ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-02-09, 19:57   #1
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד
ברירת מחדל כמה שאלות לגבי נושא פיתוח הגוף בישראל...

1.למה הרמה הכללית של הספורטאים יחסית לא גבוהה כמו בשאר העולם (אל תבינו אותי לא נכון, כל הספורטאים משקיעים מאמצים ובאמת כל הכבוד על זה ואני לא מזלזל בהם)?
2.זה רק אני או שהדגש על שרירי רגליים בישראל הוא קטן יותר?
3.נראה לי שפה אני עונה על השאלה הראשונה שלי אבל בכל זאת, למה המימון הממשלתי בענף הוא נמוך *נראה לי,תקנו אותי אם אני טועה* ?
ישן 24-02-09, 20:00   #2
TheDrag0n
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל TheDrag0n

1. ענית קצת ב-3, אבל בעיקר כי אנשים עצלנים, ולא מודעים להרבה דברים.
לאנשים יש סטיגמות בראש מעצבנות שהם לא יודעים, כמו אנשים שחושבים שחדר כושר עוצר את הגביהה (לא להביא להם כאפה?)
2. כן =\ לא'דע למה.
TheDrag0n מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-09, 23:50   #3
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bored2death צפה בהודעה
1.למה הרמה הכללית של הספורטאים יחסית לא גבוהה כמו בשאר העולם (אל תבינו אותי לא נכון, כל הספורטאים משקיעים מאמצים ובאמת כל הכבוד על זה ואני לא מזלזל בהם)?
2.זה רק אני או שהדגש על שרירי רגליים בישראל הוא קטן יותר?
3.נראה לי שפה אני עונה על השאלה הראשונה שלי אבל בכל זאת, למה המימון הממשלתי בענף הוא נמוך *נראה לי,תקנו אותי אם אני טועה* ?
אני יענה לך למה שלדעתי נכון

תשובות:
1.למה הרמה הכללית של הספורטאים בארץ ירודה יחסית למדינות כמו:גרמניה,צ'כיה,ארצות הברית,רוסיה ואפילו מדינות ערב שיוצאים מהם מתחרים לאולימפיה לעומת ישראל?כי אין פה מספיק אנשים שמקדמים את המודעות לספורט,שמע בן אדם אנשים פה אני אומר בלי לפגוע באף אחד עושים מלא שטויות..בעיקר עובדים אם האגו ולא אם השכל שזה אומר:"המאמן שלי היה מר ישראל 6 פעם ולא משנה מה אחרים אומרים על הזין שלי כולם הוא יודע הכל ומה שהוא אומר זה קדוש"הבנתה לאן אני חותר?או שמישהו התקדם טיפה והוא חושב שהוא עושה הכל נכון והוא הכי גאון וכולם אפסים,בארצות הברית לדוגמא הספורט ברמה פי 3000 יותר מתקדמת מפה:המאמנים שם יותר רציניים ומבינים ענין,תזונאים ברמה גבוהה וידע רחב בתחום,חדרי כושר שמתאימים למפתחי גוף וכמובן הספורט בעל מודעות ענקית לעומת ישראל...אני אישית?תמיד לוקח עיצות גם מאנשים שאני ניראה כמו "אבא שלהם" ואני תמיד מקשיב ותמיד מגוון בתוכניות אימונים ואני קורא בפורומים בכל מקצועיים כמו:מאסלמכה,בודיבילדינג.קום,MD,אר אקס muscle.קום ועוד ושם יש מקצוענים ולקבל מהם טיפ?זה בחינם!אני לא חי ולא עובד על הטיפים שלהם אבל יודע לגוון בתזונה,באימונים ובסייקלים ובסה"כ אני רואה מזה התקדמות טובה אני חושב שבן אדם שתלויי במישהו אחד וחושב שהוא אלוהים וכל השאר אפסים עושה טעות כי תמיד יש כריש גדול יותר..וחכם יותר ומנוסה יותר!וסה"כ להסתכל על עצמך לא להיות רק תלוי באחרים ופשוט לקחת לתשומת ליבך את הטעויות שעשיתה וללמוד מהם ואת השיפורים שעשיתה ולתת עליהם דגש.
2.כמו שארבל כתב במאמר שלו על הרגלים רוב האוכלסיה בחדר כושר מוצאת את עבודה על הרגלים כ:כואבת,שורפת,לא נעימה ולא כייפית הרי כמעט כל אחד מעדיף את הפאמפ של הבייספס על הפאמפ ברגלים...(לא אני חחח)ואנשים מוצאים לנכון לוותר או לא להשקיע באימוני רגלים או כי "זה משעמם אותם" או "כי לא יעלו עליהם ג'ינסים אחר כך" או "כי אני עושה קצת רגלים מרגיש פאמפ וניגמר" רגלים זה קבוצת שרירים גדולה ולדעתי?צריך לתת לרגלים יום אימון משלהם בלי לגעת בשום קבוצת שריר אחרת ופשוט לאנוס אותם עד הסוף!רגלים זה אחד הפרמטרים הכי חשובים בתחרויות של פיתוח גוף תחרותי!אם לא הכי חשוב אחרי יבוש וחיטוב!ורוני קולמן ניצח תאולימפיה 8 פעם ברציפות לא בגלל הבייספס או הטרייספס שלו אלה בגלל הרגלים והגב שלו.
3.אין מימון ממשלתי לענף בכלל לדעתי..ואם יש אז גרושים..כי אין הרבה אנשים פה בארץ שמתענינים בפיתוח גוף או מתעסקים בזהוחבל...מה שאנשים חושבים ברחוב שהם רואים מפתח גוף זה ישר כמו קופים בגן חיות:"ואה ואה איזה סוס יערות בדוק הוא על זריקות" או "זה כל היום ביצים ואבקות" ורואים את הפיתוח גוף כדבר ביזארי ושלילי.
ביזארי נכון...אבל שלילי?!FUCK NO!מה שלילי בלהשקיע בגוף ולהגיע לתוצאות?!עזבו את הסייקלים בצד..אני לא מבין מה שלילי בללכת למכון כושר?בשביל להראות טוב!מה להיות אם כרס ענקית מבירה ופנים מלאות פצעים מהגרעינים ולשבת אם יד אחת בביצים ויד שניה בגרעינים ולחיות על הכדורגל זה טוב יותר?!מזה כדורגל?לבעוט בשער וגול...אין פה ידע אין פה כלום..מי שיודע לשחק משחק!
בפיתוח גוף?זה ספורט שעדין אף אחד לא באמת יודע לעשות אותו כמו שצריך!תמיד לומדים עוד!תמיד יש לאן עוד לשאוף!
וחבל שלא מתקדמים תספורט הזה כמו בארצות הברית למשל ששם כדורגל(לא FOOTBALL אמריקאי אלה כדורגל כמו שלנו SOCCER)נחשב לא יותר פופולרי בהרבה מפיתוח גוף תחרותי.

בקיצור חפרתי מקווה שהמצב ישתנה כי זה ממש עצוב שבן אדם שבאמת רוצה להתקדם בפיתוח גוף צריך לעזוב את ישראל בישביל זה.

נערך לאחרונה על ידי Pro_XXL_Universe, 24-02-09 בשעה 23:56.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-02-09, 23:54   #4
Pro_XXL_Universe
Banned

תכף אביב עומר וארבל לדעתי יענו כאן בצורא ענינית ומפורטת.
ישן 25-02-09, 00:21   #5
frenzy15
חבר פעיל

גלעד אתה צודק ב100 אחוז אשכרה נהנתי לקרוא מה שכתבת
ישן 25-02-09, 00:23   #6
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי frenzy15 צפה בהודעה
גלעד אתה צודק ב100 אחוז אשכרה נהנתי לקרוא מה שכתבת
תודה יא סוס
אני מקוה שאתה גם כמו כל מי שקרא תהודעה הזאת יקח את זה לתשומת ליבו
חשוב שאנשים ידעו את זה.
ישן 25-02-09, 00:26   #7
ברק_איפרגן
חבר פעיל

כללי:: פיתוח גוף בנשמה
עוסק ב:: מדריך כושר

"להיות אם כרס ענקית מבירה ופנים מלאות פצעים מהגרעינים" הרגת אותי אחי אתה תותח , מסכים עם כל מה שכתבת
ברק_איפרגן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 00:33   #8
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

למה המצב כמו שהוא נראה? חוסר עניין לציבור כי אין כסף אמיתי בתחום,ואני לא מאשים אף אחד בזה ,להיות מפתח גוף זה יקר וזה לא מכניס שקל לכיס (לפחות לא בדרכים לגיטימיות ),אז מן הסתם הרבה יותר קוסם לאיזה ילד משכונת מצוקה ביפו לחלום על להיות כדורגלן ולהרוויח בומבות של כסף מאשר להיות באדיבילדר ולהכנס לעוד חובות .

בנוגע לאימוני רגליים ? כמות האנשים במכוני כושר באופן כללי ,לא רק בארץ שיש להם רגליים ממש טובות היא לא גדולה ,זה פשוט עניין של גנטיקה ועבודה קשה ,גנטיקה טובה יש למעט אנשים ,מוסר עבודה יש לאפילו פחות אנשים מזה.

בנוגע למימון ממשלתי ? יש כסף,פשוט שאף שקל ממנו לא מגיע לספורטאים.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 00:43   #9
Philip1123
חבר פעיל

הסמל האישי שלPhilip1123

שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123

לגבי השאלה הראשונה שלו, מן הראוי לציין שיש גם את העניין הגנטי. מה לעשות, יש מדינות רבות שבהם האנשים ניחנו בגנטיקה יותר טובה מהאנשים בארץ.

מספיק לנסוע לאירופה, לארצות הסקנדינביות למשל ולראות שם אנשים שמעולם לא דרכו בחדר כושר, אבל יש להם גב, כתפיים וידיים יותר גדולים ומפותחים מ-90% מהאנשים שכותבים בפורום פה.
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 01:41   #10
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי philip1123 צפה בהודעה
לגבי השאלה הראשונה שלו, מן הראוי לציין שיש גם את העניין הגנטי. מה לעשות, יש מדינות רבות שבהם האנשים ניחנו בגנטיקה יותר טובה מהאנשים בארץ.

מספיק לנסוע לאירופה, לארצות הסקנדינביות למשל ולראות שם אנשים שמעולם לא דרכו בחדר כושר, אבל יש להם גב, כתפיים וידיים יותר גדולים ומפותחים מ-90% מהאנשים שכותבים בפורום פה.
מלא אנשים יגידו לך שזה שטויות אבל אישית אני חייב להגיד לך שאתה צודק..שמע היה לי חבר באמריקה בשם gavin hawkeye הבן אדם אינדיאני במקור...עם שבורך בגנטיקה מדהימה ממש כמו כושים,פוטנציאל פסיכי לפיתוח גוף!
ישן 25-02-09, 10:37   #11
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

לגבי התשובות של גלעד
אין מימון ממשלתי לענף הזה כמעט בשום מקום, כמעט בכל העולם הוא נחשב לענף ביזארי וכמעט בכל העולם סטרואידים זה לא חוקי (בארץ החוקים דווקא לא מחמירים בכלל וזה יכול להוות גן עדן לספורטאים אצלנו).
בשורה התחתונה פיתוח גוף, מעבר לכל ספורט אחר, זה עניין של חינוך ותרבות. פה אין בכלל היאבקות, ילדים לא גדלים וחולמים להיות גדולים כמו המתאבקים... גם למרות שיש כאן הרבה מתאמנים הם שואפים להיות קטנטנים וחטובים...
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 11:14   #12
V-Two
חבר פעיל

הסמל האישי שלV-Two

כללי:: V-Two

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
לגבי התשובות של גלעד
אין מימון ממשלתי לענף הזה כמעט בשום מקום, כמעט בכל העולם הוא נחשב לענף ביזארי וכמעט בכל העולם סטרואידים זה לא חוקי (בארץ החוקים דווקא לא מחמירים בכלל וזה יכול להוות גן עדן לספורטאים אצלנו).
בשורה התחתונה פיתוח גוף, מעבר לכל ספורט אחר, זה עניין של חינוך ותרבות. פה אין בכלל היאבקות, ילדים לא גדלים וחולמים להיות גדולים כמו המתאבקים... גם למרות שיש כאן הרבה מתאמנים הם שואפים להיות קטנטנים וחטובים...
בדיוק!
וגלעד רשמתה שפיתוח גוף תחרותי לא פחות פאפולרי מפוטבול אמרקאי חחחחח אתה טועה
לא רק במודעות ובפירסום של הספורט
בסכומי הכסף שמשקיעים בפוטבול הפיתוח גוף התחרותי אפילו לא מתקרב לזה!
בכל העולם פיתוח גוף לא נכנס לקטגוריה של ספורט שהממשלה משקיע בו הרבה כסף...רוב ההשקעות בפיתוח גוף זה פרטי
ישן 25-02-09, 11:49   #13
obzion
Banned

עוסק ב:: חייל
חדר כושר: בסיס?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי V-Two צפה בהודעה
בדיוק!
וגלעד רשמתה שפיתוח גוף תחרותי לא פחות פאפולרי מפוטבול אמרקאי חחחחח אתה טועה
לא רק במודעות ובפירסום של הספורט
בסכומי הכסף שמשקיעים בפוטבול הפיתוח גוף התחרותי אפילו לא מתקרב לזה!
בכל העולם פיתוח גוף לא נכנס לקטגוריה של ספורט שהממשלה משקיע בו הרבה כסף...רוב ההשקעות בפיתוח גוף זה פרטי
הוא לא דיבר על פוטבול, הוא דיבר על כדורגל.
הוא רשם בפירוש soccer ולא football
obzion מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 12:07   #14
V-Two
חבר פעיל

הסמל האישי שלV-Two

כללי:: V-Two

גם כדורגל רגיל הרבה יותר פאפולרי מפיתוח גוף ויש בו הרבה יותר כסף
ישן 25-02-09, 12:34   #15
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

נכון ושכחתי לצייין שבארה"ב זה הרבה יותר נרחב מכיוון שיש פופלאריות גדולה לספורט פיזי כמו פוטבול והאבקות עוד מתקופת הקולג'. להיות גדול זה הכרח להרבה מאד מהחבר'ה.

ולגבי כדורגל אמריקאי - זה ספורט חשוב פי מיליון מפיתוח גוף, סכומי הכסף שמתגלגלים שם גבוהים פי כמה מאות מפיתוח גוף, שלא לדבר שמפתח גוף שמכניס הכנסה "טובה" בתור מקצוען משתכר בערך כמו שחקן כדורגל לא מוביל. אין בכלל מדד להשוואה בין שני התחומים האלו, גם בארה"ב וגם בשאר העולם.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 12:49   #16
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

קיצר...רוצה היות בודיבילדר בארץ אבל ברמה עולמית???
תקנה מסכת גרב אקדח ושק גדול ולך לשדוד בנק!!!!!
אה-ותעשה סקוואטים עד שתיפול מהרגליים

נ.ב-קשרים טובים[מאוד] עם הווטרינר המקומי שלך יעזרו

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-02-09, 13:10   #17
WEST $ SIDE
חבר פעיל

הסמל האישי שלWEST $ SIDE

אין מימון ממשלתי לתחום הזה זה לא ענף אולמפי או משו גם בארה"ב אין מימון מצד הממשלה.
למה התחום בארץ נראה כמו שהוא נראה? קודם כל כל דבר נראה יותר טוב בארה"ב או באירופה , אפילו חברות נקיון שם יותר טובות מאשר בארץ , שלא לדבר על ספורט ועל תחומים אחרים.
דבר שני אין פה ספונסרים בארץ , בארה"ב מפתח גוף כמו קאטלר נמשל עושה כסף לא רע בכלל מפירסום מוצרים של מסל טק ויש לו איך לפרנס את עצמו , בארץ לא רק שאין חברות של מוצרים גם אין למי לפרסם פה הקהילה של מפתחי גוף מאוד מצומצמת.
בארה"ב התוספים והאוכל עולים גרושים יחסית לפה , לאנשים יש יותר פוטנציאל להתפתח.
ישן 25-02-09, 13:23   #18
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי v-two צפה בהודעה
גם כדורגל רגיל הרבה יותר פאפולרי מפיתוח גוף ויש בו הרבה יותר כסף
בארצות הברית?כדורגל רגיל יותר פופולרי מפיתוח גוף?בתור אחד שגר שם אני יכול להגיד לך שהמועדות שם לזה מאוד נמוכה..תהיה בטוח שתיפגוש יותר אנשים בgold gym מאשר על מגרש כדורגל.

