ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-12-10, 11:41   #101
moo
חבר פעיל

הסמל האישי שלmoo

שלח הודעה דרך MSN אל moo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
אני האחרון שרוצה להצית את הויכוח הזה שוב, אבל באמת, כמה טיפש אתה יכול להיות?

פאוורליפטר בזמן תחרות שופף, לוחץ ומושך.
בילדר בזמן תחרות עומד על הבמה עם תחתונים ועושה פוזות.
הבנת תהבדל?
בעבר בתחרויות פיתוח גוף היה מקצה של הרמות כוח שהיה מוסיף להם ניקוד
אבל האחים ווידר מיהרו להיפטר מזה כיוון שזה לא רווחי

ביל סטאר כותב על זה די הרבה
moo מנותק  
ישן 23-12-10, 12:00   #102
קפטן שלד
משתמש רגיל

רגע אבל למה לא ענו לי:

גם הוא נראה לי די שמן, הוא בטח גם אפס מאופס
ישן 23-12-10, 12:19   #103
Homie
השמן מהקרוספיט

כללי:: סרסור שטני
עוסק ב:: בגופות
שלח הודעה דרך ICQ אל Homie שלח הודעה דרך MSN אל Homie

0 * 0 = 0 ?
or
0 * 0 = 100000000$ ?
eat eat eat train eat eat eat sleep repeat

מדריך חדר כושר מוסמך מטעם מכללת ווינגייט

הלהקה שלי, לכל המוזיקים וחובבי המטאל :

http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=443176243

Homie מנותק  
ישן 23-12-10, 12:19   #104
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

טעות*****
אנדרוליזם מנותק  
ישן 23-12-10, 12:58   #105
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie צפה בהודעה
אני מסכים עם אנטון עם הגישה שתחרויות פיתוח גוף יותר מקבילות לתחרות יופי. מה שמוצג הוא הגוף ולא הישג של תחרות ספורט. למרות שמעורבים כאן הרבה אימונים הרמה על הבמה לא משקפת באופן ישיר את הכמות העצימות וההשקעה באימונים. הקריטריונים המרכזיים לשיפוט הם פרופורציות ופרמטרים של גודל וחיטוב שזה ממש לא שונה מתחרות מלכת היופי.
ואני לא חושב שזה צריך להתפרש בתור דבר רע, אנשים עובדים קשה על מה שהם משיגים וגם אני שוקל אולי להתחרות בקרוב. אבל לדעתי הספורט הוא במכון - "תחרות יופי" זה על הבמה.

מצד שני, אנטון, ההשוואה שלך בכלל מיסודה לא צריכה להעשות כאן. למה סתם לערבב שני נושאים שלא קשורים. ההודעות שלך מנוסחות יפה אבל לכתוב אותם בפורום של פיתוח גוף זה סוג של התגרות. למה לא לרשום בפורום אימוני כח אם קיים אחד כזה?
האשם, אביב, בואו נרגיע את הרוחות קצת... אין צורך לרדת לפסים אישיים.

אני רוצה לעשות סדר למען מי שלא הבין.
מה בעצם קרה פה?
בא בנאדם, לכאורה מתנסח בנימוס, רהוט במידה משביעת רצון, לא מתלהם.
אבל כל מה שהוא עושה זה לעקוץ, להאיר כל מיני הערות מזלזלות, לרמוז כל מיני דברים נגד אנשים שנותנים את הדם שלהם לספורט שהם אוהבים.
נגד אנשים שמקריבים כל כך הרבה, מרצון כמובן אבל עדיין - מקריבים. קורעים את התחת. עומדים בדיאטות, מצליחים לעשות הישגים.
הוא לא אומר שמות, אבל הוא מזלזל, הוא עוקץ, הוא מטריל.
הוא מעלה לפורום פיתוח גוף תחרותי תמונות לא רלוונטיות של מתאבקים במשקל כבד של כל מיני ספורטאים מענפים אחרים, בשביל מה? בשביל להקניט.
בשביל להרגיז.
מאז שאני מנהל מקצועי בפורום הזה יש כאן אג'נדה.
הפורום נותן במה וכבוד לספורטאים ישראלים, הפורום אוהב אותם, הפורום רוצה אותם.
לבוא ולהגיד שרק שלושה ספורטאים שהשתתפו במר עולם הם מפתח גוף ולקרוא לשאר "מזדחלים"?
מבלי שהטיפוס הזה אפילו טרח לבוא פעם אחת ולראות תחרות?
מהיכן החוצפה?
אשאיר לאחרים לדבר עלי, ורצוי כאלה שגם ראו אותי פנים אל פנים, אבל סתם כמה שמות שעולים לי לראש: אנטון קולומויץ, יוסי אדרי, האשם, מישל טרוני, גדי טרוני, שביט ליבנה, אופיר בכר, אלברט, וובה, גלעד, ישראל, אלירן מורגן, מרדכי ביטון, מרדכי בוכניק, יודה בן נעים, חוסאם מאסרי, אדם מאשה, אבי פלדמן, יורה, כל אלה "מזדחלים"?
הם הרי ספורטאים למופת, אנשים שנראים מדהים בכל קנה מידה, ואלה היו רק כמה דוגמאות.
יש גרעין מעולה בארץ שהולך ומשתפר, וצריך לטפח ולעזור לו. לא לבוא ולנסות להוציא אוויר מהמפרשים.
שלד, אני מניח שהעלית תמונות של ספורטאי כוח, אולי שחקני פוטבול, העניין הוא שההשוואה ממש עקומה. אלה אנשים שעשו הישגים, שהצליחו במשהו ואילו הבחורצ'יק העלוב הזה, לא רק שלא מעז ומתחרה בענפים שהוא כן מגדיר כ"ספורט", אלא שכאשר הגיעו לכאן ה mma הוא נשאר מול המחשב ולא חשב להגיע ולתת כבוד, מה שמוכיח שהוא חרטא ברטה, או פקה פקה, או גם וגם.
לסיכום, למרות שזה מאוד מאתגר את היכולת הליברלית שלי לספוג בפורום שלי התקפות מכלומניק שמן כזה, בסופו של דבר הוא לא יהיה כאן יותר, אני לא ארשה את זה.
לכן אני מציע שוב לבחור להצהיר מרצונו על פרישה, לפני שיקבל באן מיקרו לכל החיים.
לך לכל הרוחות, אתה לא רצוי כאן חתיכת קנאי עלוב.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 23-12-10, 13:06   #106
אנדרוליזם
חבר פעיל

עוסק ב:: מחובר 24 שעות למזרקים
חדר כושר: Go Kartiv

ניגרי יש לך יותר מדי זמן פנוי
אנדרוליזם מנותק  
ישן 23-12-10, 13:29   #107
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני רוצה לעשות סדר למען מי שלא הבין.
מה בעצם קרה פה?
בא בנאדם, לכאורה מתנסח בנימוס, רהוט במידה משביעת רצון, לא מתלהם.
אבל כל מה שהוא עושה זה לעקוץ, להאיר כל מיני הערות מזלזלות, לרמוז כל מיני דברים נגד אנשים שנותנים את הדם שלהם לספורט שהם אוהבים.
נגד אנשים שמקריבים כל כך הרבה, מרצון כמובן אבל עדיין - מקריבים. קורעים את התחת. עומדים בדיאטות, מצליחים לעשות הישגים.
הוא לא אומר שמות, אבל הוא מזלזל, הוא עוקץ, הוא מטריל.
הוא מעלה לפורום פיתוח גוף תחרותי תמונות לא רלוונטיות של מתאבקים במשקל כבד של כל מיני ספורטאים מענפים אחרים, בשביל מה? בשביל להקניט.
בשביל להרגיז.
מאז שאני מנהל מקצועי בפורום הזה יש כאן אג'נדה.
הפורום נותן במה וכבוד לספורטאים ישראלים, הפורום אוהב אותם, הפורום רוצה אותם.
לבוא ולהגיד שרק שלושה ספורטאים שהשתתפו במר עולם הם מפתח גוף ולקרוא לשאר "מזדחלים"?
מבלי שהטיפוס הזה אפילו טרח לבוא פעם אחת ולראות תחרות?
מהיכן החוצפה?
אשאיר לאחרים לדבר עלי, ורצוי כאלה שגם ראו אותי פנים אל פנים, אבל סתם כמה שמות שעולים לי לראש: אנטון קולומויץ, יוסי אדרי, האשם, מישל טרוני, גדי טרוני, שביט ליבנה, אופיר בכר, אלברט, וובה, גלעד, ישראל, אלירן מורגן, מרדכי ביטון, מרדכי בוכניק, יודה בן נעים, חוסאם מאסרי, אדם מאשה, אבי פלדמן, יורה, כל אלה "מזדחלים"?
הם הרי ספורטאים למופת, אנשים שנראים מדהים בכל קנה מידה, ואלה היו רק כמה דוגמאות.
יש גרעין מעולה בארץ שהולך ומשתפר, וצריך לטפח ולעזור לו. לא לבוא ולנסות להוציא אוויר מהמפרשים.
שלד, אני מניח שהעלית תמונות של ספורטאי כוח, אולי שחקני פוטבול, העניין הוא שההשוואה ממש עקומה. אלה אנשים שעשו הישגים, שהצליחו במשהו ואילו הבחורצ'יק העלוב הזה, לא רק שלא מעז ומתחרה בענפים שהוא כן מגדיר כ"ספורט", אלא שכאשר הגיעו לכאן ה mma הוא נשאר מול המחשב ולא חשב להגיע ולתת כבוד, מה שמוכיח שהוא חרטא ברטה, או פקה פקה, או גם וגם.
לסיכום, למרות שזה מאוד מאתגר את היכולת הליברלית שלי לספוג בפורום שלי התקפות מכלומניק שמן כזה, בסופו של דבר הוא לא יהיה כאן יותר, אני לא ארשה את זה.
לכן אני מציע שוב לבחור להצהיר מרצונו על פרישה, לפני שיקבל באן מיקרו לכל החיים.
לך לכל הרוחות, אתה לא רצוי כאן חתיכת קנאי עלוב.
העליתי את התמונות בגלל שצחקתם על אנשים עם כרס. יש אנשים עם כרס שואללה לא מעניין אותם להיות חטובים והם מרוויחים כמויות אסטרונומיות של כסף וחיים טוב. במקרה השחקנים שהצגתי הם הטופ של הפריקים הגנטיים: מדובר כאן על אנשים שאם היה יוצא להם מזה משהו, הם היו הולכים לשבור שיאי עולם בכמעט כל ספורט אפשרי, אבל בפוטבול מרוויחים הרבה יותר.

סה"כ הוא בא עם שאלה לגיטימית, האם לדעתכם יש לבחור יותר מאסה מלמתחרים אחרים בארץ.
ישן 23-12-10, 13:47   #108
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
העליתי את התמונות בגלל שצחקתם על אנשים עם כרס. יש אנשים עם כרס שואללה לא מעניין אותם להיות חטובים והם מרוויחים כמויות אסטרונומיות של כסף וחיים טוב. במקרה השחקנים שהצגתי הם הטופ של הפריקים הגנטיים: מדובר כאן על אנשים שאם היה יוצא להם מזה משהו, הם היו הולכים לשבור שיאי עולם בכמעט כל ספורט אפשרי, אבל בפוטבול מרוויחים הרבה יותר.

סה"כ הוא בא עם שאלה לגיטימית, האם לדעתכם יש לבחור יותר מאסה מלמתחרים אחרים בארץ.

הכל בסדר אבל בדרך כלל מי שאין לו גוף יפה לא יצטלם בלי חולצה, והעובדה היא שגם בתמונות שהבאת החבר'ה לבושים, הלא כן?
אם האדון כלום הזה נראה כמו שהוא נראה ועוד מעלה לי לכאן תמונה (גדולה!) שלו בלי חולצה, ואחר כך טוען שמפתחי גוף בישראל "מזדחלים", שלא יתפלא שבא להקיא עליו.
ושלד בחייאת רעבאק אל תיתמם, אתה יודע שהבחור מטריל ומתגרה.
"בסך הכל שאלה", נו באמת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 23-12-10, 14:11   #109
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
הכל בסדר אבל בדרך כלל מי שאין לו גוף יפה לא יצטלם בלי חולצה, והעובדה היא שגם בתמונות שהבאת החבר'ה לבושים, הלא כן?
אם האדון כלום הזה נראה כמו שהוא נראה ועוד מעלה לי לכאן תמונה (גדולה!) שלו בלי חולצה, ואחר כך טוען שמפתחי גוף בישראל "מזדחלים", שלא יתפלא שבא להקיא עליו.
ושלד בחייאת רעבאק אל תיתמם, אתה יודע שהבחור מטריל ומתגרה.
"בסך הכל שאלה", נו באמת.
אנאערף אני לא מכיר אותו. לי אין גוף חטוב ואין לי בעיה להצטלם בלי חולצה, אני פשוט חושב שזה לא לעניין להעלות בכלל תמונות בלי חולצה לאינטרנט. מילא הצטלמת בים עם חברים...

