ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-07-07, 00:36   #1
Acid Rain
חבר מתחיל

ברירת מחדל התזונה והאימונים שלי - מה אתם חושבים?

שלום,
אני מתאמן כבר חצי שנה.
אני 1.93 , 89 קילו וכ-13% (אולי קצת פחות בבוקר זה מראה 13% בערב 11%) אחוז שומן.
אני לא רוצה להיות בודי בילדר. אני רוצה אבל להוסיף עוד קצת מסת שריר - ואני רוצה ריבועים בבטן - או שלפחות יראו את החיטוב של הבטן - מה שעד כה לא קורה (או אפילו מתקרב, למרות שהגוף שלי בכלליות די חטוב).

בערון התזונה שלי היא משהו בסגנון הזה:
בוקר: 40 גרם שיבולת שועל , 40 גרם fiber 1 , בננה, יוגורט 0% קצת (100 מיל'?) חלב 1%.

במהלך היום 3-4 כריכים כל אחד שתי פרוסות לחם חיטה מלאה ו-100 גרם עוף או טונה, עגבניות שרי חסה וגמבה. אם אני אוכל 3 כריכים אז אני משלים עם קוטג וירקות. אם אין לי כריכים לצהרים אז אני לוקח סלט נתחי עוף של ארומה עם לחם קל ואוכל אותו בשתי ארוחות (בסלט לבד 60 גרם חלבון). או כריך טונה כפול של ארומה (אחד לכל ארוחה - 40 גרם חלבון כ"א).

בערב (6-7) חביתה עם חלמון ו3-חלבונים וקוטג (100 גרם בערך) עם ירקות בצד (בדרך גזר וגמבה).

אחרי אימון ספון וחצי של optimum 100% whey עם ספון של סוכר ענבים - הכל עם מיים.

שעה לפני השינה עוד בננה - וממש לפני השינה ספון וחצי של optimum pro complex עם בעררך 200 מיל חלב 1% והשאר מים וקרח (דרך אגב - לקחתי טעם תות - משהו זוועות - חייב לקחת אותו עם חלב וקרח - אני רק מחכה שיגמר).

פרט לכך אני שותה משהו כמו שתי כוסות קפה ביום עם חצי כפית סוכר.
אולי פה ושם חוטא עם עוגית גרנולה או משהו בסגנון.
אני גם אוכל כפית של חמאת בוטנים - כי נראה לי שזה שמון טוב. או כמה זיתים.
סך הכל התזונה שלי היא בסביבות ה 2700 קלוריות אני מאמין.
ופעם בשבוע אני גם עושה ארוחה שאני לא שם על החוקים ומתפרע קצת.

אימונים:
אני מתאמן בחדר כושר 4 פעמים בשבוע - יום גב ותלת ראשי, יום רגליים, יום חזה ודו ראשי ויום כתפיים. אני עושה משהו כמו 4-7 תרגילים באימון (ביום רגליים רק 4 תרגילים עם 4 סטים כל אחד) ו-10 חזרות. סך הכל האימון הוא תמיד פחות משעה - ולא פחות מ-40 דקות.
שלוש פעמים בשבוע אני עושה כפיפות בטן - 270 - עם רגליים מורמות ב90 מעלות - 30/30 אלכסונים ו-30 ישרים - כל זה כפול 3 סטים.

יומים בשבוע אני עושה מתאמן בMMA (לחימה משולבת) שזה אימונים אינטנסיביים של שעה וחצי שמשלבים אלמנטים מאיגרוף תאילנדי והאבקות ברזילאית.

רק לפני שבוע וחצי קניתי משקל עם מד שומן - ואם התזונה הזאת פחות או יותר הצלחתי לפחות בשבוע שמדדתי גם לעלות במשקל וגם להוריד 0.3 אחוז שומן. למרות ששבוע הוא לא ממש אינדיקציה - וזה בהחלט בטווח הטעות (למרות שהקפדתי למדוד בדיוק שבוע אחרי באותה שעה - בבוקר אחרי השירותים). אבל זה נראה תוצאות נדירות יחסית למה שקראתי פה.

אני לא ראיליסטי?
האם אני צריך לאכול יותר לדעכם?
כמה צריך לרדת באחוזי שומן עד שהבטן חטובה?
ואם יש לכם טיפים על התזונה או שאלות אז אני ישמח.
תודה!

וזה הודעה ראשונה שלי, אז היי לכולם!
Acid Rain מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה