו , לכל אדם רם מעלה הגעתי , ללא פרוטקציה וללא התחנפות כלשהי , הגעתי לאנשים הגדולים במדינה בראש זקוף ובביטחון עצמי מלא ללא פחד תוך שאני גאה שאני ערבי ויכול לעשות מה שאחירים לא עשו במגזר הערבי , כל מי שנכנסתי אליו קיבל אותי בכבוד , כיבדו את מה שאני בונה ועזרו לי בכל דבר שאני רוצה תוך אימונה שלמה והשתכניעות מוחלטת במיזם שלי שהגיע ברגע זה לשלב הסיום .
באחת הפגישות ביני לבין כמה אנשים בכירים כשאנו עובדים על התוכנית ומנסחים את החוזים כשהשעה היתה 2 לפנות בוקר אמרו בואו ננוח קצת , ואז איכשהו התחלנו לדבר על המגזר הערבי ואחד מהם שאל אותי שאלה " הרי אתה ערבי , למה לא הלכת לאנשי עסקים במגזר הערבי כדי שהם ישתתפו איתך במיזם הזה ? " אמרתי לו שיש לי את התשובה עשיתי ניסוי לזה אבל ביקשתי ממנו שהוא יגיד לי למה הסיבה ואז אני אגיד לו אם זה נכון , ואז הוא אמר לי " כי הם יזלזלו בך ולא יאמינו בך שאתה צעיר ועושה את זה " התביישתי באותו הרגע כי זו התשובה הנכונה , נפגשתי עם שני אנשי עסקים שמבחינה כספית הם לא שווים 0.00001% מהאנשים שאני ישבתי ויושב איתם , כשהראיתי הלם את התוכניות הם אמרו לי " מה זה ? מי אתה שתתכנן את זה ? זה גדול , תן לנו את התוכנית וקח כמה כסף ותעזוב הכל ולך " זה מה שאמרו לי שני אנשי עסקים מהמגזר הערבי שלא היו חולמים בחייהם להגיע לאותם אנשים ואותם חברות שאני בכוחי לבד ובעזרת שני צעירים שהכנסתי איתי שאחד מהם מהעיר שלי והשני הוא צעיר מהמגזר היהודי הגענו ביחד לאותם אנשים .

כשאני חוזר הביתה בלילה מת"א לטייבה אני מרגיש רע ,אין בית קפה אחד שאני יכול לשבת בו , אין גן ציבורי , אין מסעדה ראויה , אין דבר שאני יכול לעשות בעיר שלי , בטייבה אני חיי כמו בית מלון , נכנס לחדר בלילה ויוצא מהחדר בבוקר , מה שאני עושה עכשיו זה למען העיר שלי , המיזם הזה הינו כלכלי וחברתי שתרומתו תהיה למגזר הערבי וגם ליהודי , המועסקים בו יהיו מהמגזר הערבי והיהודי , אני מרגיש שמגיע לי כאדם לחיות ברמת חיים ראויה לעולם המערבי , הבעיה היא שרוב הציבור הערבי עסוק בדברים טיפשיים ומגעילים שכל יום מחזירים אותנו שנים אחורה .

בתוכנית תחקירים של אחת התחנות הערביות בעולם הערבי הביאו סיפור קורע לב על בחור מצרי ששיחק כדורסל במגרש עם חביריו , ברגע מסויים הכדור נפלט לכביש והבחור הלך להביא אותו ולמזלו הרע הוא נדרס , חביריו לקחו אותו לבית חולים כדי לטפל בו כי היה במצב בכלל לא טוב , הרופאים ביקשו מהם כסף כדי לטפל בו , חביריו אמרו שאין להם ואז הרופאים סירבו , חביריו אמרו להם שיקחו את הטלפונים הניידים שלהם ושעונים שהיו להם העיקר שיטפלו בו , הרופאים אמרו להם בסדר אבל בתנאי שהם יגייסו עוד כסף להשלמת התשלום , הרופאים נכנס לטפל בבחור ואחרי חצי שעה יצאו לברר מה קרה עם הכסף , חביריו אמרו שהוריו של הבחור בדרך ויביאו את הכסף אבל הרופאים סירבו לטפל בו עד שיגיע הכסף , וכשהגיע הכסף הבחור כבר היה מת , זה הוא סיפור אמיתי ועגום , סיפור שערבי ישראל חייבים להפנים על מנת לחיות כאן בשקט ולהצליח , אבל המרחק בינהם לבין ההפנמה עודנו רחוק מדי כדי להשתנות .

לפני שנה אם אני לא טועה כשהתהפך אוטובוס של תיירים מנצרת שהיה בדרכו חזרה משראם אלשיח' במצריים מדינת ישראל שלחה 30 אמבלונסים , 5 מסוקי הצלה וצוותים רפואיים גדולים והוציאה עוד מטוס מבית החולים תל השומר עם דם לפתועים , צוותי ההצלה הישראליים הגיעו מיידית למעבר הגבול המצרי כדי להיכנס ולטפל בפצועים שהם ערבים תושבי הארץ , מצריים סירבה להכניס את הצוותים כנראה מתוך כבוד עצמי מטופש , הצוותים לא ניכנסו בסוף ומצריים הוציאה את הפצועים לגבול ומשם טיפלו בהם צוותי ההצלה הישראליים , 11 אנשים נפטרו ועוד כ 30 פצועים היו , כשחלק מהפצועים סיפרו איך אחרי ההתהפכות של האוטובוס בכחצי שעה הגיעה ניידת משטרה , והשוטרים במקום לבדוק את שלום הפצועים התחילו לחפש מה יש בתיקים כדי לגנוב כספים ועוד דברים .

הערבים לפעמים או לרוב מורידים מערכם כשהאדם שעומד מולם לא חושב אפילו לתת להם כבוד , יש הרבה ערבי ישראל שמשרתים את שירותי הביטחון בארץ בהעברת מידע על אנשים מסויימים או על מקרים מסויימים אחירים שלא קשורים בביטחון המדינה , ברשות הפלסטינית יש ים של משתפי פעולה שמעבירים מסרים נגד בני עמם , במעשים האלו הם חושבים שהם רוכשים את האימון של רשויות החוק הישראלי או רוכשים את אימון המפעילים היהודיים שלהם , אבל אוי כמה שהם טיפשים וטועים , יהודי לעולם לא יכבד בוגד כמו שאני לעולם לא אכבד ולא אאמין לבוגד שיבגוד למעני , כי בוגד זה בוגד , הם מוכרים ומלכלכים את הכבוד העצמי שלהם הם מראים לצד שהם עובדים בשבילו שהם אנשים שבוגדים בבני עמם או שהם דופקים את בני עמם .

כמו שאמרתי בהתחלה החיים במדינה כאן מבחינת ערבי ישראל היא סופר מצויינת , צריך רק לדעת למצוא את השביל הנכון כדי לחיות בה , המדינה היום רעועה מדי , ברבה שחיתות , הרבה פשיעה ובעיקר משטרה צולעת שאינה מצליחה לנקות את הרחובות , רמת הפשיעה לפי דעתי היא הגורם מס' אחת למוטט את המדינה , אחריה מגיעה השחיתות שיש כמוה בשפע ,גם היד החופשית בעליה מחבר העמים פגעה רבות במדינה כי רבים ממי שהגיעו הם אנשים לא אנשים ( בלי לפגוע באף אחד ) , העליה לישראל נעשתה כדי לחזק את היהדות כאן וזו זכותה של המדינה , אבל התוכנית הזו עכשיו מראה שהעליה הזו נכשלה כי היא הרסה הרבה דברים כאן .

אחד כמו ארקדי גאידמק שהוא מאפיה בפני עצמה עושה ככל שעולה על רוחו , קונה ונותן ומשקיע ותורם ומדבר ועוד ים של דברים , קונה את התרבות היהודית בכסף , קונה חלק נכבד מהציבור הישראלי , אני רוצה להאמים שגאידמק הוא תופעה חולפת שתתפזר עם הזמן , אבל הזמן הזה לא נגמר .

אני אדם אופטימי , תמיד אופטימי אבל עם הרגליים על הקרקע למרות שאני רץ תמיד לעבר עתיד זוהר בביטחון עצמי גבוה באימונה שהכל בחיים אפשרי , כתבתי מה שכתבתי כאן סתם כדי להעביר ולעשן סיגריה ולנוח קצת אבל לא האמנתי שאכתוב כל כך הרבה .

לא היתה לי כוונה להעביר מסר אבל אם העברתי אז אני בטוח שעשיתי עוד דבר מוצלח היום .

שיהיה שלום והצלחה לכולם , ובעיקר פורצה יובנטוס ."
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 02:56   #2
מתן18
חבר פעיל

מזכיר לי
http://www.israelbody.com/showthread...highlight=zozo
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 03:08   #3
Antonator1
הושעה

אתה יכול רק להגיד לי את הנקודה העיקרית?
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 03:09   #4
tomerA
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלtomerA

רק חבל שהערבים טיפשיים מידי כדי להבין מה כתוב פה
הם חבורה של חיות שרצות אחרי איזו דת אלימה ומפגרת
ישן 20-07-07, 03:48   #5
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
אתה יכול רק להגיד לי את הנקודה העיקרית?
לא.
ישן 20-07-07, 04:10   #6
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16
איך זה בדיוק מזכיר לך את הפוסט עם המגה-דבילון ההוא?
ישן 20-07-07, 09:44   #7
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

כן, ש"ס דרך אגב הם מצביעים בגלל הקצבעות. זה היה איזה 5 שנים כשהיו בחירות. אבא שלי כזה צחק שהוא שאל ערבים בעד מי הם הצביעו. בם כאלו בש"ס. הוא חשב כי הם הצביעו כי לא ידעו לקרוא אבל מסתבר כי הם הצביעו בהם בגלל הקצבעות. קיצר ש"ס וכל המפלגות הדתיות "הימניות" יביאו לגידול שלהם.

"גם היד החופשית בעליה מחבר העמים פגעה רבות במדינה כי רבים ממי שהגיעו הם אנשים לא אנשים ( בלי לפגוע באף אחד ) , העליה לישראל נעשתה כדי לחזק את היהדות כאן וזו זכותה של המדינה , אבל התוכנית הזו עכשיו מראה שהעליה הזו נכשלה כי היא הרסה הרבה דברים כאן .

אחד כמו ארקדי גאידמק שהוא מאפיה בפני עצמה עושה ככל שעולה על רוחו , קונה ונותן ומשקיע ותורם ומדבר ועוד ים של דברים , קונה את התרבות היהודית בכסף , קונה חלק נכבד מהציבור הישראלי , אני רוצה להאמים שגאידמק הוא תופעה חולפת שתתפזר עם הזמן , אבל הזמן הזה לא נגמר ."
את זה ממש לא אהבתי במיוחד בקשר לחבר העמים שאני הייתי חלק מהם. אני חושב שגל העליות הוא שהביא לפיתוח כלכלי, מדעי וטכנולוגי של ישראל. הוא מעליב אותי רצח. את השאר אני מסכים פחות או יותר.
ישן 20-07-07, 09:51   #8
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

קראתי חצי,ו נמאס לי...
לא מצליח להבין מה הוא רוצה
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 10:15   #9
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

בן אדם חכם, צריכים להיות עוד ערבים כמוהו! למרות שאני לא מסכים עם חלק מהטענות שלו, הוא צודק בזה שלערבים עשירים ובעלי-השפעה לא אכפת מהאחים שלהם והם מושחטים ובוגדים. אהבתי איך שהוא אמר שאם הוא הייה יהודי הוא הייה מחסל את בשארה, זאת אחת הטענות החזקות!!

זה נורא מזכיר לי שיחה שהייתה לי פעם עם נער מצרי. שאלתי אותו איך זה לחיות במצרים והוא אמר לי שהוא שונא את המדינה ומת כבר לעוף משמה. הוא הסביר שהכל מושחט לגמרי, הכל אפשר להשיג רק דרך שוחד וקשרים, ולפוליטיקאים לא אכפת מהאנשים הפשוטים. למרות שמבין המדינות הערביות זאת הכי מודרנית, רק לעשירים שמה יש תנאים ואפשרות להתקדם בחיים, עם כל השאר השלטון עושה מה שהוא רוצה. גם שאלתי אותו שאלות על הערבים והאסלם, והוא הסביר שאני צודק 100%, רוב הערבים הם נורא פרימיטיביים ויש מלא רציחות ולאף אחד לא אכפת... בקיצור, מבינים בעצמכם.
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 10:18   #10
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Freddy Krueger
בן אדם חכם, צריכים להיות עוד ערבים כמוהו! למרות שאני לא מסכים עם חלק מהטענות שלו, הוא צודק בזה שלערבים עשירים ובעלי-השפעה לא אכפת מהאחים שלהם והם מושחטים ובוגדים. אהבתי איך שהוא אמר שאם הוא הייה יהודי הוא הייה מחסל את בשארה, זאת אחת הטענות החזקות!!

זה נורא מזכיר לי שיחה שהייתה לי פעם עם נער מצרי. שאלתי אותו איך זה לחיות במצרים והוא אמר לי שהוא שונא את המדינה ומת כבר לעוף משמה. הוא הסביר שהכל מושחט לגמרי, הכל אפשר להשיג רק דרך שוחד ושקרים, ולפוליטיקאים לא אכפת מהאנשים הפשוטים. למרות שמבין המדינות הערביות זאת הכי מודרנית, רק לעשירים שמה יש תנאים ואפשרות להתקדם בחיים, עם כל השאר השלטון עושה מה שהוא רוצה. גם שאלתי אותו שאלות על הערבים והאסלם, והוא הסביר שאני צודק 100%, רוב הערבים הם נורא פרימיטיביים ויש מלא רציחות ולאף אחד לא אכפת... בקיצור, מבינים בעצמכם.
את זה כולם יודעים עליהם! שהם (רובם) עדיין חיים בתקופת האבן.
ישן 20-07-07, 10:31   #11
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

תודה אחי אבל אין לי כוח לקרוא
ישן 20-07-07, 10:32   #12
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

נראה לי מה שכתב זה בדיוק משקף ת'מציאות... על אף שהוא חש[פריבלגיה מסויימת .
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 10:42   #13
שומר החומות
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
כן, ש"ס דרך אגב הם מצביעים בגלל הקצבעות. זה היה איזה 5 שנים כשהיו בחירות. אבא שלי כזה צחק שהוא שאל ערבים בעד מי הם הצביעו. בם כאלו בש"ס. הוא חשב כי הם הצביעו כי לא ידעו לקרוא אבל מסתבר כי הם הצביעו בהם בגלל הקצבעות. קיצר ש"ס וכל המפלגות הדתיות "הימניות" יביאו לגידול שלהם.

"גם היד החופשית בעליה מחבר העמים פגעה רבות במדינה כי רבים ממי שהגיעו הם אנשים לא אנשים ( בלי לפגוע באף אחד ) , העליה לישראל נעשתה כדי לחזק את היהדות כאן וזו זכותה של המדינה , אבל התוכנית הזו עכשיו מראה שהעליה הזו נכשלה כי היא הרסה הרבה דברים כאן .

אחד כמו ארקדי גאידמק שהוא מאפיה בפני עצמה עושה ככל שעולה על רוחו , קונה ונותן ומשקיע ותורם ומדבר ועוד ים של דברים , קונה את התרבות היהודית בכסף , קונה חלק נכבד מהציבור הישראלי , אני רוצה להאמים שגאידמק הוא תופעה חולפת שתתפזר עם הזמן , אבל הזמן הזה לא נגמר ."
את זה ממש לא אהבתי במיוחד בקשר לחבר העמים שאני הייתי חלק מהם. אני חושב שגל העליות הוא שהביא לפיתוח כלכלי, מדעי וטכנולוגי של ישראל. הוא מעליב אותי רצח. את השאר אני מסכים פחות או יותר.
חביבי, ש"ס היא לא מפלגה ימנית וגם לא מתיימרת להיות כזאת, ממש לא.
שומר החומות מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-07, 11:08   #14
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אז מה היא שמאלנית? דווקא יכול להיות אתה צודק כי הם חרדים משמע נגד מדינה.
ישן 20-07-07, 12:20   #15
ThaiB0X
חבר פעיל

הסמל האישי שלThaiB0X

בנאדם חכם.
ThaiB0X מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה