ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-09-08, 18:43   #1
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים
Cool הסיפור שמאחורי הבאדיבילדינג משנת 2006 לשנת 2008 מאת גלעד

שלום לכולם
מי שלא מכיר אותי או לא יודע מי אני השם שלי זה גלעד בן יעקב
אני בן 20 היום ואני גר בחולון בפשע וברשע
ומלא אנשים ניגשו אלי(רובם לא מכירים אותי)ושאלו אותי "גלעד איך התחלתה?שמן או שחיף?"ומלא שאלו אותי גם "מה כלכך טוב באיאל חסון?איך הוא הצליח כלכך לשנות אותך?" או "מדוע עזבתה את גיל גרנות ומדוע אתה לא עובד אם קובי עזרא כמו פעם?" אז אני אסביר לכם פחות או יותר איפה עמדתי ומאיפה התחלתי תחזיקו חזק זאת נסיעה ארוכה ומטולטלת

אני התחלתי בזה שהייתי ניראה בגיל 15 וחצי כמו איזה הר אדם כל מה שענין אותי זה:לריב מכות והרבה וכמה שיותר,לקלל,לעשן נרגילה,לשתות וודקה,ולשמוע מזרחית בפול ווליום העיקר שבסין גם ישמעו את הבכי של עופר לוי

הינה איאל תיראה אחי פה אני ניראה יותר מסתם פח זבל (התמונה צולמה ב2005)

ממשיכים אמא שלי פשוט לא יכלה לסבול את העובדה שהבן שלה ניראה ככה ואבא שלי גם התבייש והיה עצבני ככה שהם התחילו לצעוק עלי שאני אזיז את התחת כי בלימודים גם ככה לא הייתי עושה משהו והייתי עסוק בלהיתפרע עד שיום אחד נכנסתי למכון מסריח בשם "נפשונית מועדון חברים לשחיפים" בחולון ונירשמתי טוב שם פגשתי את עומר לנדאו שתמיד ראיתי שהוא גם היה נורא שמן והוא הרזה וראיתי אותו אם קוביות בבטן ואמרתי אין מצב אני גם רוצה ככה והבנתי שצריך בישביל זה להשקיע שזה אומר "לעשות חיטוב" לא לאכול שטויות,לאכול מסודר,להיתאמן נכון ולהתמיד באימונים ולשלב פעילות אירובית אבל את כל זה הבנתי אחרי שעומר שלח אותי לבן אדם שעשה בו תשינויי הזה קובי עזרא עכשיו שהגעתי לקובי רציתי קצת להרזות להיות חטוב קוביות בבטן קצת חזה מעוצב ולראות קצת יותר "פיק" בבייספס וזה מה שעשה לי אתזה..עד שפגשתי את חברי הטוב אספון אנגרסט שאז הבנתי מזה שינויי עצבני ומאז פעם ראשונה בחיים שלי ראיתי מזה באדיבילדינג...אחרי תקופה ארוכה של חיטוב וגם טיפה עליה במסה(שנורא התלהבתי לעשות אותה בפעם הראשונה זאת הייתה אחת התקופות המאושרות בחיי)החלטתי שאני מנסה גם לעבוד אם גיל וישראלבודי ואז כבר הגיע מר ישראל 2006 תחרות הראשונה שהייתי בה בחיים שלי באתי לעודד שם את אסף ואת עומר שהתחרו

ניראתי שם כך

עדין רואים שאני לא הכי חטוב בעולם אבל לפחות קבלתי איפשהו טיפ טיפ טיפונת צורא ביד חחח מאז התמונה הזוועתית של 2005 והחלטתי שאני ממשיך להיתקדם
בשנים 2006-2007 הראש שלי לא היה במקום וממש ממש לא ידעתי מה אני עושה ולא כלכך הקשבתי למה שאמרו לי והזהירו אותי ולמה שגיל אמר לי וברגע האחרון החלטתי שאני מתחרה בIFBB 2007 אצל פריג' כי אני ידעתי שאם אני אתחרה במר ישראל של נאבא ויראה כמו שניראתי אלי בחיים לא היה מעביר אותי את המוקדמות וככה ניראתי לקראת התחרות של IFBB 2007
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט