ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-12-10, 23:13   #81
Antonator1
הושעה

שמע, בתחום פיתוח הגוף יצא לי להכיר לא מעט אנשים שזכו בקטגוריה מסוימת באיזו תחרות נידחת (חלקם אפילו בזה לא זכו) ומשחקים על זה במשך שנים ואומרים לכולם "אתה לא התחרית, אתה לא יודע כלום". אם אתה רוצה, דבר עם בת אל גטרר או איתי גרשון ויואל רזבוזוב (אגב, אנשים שמעבר להיותם ספורטאים מדהימים הם גם אנשים שיודעים לבטא את עצמם טוב מאד) - אלופת אירופה, מתחרה אולימפית בתחומה, מדליית ארד בעולם בתחומו ואלוף אירופה בתחומו, -זה- נקרא להתחרות. להתחרות ולנצח. למרות מלחמות איגודים, חוסר תמיכה מוחלט מהמדינה ושאר ירקות. מעניין איך שאני מבטא את עצמי בצורה רגועה וברורה כמה שיותר ואתם בוחרים להשתלח בי כמו בהמות...

ורק שתדע לך, בחלק מהענפים שציינתי בתחרויות שהאנשים הנ"ל השתתפו - השתתפו עשרות אנשים ולא נפש ורבע בכל קטגוריה.

נערך לאחרונה על ידי Antonator1, 22-12-10 בשעה 23:17.
Antonator1 מנותק  
ישן 22-12-10, 23:54   #82
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אויש מה קשור עכשיו יואל רזבוזוב? ו"נפש ורבע" זה עדיין יותר אנשים מאשר אתה ניצחת כמדומני הלא כן?
תשמע אני לא עונה לך יותר, אם ממש בא לך, סע להודעה הקודמת, תקרא אותה כמה פעמים שבא לך, זה מה שאני חושב עליך, חבל לחזור על עצמי.
תמשיך ללטף את הכרס ולשחק בנדמה לי.
סתם שתדע, הראיתי בזמנו את התמונה המגוחכת שהעלת פה לאנשים שלא קשורים לשום ספורט והם פשוט נקרעו מצחוק.
במקומך הייתי יושב בפינה שלי ומשתדל לעשות כמה שפחות תנועות, כי אתה פשוט מביך.
מציע לך לפרוש מרצון מהפורום הזה, אתה לא רצוי כאן חתיכת אפס.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 23-12-10, 00:00   #83
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אנדרוליזם צפה בהודעה
שאל את הניגרי ואת אשם האם תחרות מלכת היופי זה ספורט, תיראה איזו תשובה תקבל.

אני האחרון שרוצה להצית את הויכוח הזה שוב, אבל באמת, כמה טיפש אתה יכול להיות?

פאוורליפטר בזמן תחרות שופף, לוחץ ומושך.
בילדר בזמן תחרות עומד על הבמה עם תחתונים ועושה פוזות.
הבנת תהבדל?
subzero1122 מנותק  
ישן 23-12-10, 00:00   #84
Antonator1
הושעה

בקשר לתחרויות, תזכור שאתה מבוגר ממני באיזה 13 שנה

אתה יכול גם להראות לאנשים שלא קשורים לשום ספורט תמונה של בי ג'יי פן או רוב קמאן והם יצחקו, רק שאחרי שהם יראו מה האנשים האלה מסוגלים לעשות יכול מאד להיות שפיזית הם כבר לא יוכלו לצחוק כמה חודשים...
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 00:14   #85
subzero1122
Banned

חחחחחחחחח אנדרוליזם התגובה לא מכוונת אליך אלא אל nadavm00r3
subzero1122 מנותק  
ישן 23-12-10, 00:22   #86
Antonator1
הושעה

אגב ניגרי, אם בא לך - בוא תחרות דדליפט
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 00:31   #87
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

זה רק אתה.
רואים בתמונה בן אדם שמנמן שהטרייספס מבצבץ לו מאיי שם, לא יותר מזה.