בכל מקרה שכל אחד יעשה מה שטוב לו, מיתמם או לא, באן לא מגיע לו, גם אם הוא ניסה לעצבן. וזה לא שאני חבר שלו או משהו...

נערך לאחרונה על ידי קפטן שלד, 23-12-10 בשעה 14:15.
קפטן שלד מנותק  
ישן 23-12-10, 14:13   #110
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

אם הוא לא יכתוב כאן יותר מיוזמתו לא נצטרך באן.
את הסיפור שלו בפורום הזה הוא כבר גמר ממילא, אפשר לעשות את זה מכובד.

ניגרי ענק מנותק  
ישן 23-12-10, 14:14   #111
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

מסכים עם ניגרי

לפתוח פוסטים כאלו בפורום פיתוח גוף תחרותי כשיש לו לא מעט תתי פורומים אחרים לפתוח בהם פוסט זה התגרות לשמה,החבר'ה שמגבים אותו כרגע הם ברובם אותם חבר'ה שהיו מתעסקים באותה התגרות במקומו במידה והוא לא היה עוסק בה.

אל תהיו תמימים ואל תשחקו בקקי.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק  
ישן 23-12-10, 14:32   #112
Antonator1
הושעה

אין לי מה לפרוש מכאן מיוזמתי, לדעתי גם מבחינת הידע בפיתוח גוף ובשאר הירקות אני יכול לתרום פה, אני בכיף מוכן למתן את הגישה העוקצנית שלי לאחרונה, זה לא שהרווחתי מזה כסף
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 15:09   #113
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אנטון, למדת לדבר בצורה אינלגנטית ולנהל שיחה ברמה גבוה, אבל משום מה כול הודעה שלך מעצבנת אותי ומביאה לי קריזה, אני כמעט שברתי בגללך את המחשב, אתה לא נורמאלי, תרד כבר מהאנשים, תחתוך לפורום אחר כבר, ממליץ על פורום www.sumo.com
Bodybuilder מנותק  
ישן 23-12-10, 15:37   #114
Yoggie
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
בעבר בתחרויות פיתוח גוף היה מקצה של הרמות כוח שהיה מוסיף להם ניקוד
אבל האחים ווידר מיהרו להיפטר מזה כיוון שזה לא רווחי

ביל סטאר כותב על זה די הרבה
מתחרה מנורבגיה שאני מכיר סיפר לי ששם בקטגוריה של פיטנס המתמודדים מתבקשים לבצע מספר תרגילי כוח או משהו בסגנון בנוסף לפוזינג.
Yoggie מנותק  
ישן 23-12-10, 16:00   #115
MartialArtist
חבר פעיל

באמת שאני לא מבין למה התלהבתם מ"רמת האינטילגנציה" של אנטון.
אינטיליגנציה זה לא רק לכתוב כמו שצריך בשפה רהוטה (וגם זה לא בדיוק המצב אצלו), זה גם להתנהג כמו בן אדם בוגר ולא כמו ילד בן 13 עם קנאת פין כלפי אותם האנשים שנראים יותר טוב ממנו או מצליחים יותר ממנו בתחום שבו הוא מתיימר להתעסק (ואלה מתחלפים כל הזמן).
זה נחמד מאוד שאתה עונה לכל הודעה בלי טיפת זעם או התבטאות מגעילה, אבל זה עדיין לא מוציא אותך גבר גבר כמו שאתה מנסה לצאת.
MartialArtist מנותק  
ישן 23-12-10, 16:03   #116
Antonator1
הושעה

אני לא מנסה לצאת גבר גבר, רק להעביר דעה בפוסט הזה אפשר להגיד שניסיתי להוציא את יורי איבסייצ'יק גבר גבר הרבה יותר מאשר את עצמי...

אגב, "אלה" התחלפו רק פעם אחת וכמו שאמרתי, מי שאומר שאני אפס בתחום מוזמן לתחרות דדליפט וסקוואט או שאלון טריוויה קטן בתולדות פיתוח הגוף, הפאוורליפטינג והווייטליפטינג... אני יודע שיש אנשים בפורום הזה שמושכים יותר ממני בדדליפט ועושים סקוואט יותר ממני, אבל יש גם כאלה שמצפים שיפרגנו להם בלי סוף שלא.

ואגב, אני מעריך אותך על צורת ההתבטאות הרגועה והמובנת לשם שינוי, למרות שהיא מציגה דעה מנוגדת לשלי.

נערך לאחרונה על ידי Antonator1, 23-12-10 בשעה 16:10.
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 16:11   #117
danino
חבר פעיל

טוב אני חושב שכולם פה הרחיקו לכת, יש הרבה תחומי ספורט שניראה אנשים מאסיבים לדוגמא: הדיפת כדור ברזל ופררליפטינג שהם כמובן יותר "גדולים" מחלק גדול ממפתחי הגוף בארץ נכנס כאן פרמטר הגובה,הגנטיקה, חומרים ואש" כמובן, יש את הספורטאית האולימפית וולרי וילי מגרמניה אני חושב 196 על 120 קג" שזה גדול בכל סדר גודל...הרבה חבר'ה יהיו קטנים לידה, בקשר לאנטון זה שאתה עוקץ ומזלזל בפתחי גוף בארץ, ומעלה פה תמונות שלך בלי חולצה ומציג את השומן שלך בכל מיניי פוזות זה מגעיל, ניגרי אני לא מסכים עם מה שרשמתה שהרמה של התחרות של נאבבא היתה עולמית אני צפיתי בתחרות והרמה היתה לגיטימית לארץ, רמה אירופאית או עולמית תהייה אם תשים את: סטס,צוקרמן,ליאור גולדשטיין(פרש אני חושב) ומאור, הם מפתחי גוף ברמה של תחרויות באירופה

נערך לאחרונה על ידי danino, 23-12-10 בשעה 16:14.
danino מנותק  
ישן 23-12-10, 16:14   #118
Antonator1
הושעה

אני מציג שומן בפוזות, אנשים אחרים מציגים מחסור בשריר בפוזות - we're even
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 16:21   #119
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
אין לי מה לפרוש מכאן מיוזמתי, לדעתי גם מבחינת הידע בפיתוח גוף ובשאר הירקות אני יכול לתרום פה, אני בכיף מוכן למתן את הגישה העוקצנית שלי לאחרונה, זה לא שהרווחתי מזה כסף

אל תתרום ואל תעשה טובה.
לא רוצים אותך פה.
אתה עף מפה כמו טיל, תאמין לי.
מזדחלת תקרא לאימא שלך, חתיכת גוש שומן מעורר רחמים.

ניגרי ענק מנותק  
ישן 23-12-10, 16:25   #120
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danino צפה בהודעה
טוב אני חושב שכולם פה הרחיקו לכת, יש הרבה תחומי ספורט שניראה אנשים מאסיבים לדוגמא: הדיפת כדור ברזל ופררליפטינג שהם כמובן יותר "גדולים" מחלק גדול ממפתחי הגוף בארץ נכנס כאן פרמטר הגובה,הגנטיקה, חומרים ואש" כמובן, יש את הספורטאית האולימפית וולרי וילי מגרמניה אני חושב 196 על 120 קג" שזה גדול בכל סדר גודל...הרבה חבר'ה יהיו קטנים לידה, בקשר לאנטון זה שאתה עוקץ ומזלזל בפתחי גוף בארץ, ומעלה פה תמונות שלך בלי חולצה ומציג את השומן שלך בכל מיניי פוזות זה מגעיל, ניגרי אני לא מסכים עם מה שרשמתה שהרמה של התחרות של נאבבא היתה עולמית אני צפיתי בתחרות והרמה היתה לגיטימית לארץ, רמה אירופאית או עולמית תהייה אם תשים את: סטס,צוקרמן,ליאור גולדשטיין(פרש אני חושב) ומאור, הם מפתחי גוף ברמה של תחרויות באירופה

הייתה רמה אירופאית לגיטימית.
תחלק אנשים לפי הקטגוריות שלהם, וברמת המוכנות והמאסה אף אחד מהמתחרים הטובים לא היה עושה בושות בתחרות בחו"ל, אולי לא היינו לוקחים מקומות ראשונים, אבל היינו עומדים יפה.
אגב אלברט מחזיק בכיס כמה אליפויות npc והבחור שלקח את המאסטרס הוא גם מתחרה בינלאומי.
האם איתי בושרי בשייפ שהיה ב 2009 לא עומד יפה בקטגורייה 75 בחו"ל?
קורים דברים טובים, מגיע לאנשים פרגון ולא עקיצות מאיזה אחד שלא מבין מהחיים שלו.
ואתה דווקא דוגמא טובה לבנאדם שבא ומראה התענינות אמיתית, ככה שיש לך לגמרי זסכות דיבור כאן, אבל לעומתך הכלב הזה לא ראה תחרות אחת בחיים שלו.

ניגרי ענק מנותק  
נושא נעול