ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-05-13, 19:47   #81
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ
עוסק ב:: מזכיר NAC ISRAEL
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך MSN אל KALINA Send a message via Skype™ to KALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani hen צפה בהודעה
אנטון אתה כבר לא שווה תגובה יום טוב תהנה מהתמונות שלי ירדת נמוך גבר
אותך שכחתי לשאול מה אני שווה...כתוב לי ולך מתחת לאתמונת פרופייל,חבר פעיל :d
ישן 20-05-13, 20:13   #82
Billie
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KALINA צפה בהודעה
אותך שכחתי לשאול מה אני שווה...כתוב לי ולך מתחת לאתמונת פרופייל,חבר פעיל :d
אוץ'.
Billie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-13, 20:33   #83
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

דני חן היקר, אין לי מילים אחרות להגיד לך - אתה פשוט טיפש. אתה נותן ציטוטים מהפייסבוק שלך (שמן הסתם אתה מוקף בחברים שלך- שהם לא אובייקטיבים) וגם מאותם תגובות אתה בוחר את התגובות שמוצאות חן בעיניך ומתעלם מאלו שלא. אני מאוד שמח שהגעת רביעי וזה החזיר את הסרט שאתה חי בו לבלוקבסטר.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-13, 20:47   #84
dani hen
חבר מתחיל

עוסק ב:: מאמן כושר ומכין את עצמי לתחרות!
חדר כושר: תמיד משתנה

חח כמו שאמרתי אנטון אוהב לדבר עם אנשים בלי תמונה חסרי חיים בישראל בודי אולי הוא פותח אותם חחח ורושם בקיצור זה לא רק הבחור "השמן " זה הרבה מעבר אומרים אבל אני לא יבוא ויגיד מי למה כמה ואני כבר לא צריך להגיד לאף אחד מי אני ומה אני שווה
dani hen מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-13, 23:40   #85
טלסביון
חבר פעיל

דני חן, אמרת עשרות פעמים שזה מאחורייך ולא תפתח יותר את הנושא, אתה מבזה את עצמך, השפה העברית ואתה מצדיק את הדימוי הרע של הבדיבילדר הממוצע עם נרקיסיזם שלא נראה כמותו.
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-13, 23:44   #86
dani hen
חבר מתחיל

טלסביון?ערב מהנה לך
ותמשיך להיות כמו כול החסרי חיים שמדברים עם אנטון פה בלי תמונה חחח .. ומדברים מאוחרי מחשב בלה בלה בלה בלה לא נריסזם ולא נעלים אומר תאמת וזהו די עם כמו שאמרתי על אנטון שאני לא יענה לו על ההודעות אני לא יענה לאנשים חסרי תמונה וחסרי חיים יותר !
ישן 20-05-13, 23:46   #87
dani hen
חבר מתחיל

נרקיסיזם *!
ישן 21-05-13, 00:06   #88
טלסביון
חבר פעיל

אין לי תמונה כי אני לא עוסק בפיתוח גוף אלא ספורט סיבולת,אני חובב של התחום.אם זה כל כך מעניין אותך לראות תמונה שלי אז אני אתן לך בפרטי פייסבוק
טלסביון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 00:10   #89
liron1234
חבר מתחיל

ציטוט:
טלסביון?ערב מהנה לך
ותמשיך להיות כמו כול החסרי חיים שמדברים עם אנטון פה בלי תמונה חחח .. ומדברים מאוחרי מחשב בלה בלה בלה בלה לא נריסזם ולא נעלים אומר תאמת וזהו די עם כמו שאמרתי על אנטון שאני לא יענה לו על ההודעות אני לא יענה לאנשים חסרי תמונה וחסרי חיים יותר !
זאת הפעם ה200 שאתה אומר שלא תענה יותר ואתה ממשיך.
liron1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 00:15   #90
הוקיסט שוקיסט
חבר מתחיל

עוסק ב:: רכוש צה"ל

דני באמאשך עזוב פיתוח גוף, קודם תלמד לכתוב בעברית זה מבזה שאדם בגילך לא יודע לכתוב בשפת האם שלו (אני מניח שנולדת בארץ).
הוקיסט שוקיסט מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 00:20   #91
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

כללי:: מר ישראל נאבבה 2009 עד 82 ק"ג,אלוף האלופים NAC 2012מר ישראל NAC 2011 מעל 175 ס''מ

נראה לי או שיואב טל מחק את הטראש שהוא הקיא בפייסבוק?הוא לא חושב את מה שהוא חשב ליפני? יש עוד כמה דמויות שפתאום התהפכו? )))))
ישן 21-05-13, 00:33   #92
dani hen
חבר מתחיל

עזוב פיתוח גוף חח?אתה חושב שזה מעליב שאתה אומר לי את זה חונה אני רגיל לזה שאני לא יודע לכתוב ב100 אחוז כן אני גם אוהב את זה הסטייל שלי חח סימן זיהו שלי הכול טוב אני נהנה מכול זה בידור בשבילי כבר חח לאנטון כבר אני לא עונה הוא מדבר עם חסרי חיים כמוך חח :p
ישן 21-05-13, 00:41   #93
nesiha
חבר פעיל

אנטון מתי אתה חוזר להתחרות?
nesiha מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 00:46   #94
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

מה נסגר? מישו מוכן למחוק הודעות חסרות תוכן אני לא מבין אם כולם מסתבלטים על כולם או מישו אחד על כולם או שאנשים סתם רושמים דברים לא קשורים אחד לשני
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 00:52   #95
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

דני חן היקר,
זו לא פעם ראשונה שאני צופה בפוסט ומתלבט אם להגיב, הפעם החלטתי שאני אגיב..
אני חייב להתחיל עם הכתיבה, אני חייב להגיד לך (ובאמת לא כדי להעליב) זה פשוט מביך לראות את הכתיבה שלך ואת הצורה בה אתה מתבטא... אתה חייב לשנות את זה כי לא הבנתי בערך חצי מהדברים שרשמת למעט אני גדול, אני ענק, אני חטוב, אני מר ישראל, כולם על הזין.
עכשיו לגבי התחרות, אני בפורום המון שנים וראיתי המון תמונות מתחרויות, כמובן שהשיפוט שלי הוא לא שיפוט מקצועי אלא חובבני לגמרי ועוד רק מתמונות.
ראיתי המון מתחרים שטענו כי עשו להם עוול והשיפוט היה הזוי, מביך, שקרי, לא צודק, מעצבן, לא פייר, אבל מעולם לא ראית בחור (כמוך) שזורק את כל הדברים האלו לאוויר בנשימה אחת ועוד יש לו את היהירות "להמליך" את עצמו למר. ישראל על דעת עצמו...
תשמע, ראיתי את התמונות וע"פ דעתי החובבנית שסביר להניח לא מעניינת רבים, אני חושב שאכן היית מסיבי והפלג גוף עליון שלך מרשים מאוד, אבל אני מסכים עם הטענה של אנטון לגבי הייבוש והחיטוב ופלג גוף תחתון...
השופטים קיבלו החלטה שמגיע לך מקום רביעי, בין אם זה צודק או לא צודק, אתה זה שבחרת להתחרות באיגוד הזה ולקבל עליך את החלטת השופטים, תהא מה שתהא.
אם אתה לא יודע לקבל ביקורת ולקבל דירוג מאנשים עם עין מקצועית לתחום, כנראה ששום איגוד לא יתאים לך...
היהירות שלך והתגובות שבהן אתה רושם שאתה הגעת הכי מוכן ואתה הכי טוב מכולם ואתה המלך, פשוט מביכות, באמת גבר, פשוט מביכות את הקורא ואת עצמך...
אני מבין שעברת הרבה כדי להגיע בשייפ הזה לבמה..
אבל בחייאת, כל אדם פה, בין אם הוא חושב שאתה פשוט עושה מעצמך בדיחה או שבאמת הדירוג היה עוול, מסכים שיש לך פוטנציאל ושתמשיך הלאה.
אני באמת מקווה שתקרא את התגובה ותפסיק עם הפאדיחה שאתה עושה לעצמך... אני מאחל לך הצלחה ושתלמד קצת על צניעות, בלי קשר לתחום, צניעות בכלל.
denous מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 01:06   #96
dani hen
חבר מתחיל

denous
יאללה נו נזרום איתך מקובל אלי עוד משהו להוסיף?
מה אתה רוצה מהכתיב שלי חח מה הכתיב שלי קשור לפיתוח גוף חח?
ואני לא יכנס עכשיו שוב מי מר ישראל או לא כולם יודעים תאמת חבל שאתה לא עוקב מספיק ורק רוא דברים של ילדים חסרים חיים כמו הכתיב שלי אבל תהנה מי זה אני רק נהנה מכול זה מילה לילה טוב גבר אני מפסיק לענות מצטער לא אישי אנשים לאנשים כמוכם כבר זה כבר מעייף אותי ..
הטובים ביותר חוץ מה3 שופטים הרוסים בישראל אנשים ברמה גבוה אומרים תאמת אתה יכול ליראות לבד לא יגיד יותר כלום אני נהנה מכול רגע ועל תדאג אני ימשיך והיה פי 10 יותר טוב בפעם הבאה שלי!עכשיו תמשיכו לדבר עם עצמכם ..
ישן 21-05-13, 01:07   #97
dani hen
חבר מתחיל

מצטער זה לא אישי אנשים כמוכם כבר זה מעייף אותי מלענות ..!*!
ישן 21-05-13, 01:49   #98
הוקיסט שוקיסט
חבר מתחיל

עוסק ב:: רכוש צה"ל

ציטוט:
עזוב פיתוח גוף חח?אתה חושב שזה מעליב שאתה אומר לי את זה חונה אני רגיל לזה שאני לא יודע לכתוב ב100 אחוז כן אני גם אוהב את זה הסטייל שלי חח סימן זיהו שלי הכול טוב אני נהנה מכול זה בידור בשבילי כבר חח לאנטון כבר אני לא עונה הוא מדבר עם חסרי חיים כמוך חח :p
מה זה "חונה"?
אני בניגוד לאחרים אומר תמשיך להגיב פה עד שהאמת תצא לאור.
הפוסט הזה משמשע אותי בזמני הפנוי רק בזכותך!
הוקיסט שוקיסט מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-13, 06:58   #99
dani hen
חבר מתחיל

למה לא אז נעדכן בתמונה אחת עדכנית מאתמול ואחת מהתחרות !

ישן 21-05-13, 07:05   #100
KALINA
אלוף האלופים NAC2012

הסמל האישי שלKALINA

ציטוט:
פורסם במקור על ידי denous צפה בהודעה
דני חן היקר,
זו לא פעם ראשונה שאני צופה בפוסט ומתלבט אם להגיב, הפעם החלטתי שאני אגיב..
אני חייב להתחיל עם הכתיבה, אני חייב להגיד לך (ובאמת לא כדי להעליב) זה פשוט מביך לראות את הכתיבה שלך ואת הצורה בה אתה מתבטא... אתה חייב לשנות את זה כי לא הבנתי בערך חצי מהדברים שרשמת למעט אני גדול, אני ענק, אני חטוב, אני מר ישראל, כולם על הזין.
עכשיו לגבי התחרות, אני בפורום המון שנים וראיתי המון תמונות מתחרויות, כמובן שהשיפוט שלי הוא לא שיפוט מקצועי אלא חובבני לגמרי ועוד רק מתמונות.
ראיתי המון מתחרים שטענו כי עשו להם עוול והשיפוט היה הזוי, מביך, שקרי, לא צודק, מעצבן, לא פייר, אבל מעולם לא ראית בחור (כמוך) שזורק את כל הדברים האלו לאוויר בנשימה אחת ועוד יש לו את היהירות "להמליך" את עצמו למר. ישראל על דעת עצמו...
תשמע, ראיתי את התמונות וע"פ דעתי החובבנית שסביר להניח לא מעניינת רבים, אני חושב שאכן היית מסיבי והפלג גוף עליון שלך מרשים מאוד, אבל אני מסכים עם הטענה של אנטון לגבי הייבוש והחיטוב ופלג גוף תחתון...
השופטים קיבלו החלטה שמגיע לך מקום רביעי, בין אם זה צודק או לא צודק, אתה זה שבחרת להתחרות באיגוד הזה ולקבל עליך את החלטת השופטים, תהא מה שתהא.
אם אתה לא יודע לקבל ביקורת ולקבל דירוג מאנשים עם עין מקצועית לתחום, כנראה ששום איגוד לא יתאים לך...
היהירות שלך והתגובות שבהן אתה רושם שאתה הגעת הכי מוכן ואתה הכי טוב מכולם ואתה המלך, פשוט מביכות, באמת גבר, פשוט מביכות את הקורא ואת עצמך...
אני מבין שעברת הרבה כדי להגיע בשייפ הזה לבמה..
אבל בחייאת, כל אדם פה, בין אם הוא חושב שאתה פשוט עושה מעצמך בדיחה או שבאמת הדירוג היה עוול, מסכים שיש לך פוטנציאל ושתמשיך הלאה.
אני באמת מקווה שתקרא את התגובה ותפסיק עם הפאדיחה שאתה עושה לעצמך... אני מאחל לך הצלחה ושתלמד קצת על צניעות, בלי קשר לתחום, צניעות בכלל.
אני לא יודע כמה זה המון שנים,אבל פעם בעונה יש אחד כזה שממליך את עצמו למר ישראל וכולם יכולים לנשק אותו בתחת(בלי להזכיר שמות) או עוד the real mar Isreal(בכוונה שמרתי על אורפוגרפיה של המקור) . אז טענה שלך שיקרית ומגוחכת ,הוא לא כזה מיוחד,סה"כ סיקוול על הופעה כושלת של שנים הקודמות.