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק  
ישן 23-12-10, 00:58   #88
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
יש בארץ מתחרים כמו מאור זרדז, אלון צוקרמן, סטס סטרוסברג ועוד 2-3 גג, והשאר מזדחלים הרחק מאחור. מה יש לי לקנא, אני לא בודיבילדר בכלל, מי שבאמת ברמה של מתחרה אמיתי - אני מפגרן בכיף ומודה שהוא ברמה של מתחרה אמיתי.
אלוהים יודע כמה החזקתי את עצמי מלהגיב לך לכן אני אשתדל להיות כמה שיותר מנומס(אני לא אצליח)תקשיב יה חתיכת פרה קטרנית ומתלוננת וקנאית בצורה שלא תתואר ...במילה אחת נמאסת די אתה מעלה עצבים של אנשים שאתה אפס לידם ותפסיק עם ההטרלות האלה לך תאכל איזה חצי פרה או סתם שים משהו בפה שישתיק אותך...מתי תבין שאתה רק מסכסך ומסתבך עם האנשים הלא נכונים ...די אני לא מבין למה אתה פה בכלל אם אתה כל כך שונא אותנו ...תעוף כבר כי הבאן לא רחוק ..אתה משועמם תגלוש לאתר של ההומואים האלה שאתה מעלה תמונות שלהם ...מה אתה מבין בספורט בכלל בכל ספורט כלום אפס ממש כמו הרמת משכל שלך...כל העולם ואישתו ירדו עלייך אני מציע שתתחבא מתחת למיטה ותעשה טובה תן מנוחה למקלדת תמצא מישהי (אני לא מאמין שתצליח אבל תנסה)העיקר שתעוף ...אגב גם אני ראיתי את התמונה שהייתה בחתימה שלך ..יש אודישנים של לרדת בגדול תיגש אחי ..תאכל להם את הראש.
ישן 23-12-10, 01:03   #89
Antonator1
הושעה

הראה לי איפה תקפתי מישהו או דיברתי בצורה בוטה ולא תרבותית. אני לא שונא אף אחד, איפה ראית שכתבתי שאני שונא פה מישהו...
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 01:07   #90
Antonator1
הושעה

אגב, אם אתה טוען שאני לא מבין בפיתוח גוף - אתה יותר ממוזמן לחידון טריוויה נושא פרסים נגדי על תולדות הענף
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 01:08   #91
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1 צפה בהודעה
שמע, בתחום פיתוח הגוף יצא לי להכיר לא מעט אנשים שזכו בקטגוריה מסוימת באיזו תחרות נידחת (חלקם אפילו בזה לא זכו) ומשחקים על זה במשך שנים ואומרים לכולם "אתה לא התחרית, אתה לא יודע כלום". אם אתה רוצה, דבר עם בת אל גטרר או איתי גרשון ויואל רזבוזוב (אגב, אנשים שמעבר להיותם ספורטאים מדהימים הם גם אנשים שיודעים לבטא את עצמם טוב מאד) - אלופת אירופה, מתחרה אולימפית בתחומה, מדליית ארד בעולם בתחומו ואלוף אירופה בתחומו, -זה- נקרא להתחרות. להתחרות ולנצח. למרות מלחמות איגודים, חוסר תמיכה מוחלט מהמדינה ושאר ירקות. מעניין איך שאני מבטא את עצמי בצורה רגועה וברורה כמה שיותר ואתם בוחרים להשתלח בי כמו בהמות...

ורק שתדע לך, בחלק מהענפים שציינתי בתחרויות שהאנשים הנ"ל השתתפו - השתתפו עשרות אנשים ולא נפש ורבע בכל קטגוריה.
ציטוט:
הבעיה היא שיש לא מעט מתחרים בארץ שאתה לא תגיד עליהם ביום יום "זה מתחרה מקצועי"...
ציטוט:
יש בארץ מתחרים כמו מאור זרדז, אלון צוקרמן, סטס סטרוסברג ועוד 2-3 גג, והשאר מזדחלים הרחק מאחור. מה יש לי לקנא, אני לא בודיבילדר בכלל, מי שבאמת ברמה של מתחרה אמיתי - אני מפגרן בכיף ומודה שהוא ברמה של מתחרה אמיתי.
זה מספיק???
ישן 23-12-10, 01:10   #92
hachem-01

הסמל האישי שלhachem-01

ציטוט:
פורסם במקור על ידי antonator1 צפה בהודעה
אגב, אם אתה טוען שאני לא מבין בפיתוח גוף - אתה יותר ממוזמן לחידון טריוויה נושא פרסים נגדי על תולדות הענף
די אנטון אני מתחיל לרחם עלייך תעשה לי טובה חפש פורום אחר תן לנו אוירררררררררר
ישן 23-12-10, 01:10   #93
Antonator1
הושעה

תראה לי את הבהמתיות והרשע בהודעות האלו בבקשה, בסך הכל הצגתי עובדות, לא אמרתי מלה רע על אף אחד ספציפית.
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 01:20   #94
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אויש מה קשור עכשיו יואל רזבוזוב? ו"נפש ורבע" זה עדיין יותר אנשים מאשר אתה ניצחת כמדומני הלא כן?
תשמע אני לא עונה לך יותר, אם ממש בא לך, סע להודעה הקודמת, תקרא אותה כמה פעמים שבא לך, זה מה שאני חושב עליך, חבל לחזור על עצמי.
תמשיך ללטף את הכרס ולשחק בנדמה לי.
סתם שתדע, הראיתי בזמנו את התמונה המגוחכת שהעלת פה לאנשים שלא קשורים לשום ספורט והם פשוט נקרעו מצחוק.
במקומך הייתי יושב בפינה שלי ומשתדל לעשות כמה שפחות תנועות, כי אתה פשוט מביך.
מציע לך לפרוש מרצון מהפורום הזה, אתה לא רצוי כאן חתיכת אפס.
יש לי שאלה ניגרי:

הוא אפס?

תראה איזה כרס, הוא בטוח מלטף אותה כמה פעמים ביום... תראה לחברים שלך את התמונה, ותגיד לי מה אתה והם חושבים...
ישן 23-12-10, 02:32   #95
JaSoN.B
הקדוש האישי של ארבל

הסמל האישי שלJaSoN.B

עוסק ב:: לעצבן אנשים כשמשעמם
חדר כושר: על הספה בבית
שלח הודעה דרך ICQ אל JaSoN.B שלח הודעה דרך MSN אל JaSoN.B

אני קורא את כל הפוסט הזה ואני לא מבין למה כולם יוצאים על אנטון ככה,
אז כן, יכול להיות שהוא לא חושב כמוכם ויש לו טפיסה שונה של דברים שאני אפילו לא מסכים איתם, אבל זה ניראה לכם הגיוני(האשם זה מכוון אלייך, בלי להשמע בוטה) שצריך לרדת לפסים אישיים ולקלל אותו כמו ילדים בני 10? כאילו באמת... אתם אלו שמייצגים את הספורט\תחרות יופי או איך שלא פאקינג תגדירו את זה, תשמשו דוגמה ושאנשים לא יכנסו לפה ויגידו " אהה בטח roid rage ", יכול להיות שהיו פה בעיות איתו בפוסטים קודמים שאני לא מודע להם, אבל דיי אנשים תתנהגו בהתאם לגיל שלכם(עצוב שנער בן 17 צריך לירשום את זה, ואני לא מנסה להתנשא או לעצבן אף אחד, רק שתהיו מודעים)

No Pain No Gain!
Train Like A Freak!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Fantast1c :) צפה בהודעה
מזה purse?
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
הפורום נראה לך כמו מילון אנגלי-עברי?
JaSoN.B מנותק  
ישן 23-12-10, 02:41   #96
Antonator1
הושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
אז כן, יכול להיות שהוא לא חושב כמוכם ויש לו טפיסה שונה של דברים שאני אפילו לא מסכים איתם, אבל זה ניראה לכם הגיוני(האשם זה מכוון אלייך, בלי להשמע בוטה) שצריך לרדת לפסים אישיים ולקלל אותו כמו ילדים בני 10? כאילו באמת... אתם אלו שמייצגים את הספורט\תחרות יופי או איך שלא פאקינג תגדירו את זה, תשמשו דוגמה ושאנשים לא יכנסו לפה ויגידו " אהה בטח roid rage ", יכול להיות שהיו פה בעיות איתו בפוסטים קודמים שאני לא מודע להם, אבל דיי אנשים תתנהגו בהתאם לגיל שלכם(עצוב שנער בן 17 צריך לירשום את זה, ואני לא מנסה להתנשא או לעצבן אף אחד, רק שתהיו מודעים)
סוף סוף מישהו עם קצת הבנת הנקרא ויכולת להתבטא כמו בן אדם שסיים 12 שנות לימוד... בלי קשר להסכמה.

נערך לאחרונה על ידי Antonator1, 23-12-10 בשעה 02:45.
Antonator1 מנותק  
ישן 23-12-10, 02:55   #97
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

עזוב אחי הכל שומן ומה שלא שומן זה ניפוח
tal_s מנותק  
ישן 23-12-10, 07:04   #98
טלסביון
חבר פעיל

ממה שאני רואה ברמת ההתבטאות הכתיבה והאינטיליגנציה אנטון מוציא את כולם בורים כאן...
טלסביון מנותק  
ישן 23-12-10, 07:34   #99
harder
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי jason.b צפה בהודעה
מחזק !
בן אדם בא אם דעה שונה מציג אותה באופן תרבותי בלי שום קללה על שום מתחרה רק בסוג של עבדות שלדעתי חסרות טעם בכלל כולה נושא הזה חסר טעם
..וברור שזה מרגיז אותכםן
אך זאת לא סיבה לקלל ברמה אישית
אחרי התגובה של אחד המתחרים פה הייתי בטוח שאני נמצא בfxp חחח

נערך לאחרונה על ידי harder, 23-12-10 בשעה 07:39.
harder מנותק  
ישן 23-12-10, 10:38   #100
Yoggie
מנהל ראשי

אני מסכים עם אנטון עם הגישה שתחרויות פיתוח גוף יותר מקבילות לתחרות יופי. מה שמוצג הוא הגוף ולא הישג של תחרות ספורט. למרות שמעורבים כאן הרבה אימונים הרמה על הבמה לא משקפת באופן ישיר את הכמות העצימות וההשקעה באימונים. הקריטריונים המרכזיים לשיפוט הם פרופורציות ופרמטרים של גודל וחיטוב שזה ממש לא שונה מתחרות מלכת היופי.
ואני לא חושב שזה צריך להתפרש בתור דבר רע, אנשים עובדים קשה על מה שהם משיגים וגם אני שוקל אולי להתחרות בקרוב. אבל לדעתי הספורט הוא במכון - "תחרות יופי" זה על הבמה.

מצד שני, אנטון, ההשוואה שלך בכלל מיסודה לא צריכה להעשות כאן. למה סתם לערבב שני נושאים שלא קשורים. ההודעות שלך מנוסחות יפה אבל לכתוב אותם בפורום של פיתוח גוף זה סוג של התגרות. למה לא לרשום בפורום אימוני כח אם קיים אחד כזה?
האשם, אביב, בואו נרגיע את הרוחות קצת... אין צורך לרדת לפסים אישיים.
Yoggie מנותק  
נושא נעול