תחומי הספורט הפופולרים ביותר בארצות הברית ממה שראיתי והבנתי הם:
פוטבול אמריקאי,בייסבול,כדורסל.
ישן 25-02-09, 13:26   #19
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle צפה בהודעה
לגבי התשובות של גלעד
כניראה שקצת התבלבלתי בתשובה שלי לגבי המימון ממשלתי הכוונה שלי יותר הייתה לזה שבארצות הברית ואירופה אתה מקבל כסף,פרסום,פרסים ויחס מכובד במידה ואתה במתחרה ומגיע לתוצאות ולתחרויות ברמה גבוהה,פה תזכה באלוף האלופים?מה תקבל?....
ומוסיף הספורטאים פה רובם לא באמת מצפים שיבואו אליהם בפרסים ומתנות,נתתי לך השוואה של הרמה של הספורט פה לעומת ארצות הברית או אירופה לדוגמא.
ישן 25-02-09, 13:34   #20
Pro_XXL_Universe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dr. Muscle צפה בהודעה
נכון ושכחתי לצייין שבארה"ב זה הרבה יותר נרחב מכיוון שיש פופלאריות גדולה לספורט פיזי כמו פוטבול והאבקות עוד מתקופת הקולג'. להיות גדול זה הכרח להרבה מאד מהחבר'ה.
ולגבי כדורגל אמריקאי - זה ספורט חשוב פי מיליון מפיתוח גוף, סכומי הכסף שמתגלגלים שם גבוהים פי כמה מאות מפיתוח גוף, שלא לדבר שמפתח גוף שמכניס הכנסה "טובה" בתור מקצוען משתכר בערך כמו שחקן כדורגל לא מוביל. אין בכלל מדד להשוואה בין שני התחומים האלו, גם בארה"ב וגם בשאר העולם.

לגבי הציטוט בהחלט..זה גם למה העונשים על סחר בסטרואידים בארצות הברית לא נעימים,פה יתפסו אותך?לא יעשו לך הרבה..שם?אתה תישב הרבה ותסתבך לכל החיים.
באמריקה לא רק מפתחי גוף ופאוורליפטרים משתמשים בסטרואידים אלה גם שחקני בייסבול ופוטבול בעיקר...רוני קולמן וג'י קטלר שלנו X FOOTBALL PLAYERS

וכדורגל רגיל בארצות הברית אם דברתה על זה מה חשוב בו כלכך?שאתה רואה אותו מוביל על בודיבילדינג,פה בארץ סבבה אבל באמריקה?לא ראיתי את זה!!אני תמיד מאז שהייתי קטן ראיתי כדורגל בתור ספורט סתמי לא ראיתי משהו מיוחד ותמיד שנאתי תמשחק הזה,כדורסל לעומת זאת נורא אהבתי ואבא שלי היה שחקן כדורסל ואני מכיר הרבה כדורסלנים אם כושר גופני מעולה ואפילו עשיתי בדיקה בין כדורסלן מוכר לכדורגלן פופולרי מאוד ואני יכול להגיד לך שהכושר של הכדורגלנים ממש קטן לעומת הכושר של שחקני הכדורסל.

אם דיברתה על פוטבול..יש יותר מודעות נכון ויותר פופולריות וכסף,יש ליגות מאמנים והכל אז אני מסכים.

נ.ב
שאלה אישית זה נכון שהפסקתה להתאמן?
תגובה