ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-04-07, 20:49   #1
Moshe
Banned

ברירת מחדל אני בהתלבטות קשה ואשמח לעזרה..

מה הייתם עושים במצב כזה:
יש לכם 3 אופציות להירשם למכונים שונים:
1.שייפ קניון רוטישלד
2.ספרינט
3. גו אקטיב

כולם בראשון לציון

עכשיו בעיות:
1.בשייפ יש דמבלים עד 35 קילו , אין להם כמעט מיכשור , הרבה מכשירי אירובי משוכללים (ספת דחיקה אחת , שיפוע שלילי אחת וכתפיים מאחורה אחת ואחת חופשי שמכוונים איך שרוצים כדי לעשות עם דמבלים) - מה גם יחסית יקר 260x12
2.ספרינט איפה שאני עכשיו מתאמן שם כבר כשנה וחצי מכון עם הרבה מיכשור (מתפרק) , אירובי רמה בינונית , שיעמום מוות באירובי גם עם Mp3 , דמבלים עד 60 קילו פלטות בשפע 6 מיטות דחיקה מחיר זול מאוד 120x12 אבל נשבר לי הזיין מהמכון הזה הוא עמוס מאוד בשעות שאני הולך וכל פעם שאתה מחליף מכשיר זה למצוא את המטמון אם זה דאמבל או פלטה
3. גו אקטיב - החלום צריך לנסוע לשם כל פעם , אוטו יש לי לפעמים (נגיד 5 אימונים בשבוע מתוכם 3 יש אוטו) , צריך לנסוע או ללכת חזרה , ללכת 40 דקות לנסוע באוטובוס לך תדע מתי יבוא האוטובוס , מכון ברמה גבוה מאוד חדש נפתח מחר , אירובי משכולל ביותר Lcd על כל מכשיר , שלל מכשירים , בריכה אולימפית מחיר סביר ובהתאם 250x12 ללא דמי הרשמה(עוד איזה 300 שקל).

שייפ נמצא 10 דקות הליכה מהבית שלי , ספרינט דקה וחצי , גו אקטיב 40-50 דקות הליכה
לא יודע מה לעשות משייפ ממש התאכזבתי הייתי היום , חדר משקולות כמו השירותים אצלי בבית ממש קטן ללא כל טעם רוב האוכלסיה זקנים.
ספרינט עמוס בחמורים מסריחים שנוטפים סטרואידים במיוחד בשעות שאני מגיע
גו אקטיב ממש רחוק, בקיצר נגמר לי המנוי ב19.5 בספרינט ולא יודע מה לעשות חשבתי על להירשם למכון בת"א כי אני עובד בת"א אבל מה יקרה בחופשים/ימי שישי - שבת / אם אני לא יעבוד שם יותר :\
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט