ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-08-07, 23:11   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל *** מר ישראל Nabba 2007***

היום קיים איגוד נאבא את המוקדמות לקראת התחרות שתתקיים בשבוע הבא בנתניה.
בעיני המוקדמות הם יוזמה ברוכה של האיגוד על מנת לסווג את המתחרים לקטגוריות בצורה מסודרת ורצינית - ולהבהיר למתחרים החדשים מה מצופה מהם.

כידוע אני ממשיך באוף סיזן שלי ולא מתחרה השנה.
בכל אופן רציתי מאוד להיות שם עם אופיר, אבל בגלל אילוצי עבודה זה לא התאפשר.

שוחחתי ארוכות עם אופיר שנמצא כעת בדרכו חזרה לטבריה, וכל הדברים שאכתוב כאן מבוססים על מה שהוא העביר לי.

כצפוי אופיר התמקד בעיקר בדיווח על הקטגוריה שלו, עד 75.
על פי הערכה יהיו בין 6 ל 7 מתחרים בקטגוריה הזו.
עומר לנדאו, אופיר, גדי טרוני (החליט להתחרות ב 75 ולא ב 82 כמו שהיה מתוכנן) ושגיא הם המועמדים המוכרים שנרשמו לקטגוריה.

השופטים הציעו לאופיר להתחרות בפיטנס אבל הוא העדיף את קטגוריית המשקל. בצדק לדעתי.

לעומת זאת, לפי מה ששגיא אמר לאופיר, השופטים לא הציעו לו בכלל ללכת על הפיטנס ואמרו לו בפירוש שהוא יתחרה ב 75.

מעבר לכך, דווח על מתחרה אחד ברמה גבוהה מאוד, לפי מקורות באיגוד.
אופיר לא ראה את אותו מתחרה אך נאמר לו שהבחור מועמד וודאי למקום ראשון.

לגבי הקטגוריות האחרות, אופיר מספר על כך שחוסאם נראה הפעם מעולה, והוא כבר עכשיו מוכן ויבש לגמרי - כנראה הפיק מסקנות משנה שעברה כאשר הגיע מאוד לא מוכן.
נעים עסקלה, אלוף אלופי הצפון 2005, יתחרה במשקל הכבד ונראה מדהים (ראיתי אותו לפני חודש והתרשמתי מאוד אני מניח שעכשיו מן הסתם הוא יותר טוב).

נאור זיו הוא המועמד הבולט והבטוח לקחת את קטגוריית ה 82.
מולו יתחרה עאדל חא'ג שעשה טרור בקטגוריית הצעירים שנים רבות ותמיד ניצח בקלות.
אופיר אומר שאעדל נראה נהדר.
לדבריו, יש עוד כמה מתחרים טובים בקטגוריה הזאת, וצפוי קרב רציני על המקום השני.

לגבי הפיטנס, לא ידוע בינתיים על יותר מ 3 מתחרים, אבל שוב - אנחנו מדברים על חצאי מידע - מספרים לא סופיים. יוסי מזרחי, נאמן להצהרה שלו כבר מלפני חצי שנה - יתמודד בפיטנס ולדעתי הוא מועמד מוביל לקחת את הקטגוריה.

האיגוד חילק לכל מתחרה תיק אימון עם הלוגו של נאבא, ואלי האנה הדגיש שבכוונתו לעמוד בכל מה שהבטיח: יהיו פרסים כספיים מכובדים והמתחרים יקבלו גם סל תוספי תזונה בשווי של 1500 שקל.
שאפו לנאבא על היוזמה והשינוי, על כך שהם גורמים למתחרים להרגיש רצויים ומכבדים אותם.
באמת כל הכבוד, אני חושב שזוהי מהפכה של ממש - באמת קשה לי להבין מה יש לאנשים לחפש אצל אדון פרי'ג.
להעדיף צעקות זלזול ויחס משפיל על פני כסף וכבוד נראה לי סוג של סאדו מאזו.

אגב, היו שני מתחרים שהופיעו אצל פרי'ג בשבת האחרונה וביקשו להירשם לנאבא.
הם גם הצליחו, אבל הבנתי שהיה מישהו שדאג לדווח על כך לאלי - שפסל אותם והבהיר שיעמוד במילה שלו: מי שהופיע אצל פרי'ג לא יתחרה השנה בנאבא.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט