ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-05-13, 02:03   #11
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

קראתי את שני השרשורים בקפדנות התסכלתי בפייסבוק והשוויתי... אומנם כמו שהניגרי אומר קל לדבר שלא היית בתחרות עצמה, ומנסיון (קצר) מתחרים פנים מול פנים נראים ה-ר-ב-ה יותר גדולים מאשר על במה. אבל כמה מסקנות - עושה רושם שהשיפוט לא היה וואו, לא רואה איך דני חן צריך להיות רביעי כאן, יש גם מקום לתהות איך לב לקח אלוף האלופים שהוא באופן חד משמעי לא גדול במיוחד. מנגד, נחשו מה? אני לא שופט. נחשו מה? גם דני חן לא. נחשו מה? אף אחד כאן גם לא. אולי גם השופטים של nac לא עברו שום הסמכה אמיתית מעבר לנסיון מעשי בתחרויות, שזה נותן לך לגיטימציה להיות שופט טוב? לא. כדורגלן שפרש בהכרח יהיה שופט טוב? לא. בחור שסיים תיכון בהכרח יהיה שופט רע? גם לא. השיפוט הוא סובייקטיבי, בחרתם בענף כזה, תתמודדו. אתם יודעים מה הבעיה? בגלל שזה סובייקטיבי, אז מאוד קל לבוא ולהתבכיין. דני בוא אני אספר לך משהו שלא ידעת - כל מי שאמר לך שהגיע לך לזכות? רובם חברים שלך, משפחה שלך וכו' אתה מאמין שהם אובייקטיבים? פגשת פעם אמא שחושבת שהילד שלה מכוער? לא, ואם כן תגיד לי ונדווח למשרד הרווחה. בכל אופן, הגישה שלך כלפי הנושא מצדיקה את כל השם הרע שיש כאן בפורום (ובמציאות) כלפי מפתחי גוף - נרקיסיסטים, אגואיסטים שמסתכלים רק על עצמם, אמרו לך שאתה ס1ס במועדון שיצאת עם גופיה? עשית את שלך. זה לא הופך אותך למר ישראל. כמו שאתה מעביר את הסקוואטים בזוג שלך ושל חבר שלך, ככה אתה ממליך את עצמך למר ישראל. אם אתה שואל את דעתי האישית והלא מקצועית - כן הגיע לך גבוה יותר, לא הגיע לך ראשון. תאמין או לא אבל הפתעת אותי והגעת ברמה טובה מאוד. בוא אני אספר לך חוויה אישית שלי, לפני כמה חודשים הייתה תחרות בתחום אחר - הרמות כוח. שכמו שקל לדבר בפורום כאן, קשה לבצע בתחרות אמיתית. לקחתי מקום 2 מתוך 5 בקט' של עד 90 קילו, ומקום 6 מתוך 10 בשקלול הכללי. אני כמעט לא אומר שלקחתי מקום שני כי זה לא משקף כלום. אני מדגיש שלקחתי 6 מתוך 10, כי זה מראה על הרמה הגבוהה שהייתה. להיות הכי חזק במכון זה לא נותן כלום ולא מרשים אף אחד בתחרות. אתה יודע מה מצחיק? התחרה איתי בקט' מפתח גוף, שהגיע שלישי אחרי. אתה יודע מה היה לו להגיד? שהשיפוט לא היה הוגן. אתה יודע מה יפה בזה? שההרגל של מפתחי גוף להתלונן על השיפוט - לא קיים כאן. אתה בחרת להתחרות בענף שהשיפוט סובייקטיבי. תתמודד עם התוצאות. התחרות שאני הייתי בה בתור צופה היה מחדל שיפור הרבה יותר גדול משלך, וככה כל שנה. אתה מלא בעצמך, אתה לא רואה אף אחד אחר, ראו את זה גם על הבמה. אתה יודע מה יפה בתחרויות? הם גורמות לך להבין מה אתה שווה באמת. יום טוב בי.

נ.ב
איתי במכון מתאמנים/התאמנו לפחות 5 מפתחי גוף שאני יכול למנות, כולם אנשים מעולים, חברים טובים, הגיעו לתוצאות מעולות ורק דברים חיוביים יש לי להגיד עליהם. ככה שאני לא שונא מפתחי גוף, אני שונא מפתחי גוף שמצדיקים את הסטיגמה הכל כך גרועה שיש עליהם. אם בא לך לראות תמונה שלי ולגלות שאני לא כזה ס1ס אז בכיף.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט